Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 7Hääli - 3.14 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huumorinurk
Autor Sõnum
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #81
RE: Huumorinurk
(08.05.2009 14:54)kukkurkurat Kirjutas:  Ei kommentaari...
Tean juhust kus roniti luugist välja .
Tulemuseks...............õhuliin lõikas sisse.
Milline vaatepilt siis järgneb ehk ei vaja kommimist.
Tean et kunagi Mustamäe Saksagümnaasiumi ühel vilistlasel on see eluks ajaks näkku kirjutatud.

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
16.06.2009 08:38
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #82
RE: Huumorinurk
(16.06.2009 08:27)Taylor Kirjutas:  
(15.06.2009 23:24)Heini Kirjutas:  http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-...d1787.html
Ja nüüd on teie kord huumorit teha.
Kas see on kuidagi ühistranspordiga seotud või meie foorumiga...??? Huh
Piisavalt seotud Tongue
16.06.2009 08:42
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #83
RE: Huumorinurk
(16.06.2009 08:38)keskjaam Kirjutas:  
(08.05.2009 14:54)kukkurkurat Kirjutas:  Ei kommentaari...
Tean juhust kus roniti luugist välja .
Tulemuseks...............õhuliin lõikas sisse.
Milline vaatepilt siis järgneb ehk ei vaja kommimist.
Tean et kunagi Mustamäe Saksagümnaasiumi ühel vilistlasel on see eluks ajaks näkku kirjutatud.
Sellega meenub ikka üle viie aasta tagune Raporti saade. Raplas filmiti mingit sündmuspaika, kui operaator pööras tähelepanu ühele mööduvale bussile. Kahekordse bussi katusel oli mõni siis surfamas. Saate tegijad tõmbasid kohe bussile järgi.
16.06.2009 09:21
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #84
RE: Huumorinurk
(16.06.2009 09:21)Regardman Kirjutas:  
(16.06.2009 08:38)keskjaam Kirjutas:  
(08.05.2009 14:54)kukkurkurat Kirjutas:  Ei kommentaari...
Tean juhust kus roniti luugist välja .
Tulemuseks...............õhuliin lõikas sisse.
Milline vaatepilt siis järgneb ehk ei vaja kommimist.
Tean et kunagi Mustamäe Saksagümnaasiumi ühel vilistlasel on see eluks ajaks näkku kirjutatud.
Sellega meenub ikka üle viie aasta tagune Raporti saade. Raplas filmiti mingit sündmuspaika, kui operaator pööras tähelepanu ühele mööduvale bussile. Kahekordse bussi katusel oli mõni siis surfamas. Saate tegijad tõmbasid kohe bussile järgi.
Soomes oli meie jalgpalli poiste meeskond pollar pidas kinni .........................................mis edasi sai sed sohver ei mäletanud sest tema jäi puhtaks aga mida seal teisel korrusel tehti.......

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
16.06.2009 14:29
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #85
RE: Huumorinurk
Taewavärawa taga järjekorras pastor ja bussijuht.Peetrus laseb sisse esimesena bussijuhi.Pastor hädaldab.ma teenisin Sind nagu jaksasin.Wastus :Sel ajal kui Sina jutlust pidasid,kogudus magas aga kui bussijuht sõitis palusid kõik jumalat.Waat nii!

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
20.06.2009 22:17
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #86
RE: Huumorinurk
Ma saan muidugi maa lastest, kes esimest korda "suurde linna" said aru, aga siiski sai peale tänast ekstreemolukorda natuke pihku itsitatud. Lauluväljakult hakkas proovist ühte Mustamäe kooli "koju" minema komplekt noori lauljaid ja sellest olid nad aru saanud, et linnast peavad nad minema 3. liini trolli peale. Linna poole sõites tegi üks memm neile selgeks, et nad peavad väljuma Vabaduse väljakul ja sealt saab trolli peale. Kuna seda kus trollist maha peab minema memm ei teadnud, siis sain minagi "Liivaku peatuses" öelda. Vabaduse väljakul läksin mina koos noortega bussist maha ja olude sunnil ka trolli peatuse poole. Paraku selgus ristmikul tõsiasi, et keegi ei olnud lastele selgitanud mis asi on troll ja mis tramm, mikstap peale Kadriorgu suunduva 3. liini trammi nägemist üks aktivist karjus "KOLM" ja kõik teised talle muidugi järele hakkasid jooksma. Sai siis seltskond peatatud neid natuke isalikult haritud.


Toodud üle teisest postitustest mode poolt:

Antud seltskond oli kindlasti juba alghariduse omandanud.

Aga kui pikemalt mõelda asja üle, siis on olukord tõsine. Laulu- ja tantsupidu on suurüritus kuhu tuleb üle eesti kokku terve rügement lapsi kes ei jaga ilmaelust suurt midagi. Iga rühmaga on kaasas keegi nende eest vastutav isik kes ka vastutab selle eest, et nad oskaks iseseisvalt liikuda lauluväljaku ja oma ajutise kodu vahet. Eriti kui selleks on vaja kasutada mitut erinevat ühissõidukit. Tean seda hästi, sest olen pillimehena Helsingis mingil üsna suurel festivalil osalenud. Seal oli olukord täpselt sama. See sama isik peaks vastutama ka selle eest, et tema hoolealused teavad mis asi on tramm ja mis asi on troll. Seekord on keegi oma tööd halvasti teinud või selle sootuks tegemata jätnud. Loodetavasti mu enda poolõed Viru-Nigulast siiski teavad trollijuhi tütardena, et millised need masinad on. Üks neist peaks ka praegu suurürituse raames päälinnas olema. Nigula Vedukilt olen kahte bussi kohanud.
03.07.2009 17:13
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hannes Ära
Värske kala

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #87
RE: Huumorinurk
Mis seal ikka, ma tunnen hästi üht omavanust linnatüdrukut, kes samuti ei kipu trollil ja trammil vahet tegema.

Kuula SIIT!

Powered by Debian GNU/Linux
03.07.2009 18:45
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #88
RE: Huumorinurk
Sai paar näddalit tagasi laupäewal tiigi ääres pingil õlutit libistatud.Mööda läks umbes 5-7 aastane poisike koos emaga.Kõwahäälselt teatas ta emale ja näpuga mulle näidates:See onu sõidab 26 liinibussiga.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
05.07.2009 20:45
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
coldrexX Ära
Noor ja roheline

Postitusi: 556
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #89
Wink RE: Huumorinurk
(05.07.2009 20:45)PETSS Kirjutas:  Sai paar näddalit tagasi laupäewal tiigi ääres pingil õlutit libistatud.Mööda läks umbes 5-7 aastane poisike koos emaga.Kõwahäälselt teatas ta emale ja näpuga mulle näidates:See onu sõidab 26 liinibussiga.
Paratamatu ongi nii, et bussijuht on oma rajooni superstar...
Varsti harjud ära sellega. Smile
06.07.2009 09:19
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #90
RE: Huumorinurk
(06.07.2009 09:19)coldrexX Kirjutas:  
(05.07.2009 20:45)PETSS Kirjutas:  Sai paar näddalit tagasi laupäewal tiigi ääres pingil õlutit libistatud.Mööda läks umbes 5-7 aastane poisike koos emaga.Kõwahäälselt teatas ta emale ja näpuga mulle näidates:See onu sõidab 26 liinibussiga.
Paratamatu ongi nii, et bussijuht on oma rajooni superstar...
Varsti harjud ära sellega. Smile

Nja Big Grin mulle meenus seoses sellega, kuidas ma väiksena isa firma suvepäevadel kaasas olin, läksime GoBus Rakvere 427 AOX-ga Big Grin Ja siis koguaeg, ma vingusin isa kallal et "Issi lähme ütleme busssijuhile tere" Siis käisimegi õhtu otsa bussijuhti tervitamas Big Grin
06.07.2009 15:42
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #91
RE: Huumorinurk
Täna 10 liini sõites sai jälle hulga targemaks.
1) Pension on väike.
2)Edgar Sawisaar on ütlemata tore inimene
3) Euroliit ei kõlba kuhugi
4)Nõmme turg hea ostukoht
5) Szolnoki turul müüb keegi Slawa hea hinnaga voodipesu ja suitsu.
6) Wiina ei saa enam osta (v.t. 1 punkt)
7) Kuradi nime pole ilus kasutada.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 07.07.2009 18:26 PETSS.)
07.07.2009 18:26
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mister X Ära
Mobilis in mobili

Postitusi: 445
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #92
RE: Huumorinurk
21.08.2009 Tartu.

Munitsipaalpolitsei (MuPo) on Kaubamaja peatuses kinni pidanud 18. liini bussi, et tabada piletita reisijaid. Üks jänestest, ilmsete joobetunnustega ja veidi räpakalt riietatud meeskodanik, selgitab asja: "Ega ma mul siin palju aega pole. Pean veel täna Nõlvakule jõudma (osa Tartust)." Veidi hiljem nimetab ta oma sihtmärgiks uue koha - Kallaste (paik Peipsi järve ääres). Sarkastiline turvatöötaja pärib mehelt tema mõistuse korrasoleku kohta. Kumb siis: Nõlvaku või Kallaste? "Kurat seda teab, mingi kaldus värk see oli..." lööb korrarikkuja käega.
(selle postituse viimane muutmine: 13.09.2009 18:37 Mister X.)
13.09.2009 18:36
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marten. Ära
Vanem liige

Postitusi: 494
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #93
RE: Huumorinurk
Kontrolör: “Teie pilet.”
Sõitja: “Minu pilet.”
“Kas te olete haige või?”
“Kas te olete arst või?”
“Teie pilet!”
“Minu pilet…”
“Mis te korrutate, justkui muid sõnu ei oskaks?”
“Oskan küll. Tolmuimeja.”
“Ma olen kontrolör!”
“Ja mina olen torulukksepp.”
“On teil ikka kõik Kodus?”
“Tahate külla tulla?”
“Teie pilet!!”
“Minu pilet…”
“Kas te olete jänes või?”
“Kas teie olete hunt või?”
“Teie pilet!!!”
“Mis te sellega teete?”
“Vaatan.”
“Osta ise ja vaata.”
“Teie pilet!!!”
“Minu pilet. Ja ongi minu peatus…”

tartu.yhistransport.eu - Tartu ühistransport
17.09.2009 17:03
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hendrik Ära
Liige

Postitusi: 103
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #94
RE: Huumorinurk
päris heaBig Grin

KAPO tegi Hundisilma talus läbiotsingu. Otsingute käigus leiti Vilja-peksumasin
17.09.2009 17:28
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #95
RE: Huumorinurk
Täna Wiru Bussiterminaalis.Olin just wäljumas wiimasele ringile 19 liinil.Wäljumiseni aega ehk weel 13 sekundit .Kui näha weel jooksmas kahte naesterahvast.Teineteise kannul.Üks tuli bussi teine lehwitas ukse juures ja soowis küike head.Issanda loomaed kirju ehk anna jumal mõistust.Ox oskab ehk paremini asja kirjeldada.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
27.11.2009 22:38
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #96
RE: Huumorinurk
See oli midagi ootamatut jah. Siis kui olen mõelnud, et nähtud on lolluse kõige kõrgem tase, suudab keegi ikka üllatada. Ühesõnaga peatusest väljumist lubavas fooris põles juba kollane kui 4. peatuse poolt tulid teineteise sabas jooksuga kaks tädi. Üksteise sabas mõne meetrise vahega nagu kaks täiesti võõrast inimest kes nagu Terminalis ikka, viimasel minutil bussi peale jooksevad. Esimene jõuab esimese ukseni, ronib peale ja ühtäkki teine peatub ja hakkab särava näoga esimese ukse poole lehvitama. Pööran ringi ja näen, et esimene tädi seisab ukse vahel esimesel trepiastmel ja saadab teisele tädile palavaid tervitusi vastu. Ja aega selle juures just kokku ei hoitud.
Võibolla siin niimoodi seda lugeda ei ole nii huvitav, aga konkreetsel momendil võttis asi sõnatuks. Eriti kui arvestada, et Terminali foorisüsteemiga tegeledes tahaks pisikese foori kollasega kibekähku uksed kinni tõmmata, et rohelisega minema minna. Seekord läks õnneks.

Teine põnev lugu oli kodanikust kes tahtis elektroonilises kompostris piletit komposteerida. Kompostrite peale on kleebitud pilt mis peaks selgitama kuidas sellega opereerida. Aga see kuju võttis pileti ja hakkas seda sellel kleepsul oleval pildil paistvasse pilusse ajama. Müstika.
(selle postituse viimane muutmine: 27.11.2009 22:51 Oxygen.)
27.11.2009 22:47
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #97
RE: Huumorinurk
See kompostriteema juhtus teisipäewal kui TAKi läksin.Üks onu hakkas jah seal piletitkleepsu juurest sisse toppima.Wahtis mulle weel wihase näoga otsa.See polnud isegi enam naljakas.Wägisi oli tahtmine molli sõita.Wabandan emotsionaalsuse eest.Aga mulle ei meeldi saamatus ja laus lollus.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
27.11.2009 23:08
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #98
RE: Huumorinurk
(27.11.2009 23:08)PETSS Kirjutas:  See kompostriteema juhtus teisipäewal kui TAKi läksin.Üks onu hakkas jah seal piletitkleepsu juurest sisse toppima.Wahtis mulle weel wihase näoga otsa.See polnud isegi enam naljakas.Wägisi oli tahtmine molli sõita.Wabandan emotsionaalsuse eest.Aga mulle ei meeldi saamatus ja laus lollus.
Äkki onu oli poolpime, prillid ununesid koju, vaatas abiotsivalt ringi, aga nägi vaid vihase näoga bussijuhti....Dodgy
27.11.2009 23:20
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
k2ssar Ära
Vabaduse Valvur

Postitusi: 358
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #99
RE: Huumorinurk
Põdramaalt turistidel probleeme jälle vanakooli mulgustajatega (komposter on üks tore vahend, millega saab komposti valmistada, näiteks antud mudel). Panevad talongi rohelisse pilusse ja hakatakse näppu toppima lukuauku, mõeldakse, et ehk seal mingi lüliti. Samamoodi arvatakse, et tegu automaatseadmega, pistetakse talong sisse ja oodatakse-vaadatakse, kas märgistab talongi ära. Viimase näite varal ka nähtud katsetusi tunnipileti märgistamiseks, õnneks-kahjuks ei õnnestunud seegi üritus.
27.11.2009 23:23
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #100
RE: Huumorinurk
Mis wahet on kettidega rehwil ja neegril?Kui rehwile ketid pääle panna ei hakka ta räppima.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 28.11.2009 18:01 PETSS.)
28.11.2009 15:40
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog