Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 7Hääli - 3.14 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huumorinurk
Autor Sõnum
sasstak Ära
Mõnusamalt kohale

Postitusi: 2,672
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #61
RE: Huumorinurk
(07.05.2009 21:02)PETSS Kirjutas:  TAKis liikluskorraldaja ruumi seinal pilt.Leidlikusel pole tõesti piire seal pildil näha milleks saab kasutada mootori ruumi ..Ehk saab kukkurkurat aidata ,et see pilt ka siia jõuaks.

Aga kui siis uuel Scanial pole teise kohti kuhu panna need asjad või

Mõnusamalt kohale
08.05.2009 00:11
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kukkurkurat Ära
tegelinski

Postitusi: 581
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #62
RE: Huumorinurk
08.05.2009 14:54
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #63
RE: Huumorinurk
(08.05.2009 14:54)kukkurkurat Kirjutas:  Ei kommentaari...

Big GrinBig Grin Eino tüüpidel pole ikka mitte midagi teha..

Näed isegi trollikatusele ronitakse ja veel tehakse filmi ka. Ja mul on kusagil veel üks video kus mingi aluspükste väel tüüp on samamoodi trollikatuse peal.
08.05.2009 15:02
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #64
RE: Huumorinurk
Tallinnas oli trollide katusele ronimisega probleeme kord nõuka ajal kui toimus järjekordne laulupidu. Rahvast oli linnas palju ja trollid rahvast täis. Siis mõned entusiastid mõtlesid ka, et taga ju redel olemas ja katusel ruumi küll, et sõidab nii ühest peatusest teise. Millegi pärast siis ka see tegevus sohvritele eriti ei imponeerinud Big Grin

Mis aga puudutab seda bussivideot, siis seal Pirita pool metsades on selline busside kiusamine kaakide poolt üsna armastatud tegevus. Sai käidud ükspäev seal 5. liinil 2218-t pildistamas. Ilm oli siis suht palav ja ju vana buss tahtis rohkem õhku saada, et mootoriluuk oli irvakile jäätud. Neli sellist 1,3 meetrit pikka naga otsustasid siis seal Kose teel ühes peatuses "nalja teha" ja tõstsid mootoriluugi üles. Bussijuhi õnneks oli seekord bussi taga üks hea inimese poolt juhitud PKW ja see andis bussijuhile märku, et bussi taga seesugune olukord.
08.05.2009 15:09
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #65
RE: Huumorinurk
08.05.2009 15:15
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
coldrexX Ära
Noor ja roheline

Postitusi: 556
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #66
RE: Huumorinurk
Trollid kannatavad vist isegi rohkem kui bussid.
Lahenduseks võiks need sarvede nöörid pinge alla näiteks panna... Smile
08.05.2009 15:21
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #67
RE: Huumorinurk
ja siis juht saab 600V paugu sealt kui sarvi sättima läheb..Või näiteks peatuses keegi läheb kogematta vastu
08.05.2009 15:23
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
sasstak Ära
Mõnusamalt kohale

Postitusi: 2,672
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #68
RE: Huumorinurk
(08.05.2009 14:54)kukkurkurat Kirjutas:  Ei kommentaari...

1195

Mõnusamalt kohale
08.05.2009 19:27
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #69
RE: Huumorinurk
(08.05.2009 15:02)Liisu Kirjutas:  Näed isegi trollikatusele ronitakse ja veel tehakse filmi ka. Ja mul on kusagil veel üks video kus mingi aluspükste väel tüüp on samamoodi trollikatuse peal.
Ei midagi erilist idanaabri juures...
Aga üks parimaid on see, mida näinud olen: http://www.youtube.com/watch?v=CKEjHqrvSp8 . Küll reklaam, kuid tippude tipp.
Vol2 http://www.youtube.com/watch?v=YmAqe9TXeA0
(selle postituse viimane muutmine: 08.05.2009 21:17 Regardman.)
08.05.2009 20:53
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #70
RE: Huumorinurk
(08.05.2009 20:53)Regardman Kirjutas:  
(08.05.2009 15:02)Liisu Kirjutas:  Näed isegi trollikatusele ronitakse ja veel tehakse filmi ka. Ja mul on kusagil veel üks video kus mingi aluspükste väel tüüp on samamoodi trollikatuse peal.
Ei midagi erilist idanaabri juures...
Aga üks parimaid on see, mida näinud olen: http://www.youtube.com/watch?v=CKEjHqrvSp8 . Küll reklaam, kuid tippude tipp.
Vol2 http://www.youtube.com/watch?v=YmAqe9TXeA0o

Seda esimest ma tean Big GrinBig Grin ma naersin nii tükkaega selle kuti naeru..ja teise video link on vigane sul..

The URL contained a malformed video ID. selline kiri tuleb..
Mida iganes.... Big Grin
08.05.2009 21:09
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #71
RE: Huumorinurk
09.05.2009 18:06
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #72
RE: Huumorinurk
Jällegi räägin edasi lugu oma vanamehe juhipäevilt. Arvatavasti enamus seda kuulnud/lugenud juba. Õhtul viimaseid ringe 4. liinil. Soliidne härrasmees tuleb peale peatusest X nagu ikka. Seejärel võtab jalast kingad, asetab need viisakalt kõrvuti ukse lähedale nagu ikka kui uksest sisse astutud. Siis võtab seljast mantli ja paneb selle elegantselt istme seljatoele ning siirdub seejärel viisakalt taha pikale istmele ning viskab sinna magama. Arvatavasti oli seltsimees veendunud, et ta on juba kodus.
09.05.2009 18:52
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #73
RE: Huumorinurk
(08.05.2009 00:11)sasstak Kirjutas:  
(07.05.2009 21:02)PETSS Kirjutas:  TAKis liikluskorraldaja ruumi seinal pilt.Leidlikusel pole tõesti piire seal pildil näha milleks saab kasutada mootori ruumi ..Ehk saab kukkurkurat aidata ,et see pilt ka siia jõuaks.

Aga kui siis uuel Scanial pole teise kohti kuhu panna need asjad või
Näed nüüd hommiku poole ööd tuli veel meelde, et saan nüüd ju ise selle pildiga aidata. Tuleohutus ennekõike!


Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)
   
10.05.2009 00:30
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #74
RE: Huumorinurk
Leidsin sellise pildi http://img301.imageshack.us/img301/319/312j.jpg
Selle kohta saab öelda vist ainult "Thanks MTV, for pimping my trolleybus" Big Grin
10.05.2009 10:36
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #75
RE: Huumorinurk
Hilisõhtuses trollis sõidab kaks meest. Üks vaatab teist ja mõtleb:
"Huvitav, kuhu see mees sel kellaajal sõidab? Tööle - liiga vara, töölt koju - liiga hilja. Arvatavasti sõidab mõne naise juurde.
Meie linnas on ainult 3 arvestatavat naist - Roosi, Alma ja minu naine. Roosi juurde ta ilmselt ei sõida, Roosi on praegu välismaal, Almal aga lõigati eile pimesoolt ja ta on haiglas, tähendab mees sõidab minu naise juurde.
Minu naisel on 3 tuttavat meest,kellega ta veel peale minu suhtleb ja need on tema direktor, direktori abi ja keegi Konstantin. Kahte esimest ma tunnen, Konstantini aga mitte."
Mees astubki siis teise mehe juurde ja ütleb:
"Tervist, Konstantin, rõõm teiega tutvuda!"
"Aga kust te küll minu nime teate?" küsib see
"Just arvutasin välja....!"
11.05.2009 13:45
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kukkurkurat Ära
tegelinski

Postitusi: 581
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #76
RE: Huumorinurk
Siin väike valik Thorebi viimase andmebaasi pärlitest Tongue
(selle postituse viimane muutmine: 07.06.2009 10:06 kukkurkurat.)
07.06.2009 10:04
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #77
RE: Huumorinurk
(09.05.2009 18:52)Oxygen Kirjutas:  Jällegi räägin edasi lugu oma vanamehe juhipäevilt. Arvatavasti enamus seda kuulnud/lugenud juba. Õhtul viimaseid ringe 4. liinil. Soliidne härrasmees tuleb peale peatusest X nagu ikka. Seejärel võtab jalast kingad, asetab need viisakalt kõrvuti ukse lähedale nagu ikka kui uksest sisse astutud. Siis võtab seljast mantli ja paneb selle elegantselt istme seljatoele ning siirdub seejärel viisakalt taha pikale istmele ning viskab sinna magama. Arvatavasti oli seltsimees veendunud, et ta on juba kodus.

Hmm.. kas mulle tundub või mitte aga ma olen ka vist seda meest näinud.Igatahes samamoodi ta võttis tossud jalast ning pani tossud istmete ette siis pani jalad teisele istmele ning siis tundis ennast nagu kodus siis vaatas vahel oma mobiili jne.. igatahes normaalne see küll ei olnud Big Grin
07.06.2009 11:57
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
coldrexX Ära
Noor ja roheline

Postitusi: 556
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #78
RE: Huumorinurk
08.06.2009 08:45
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #79
RE: Huumorinurk
http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-...d1787.html
Ja nüüd on teie kord huumorit teha.
15.06.2009 23:24
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Taylor Ära
Vana Kala

Postitusi: 1,157
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #80
RE: Huumorinurk
(15.06.2009 23:24)Heini Kirjutas:  http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-...d1787.html
Ja nüüd on teie kord huumorit teha.
Kas see on kuidagi ühistranspordiga seotud või meie foorumiga...??? Huh
16.06.2009 08:27
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog