Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üldine trollide arutelu, osa 2
Autor Sõnum
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #121
RE: Jooksev vestlus
(25.05.2011 18:41)tak scania buss Kirjutas:  http://www.delfi.ee/news/paevauudised/11...d=46550839
Ta ei jäänud küll trolli alla, kuid sõnastagem teda nii. Kokkuvõtvalt peaga vastu trolli nurka.
25.05.2011 20:40
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #122
RE: Jooksev vestlus
278 viimsel teel. Millal see maha võeti? Kuu eest olen veel pildi saanud.
03.06.2011 11:17
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Dife Ära
Vanem liige

Postitusi: 463
Liitunud: Sep.2009
Postitus: #123
RE: Jooksev vestlus
Trollihuvilistele siis väike uudis Mustamäelt. Praegu, kuskil pool 4 kanti, seisis üks kümmekond trolli üksteise sabas, tühjad ja avariituledega. Niipalju märkasin, et olid 327, 265, 418, 340, kuid neid oli veelgi. Ju siis mingi tehnline rike elektrisüsteemis või ülekuumenemine.

Conectode #1 vihkaja.
07.06.2011 15:09
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marten. Ära
Vanem liige

Postitusi: 494
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #124
RE: Jooksev vestlus
Pöörangurikke tõttu kadus elekter, kui nüüd raadiot uskuda.

tartu.yhistransport.eu - Tartu ühistransport
07.06.2011 15:13
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Innar Ära
Liige

Postitusi: 156
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #125
RE: Jooksev vestlus
Pöörangurikkest ei tea ma midagi,aga tunnike tagasi oli Sõpruse pst'l kolme auto ja trollibussi kokkupõrge ka, mistõttu kogu Sõpruse pst linnapoolne suund oli suletud.
07.06.2011 16:07
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Dife Ära
Vanem liige

Postitusi: 463
Liitunud: Sep.2009
Postitus: #126
RE: Jooksev vestlus
Autoõnnetus ei tohiks takistus olla, miks siis muidu Vilde teel, 5 number 2 trolli seisid (vahemikus Mustamäe tee-Sõpruse pst.). Tagant vaadates, siis number 1 ja 5 sõitsid ikka mõnusasti edasi. Aga 2,4,9,3 seisid.

Conectode #1 vihkaja.
07.06.2011 16:16
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #127
RE: Jooksev vestlus
(07.06.2011 16:16)Dife Kirjutas:  Autoõnnetus ei tohiks takistus olla, miks siis muidu Vilde teel, 5 number 2 trolli seisid (vahemikus Mustamäe tee-Sõpruse pst.). Tagant vaadates, siis number 1 ja 5 sõitsid ikka mõnusasti edasi. Aga 2,4,9,3 seisid.
Ilmselgelt loogiline, et Mustamäe tee liinid töötavad edasi, kui Sõpruses takistus on.
07.06.2011 17:01
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #128
RE: Jooksev vestlus
Küll nende uute ja moodsate ja toredate solaris juustudega on hea sõita kui neil on aknad udusemad kui mõnel keskmisel humanitaarabi bussil.
09.06.2011 19:28
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #129
RE: Jooksev vestlus
(09.06.2011 19:28)moosic Kirjutas:  Küll nende uute ja moodsate ja toredate solaris juustudega on hea sõita kui neil on aknad udusemad kui mõnel keskmisel humanitaarabi bussil.
Üks võimalus on kõik augud ära parandada. Vaevalt see juhtub.
Teine võimalus on tellida masinaid, millel pole topeltaknaid. Tänapäeval aga tehakse kõik (pole 100% kindel) topeltakendega.
Varem või hiljem on kõik uued masinad selliste akendega nagu troll 316 või 319.
09.06.2011 19:56
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #130
RE: Jooksev vestlus
Akende paksus sõltub konkreetselt tellimusest. Bogdan oli ka ühekordsete klaasidega näiteks.
09.06.2011 20:11
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Vova Ära
Liige

Postitusi: 88
Liitunud: Mar.2011
Postitus: #131
RE: Jooksev vestlus
ühekordsed ei kõlba kuhugi! Talvel lähevad jääse, sügisel on udused samuti seestpoolt niiskus jms.
09.06.2011 20:20
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #132
RE: Jooksev vestlus
Seda muidugi, aga mis sa hädaga teed kui teed nii sitad ja kered pehmed. Kuigi minu meelest on udused aknad viimane asi mida Solariste juures karta.
09.06.2011 20:22
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #133
RE: Jooksev vestlus
Ega ma ei kardagi neid. Ja mind nad nagu otseselt ei sega kah,sest ma eile vaatasin neid autoga trolli kõrval seistes. Aga eile oli mitukümmend kraadi sooja seega ei saanud klaas olla niisama seespoolt udune ja ilmselt ka mitte jääs. Aga läbi ei paistnud mitte ainuski aken,sest alguses tundus mulle,et keegi loeb mu suutäisi mida ma roolitaga parasjagu sõin kuid siis vaatasin,et ma ei näegi kedagi. Aastakümneid vanade humanitaarikate puhul loogiline jah ,et aken on väsinud aga mind pani lihtsalt imestama,et kohalike katide ja liisude poolt taevani kiidetud imetrollide aknad oleks justkui läbipaistmatu kilega üle kleebitud nagu avaliku peldiku seinad.

See oli lihtsalt minupoolne tähelepanek eilsest päevast. Muidugi siia teemasse ta ei sobinudki,sest siin käib pikali kukkumiseni tohutu arutelu trollide üle. Mina arutleda ei viitsi hetkel.
10.06.2011 04:29
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
coldrexX Ära
Noor ja roheline

Postitusi: 556
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #134
RE: Jooksev vestlus
(10.06.2011 04:29)moosic Kirjutas:  Ega ma ei kardagi neid. Ja mind nad nagu otseselt ei sega kah,sest ma eile vaatasin neid autoga trolli kõrval seistes. Aga eile oli mitukümmend kraadi sooja seega ei saanud klaas olla niisama seespoolt udune ja ilmselt ka mitte jääs. Aga läbi ei paistnud mitte ainuski aken,sest alguses tundus mulle,et keegi loeb mu suutäisi mida ma roolitaga parasjagu sõin kuid siis vaatasin,et ma ei näegi kedagi. Aastakümneid vanade humanitaarikate puhul loogiline jah ,et aken on väsinud aga mind pani lihtsalt imestama,et kohalike katide ja liisude poolt taevani kiidetud imetrollide aknad oleks justkui läbipaistmatu kilega üle kleebitud nagu avaliku peldiku seinad.

See oli lihtsalt minupoolne tähelepanek eilsest päevast. Muidugi siia teemasse ta ei sobinudki,sest siin käib pikali kukkumiseni tohutu arutelu trollide üle. Mina arutleda ei viitsi hetkel.

Meie mõnel humanitaarabi bussil oleme salongiklaasid vahetanud, nt. 3505, 3554, 3588 ja kindlasti veel dupletel näiteks. Usun et trollipargis hakkatakse ka seda tegema...
10.06.2011 07:02
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
XTA Ära
1029

Postitusi: 285
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #135
RE: Jooksev vestlus
(09.06.2011 20:22)Oxygen Kirjutas:  Kuigi minu meelest on udused aknad viimane asi mida Solariste juures karta.
Mida siis nende juures veel kartma peab - läbi põranda kukkumist äkki?
Kusjuures ühel 5. liini isendil (vist oli 324) esiteljest veidi tahapoole oligi põrand konkreetselt lohkus. Nüüd, kui arvestada, et nad on ka madalapõhjalised, siis saab siit järeldada seda, et see õhuke PVC (või mis iganes) põrandakate ongi nimetatud juhul ainuke asi, mis sõitja kingataldu möödatuhisevast asfaldist eraldab.

YV31MA61...
10.06.2011 11:51
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #136
RE: Jooksev vestlus
Pidasin silmas pigem seda, et nende "köögipool" ei ole meie tingimuste suhtes just kõige töökindlam lahendus.
10.06.2011 17:18
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #137
RE: Jooksev vestlus
Coldre - ma usun,et töö käib ning vahetatakse. Ma ise tassin teile klaasiliimi sinna. Mulle on humanitaarabi bussid niiviisi meelde jäänud lihtsalt aga ma pole ka tugevad mitu aastat üldse üt-ga sõitnud. Kindlasti vahetatakse ka trollipargis aknaid aga ainus aga jääb siin selle kohta,et troll mida mina silmas pidasin on põhimõtteliselt uhiuus.
10.06.2011 20:50
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #138
RE: Jooksev vestlus
Oleneb ka juhist. Mõni hoiab oma trolli nagu silmatera (näiteks 440 juht), mõni sõidab kõigist aukudest suurel kiirusel läbi ja tõenäoliselt on 335 juhi troll ka praegu jälle katki. 2. liini trollid said kõvasti põrutada Vilde teel, mis mõned aastad tagasi oli kuumaastik. Tehnika tänav on aga seda siiani ja seetõttu ka 2 aastat vana 449 väga paljud aknad niiskuse vahele tõmmanud.

Veel koledam on see, kui topeltaknal lüüakse välimine klaas eest ja selle äär musta teibiga üle tõmmatakse.
(selle postituse viimane muutmine: 11.06.2011 09:15 Heini.)
11.06.2011 09:13
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #139
RE: Jooksev vestlus
(11.06.2011 09:13)Heini Kirjutas:  Oleneb ka juhist. Mõni hoiab oma trolli nagu silmatera (näiteks 440 juht), mõni sõidab kõigist aukudest suurel kiirusel läbi ja tõenäoliselt on 335 juhi troll ka praegu jälle katki. 2. liini trollid said kõvasti põrutada Vilde teel, mis mõned aastad tagasi oli kuumaastik. Tehnika tänav on aga seda siiani ja seetõttu ka 2 aastat vana 449 väga paljud aknad niiskuse vahele tõmmanud.

Veel koledam on see, kui topeltaknal lüüakse välimine klaas eest ja selle äär musta teibiga üle tõmmatakse.

Mis puudutab 449 aknaid siis seal oli küll veel kalad puudu, sa ju isegi nägid.Ainuke asi mida ma ei mõista on see kuidas niiskus sinna vahele pressib.440 on tõesti vist hambaharjaga üle käidud, mind on vist 2 korda sellest trollist välja visatud venekeelse kamandamisega kuna jõin limonaadi.Esimesel korral ma mõtlesin et äkki keegi tegi mingi lollust ja siis tema peale riieldakse aga siis tuli juht kabiinist välja vaatas oma kurja pilguga mulle otsa ja näitas näpuga uste peale.Normaalne Big Grin
11.06.2011 10:05
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zil130 Ära
Liige

Postitusi: 88
Liitunud: Mar.2011
Postitus: #140
RE: Jooksev vestlus
(11.06.2011 10:05)Trollino Kirjutas:  mind on vist 2 korda sellest trollist välja visatud venekeelse kamandamisega kuna jõin limonaadi.Esimesel korral ma mõtlesin et äkki keegi tegi mingi lollust ja siis tema peale riieldakse aga siis tuli juht kabiinist välja vaatas oma kurja pilguga mulle otsa ja näitas näpuga uste peale.Normaalne Big Grin
Lähed siis uksest välja ja teed sellest trollijuhist piltiBig Grin ja kaadreid seejuures ära kokku hoiaBig Grin
Mind pole küll kunagi selle pärast välja visatud. Ainult kunagi üks Harjumaa Liinide juht ei tahtnud mind Baltis jäätisega peale lasta.
11.06.2011 18:05
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog