Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 6Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sõiduplaanide/marsruutide muutused
Autor Sõnum
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #541
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
29.05.2009 10:14
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #542
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=331385

Õhtuleht ei soovitagi 23 liini reisijatel trollile ümber istuda vad buss suunatakse Estonia peatusest Kaubamaja peatusesse
29.05.2009 11:07
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kaspar Ära
Ideegeneraator

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #543
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
Kesiganes see sõiduplaanide eest ka hoolt ei kanna on suutnud vähemalt Lasnamäel peatustes juba vanad sõiduplaanid uute vastu välja vahetada - suht segadusse ajab. Peatusesiltidelt on 29A maha kraabitud ja 30 asemele pandud, aga seda ka Reinumägi kesklinnasuunalisse peatusesse, kus too peatuma ei hakka...
Kesklinnas on 23 ja 23A maha kraabitud ning osadesse kohtadesse ka 17 asemele kleebitud, aga Solarise-äärse Estonia peatusesildil ilutsevad koos nii 17 kui 23 ja 23A. Asja võiks ikkagi korralikult teha.

[Pilt: signa5.png]
(selle postituse viimane muutmine: 29.05.2009 19:48 Kaspar.)
29.05.2009 19:46
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #544
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
Miks tehakse nii, et pannakse need uued sõiduplaanid peatustesse üles juba kolma päeva varem?? Kuidas siis neid sõiduplaane näha, mis praegu kehtivad? Ma saan aru, et ega kõiki sõiduplaane ei jõuaks näiteks ööl vastu 1. juunit ära vahetada, aga ega see vabandus ei ole...


Viimane buss liini 29A oli 3664...
(selle postituse viimane muutmine: 29.05.2009 20:06 Heini.)
29.05.2009 19:47
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #545
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
Järgnew waid minu arwamus.Tolle 23 oleks pidanud juba homsest sinna Kaubamaja juurde wiima.Rahwas harjuks natukenegi pukepäewadel bussi uue teekonnaga.Esmaspäiwa hommikul kõigil kiire ja kindlaste tekkib probleeme.Loodan ,et "tädi bussis teatab kogu sõidu wältel muutunud teekonnast".Igatahes tunnen kaasa kolleegidele 1 VKO st,kes algawal näddalil 23 liinil sõidawad.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
29.05.2009 20:33
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kukkurkurat Ära
tegelinski

Postitusi: 581
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #546
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
(29.05.2009 20:33)PETSS Kirjutas:  Loodan ,et "tädi bussis teatab kogu sõidu wältel muutunud teekonnast".Igatahes tunnen kaasa kolleegidele 1 VKO st,kes algawal näddalil 23 liinil sõidawad.

Kogu sõidu vältel ta seda vast ei tee aga kuskil suuremas peatusevahes küll (või hakkab tegema) ja kõlab see siis niimoodi. Tunnen kaasa eesti keelt valdavatele inimestele kes selle tiraadi teist poolt on sunnitud kuulama.
(selle postituse viimane muutmine: 29.05.2009 21:12 kukkurkurat.)
29.05.2009 21:09
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #547
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
Tunnen kaasa neile, kes seda üldse kuulama peavad... Kui mitu korda ja mis peatuste vahel sellist jura saab kuulata siis? Ja kui kauaks?
(selle postituse viimane muutmine: 29.05.2009 21:20 Heini.)
29.05.2009 21:17
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #548
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
Paar päewa tagasi sai 5 liini tiksutud.Seal teatas "tädi " 2 korda alest ekspress liinidel. Üks kord Järwel ,teine kord Pirita teel.Ei kuulnud seda aga eile 26 ega ka täna 14(just wiimati nimetatul oleks seda waja olnud).Wanaste kui ma weel noor olin ja helge sotsialismi päike mu pead silitas ilmus alati Õhtulehe wiimasel leheküljel teade bussiliikluse muutmise kohta.Peale tolle teawitati ka tollest ER hommikustes liiklusminutites ja alati päew enne muudeti liininumbreid peatustes.Siis tegi seda TAKi liiniteenistus PAZ bussiga.See lihtsalt meenutus ja nostalgia mitte toda, et säänseod aegu taga nutan.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
29.05.2009 21:33
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #549
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
Täna sõitis transpordiameti kirjadega punane "pirukas" mööda Lasnamäed ja akudrelliga onu käis mööda peatusi graafikuid vahetamas.
Mis seda ekspresspiletite alet puudutab, siis kas see pandi ainult miskitele kindlatele liinidele? Näiteks minul pole õnnestunud seda juttu peale seda ühte korda kuuldagi, aga bussiga sai täna kruiisitud omajagu.
29.05.2009 21:42
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kukkurkurat Ära
tegelinski

Postitusi: 581
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #550
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
(29.05.2009 21:42)Oxygen Kirjutas:  Mis seda ekspresspiletite alet puudutab, siis kas see pandi ainult miskitele kindlatele liinidele? Näiteks minul pole õnnestunud seda juttu peale seda ühte korda kuuldagi, aga bussiga sai täna kruiisitud omajagu.
Kõik bussid pole programmiuuendust kätte ka saanud.
29.05.2009 21:52
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #551
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
Seda kindlasti, aga ma mõtlesin, et äkki 2VKO peal juba Thorebid teavad seda. Smile
29.05.2009 21:53
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #552
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
Ega Sa kaotanud ka miskit pole ,et toda "rõemusõnumit" kuulnud pole.Aga paandunud rahwuslane(läbimbunud wälisraadiojaamade propagandast) nagu ma olen ,huwitab hooois selle sõnumi edasdamiswiis.Teatawasti siinmail ainult üks riigikeel.Miks siis see teade kahes keeles?Samamoodi wõiks siis ka järgnew peatus ,peatusesildid,bussis olewad teabed olema kakskeelsed.Tolles mõttes Leedu riigis mulle meeldis.Kõik sildid waldavas enamuses waid leedukeelsed.Me aga nagu orjarahwas.Wanalinnas eestikeelseid silte peaaegu ei näegi.Ikka sakste ees tuleb kummardada ja müts maha wõtta.Loodan ,et keegi nüüd ennast solwatuna ja ahistatuna ei tunne.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
29.05.2009 21:58
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #553
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
Ekspressialest teadustas ka 335 või oli see 336. Igatahes oli see 2 liini troll nii eesti kui vene keeles. Aga ma eeldan et seda infot kuuleme ikka neil liinidel kus ekspressid ka sõidavad ehk siis ma loodan et 1A liinil ma seda kuulma ei pea.
29.05.2009 22:01
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kukkurkurat Ära
tegelinski

Postitusi: 581
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #554
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
(29.05.2009 22:01)raulito Kirjutas:  Ekspressialest teadustas ka 335 või oli see 336. Igatahes oli see 2 liini troll nii eesti kui vene keeles. Aga ma eeldan et seda infot kuuleme ikka neil liinidel kus ekspressid ka sõidavad ehk siis ma loodan et 1A liinil ma seda kuulma ei pea.

Ma olen seda kuulnud 35 ja 34A liinil Poska ja Kreutzwaldi peatuste vahel niiet küllap ta ka 1A ja teistel seal sõitvatel liinidel olemas on.
29.05.2009 22:13
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #555
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
(29.05.2009 19:47)Heini Kirjutas:  Miks tehakse nii, et pannakse need uued sõiduplaanid peatustesse üles juba kolma päeva varem?? Kuidas siis neid sõiduplaane näha, mis praegu kehtivad? Ma saan aru, et ega kõiki sõiduplaane ei jõuaks näiteks ööl vastu 1. juunit ära vahetada, aga ega see vabandus ei ole...


Viimane buss liini 29A oli 3664...

Jah, ma ka ei saa aru miks väga vara nad seda teevad.
63 liinil uus sõiduplaan alates 1.06.2009. peatuses juba teisipäevast või kolmapäevast.
29.05.2009 23:20
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
sasstak Ära
Mõnusamalt kohale

Postitusi: 2,672
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #556
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
(29.05.2009 23:20)Max Kirjutas:  
(29.05.2009 19:47)Heini Kirjutas:  Miks tehakse nii, et pannakse need uued sõiduplaanid peatustesse üles juba kolma päeva varem?? Kuidas siis neid sõiduplaane näha, mis praegu kehtivad? Ma saan aru, et ega kõiki sõiduplaane ei jõuaks näiteks ööl vastu 1. juunit ära vahetada, aga ega see vabandus ei ole...


Viimane buss liini 29A oli 3664...

Jah, ma ka ei saa aru miks väga vara nad seda teevad.
63 liinil uus sõiduplaan alates 1.06.2009. peatuses juba teisipäevast või kolmapäevast.

Esimene 30 tuleb 3600 siis...

Mõnusamalt kohale
29.05.2009 23:32
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #557
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
Kuulsin hiluti et GoBus Rakvere sulgeb pärnu ja viljandi liini, ja vist ka hommikuse 6.50 väljumisega tartu liini.
Selle tagajärjel autota rakvere elanikud enam oma viljandi sugulasi-tuttavaid külastada ju ei saaBig Grin kui siis tartu kaudu.. ebamugav ja kallis.
Pärnusse veel saab kuidagi moodi, minul ntx oli plaan suvel minna hommikuse pärnu bussiga pärnusse, seal busse pildistada, ja tagasi tulla Big Grin Nüüd jääb ära, sama on ka viljandiga.
Miks nad ei võiks kasvõi nendele liinidele panna neid sor-e millel suurelt GoBus peale kirjutatud, neil ju normaalsed istmed, ja minu arust paremad kui kõvade istmetega sorid.
30.05.2009 12:00
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #558
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
Sellepärast ka ARKi lehel avamist ootavate bussiliinide all Rakvere - Viljandi.
30.05.2009 12:14
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #559
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
GoBus Rakvere otsus Viljandi liin sulgeda pani tõesti hämmastama, et firma ei suuda logistiliselt ümber mängida busside ringlust, sest reisijaid jagus liinile, seda nii tulles Rakverest, kui ka tagasi minnes, kuigi jah tagasiminekul on reisijaid ikka maksimaalselt 10-15 inimese ringis, mitte rohkem.
SOR jääks isegi suureks sellele, kuid Mercedes-Benz Sprinter (on ennemgi seda liini sõitnud!) suudaks seda liini teeninda edukalt ning kahju lihtsalt, et firma logistikute suutmatuse tõttu jääb reisijatel üks sõiduvõimalus vähemaks, kus iseenesest reisijaid ning siis ka tulu on.
30.05.2009 12:16
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #560
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
Heini on õige rääkis, ma ei tea kuidas olukord seal üldse, aga näiteks täna 50 liinil bussiga sõitsid väga ja väga vähe inimesi, 58 liiniga ka ei olnud palju inimesi.
Ja nüüd vaadake sõiduplaan 50 liinil, see liin käib iga 8 minutit ja kelle jaoks see vaja ma ei saa aru. Oxygen ka õige ööelnud, et liin nr 31 peame üldse sulgema laupäevati !!!
Täna vaatasin erinevates kohas, kui palju inimesi sõidab bussidega. 31 liiniga täna sõitsid alati 2-4 inimest. Ja vaatage nüüd mis toimus täna 63 liiniga kell 19-30.
Buss oli väga täis !!! Ja nüüd transpordiamet mõtlege, kus vaja hõrendada sõiduplaan, aga kus tihendama.
(selle postituse viimane muutmine: 31.05.2009 00:46 Max.)
30.05.2009 19:42
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog