Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 5Hääli - 3.4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ühistranspordihuvilised ja kaamerad
Autor Sõnum
XTA Ära
1029

Postitusi: 285
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #301
RE: Ühistranspordihuvilised ja kaamerad
(28.12.2013 21:49)Georg Kirjutas:  
(28.12.2013 18:43)tak3574 Kirjutas:  Kahjuks selle sobib xD Picure Card,mille leidmine on päris raske.
xD kaarti ei toodeta juba üle 3 aasta, seega võidki otsima jääda. Vähemalt siin Eestis.
eBay.de-s leidub neid veel piisavas valikus. Guuglisse "xd picture card" ja keeleks eesti, leiab veel üht koma teist.
Kui eelnevatega siiski ei vea, võin kaks 16MB isendit ära anda. Vana C765UZ-ga 2MP resoga (suvaliste veisepuugi-klõpsude jaoks täiesti piisav!) pilte tehes mahtus ühe sellise peale ca 40 pilti.
Või kui hästi küsid, võin ühe 1GB M+ isendi ka müüa. Huvi korral edasine jutt privaadis.

Georg Kirjutas:Edit: Vahepeal tõstsin üleliigse jama Elektriraudtee teemast siia, tundub oluliselt sobivam koht olema.
Kui Sa seda jama juba säilitamisväärseks pidasid, oleksid võinud koos sellega ringi tõsta ka sellesama pildi, millest kogu asi alguse sai. Või siis lisanud jama algusesse viite sellele.

YV31MA61...
(selle postituse viimane muutmine: 30.12.2013 03:09 XTA.)
30.12.2013 01:58
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
KertP Ära
Noorliige

Postitusi: 4
Liitunud: Nov.2013
Postitus: #302
RE: Ühistranspordihuvilised ja kaamerad
Tekkis selline küsimus,et kuna tekkis ka bussipildistamis hobi.Siis kuidas ma neid pilte tegema peaks,ja kuidas ma bussijuhtidelt küsima lähen,et hea mulje jääks ikka?Confused
17.03.2014 18:02
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
6631 Ära
bussiinfo

Postitusi: 835
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #303
RE: Ühistranspordihuvilised ja kaamerad
Mina pildistan tavaliselt kesklinnas, seal ei pea midagi kelleltki küsima. Bussid sõidavad oma liinidel, mina käin ringi nagu turist ja teen pilte. Keegi ei pane tähele. Hea, kui saab zoomi kasutada, siis ei pea bussi nina ette ronima.
17.03.2014 22:52
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #304
RE: Ühistranspordihuvilised ja kaamerad
Bussijuhtide käest selliseid asju küsima minnes on reaalne oht pasunasse saada. On igasuguseid.
18.03.2014 18:21
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
KiigeVanha Ära
Kulgeja

Postitusi: 71
Liitunud: Aug.2013
Postitus: #305
RE: Ühistranspordihuvilised ja kaamerad
(18.03.2014 18:21)Oxygen Kirjutas:  Bussijuhtide käest selliseid asju küsima minnes on reaalne oht pasunasse saada. On igasuguseid.
Jälgi ka seda mis pildi peale (kaadrisse) ka jääb peale bussi.... eriti see mis toimub bussi sisemuses. Pilt võib olla väliselt perfektne ja ilusaga väike detail võib selle ära rikkuda......
Üldiselt ka selle mitteolulise (piltniku jaoks) efektipärast ei sallita ka pildistajaid.... Mis tunne on kui sind pildistatakse ebamugavas asendis mittevajalikus kohas. jne Ning pärast esitakse foto süüdistus sest fotograafi jaoks oli just see hetk näpp aparaadi päästikul ning temajaoks on see kaader kuldaväärt.

Kõik pole kuld mis hiilgab
Heart SOR on nüüd küll süütu loom. SOR on tegelikult bussijuhtide vale elukutsevaliku tõestamiseks ja kättemaksuks välja mõeldud.Idea
19.03.2014 09:51
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trolleygirl Ära
Liige

Postitusi: 68
Liitunud: Jun.2013
Postitus: #306
RE: Ühistranspordihuvilised ja kaamerad
Mina mõnesmõttes mõistan bussijuhte kes ei salli pildistamist, mõtle ise, kunagi ei tea mis pildile jääb, mõni tuli pime, mõni sõber kabiini vahel kõõlumas ja ongi ilus fotosüüdistus olemas kui peaks mõni ülemustest seda kogemata nägema aga mõnesmõttes ei saa ma nendest keskmise sõrme ja rusikate vehkijatest aru, mis te siis tõesti usute et siis olete vähem nähtav? Vastupidi tõmbate omale lisatähelepanu ja muidu enamasti üldse mitte pildile jääb juht saab väga detailse pildi endast.Pilte soovitaks võimalikult varjatult või siis lihtsalt mängidagi turisti nagu eelmainitud.Küsima ei tasu küll minna.

Sõiduoskusteta bussijuht.
21.03.2014 17:01
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Martti Ära
Vanem liige

Postitusi: 710
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #307
RE: Ühistranspordihuvilised ja kaamerad
(21.03.2014 17:01)Trolleygirl Kirjutas:  Mina mõnesmõttes mõistan bussijuhte kes ei salli pildistamist, mõtle ise, kunagi ei tea mis pildile jääb, mõni tuli pime, mõni sõber kabiini vahel kõõlumas ja ongi ilus fotosüüdistus olemas.
Minu teada on bussis juhi juures kiri, et juhi vaatevälja ei tohi varjata. Nii pole sõbral juhi juurde sõidu ajal asja.

"Welcome to Ida-Virumaa"
21.03.2014 20:21
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trolleygirl Ära
Liige

Postitusi: 68
Liitunud: Jun.2013
Postitus: #308
RE: Ühistranspordihuvilised ja kaamerad
(21.03.2014 20:21)Martti Kirjutas:  
(21.03.2014 17:01)Trolleygirl Kirjutas:  Mina mõnesmõttes mõistan bussijuhte kes ei salli pildistamist, mõtle ise, kunagi ei tea mis pildile jääb, mõni tuli pime, mõni sõber kabiini vahel kõõlumas ja ongi ilus fotosüüdistus olemas.
Minu teada on bussis juhi juures kiri, et juhi vaatevälja ei tohi varjata. Nii pole sõbral juhi juurde sõidu ajal asja.

Ega ei olegi kuid siiski on päris tihe nähtus..

Sõiduoskusteta bussijuht.
21.03.2014 23:24
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Martti Ära
Vanem liige

Postitusi: 710
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #309
RE: Ühistranspordihuvilised ja kaamerad
No näed, hoopis juht peaks sel juhul peeglisse vaatama ja endale rusikat näitama!

"Welcome to Ida-Virumaa"
22.03.2014 08:33
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
KiigeVanha Ära
Kulgeja

Postitusi: 71
Liitunud: Aug.2013
Postitus: #310
RE: Ühistranspordihuvilised ja kaamerad
(21.03.2014 17:01)Trolleygirl Kirjutas:  Mina mõnesmõttes mõistan bussijuhte kes ei salli pildistamist, mõtle ise, kunagi ei tea mis pildile jääb, mõni tuli pime, mõni sõber kabiini vahel kõõlumas ja ongi ilus fotosüüdistus olemas kui peaks mõni ülemustest seda kogemata nägema ...............
Lõikasin paar juppi pildist välja.....
Loodan et pildile jäänutele sellest pahandust ei teki.


Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)
   

Kõik pole kuld mis hiilgab
Heart SOR on nüüd küll süütu loom. SOR on tegelikult bussijuhtide vale elukutsevaliku tõestamiseks ja kättemaksuks välja mõeldud.Idea
10.05.2014 08:50
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog