Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 6Hääli - 3.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sotsiaalsed töökohad Tallinna ühistranspordis
Autor Sõnum
Dife Ära
Vanem liige

Postitusi: 463
Liitunud: Sep.2009
Postitus: #161
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(02.12.2009 11:16)Siim Kirjutas:  http://www.tallinnapostimees.ee/?id=195692 väsitava töö tagajärg...

Hehe, ma sõitsin selle bussiga kooli täna Big Grin Ta päriselt magas seal Big Grin
Nii naljakas oli vaadata, et reisisaatja magab bussis. Nüüd tekib lüsimus, et mille eest talle palka makstakse? Selle eest, et ta 1007 bussis magusalt magada saaks?

Conectode #1 vihkaja.
02.12.2009 15:00
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #162
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(02.12.2009 15:00)Dife Kirjutas:  
(02.12.2009 11:16)Siim Kirjutas:  http://www.tallinnapostimees.ee/?id=195692 väsitava töö tagajärg...

Hehe, ma sõitsin selle bussiga kooli täna Big Grin Ta päriselt magas seal Big Grin
Nii naljakas oli vaadata, et reisisaatja magab bussis. Nüüd tekib lüsimus, et mille eest talle palka makstakse? Selle eest, et ta 1007 bussis magusalt magada saaks?
Enam ei maksta palka. Töösuhe lõpetati:
http://www.tallinnapostimees.ee/?id=195847
02.12.2009 16:03
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Vlad Ära
Liige

Postitusi: 227
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #163
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(02.12.2009 15:00)Dife Kirjutas:  
(02.12.2009 11:16)Siim Kirjutas:  http://www.tallinnapostimees.ee/?id=195692 väsitava töö tagajärg...

Hehe, ma sõitsin selle bussiga kooli täna Big Grin Ta päriselt magas seal Big Grin
Nii naljakas oli vaadata, et reisisaatja magab bussis. Nüüd tekib lüsimus, et mille eest talle palka makstakse? Selle eest, et ta 1007 bussis magusalt magada saaks?

Ma ei näe siin midagi naljakat. Sina arvad, et reisisaatja töö on ainult bussi sõitmine? See ei ole väga lihtne töötada 8 tundi ja alati seista eriti 6,00 - 14,00 ja mõni ajal inimene tahab natukene magada. Ja mis siis? Ma ei saa aru miileks see pilt on tehtud. Teate kui palju narkomaani ja purjus inimesi sõidavad bussis ja kui reisisaatja palub välja minna ta ju võib peksa saada narkomaanilt või purjult inimeselt. Vaadake kui palju inimesi magavad riigikogus, enamus! Ja mis siis saab: reisisaatja töötab 4450 kr eest ja ei saa magada, aga riigikogu poliitkud saavad palju korda rohkem ja võivad magada?! See ei ole õige.
02.12.2009 16:21
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
arty Ära
Noorliige

Postitusi: 29
Liitunud: Jul.2009
Postitus: #164
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(02.12.2009 16:03)Siim Kirjutas:  
(02.12.2009 15:00)Dife Kirjutas:  
(02.12.2009 11:16)Siim Kirjutas:  http://www.tallinnapostimees.ee/?id=195692 väsitava töö tagajärg...

Hehe, ma sõitsin selle bussiga kooli täna Big Grin Ta päriselt magas seal Big Grin
Nii naljakas oli vaadata, et reisisaatja magab bussis. Nüüd tekib lüsimus, et mille eest talle palka makstakse? Selle eest, et ta 1007 bussis magusalt magada saaks?
Enam ei maksta palka. Töösuhe lõpetati:
http://www.tallinnapostimees.ee/?id=195847

ca 10% on minema löödud suhteliselt lühikese aja jooksul suhteliselt lihtsa töö pealt, mida neil kui töötutel peaks ju ometi väga vaja olema... Siit hakkab ehk välja kooruma ka pilt nende isikute esmase töötuks jäämise põhjuste osas - võibolla polegi kõikidel juhtudel Ansip isiklikult ja RE tervikuna süüdi Smile
02.12.2009 17:11
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Georg Ära
Vale inimene

Postitusi: 1,167
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #165
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(02.12.2009 16:21)Vlad Kirjutas:  Sina arvad, et reisisaatja töö on ainult bussi sõitmine? See ei ole väga lihtne töötada 8 tundi ja alati seista eriti 6,00 - 14,00 ja mõni ajal inimene tahab natukene magada.
No nii palju, kui mina olen ühistransporditeenuseid Tallinnas kasutanud, on umbes 1 reisisaatja 15st inimesi aidanud/korrale kutsunud. 8 tunnine tööpäev ning reisisaatja amet pole nii konti murdev midagi. Endal on tööpäevad olnud kuni 13 tunnised (koos tunnise lõuna ning kahe viieteist minutilise kohvipausiga), mille käigus tuleb LKW pealt maha laadida üsna korralik hulk kaubaaluseid, millest raskemad on kaalunud veidi üle tonni ning pühapäeviti tuli tegeleda ka paberimajandusega. Reisisaatja töö on võrreldes sellega lausa puhkus.
Magada tuleks aga kodus. Kui on teada, et järgmine päev vaja kell 6 hommikul tööl olla, siis tuleb lihtsalt varem magama minna ning väsinuna mitte tööle minna.
02.12.2009 17:20
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #166
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(02.12.2009 16:21)Vlad Kirjutas:  See ei ole väga lihtne töötada 8 tundi ja alati seista eriti 6,00 - 14,00 ja mõni ajal inimene tahab natukene magada. Ja mis siis?
Turvamehed kauplustes peavad pikemaid vahetusi püstijala peal vastu pidama. Kes nendel vahepeal magada laseb? Pole mõtet vastu vaielda, et ei pea. Vanamees pidas alles hiljaaegu seda ametit. Tervis ei pidanud sellele vatile vastu.
02.12.2009 21:30
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
1000V Ära
Noorliige

Postitusi: 4
Liitunud: Nov.2009
Postitus: #167
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Millal avatakse reisisaatjate fotogalerii?

Ära kunagi osta bussi mida sa lükata ei jõua Dodgy
02.12.2009 22:10
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #168
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Mulle meeldib see,et pisikesed alaealised fotokaga ringijooksvad jõnglased peavad end siin arvamusliidriteks aga jätke süüdimõistmine kohtu hooleks. Ehk enne ei ole inimene süüdi kui kohus pole kuulutanud välja süüdimõistvat otsust. Seega kõik Teie kes Te loete kui palju kohti reisisaatja kinni hoidis või kas inimene oli ikka silmnähtavate invaliidsustunnustega (vb hoopis joobetunnustega) jne jne-jätke oma teadmised enda teada.
Aga ükskord peale kooli lõppu olete töötud ja lähete ka reisisaatjaks tööle ning siis hakkate siin foorumis selliseks õigusenõudjaks et vähe pole. Soovitan soojalt-kui midagi öelda pole siis möla maha. Ma ei kaitse reisisaatjaid (mul puudub nendega kokkupuude kuna olen paduautoinimene) aga ma ei salli seda,et kui mass räägib ühte siis mingid pudrulõuad,kes midagi ei jaga,mölisevad niisama kaasa.

möla maha tatid !

p.s. kes ennast puudutatuna tundsid said aru vähemalt,et jutt neist endist käis.
03.12.2009 12:26
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #169
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(03.12.2009 12:26)moosic Kirjutas:  Mulle meeldib see,et pisikesed alaealised fotokaga ringijooksvad jõnglased peavad end siin arvamusliidriteks aga jätke süüdimõistmine kohtu hooleks. Ehk enne ei ole inimene süüdi kui kohus pole kuulutanud välja süüdimõistvat otsust. Seega kõik Teie kes Te loete kui palju kohti reisisaatja kinni hoidis või kas inimene oli ikka silmnähtavate invaliidsustunnustega (vb hoopis joobetunnustega) jne jne-jätke oma teadmised enda teada.
Aga ükskord peale kooli lõppu olete töötud ja lähete ka reisisaatjaks tööle ning siis hakkate siin foorumis selliseks õigusenõudjaks et vähe pole. Soovitan soojalt-kui midagi öelda pole siis möla maha. Ma ei kaitse reisisaatjaid (mul puudub nendega kokkupuude kuna olen paduautoinimene) aga ma ei salli seda,et kui mass räägib ühte siis mingid pudrulõuad,kes midagi ei jaga,mölisevad niisama kaasa.

möla maha tatid !

p.s. kes ennast puudutatuna tundsid said aru vähemalt,et jutt neist endist käis.
Kuna oled siin küllalt palju just minu varasemat juttu tsiteerinud, siis peaks justkui midagi sulle vastama, aga tõesti ei viitsi, sest sinu enda kirjutatut on üsna raske asjalikuks mõttearenduseks pidada! Ja lause "möla maha tatid !" näitabki üsna täpselt ära su enda arengutaseme.
Üks asi teeb mulle vaid sinu avalduse juures siirast rõõmu ja nimelt see, et mindki alaealiseks jõnglaseks pead Cool

P.S. Mul on tööraamat avatud juba aastal 1980 ja töötuks võin end lugeda sealtmaalt vaid umbes 1,5 aastal, kus TPI-s õppimise kõrvalt tööl käia ei viitsinud või ei jõudnud! Nii et töötuksjäämisega palun mind küll mitte ähvardada! Kui tõesti selline asi juhtuma peaks, siis küllap leian sellele lahenduse ka ilma resisaatja austavasse ametisse astumata Smile
(selle postituse viimane muutmine: 03.12.2009 13:47 Volli.)
03.12.2009 13:40
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #170
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Ainult Vlad siin kirjutas kõik õigesti ja täiesti olen nõus temaga.
Teised ainult võivad karjuma ja mittemidagi rohkem.Dodgy
03.12.2009 14:39
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #171
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
aus olla siis pean vabandama Volli ees,sest lasin tekstist silmadega diagonaalis üle ning silma jäid just need mõningad näited. Jõnglasteks pidasin ma siiski kedagi teist.

Seda,et väljend "möla maha" väljendab IQ taset,seda ma ei teadnud. Niisiis võib kõikide eestikeelsete sõnade väljaütlemise järgi hakata paika panema kellegi arengutaset.Huvitav lähenemine.

Ning nagu ma lootsingi-asju hakatakse võtma isiklikult. Väga kena on kuulda seda,et kodanik ütleb välja sõnad oma tuleviku kohta-mina olen nii haritud,et iial ei vaja reisisaatja kohta. Aga kas mitte amet EI pidanud meest rikkuma. Või on mõnedel siis hirmus vajadus ilmtingimata näidata välja,et tema ülikooliharidusega saadud töökoht on parem kui mistahes teised kohad,antudhetkel reisisaatja oma. Või on mõni muu pehmeltöeldes normaalne põhjus selle ametikoha mahategemiseks? Ütle mulle oma amet ja ma võin seda ka sõimama hakata,sest küllap ka sellel vigu leidub.
03.12.2009 15:33
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
k2ssar Ära
Vabaduse Valvur

Postitusi: 358
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #172
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Ma kuhugi ettepoole lisasin ka reisisaatja tööjuhendi (huvitav, et AK märget ei pandud), leidke sealt rida selle kohta, et antud ametit pidav isik võib töö ajal magada. Ei leia. Seega on magamises süüdi üleväsinud töötaja, kes mingil põhjusel sellises olekus tööle tuli. Mina töötan 24-tunnistes vahetustes, mille jooksul tuleb sooritada erinevaid tööprotseduure, kusjuures uneaega on ette nähtud 4 tundi. Keegi veel leiab, et 8-tunnise tööpäeva jooksul tuleks magada ja ei suuda seda kuidagi põhjendada, siis tuleb küll juba appi võtta moosicu tsitaadid.
04.12.2009 11:40
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Martti Ära
Vanem liige

Postitusi: 710
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #173
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(02.12.2009 16:21)Vlad Kirjutas:  Vaadake kui palju inimesi magavad riigikogus, enamus! Ja mis siis saab: reisisaatja töötab 4450 kr eest ja ei saa magada, aga riigikogu poliitkud saavad palju korda rohkem ja võivad magada?! See ei ole õige.
Minu arvates on Vladi leitud point väga hea. Ei ole magavast riigikogulasest kuidagi rohkem tolku kui magavast reisisaatjast, vahe on ainult selles, et üks lastakse lahti, teist näidatakse uudistes(huumor?piinlikus?häbi) ja sellega asi piirdubki.
Mitte et ma pooldaks mingeid "Tallinn aitab" projekte, sest tolku neist ju pole. Varem kui majandus õitses ei tulnud keegi selle peale, et bussis võiks reisisaatja olla(kuigi oleks võinud igas bussis olla kontrolör, sest rahast nagu puudu polnud sel ajal), kõik said ise bussi kes tahtsid. Nüüd aetakse mingit mulli kuidas tohutut abi jagatkse...

"Welcome to Ida-Virumaa"
04.12.2009 17:11
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
k2ssar Ära
Vabaduse Valvur

Postitusi: 358
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #174
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Tegelikult majandusõitsengu ajal ei mõtle keegi sellele, mis kulutusi tuleviku mõttes teha, sest raha tuleb sisse. Majandussurutise ajal mõeldakse kuidas pappi saada, moel või teisel, samas tuleb valijaid püüda, nagu meil olukord tekkis. Lõpptulemus: kasumieesmärgil kasutud reisisaatjad, kuigi KUI oleks ostetud ID-kontrolli aparaate suurem kogus, SIIS oleks paljud reisisaatjad hetkel pileteid kontrollinud ja arveid kirjutanud piletita reisijaile ja sealtkaudu mõjutanud reisijaid pileteid ostma. Nokk kinni, saba lahti.
04.12.2009 20:13
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Innar Ära
Liige

Postitusi: 156
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #175
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Täna nähtud kuuenda liini trollis, kuidas reisisaatja, soovides paigutada ühte vanamammit istuma, eemaldas suhteliselt toorelt oma istekohalt raseda naisterahva. Ei märganud reisisaatja raseda suuremat kõhtu, ega mõistnud oma umbkeelsuse tõttu riigikeelseid selgitusi...
09.12.2009 13:05
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #176
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(09.12.2009 13:05)Innar Kirjutas:  Täna nähtud kuuenda liini trollis, kuidas reisisaatja, soovides paigutada ühte vanamammit istuma, eemaldas suhteliselt toorelt oma istekohalt raseda naisterahva. Ei märganud reisisaatja raseda suuremat kõhtu, ega mõistnud oma umbkeelsuse tõttu riigikeelseid selgitusi...

Kui sul oleks valida kas lasta istuma vana haigete jalgadega vanatädi või rase naine siis loomulikult laseksid sa vanatädi istuma.Või ma ütlen midagi valesti?See asi on muidugi vaieldav.Ma ei ürita siin kedagi praegu maha teha.
09.12.2009 15:25
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Innar Ära
Liige

Postitusi: 156
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #177
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(09.12.2009 15:25)Liisu Kirjutas:  Kui sul oleks valida kas lasta istuma vana haigete jalgadega vanatädi või rase naine siis loomulikult laseksid sa vanatädi istuma.Või ma ütlen midagi valesti?See asi on muidugi vaieldav.Ma ei ürita siin kedagi praegu maha teha.

Kui reisisaatja tõesti soovib vanatädi istuma paigutada, siis võiks valida mõne teise ja nö. neutraalsema isiku istekoha. Vanurid,haiged,rasedad jne. peaksid kõik istuma saama. Otseloomulikult peaks see olema ka kaaskodanike kohustus pakkuda istet neile kes seda rohkem vajavad. Kusjuures eespool oli ruumi küll,aga vanatädile see vist ei sobinud. Seejärel talutas reisisaatja ta mujale ja valis oma ohvriks raseda,kes üsna toorete võtega sealt minema aeti...
09.12.2009 15:48
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #178
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(09.12.2009 15:48)Innar Kirjutas:  ...
Kusjuures eespool oli ruumi küll,aga vanatädile see vist ei sobinud. Seejärel talutas reisisaatja ta mujale ja valis oma ohvriks raseda,kes üsna toorete võtega sealt minema aeti...
Sellise käitumisega armastavad käituda väga ülelõhnastatud vene mammikesed, kes igatsevad taga nõukogude aega...kasvõi panevad kilekoti istme peale ja ise ei istu, aga peaasi, et keegi teine ei ka ei saa.
09.12.2009 16:02
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Potsataja103 Ära
VanaPaks

Postitusi: 362
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #179
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(09.12.2009 16:02)Siim Kirjutas:  ...kasvõi panevad kilekoti istme peale ja ise ei istu, aga peaasi, et keegi teine ei ka ei saa.
No olen ise üles kasvanud selliste mammidega bussis võideldes, neid kilekotte on ikka lömmi istutud üksjagu...
09.12.2009 20:21
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #180
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Kuna endagi kaasa oli hiljuti õnnistatud seisuses siis tal ikka aeg-ajalt oli vaja sõita ka ühisstranspordiga. Kõige jubedamad olid need poolerteistkohalised istmed kus pensionärid olid valmis kas või rasedale sülle istuma või siis üldse vastu akent lömastama. Ja ega keegi rasedale istet väga pakkuda ka ei taha.

Alates 30 novembrist 2009 issi
09.12.2009 23:12
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog