Tere külaline! Logi sisse or Registreeru


Ühistranspordihuviliste foorum - Foorumi kasutustingimused

Foorumi ametlik keel on eesti keel, seega palume kõigil rääkida just selles keeles. Kasutada võib võõrkeeli, kuid sellisel juhul tuleks vastavad laused tõlkida ka eesti keelde

Selle foorumi administraatorid ja moderaatorid annavad oma parima, et eemaldada siit ebasobilik materjal. Siiski on võimatu kõiki postitusi koheselt läbi vaadata. Seepärast pead sa nõustuma, et administraatorid, moderaatorid ja webmasterid ei vastuta otseselt siinsete postituste sisu eest ja need ei esinda nende huve.

Sul ei ole lubatud postitada sündsusetuid, solvavaid, viha õhutavaid, ähvardavaid, seksuaalselt labaseid või muid materjale, mis võivad olla vastuolus kehtivate seadustega. Seda eirates võidakse sind kohe ja alatiseks foorumist pagendada. Iga postitusega kaasnev IP aadress salvestatakse, et foorumis korda hoida. Sa nõustud, et webmasteritel, administraatoritel ja moderaatoritel on õigus eemaldada, muuta, liigutada või sulgeda iga teemat, kui nad seda vajalikuks peavad. Foorumis ei aktsepteerita spämmi sisaldavaid postitusi, mis pole kooskõlastatud administraatoriga. Spämmi alla klassifitseeritakse igasugused ostu-müügi kuulutused, reklaamid jne. Administraatoritel ja moderaatoritel on viimane sõna teemal, kas asi on spämm või mitte.

Kasutajana nõustud sa, et sinu informatsioon talletatakse andmebaasis. Ilma sinu nõusolekuta ei jagata seda informatsiooni kõrvalistele isikutele. Foorumi tarkvara kasutab küpsiseid, millega salvestatakse sinu arvutis informatsiooni. Foorumi omanik pole vastutav potentsiaalsete häkkimiste eest, mille kaudu võib infot lekkida.

Ühistanspordihuviliste foorumi reeglid:
1. Foorumiga liitumiseks tuleb täita registreerimisankeet. Täita tuleb vähemalt kohustuslikud väljad, soovitavalt kõik väljad. Üks inimene ei tohi registreerida foorumisse mitut kasutajat. Kui juhtub midagi kasutajaga, palun võtta ühendust administraatoriga. Foorumiga liitudes peate nõustuma allpool toodud reeglitega ning neid järgima.
2. Foorumis tuleb käituda viisakalt, olles teisi austav ja heatahtlik. Kui peaks juhtuma mõni kasutaja, kes seda nõuet ei täida ja end valimatute sõnadega väljendab, asudes kaasfoorumlasi lausa mõnitama, on tungivalt soovitatav talle mitte vastata. Vastasel juhul tekib lumepalli efekt, misjärel asjalik foorum muutub vastastikuseks süüdistamiseks. Ebasobivast postitusest tuleb informeerida moderaatorit 'Teata' nupu abil. Moderaatoritel on õigus sellised juhtumid koheselt katkestada ja vajadusel selles osalenud kasutajad ajutiselt või tähtajatult blokeerida.
3. Foorumi postitused peavad olema sisukad, need peavad kaasfoorumlastele andma huvitavat ja vajalikku infot. Infokillukesed on soovitav koguda kokku ja teatada korraga. Viidates lingiga teistel internetiaadressidel olevale teabele, eeskätt uudistele, tuleb lühidalt kirjeldada selle sisu. Foorumlase aktiivsust ja tegusust ei näita mitte postituste arv, vaid postituste sisu.
4. Foorumi postituse sisu eest vastutab selle postitaja. Arvestada tuleb ka andmekaitsega, ehk olla kindel, kas teatud andmed on avalikud või kuuluvad kaitsmisele andmekaitseseadusega. Ühistranspordifirmade veeremi kohta käivat spetsiifilist informatsiooni, nagu sõidukite kasutuselevõtt ja mahakandmine koos täpsete kuupäevadega, sõidukite VIN-koodid, veeremipargi täpne kirjeldus, ei tohi kajastada ilma omaniku nõusolekuta kõigile avalikes teemades.
5. Foorumi postitused peavad olema vormistatud korrektselt ja arusaadavalt. Foorumi kasutuskeel on eesti keel. Kirjutamisel kasutage sobivat vormindust (lõikudeks jaotamist), vältige pikki laused, kasutage suur- ja väiketähti ning kirjavahemärke. Kõik see aitab kasutajatel paremini Teid mõista ning jätate endast hea mulje. On keelatud kirjutada CapsLock vormis, mis kujutab endast karjumist. Enne postitamist lugege oma postitus üle, et ei jääks kirjavigu.
6. Foorumi uutel kasutajatel on soovitatav lugeda enne üle varasemad postitused, et mitte teha korduvküsimisi juba räägitud teemadel. Selleks saab kiirkorras kasutada ka otsingut.
7. Foorumis on igal küsimusel oma koht ehk oma alateema. Vastavas teemas tuleb jääda etteantud teema piiridesse. Ajutise iseloomuga või mitte kuskile suuremasse teemasse kuuluva küsimuse-teate korral kasutada alateemat Varia, mitte luua selle pärast paari postituse pikkust uut alateemat.
8. Kasutajad ei tohi foorumit kasutada ärilistel eesmärkidel millegi reklaamimiseks. Küll võib enda allkirjas viidata nt endaga seotud internetileheküljele.
9. Kasutajad ei tohi rikkuda kopeerimisõigusi ega levitada autoriõigustega kaitstud materjale ilma vastava loata.
10. Ebasobivad postitused kustutatakse või liigutatakse kuni kuuks ajaks Idiot Cornerisse. Reeglitevastased postitused kustutatakse jäädavalt.
11. Antud reeglite mitmekordne rikkumine toob kaasa kasutaja eemaldamise foorumist.

Registreerides nõustud sa nende tingimustega.Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog