Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 5Hääli - 3.6 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Autor Sõnum
Martti Ära
Vanem liige

Postitusi: 710
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #1281
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(16.02.2012 23:59)Oxygen Kirjutas:  Oma tehniliste näitajate poolest on trollibuss igast küljest parem kui diislil toimetav buss, aga see on juba eraldi teema.
Ka linna õhu puhtana hoidmise poolest on trollibuss diiselbussist pikalt eespool, mis tegelikult peakski olema põhiargument!

"Welcome to Ida-Virumaa"
17.02.2012 20:54
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #1282
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Tartus ju ehitati lõpus noid linnalähi liini busse.Kas neil ka samasugune küttesüstem juhikabiinis nagu linnaliini omadel?Kui ja, siis ei kadesta.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 17.02.2012 23:09 PETSS.)
17.02.2012 23:08
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #1283
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(17.02.2012 23:08)PETSS Kirjutas:  Tartus ju ehitati lõpus noid linnalähi liini busse.Kas neil ka samasugune küttesüstem juhikabiinis nagu linnaliini omadel?Kui ja, siis ei kadesta.

Mida sa silmas pead????
Kas seda et harjad jäätuvad klaasil vai???? Tongue

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
19.02.2012 11:55
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #1284
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Juhikabiini soojendust mõtlen.Linnaliini omadel terwe soojendus edeklaasile kulub,juhikle eraldi ahju pole ette nähtud.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
19.02.2012 14:02
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #1285
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Kuidas bussipark muidu sellesse suhtuks kui ma paneks bussi inverteri ja soojendaks kabiini ise eraldi elektriga? Mingisugune 1700W inverter on iseenesest kallis asi, aga väikse soojapuhuri toidaks poolel võimsusel ära ja ütleme nii, et parem maksta kord see 250€ ja olla soojas kui lõdiseda nagu haavaleht ja kujutada endale ette, et kunagi oli autojuhtide elu veel sitem.
(selle postituse viimane muutmine: 19.02.2012 14:06 Oxygen.)
19.02.2012 14:06
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #1286
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Mul kunagi 1982 aastal edimene tööauto Otepää MAZ 503 oli.Tollel ahju polnud.Sai siis kabiini põrmandusse auk lõigatud.Sealt sooja siis tuli.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
19.02.2012 14:09
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #1287
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(19.02.2012 14:06)Oxygen Kirjutas:  Kuidas bussipark muidu sellesse suhtuks kui ma paneks bussi inverteri ja soojendaks kabiini ise eraldi elektriga? Mingisugune 1700W inverter on iseenesest kallis asi, aga väikse soojapuhuri toidaks poolel võimsusel ära ja ütleme nii, et parem maksta kord see 250€ ja olla soojas kui lõdiseda nagu haavaleht ja kujutada endale ette, et kunagi oli autojuhtide elu veel sitem.
Inverter...... Milleks raha raista kui võimalik torusi vedada ja mingi radika vurr salongi toppida.
Selle peale võib tulla aga vanu salongi raidikaid või uusi liigub rohkem ja odavam ....

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
19.02.2012 17:49
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #1288
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Uut tehnika kasutust teel
[Pilt: 936960t20h3291.jpg]
Jääfrees klõbistas Vodja–Esna teed karestada
http://www.jt.ee/725216/jaafrees-klobist...karestada/

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
19.02.2012 21:18
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #1289
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(19.02.2012 17:49)keskjaam Kirjutas:  
(19.02.2012 14:06)Oxygen Kirjutas:  Kuidas bussipark muidu sellesse suhtuks kui ma paneks bussi inverteri ja soojendaks kabiini ise eraldi elektriga? Mingisugune 1700W inverter on iseenesest kallis asi, aga väikse soojapuhuri toidaks poolel võimsusel ära ja ütleme nii, et parem maksta kord see 250€ ja olla soojas kui lõdiseda nagu haavaleht ja kujutada endale ette, et kunagi oli autojuhtide elu veel sitem.
Inverter...... Milleks raha raista kui võimalik torusi vedada ja mingi radika vurr salongi toppida.
Selle peale võib tulla aga vanu salongi raidikaid või uusi liigub rohkem ja odavam ....
Siin tuleb mängu see moment kui laisk keegi on. Inverteri paned 10 minutiga peale ja kui homme peaks keegi ütlema, et tänasest sõidad hoopis vot selle bussiga, siis võtad selle sama kiiresti kaenlasse ja tuled tulema. Torude vedamisega on lood natuke teised.
19.02.2012 21:51
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tarts Ära
Noorliige

Postitusi: 16
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #1290
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Ise olen ikka täna päris tatiseks jäänud nende lõputu tuuletõmbustega ja esiukse mutikestega. Et juba pooleaasta pärast antaks sulle uus buss aga keegi paarimees pani sinna vaibamatid ?maha mida kui tankid tuled tahtmatult ka libedate jalgadega kabiini, ja niiskus.
Et see on minu töökoht ja ja ja , minu töökoht on ikkagi ainult minu kabiin, ei ma ei hakka luuaga salongi pühkima sest tööandja hoiab kokku pesijate pealt, ei ma ei hakka oma kruvikeerajat taskus omama, sest kuni ratas alt ära ei tule või enne ülevaatust keegi taha bussijuhi kaebusi kuulda. Nii meil logisevad sõidukid ja ohtlikud sõidavad.
20.02.2012 15:37
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
coldrexX Ära
Noor ja roheline

Postitusi: 556
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #1291
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(20.02.2012 15:37)tarts Kirjutas:  Ise olen ikka täna päris tatiseks jäänud nende lõputu tuuletõmbustega ja esiukse mutikestega. Et juba pooleaasta pärast antaks sulle uus buss aga keegi paarimees pani sinna vaibamatid ?maha mida kui tankid tuled tahtmatult ka libedate jalgadega kabiini, ja niiskus.
Et see on minu töökoht ja ja ja , minu töökoht on ikkagi ainult minu kabiin, ei ma ei hakka luuaga salongi pühkima sest tööandja hoiab kokku pesijate pealt, ei ma ei hakka oma kruvikeerajat taskus omama, sest kuni ratas alt ära ei tule või enne ülevaatust keegi taha bussijuhi kaebusi kuulda. Nii meil logisevad sõidukid ja ohtlikud sõidavad.

Oot ot, kelle kapsaaeda kivi nüüd läks?
20.02.2012 17:02
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tarts Ära
Noorliige

Postitusi: 16
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #1292
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Kelle aeda? Püüan vastata ikka bussijuht on süüdi, et tema vastutab reisjate ohutuse eest, mitte direktorid ega linnapea.
Ma austan oma bussi ja hoolitsen tema eest ja õiendan remondi pargis, näiteks et ainult esirattad piduravad igas peatuses mul külg keerab. Mul kondensvesi süsteemis vist lõi tüki ette aga kui pidurdad siis see 12 tonnnine seisma ei jää ja nii seisupiduriga seiskusin, kui nüüd kaebasin dispetserile ütles et tal ei ole reservi anda, kui nüüd kaebasin remondiülemusele siis ta ei taha teadagi et midagi liinil juhtuda võib süüdistab sind naljaks , võimatuks, proovi ikka ,Muidugi proovi seisupiduriga pidurdada.
Kelle kapsaaeda, vist meie kõigi.
20.02.2012 17:27
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #1293
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Kondentwee wäljalaskmine nüüd küll üle jõu ei tohiks käija?Kolm,neli minutit kanali peal ja asi korras.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
20.02.2012 22:14
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
coldrexX Ära
Noor ja roheline

Postitusi: 556
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #1294
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(20.02.2012 17:27)tarts Kirjutas:  Kelle aeda? Püüan vastata ikka bussijuht on süüdi, et tema vastutab reisjate ohutuse eest, mitte direktorid ega linnapea.
Ma austan oma bussi ja hoolitsen tema eest ja õiendan remondi pargis, näiteks et ainult esirattad piduravad igas peatuses mul külg keerab. Mul kondensvesi süsteemis vist lõi tüki ette aga kui pidurdad siis see 12 tonnnine seisma ei jää ja nii seisupiduriga seiskusin, kui nüüd kaebasin dispetserile ütles et tal ei ole reservi anda, kui nüüd kaebasin remondiülemusele siis ta ei taha teadagi et midagi liinil juhtuda võib süüdistab sind naljaks , võimatuks, proovi ikka ,Muidugi proovi seisupiduriga pidurdada.
Kelle kapsaaeda, vist meie kõigi.

Ütle mulle kulla inimene, kes taob sind jalaga persse hommikuti, et sa lähed välja tehniliselt mitte korras bussiga.
Võid PS kaudu nimed ka stuudiosse panna...
20.02.2012 22:19
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tarts Ära
Noorliige

Postitusi: 16
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #1295
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
mina käin tööl,et toita oma peret. Kulla kallis ütle oma naisele.
Kui ma vigase sõidukiga sõita ei oska on oht et mind asendatakse, Kui ma näen politseid ma mõttes palvetan. et palun peata mind.
Ma toetan streiki , sest kaua võib.
07.03.2012 14:54
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #1296
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Kogemus LKW pealt.Peeti kinni,muidugi auto ei wastanud nõuetele.Nätsu sain ikka mina.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
07.03.2012 21:53
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #1297
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Uues seaduses on kirjas, et sõidukiomanik ja vastutav kasutaja peavad tagama talle kuuluva või tema valduses oleva sõiduki õige kasutamise, tehnilise korrasoleku ja nõuetekohase hoidmise. Nagu ka seda, et juht on kohustatud veenduma sõiduki korrasolekus ja jälgima seda teel olles. Ühesõnaga kui täna keegi vigase masinaga kinni peetakse, siis saavad selle eest nii juht kui ka omanik. Ehk siis ka omaniku huvides peaks olema see, et tema autod, bussid või mis iganes muud liiklusvahendid oleksid sellises seisukorras mis võimaldaksid ilma probleemideta teeliikluses osaleda. Siinkohal tuleb muidugi ka seda nentida, et siin riigis on olukord seaduste järgimise ja vastutamisega erakordselt hapu.
07.03.2012 22:15
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #1298
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(07.03.2012 21:53)PETSS Kirjutas:  Kogemus LKW pealt.Peeti kinni,muidugi auto ei wastanud nõuetele.Nätsu sain ikka mina.
kas ka vaatasid kuhu alla kirjutasid---
Kui alkiri all siis tõendad omasüüd....

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
07.03.2012 22:24
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kaspar Ära
Ideegeneraator

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #1299
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Võib küll olla rumal küsimus, aga kuhu tuleb Kadriorus see tramm-kohvik trammide lõpp-peatuses, kus saab tasuta ühistranspordi küsitluses hääletada?

[Pilt: signa5.png]
17.03.2012 23:11
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lauri3885 Ära
Tallinna ühistranspordi huviline

Postitusi: 1,678
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #1300
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(17.03.2012 23:11)Kaspar Kirjutas:  Võib küll olla rumal küsimus, aga kuhu tuleb Kadriorus see tramm-kohvik trammide lõpp-peatuses, kus saab tasuta ühistranspordi küsitluses hääletada?

trammkohvik seisab kadriorus haruteel,vanasti vähemalt seisis.trammitee kurvi läheduses poska tänaval.

Rohkem uusi trolle,tramme ja busse!Rolleyes
Samas oskust hinnata retro sõidukeid!Smile
(selle postituse viimane muutmine: 17.03.2012 23:21 lauri3885.)
17.03.2012 23:20
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog