Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lemmik laev
Autor Sõnum
m.s viire Ära
niisama mees

Postitusi: 61
Liitunud: Dec.2010
Postitus: #1
Lemmik laev
Pealkiri ütleb kõik.Niiet mis laev on teie lemmik laev.Minu lemmik on Viking XPRS

Peab üle elama (ma motlen maailma loppu)Big Grin
11.02.2013 21:37
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #2
RE: Lemmik laev
Minu lemmik on Lulu.
17.02.2013 09:23
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Soobel Ära
Noorliige

Postitusi: 35
Liitunud: Jun.2010
Postitus: #3
RE: Lemmik laev
Noh kas seda nüüd lemmikuks just lugeda. Kunagi meeldis mulle Vana Tallinn, millega esimesi kordi Helsinki vahet sai sõidetud. Mürises ja vibeles mis ta mölises, aga mulle meeldis tema veel säilinud klassikaline laevakuju: Terav vöör, kaardus keskelt madalad pardad ja poolkuu kujuline ahtripeegel. Muud uuemad laevad olid juba miskid ebamäärased kandilised asjandused, mis eriti enam sellist klassikalist multifilmilaeva ei meenuta.
Miks ma teema üles võtsin? Sõitsin täna mööda Pirita mereäärt ja mulle tundus, et laev oli kuskile Patarei kindluse kanti veetud-sõitnud ja oli "soe," ehk et masinad töötasid ja korsten tossas. Eeldusel, et see oli Vana Tallinn. Vähemalt väliselt väga meenutas. Oskab keegi sest laevast midagi rääkida, et mis temaga plaanitakse, kus vahepeal oli jne.

[Pilt: Saluring.gif]
19.09.2013 21:07
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ikarus 260 Ära
Liige

Postitusi: 111
Liitunud: Aug.2011
Postitus: #4
RE: Lemmik laev
(19.09.2013 21:07)Soobel Kirjutas:  Noh kas seda nüüd lemmikuks just lugeda. Kunagi meeldis mulle Vana Tallinn, millega esimesi kordi Helsinki vahet sai sõidetud. Mürises ja vibeles mis ta mölises, aga mulle meeldis tema veel säilinud klassikaline laevakuju: Terav vöör, kaardus keskelt madalad pardad ja poolkuu kujuline ahtripeegel. Muud uuemad laevad olid juba miskid ebamäärased kandilised asjandused, mis eriti enam sellist klassikalist multifilmilaeva ei meenuta.
Miks ma teema üles võtsin? Sõitsin täna mööda Pirita mereäärt ja mulle tundus, et laev oli kuskile Patarei kindluse kanti veetud-sõitnud ja oli "soe," ehk et masinad töötasid ja korsten tossas. Eeldusel, et see oli Vana Tallinn. Vähemalt väliselt väga meenutas. Oskab keegi sest laevast midagi rääkida, et mis temaga plaanitakse, kus vahepeal oli jne.

See laev mida sina nägid ei saanud kindlasti Vana Tallinn olla.Tallink müüs laeva kaks aastat tagasi maha ja nüüd seilab Aadria merel,nimeks siis Adriatica Queen.
19.09.2013 21:33
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Martti Ära
Vanem liige

Postitusi: 710
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #5
RE: Lemmik laev
Üks meeldejäävamaid oli Saaremaa laevakompanii MS Ofelia, öösel suure laine ja täiskuuga üle Väinamere sõita oli meeldiv. Täitsa klassikalise laevakuju on veel säilinud.

"Welcome to Ida-Virumaa"
20.09.2013 06:39
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mister X Ära
Mobilis in mobili

Postitusi: 445
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #6
RE: Lemmik laev
Parvlaev Vohilaid, millega toimus siinkirjutaja esimene ülemere-reis Saaremaale ja sealt tagasi mandrile. Ajaks oli august 1996. Vohilaid ise olnud valmistatud 1983. a. Riia laevatehases. Millal maha läks?

Krt. Vohilaid pole vist never-ever Saaremaale sõitnud. Seega libamälestused...
(selle postituse viimane muutmine: 21.09.2013 22:33 Mister X.)
21.09.2013 22:30
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog