Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2Hääli - 1.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallinna piletimüügi süsteemist
Autor Sõnum
Helin Ära
Om Mani Padme Hum

Postitusi: 122
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #96
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
Mulle meeldis väga Hong Kongi piletisüsteem. Seal on üks kaart Octupus, mida sai kasutada kõikjal, minibussides, metroos, kahekorrulistes bussides, trammides isegi poes, ükskõik kuhu sa läksid said sa kasutada üht kaarti. Bussi siseneti alati esimeset uksest maksti müntides täpne raha või siis octupus kaardiga ja mingi siis istuma ja väljuti teisest ja kolmandast. Minu meelest väga hea süsteem ja kõik käis väga kähku. Ei olnud munevaid inimesi ega mingit segadust. Selliseid asju nagu piletid seal ei olnud üldse vähemalt ühistranspordis küll mitte. Kaart ei maksnud palju ja kaardi peale raha panemine oli ka lihtne. Minu meelest kui asi hakkaks normaalselt toimima ja kui inimesed tuleksid sisse esiuksest ning teised väljuksid teisest ja kolmandast uksest siis oleks ju kiirem see maha ja peale laadimine. Kuigi jah graafikud suudeti küll ikka väga sassi ajada. Mina pean hakkama kah nädalavahetusel jalutama et kesklinna saada. Ma kardan et Eesti Vabariigis ei hakata niipea veel normaalseid otsuseid tegema. Igatahes mitte ennem kui mina sinna linnapeaks ei lähe Tongue. Muideks Soomes on ju ka täpselt samamoodi. Esiuksest sisse ja ostetakse pilet ja siis teistest uksest välja. Ainult et jah graafikud on paremad ja tundub et aega on neil ka rohkem. Ja trammide süsteem meeldib mulle eriti, inimesed teevad ise uksi lahti ja panevad ise kinni. Tramm seisab tükk aega ja ühel hetkel läheb minema. Aga jah ennem tuleb inimesi kõvasti harjutada ja kasvatada, et kõikidest süsteemidest aru saada, ja kui aus olla siis ma ei usu et mõni lõpuks ikkagi aru saab. Ja kui aus olla siis milleks üldse nende piletitega jamada, kui tahad piletit saab osta nii mobiiliga kui osta id pilet. Pensionärid sõidavad nagunii tasuta. Ühe tunni pilet maksab 15 krooni. Minu meelest tuleb nii igaljuhul odavamgi.
26.01.2010 22:44
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Sõnumeid selles teemas
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Edelareisija - 01.12.2009, 21:10
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 08.12.2009, 22:25
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 08.12.2009, 22:30
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 08.12.2009, 22:36
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 25.01.2010, 21:59
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Helin - 26.01.2010 22:44
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 30.01.2010, 18:18
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 30.01.2010, 18:55
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 13.06.2011, 00:20
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 17.06.2011, 21:04
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 18.06.2011, 13:49

Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog