Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 7Hääli - 3.29 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Varia
Autor Sõnum
Martti Ära
Vanem liige

Postitusi: 710
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #741
RE: Varia
(05.02.2012 00:37)XTA Kirjutas:  
(04.02.2012 19:35)Heini Kirjutas:  Kunstiakadeemias saab istuma ja ringi ära teha ning Lasnamäe poole sõita, Männis saab vaadata, kas on mõistlik jalutada Keskusesse või troll ära oodata ning Hotell Tallinnas olen ka Balti Jaama ringiga Mustamäele või Õismäele sõitnud, teine võimalus minna Kelmikülasse aga milleks.
Kas siin on tegu progresseerunud ühistranspordi-maaniaga või lihtsalt nähtusega, mille nimi veidi popimas keeles on "Laiskuus Kontiides"? Viimasel juhul on tõesti raske bussis veerand tundi püsti seista (nt. 67 või 68-ga Kunstiakadeemiast Mustakivisse) või poolt kilomeetrit kõndida (tegelikult hotell Tallinnast Kelmikülla on isegi vähem).
Mugavus maksab, kui nii või teisiti jõuad sama sõiduki peale, miks siis mitte sinna juba varem minna ja istuma saada?

"Welcome to Ida-Virumaa"
05.02.2012 09:11
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #742
RE: Varia
Ega tegelikult küll. Mina olen selle oma popi 30 bussiga mitmeid kordi Kärmus käinud kui olen jõudnud nii vara. Suhteliselt tobe on seal teisel pool teed niisama lolli näoga vahtida kui 7-8 minuti pärast nagunii see sama buss sealt poolt tagasi tuleb.
05.02.2012 13:22
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #743
RE: Varia
No näiteks 26 liini sõites eriti hästi see mugawus näha.Sitsist tullakse peale,śõidetakse see lõpu ring kaasa ,et siiis samas peatuses 3 liini bussile ümber istuda.Ja,mis kisa tuleb kui üheagselt sinna peatuse ei jõua.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
05.02.2012 13:30
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kenn12 Ära
Vanem liige

Postitusi: 323
Liitunud: Jan.2009
Postitus: #744
RE: Varia
(04.02.2012 23:38)kukkurkurat Kirjutas:  
(04.02.2012 20:21)PETSS Kirjutas:  Lõpus sõimas mind ka weel ,et aeglane ja Kullerkupus ei peatund.
..

26 liiga aeglane nüüd?

neljapäeval : 26.liini 4 järjekorra pealelõunane esimene ring oli 2 minutit graafikust ees pidevalt .
(selle postituse viimane muutmine: 06.02.2012 04:16 kenn12.)
06.02.2012 04:06
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #745
RE: Varia
Mina graafikuga 26 peal rahhul.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
06.02.2012 13:45
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #746
RE: Varia
ЗиЛ 167,
[Pilt: default.jpg]

http://youtu.be/4HgLrfhmwGU
http://www.voenavto.ru/exotica/1-021.jpg
900 liitriga 600km

тест драйв Раф-2203
[Pilt: default.jpg]
http://youtu.be/1MLw3y0U_XM

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
(selle postituse viimane muutmine: 08.02.2012 16:46 keskjaam.)
08.02.2012 16:39
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #747
RE: Varia
Neid SSSR autosid wõibki lõpmatuseni wahtima jääda.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 08.02.2012 22:28 PETSS.)
08.02.2012 22:28
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #748
RE: Varia
Värvikad kaadrid Pärnust.
http://www.youtube.com/watch?v=sPYd6M_ibVw
12.02.2012 17:17
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #749
RE: Varia
(12.02.2012 17:17)Regardman Kirjutas:  Värvikad kaadrid Pärnust.
http://www.youtube.com/watch?v=sPYd6M_ibVw
Äge

Paneme bussile ketid alla
http://www.youtube.com/watch?v=wygRTHtgQ...re=related

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
13.02.2012 01:15
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tarts Ära
Noorliige

Postitusi: 16
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #750
RE: Varia
Üks muti a´la 35 a. tuli mu juurde ja ei küsinud vaid tigedalt:Et miks sa esiust mulle ei avanud? Mul 12. tund sõitu ,lahtine kabiin, parem õlg ja põlv valus, mootor see soojaks läheb vaid pöördeid hoides paned salongi soojenduse sisse siis ka mootoritemp. mõne minutiga langeb sellest ka kütuse ülekulu, sellest ka sõimlemised firmas ja palga kärped, ma läksin nii tigedaks et sõimasin reisijat ise roolis sõites veel tükk aega,et bussijuht polegi inimene.
Kas meil on tekkinud mingi bussi vihkamise klann siin linnas, alates laste pärdikutest kes mitte ainult süütult lumepalliga mööduvat bussi viskavad, vaid kiviga kuramus mul eelmine nädal külje akna sisse lõid, ja kõik tahavad esi ust proovida , järjekord selle juurde.
Kutsun ülesse bussijuhte õpetama reisijaid ja autojuhte austusega suhtuma bussidesse,trollidesse,trammidesse ja nende juhtidesse.
16.02.2012 12:54
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #751
RE: Varia
Jh! Sul õigus .Aga paraku klient kunn.Ma enam eriti ei pööra tähelepanu tollele ,mis nad salongis teewad.Ainult´oma närwe rikun tollega.Ja ma ei teagi,mulle meeldib mu töö aga see sõitjate poolne suhtumine wahel üle wiskab.Minupoolne arwamus waid.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
16.02.2012 14:39
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lauri3885 Ära
Tallinna ühistranspordi huviline

Postitusi: 1,678
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #752
RE: Varia
(16.02.2012 14:39)PETSS Kirjutas:  Jh! Sul õigus .Aga paraku klient kunn.Ma enam eriti ei pööra tähelepanu tollele ,mis nad salongis teewad.Ainult´oma närwe rikun tollega.Ja ma ei teagi,mulle meeldib mu töö aga see sõitjate poolne suhtumine wahel üle wiskab.Minupoolne arwamus waid.

nõus sinuga.

Rohkem uusi trolle,tramme ja busse!Rolleyes
Samas oskust hinnata retro sõidukeid!Smile
16.02.2012 23:45
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tarts Ära
Noorliige

Postitusi: 16
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #753
RE: Varia
Tahaks ütelda mitte klient, vaid reisija kelle eest ma vastustan. Nii on ka vastastikune kohustus üksteise tegemiste eest.
Päevajooksul saan tänada ühe korra, no tavaliselt kui jooksjaid ära ootan, ja paar korda sõimata, no vaata mida ta teeb, kui bussi esiotsa hange ajan tahtlikult, loobuvad nii väljast kui seest ja kasutavad keskmist. Muidugi on nüanse kui rahvast palju, ära ei mahu, ja kiiremini peatusest minema saaks.
Mis Te arvate miks eelistatakse esiust, ta ju ühepoolne kitsas ka?
Pakun: 1. Nooremapoolsed mehehakatised, sest jänest sõidavad
2. Vanamutid, et ilusat panoraami omada
3. Noored näitsikud, fui seal taga ainult pätid käivad.
4. Noorpaarid, vaata kui hoolitsev ma olen.
5. Väikelapsed(no nii peabki olema) et emme-issi käskisid.
6. Et bussijuhile käkki keerata
20.02.2012 12:02
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #754
RE: Varia
Peaasi on,et bussi peale saada.Neil wahhet pole ,kas edimene wõi mingi muu.Tähtis,et kohe istuma saaks ja alles siis uurida ,mis bussiga tegu.Üks osa aga küll säänsid ,kes spetsiaalselt edeust kasutada rahhawad.Ka siis kui siin külm metsikult oli.Terwe bussitäis läheb keskelt wõi tagant maha,üks ahto aga tagant spetsiaalsele eest wäljuda tahab,et siis wäljast bussist uuesti mööda minna.Omaette ooper ka säänsed kellele edeukse lahti teed,too aga hullunud pilguga tagauksest sisse ronib ja siis bussi edeotsa istub.Issanda loomaaed kirju ja ettearwamattu.
Aga waatamatta kõigele reisijad siiski 100 korda etamad kui 1,5 wõi 2 tonnised ja wiltused kaubaalused,mis napilt kohe kohe ümber kukkumas.Ning arwstades lähenewat kewadet siis jälle silarõõmu ka salongis ja peatustes nägema hakkab.Eriti weel ki edeuksest peale ja maha minnakse.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 20.02.2012 22:50 PETSS.)
20.02.2012 22:26
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #755
RE: Varia
Viimsis on GOBusi juhid olnud taibukad et SORide esiustele kirja uks ei tööta ja sisse-välja saab keskmisest uksest.

Alates 30 novembrist 2009 issi
20.02.2012 23:09
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #756
RE: Varia
Ja Viimsis on inimesed ka piisavalt intelligentsed omamaks lugemisoskust mis võimaldab sellist süsteemi rakendada. Lasnamäel seevastu...
20.02.2012 23:44
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #757
RE: Varia
Mu bussil siin aasta pool tagasi wiimaste ustega problem oli.Aga kuna lõpuni waid 2 ringi jäänud,lubas dp need ära sõiita.Tegu oli 48 liiniga.Sai ka kiri juurde pandud,et ei tööta ja salongi weel lint ka ette weetud.Aga ikka osati sealt alt läbi pugeda ja mõlembilt poolt ust jalaga taguda.Tundub,et ika üldse ei loeta,mis kirjas.Seda tõestas ka eileõhtune liinilõpetamine 27/4 Nurmenukus.Tablool suur suur kiri NURMENUKU aga ikka ronitakse sealt peale ja nõutakse edasisõitmist.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
21.02.2012 04:49
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #758
RE: Varia
(21.02.2012 04:49)PETSS Kirjutas:  Mu bussil siin aasta pool tagasi wiimaste ustega problem oli.Aga kuna lõpuni waid 2 ringi jäänud,lubas dp need ära sõiita.Tegu oli 48 liiniga.Sai ka kiri juurde pandud,et ei tööta ja salongi weel lint ka ette weetud.Aga ikka osati sealt alt läbi pugeda ja mõlembilt poolt ust jalaga taguda.Tundub,et ika üldse ei loeta,mis kirjas.Seda tõestas ka eileõhtune liinilõpetamine 27/4 Nurmenukus.Tablool suur suur kiri NURMENUKU aga ikka ronitakse sealt peale ja nõutakse edasisõitmist.

Neil väljumistel mis lõpetavad liini poole peal nagu 27 Nurmenukus ja veel mõned võikski tabloole kuvada vaid tolle peatuse nime ilma liini numbrita. Tehniliselt peaks see ju võimalik olema? Tablool oleksi vaid Nurmenuku,

Alates 30 novembrist 2009 issi
21.02.2012 09:13
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #759
RE: Varia
(21.02.2012 09:13)raulito Kirjutas:  
(21.02.2012 04:49)PETSS Kirjutas:  Mu bussil siin aasta pool tagasi wiimaste ustega problem oli.Aga kuna lõpuni waid 2 ringi jäänud,lubas dp need ära sõiita.Tegu oli 48 liiniga.Sai ka kiri juurde pandud,et ei tööta ja salongi weel lint ka ette weetud.Aga ikka osati sealt alt läbi pugeda ja mõlembilt poolt ust jalaga taguda.Tundub,et ika üldse ei loeta,mis kirjas.Seda tõestas ka eileõhtune liinilõpetamine 27/4 Nurmenukus.Tablool suur suur kiri NURMENUKU aga ikka ronitakse sealt peale ja nõutakse edasisõitmist.

Neil väljumistel mis lõpetavad liini poole peal nagu 27 Nurmenukus ja veel mõned võikski tabloole kuvada vaid tolle peatuse nime ilma liini numbrita. Tehniliselt peaks see ju võimalik olema? Tablool oleksi vaid Nurmenuku,
Pärast Kullerkuput tablood pimedaks ja keegi ei tule peale. Kuigi on ka siis nähtud peale ronimist Tongue
(selle postituse viimane muutmine: 21.02.2012 10:10 Heini.)
21.02.2012 10:10
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hannes Ära
Värske kala

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #760
RE: Varia
(21.02.2012 10:10)Heini Kirjutas:  Pärast Kullerkuput tablood pimedaks ja keegi ei tule peale. Kuigi on ka siis nähtud peale ronimist Tongue

Ei ole tolku. Mäletatavasti mõni aasta tagasi 1036-ga kevadtuurilt naastes tahtsid Lasnamäe vanamutid hakata peale ronima, kui mõned reisilised väljuda soovisid.

Kuula SIIT!

Powered by Debian GNU/Linux
(selle postituse viimane muutmine: 21.02.2012 13:51 Hannes.)
21.02.2012 13:50
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog