Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üldine trollide arutelu, osa 2
Autor Sõnum
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #621
RE: Jooksev vestlus
http://www.tallinnapostimees.ee/935930/t...ia-peatus/

Ja kui mina sellist ideed mainisin siin mõned aastat tagasi, siis minu mõte laideti väga maha... Eks see peatus võiks ka teises suunas olla koos bussidega, aga seal on peatus palju lühem ja sellega võib probleeme tekkida.
10.08.2012 09:53
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #622
RE: Jooksev vestlus
Ma hiljuti mõtlesin, et millal sellise idiootsuse peale tullakse. Ei läinudki kaua aega, kui keegi "tark" mõtte teoks teinud.
Samas, tõsi, nüüd on ümberistumine näiteks bussijaamast tulles mugavam.

Heini, Sa vist tahaksid ka Estonia puiesteele neile peatust...
10.08.2012 11:36
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
6631 Ära
bussiinfo

Postitusi: 835
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #623
RE: Jooksev vestlus
Njah... 1, 3, 6, 16, 17, 23, 67, 68 ehk siis 8 liini Tallinna kõige tihedamini sõitvate hulgast. Kui nüüd lubada korraga uksed lahti teha kahel bussil-trollil korraga, mitu minutit siis neile liinidele tuleks sõiduaega lisada?
10.08.2012 11:36
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #624
RE: Jooksev vestlus
Trolliga sõitjate arv ilmselt kasvab siis, ei pea Mustamäe teele või Õismäele enam buss 16ga minema - saab ka trollidega 1 ja 6.
10.08.2012 11:39
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
6631 Ära
bussiinfo

Postitusi: 835
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #625
RE: Jooksev vestlus
Või ka vastupidi - ei pea enam minema Kaubamajja trolli ootama, vaid Estoniast saab selle peale istuda, mis varem tuleb - troll või 16. buss.
10.08.2012 11:43
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #626
RE: Jooksev vestlus
Üldiselt on inimesed ikka nii laisad, et kui nad seal Estonias on, siis nad ootavad selle 16ne ära selle asemel, et minna Kaubamajja 6. liini trolli ootama. Võib-olla vaid 2. trolliliini sõitjate arv väheneb. Mustamäele saab nüüd ju ka 3. liini trolliga.
10.08.2012 11:47
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lauri3885 Ära
Tallinna ühistranspordi huviline

Postitusi: 1,678
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #627
RE: Jooksev vestlus
Avarii seiskas trolliliikluse liinidel 6 ja 7 http://www.tallinnapostimees.ee
Artikli kellaaeag 15.51.

Rohkem uusi trolle,tramme ja busse!Rolleyes
Samas oskust hinnata retro sõidukeid!Smile
(selle postituse viimane muutmine: 10.08.2012 15:20 lauri3885.)
10.08.2012 15:18
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tiit Ära
Võhik

Postitusi: 109
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #628
RE: Jooksev vestlus
Trollid saavad küll sinna peatuma panna,aga buss 3 mitte. Tase!
10.08.2012 16:52
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #629
RE: Jooksev vestlus
Mulle meeldis selle uudise kajastamine tänastes kella viiestes Kuku raadio uudistes. 6. liin on nende jaoks Väike-Õismäe - Kalamaja.
10.08.2012 16:52
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #630
RE: Jooksev vestlus
Hapukurgi hooajal ,tähtis too ,et uudistemaht täidetud.Ma ei süüdista aga samas ei kaitse.Uudiste lugeja peab lugema toda,mis ette antud.Aga oma peaga wõiks ka weits mõelda mida suust wälja ajada.Ma ehk mõnes mõttes ehk igatsengi yaga aegu kui raadio reporteriteks olid Pant,Trikkel ,Jaagura,Uba,Lillo.Nad oskasid ja suutsid anda asjast terwikpildi ka raadio kaudu,Wähhesed ehk mäletawad ja ehk kuulnud on legebdarse raadionu Feliks Moori reportaazi aastast 1931.Asta oli 1931 kui ta tegi raportaazi 125 meEtrise kirikutorni taastamisel.400 trepiastet käis.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
10.08.2012 21:35
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mister X Ära
Mobilis in mobili

Postitusi: 445
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #631
RE: Jooksev vestlus
Ütleme nii, et Petss räägib õiget juttu. Olles kuulanud nt mõnda Moori või veelgi enam Pandi reportaaži 50.-60. aastatest, siis langeb võrdlus tänaste tele- ja raadioajakirjanike kahjuks. Milline esinemiskultuur! Ei ainsatki väärsõna ega üleliigset mõttepausi. Samas professionaalne oskus kasutada vajalikku pingestatust ning täita kogu saatemaht kujundlikult esitatud informatiivsusega. Sry offtopicu eest.
10.08.2012 22:22
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #632
RE: Jooksev vestlus
Ei tahaks nüüd end esile seada .Aga on osaliselt lihtsalt mälestusi.Ma suht tatt olin. 5-6 aastane.Aga aegu kui mu isa koos Pandiga saadet "Täna 25 aastat tagasi "mäletan ,osa asju suht selgelt.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
11.08.2012 04:39
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #633
RE: Jooksev vestlus
(10.08.2012 21:35)PETSS Kirjutas:  Uudiste lugeja peab lugema toda,mis ette antud.Aga oma peaga wõiks ka weits mõelda mida suust wälja ajada.Ma ehk mõnes mõttes ehk igatsengi yaga aegu kui raadio reporteriteks olid Pant,Trikkel ,Jaagura,Uba,Lillo.Nad oskasid ja suutsid anda asjast terwikpildi ka raadio kaudu..........
Mainitud mehed on loomulikult kirjutatud eriti rasvaste tähtedega Eesti raadio ajalukku. Aga paraku tuleb raadio osas leppida ka faktiga, et 50 aastat tagasi oli tal ühiskonnas väga oluline roll nii infoedastajana kui ka meelelahutajana, aga tänapäev on miskit muud: ühe raadiokanali asemel on kümneid, kui mitte sadu, raadio roll infokanalina on kordades vähenenud, jäänud on vaid valdavalt meelelahutuslik ja lisandunud kommertslik osa. Seega puudub ka see baas, kust tänased Pandid, Trikkelid, Jaagurad v.t. kerkima peaks.
Tänaste diktorite tase on muidugi kohati väga alla käinud. Aetakse segi ilmselgeid asju, hääldus on kehv, eriti hätta jäädakse võõrnimedega, puterdatakse niisama. Aga midagi pole teha, kaup on tellija materjalist nagu öeldakse!
12.08.2012 18:47
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollionu Ära
Liige

Postitusi: 163
Liitunud: Jul.2009
Postitus: #634
RE: Jooksev vestlus
(10.08.2012 15:18)lauri3885 Kirjutas:  Avarii seiskas trolliliikluse liinidel 6 ja 7 http://www.tallinnapostimees.ee
Artikli kellaaeag 15.51.

Liiklusseaduse § 168 lõige 6 Sõidukit või liiklusõnnetusse puutuvaid esemeid tohib enne politsei liiklusõnnetuse kohale jõudmist liigutada vaid siis, kui transporditakse kannatanut haiglasse või teiste sõidukite liiklus on nende tõttu võimatu ja eelnevalt on tunnistajate juuresolekul ära märgitud sõiduki ja esemete asend ning jäljed.

Praktikas võimatu tegevus. Seaduse punkt juba selline, et tohib aga ei pea. Kust leida tunnistajaid, millega markeerida jne. Kui juht keeldub oma autot liigutamast, on jokk. Millal politsei saabub, teavad Toompea tegelased, kes seda vaest politseid pidevalt reformivad. Lõpptulemusena sai troll kogu sopa oma kaela, miks nad seisavad, miks ei asendatud bussidega jne.
14.08.2012 07:26
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
sasstak Ära
Mõnusamalt kohale

Postitusi: 2,672
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #635
RE: Jooksev vestlus
Miks jälle puuduvad esimesed 9. liini trollid marsruudil Ülase-Keskuse?!?

Mõnusamalt kohale
01.09.2012 07:58
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #636
RE: Jooksev vestlus
http://www.ohtuleht.ee/490580 nüüd öeldi see siis ametlikult ka välja. Kaastunne paarile kaashuvilisele.
01.09.2012 12:27
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #637
RE: Jooksev vestlus
Waewalt nad nüüd päris ära kaowad?

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
01.09.2012 12:33
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
6631 Ära
bussiinfo

Postitusi: 835
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #638
RE: Jooksev vestlus
No ei maksa ainult seda rasvast pealkirja lugeda. Tekstis on kirjas, et tuleb palgata uusi trollijuhte. Midagi uut neis paaris napis lauses ju pole, välja arvatud ehk see mõte: Tulevaks aastaks on Tallinna Linnavalitsus tellinud tänavusega võrreldes umbes 20 protsenti suurema liinimahu. Nii konkreetset lubadust minu teada varem antud ei ole. See, et uusi trollioste kavas pole, on ju ammu juba selge.
01.09.2012 13:38
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #639
RE: Jooksev vestlus
No seda, et trollidel ei ole Tallinnas tulevikku ütlesin mina, olles arvestanud minu suunas koheselt lendama hakkavate nooltega, juba oma neli aastat tagasi. Ja tegelikult on kõik seal kirjas olev jutt ju õige. Troll on oma olemuselt kallis ja selle kontseptsiooni eelised ei tule siin piisavalt esile. Ma olen ka seda öelnud, et troll on ideaalne ummikusõiduk ja kui Tallinn nüüd oma maalritöödega ummikuid ühistranspordilt jalust koristab, siis on see ju põhimõtteliselt trollide surmaotsusele alla kirjutamine. Aga nüüd ma hakkan rääkima endale võibolla veidi vastu ja ütlen, et troll ei peaks päris ära kaduma. Kui siin räägitakse liinivõrgu muutmisest ja uuendamisest, siis asja peakski sellise nurga alt vaatama, et kummiratastega elektritransport oleks koondatud just kesklinna ja sellistesse piirkondadesse kus see ummikuprobleem kõige suurem on. Sõpruse puiesteele ja Sõle tänavale seda eriti vaja ei ole. Õismäele on trolli viimine tulevikuplaanides üldse väga keeruline, sest sinna planeeritakse ju igavest vägevat ristmikku. Ma kujutan ette, et sellised polüvernikud mis sõidaksid korraliku (rõhk) diisli või gaasimootoriga ja millel oleks lisaks veel katusel sarved ja kuskil põues elektrimootor on ilmselt ilgelt kallid ja neid meie tänavatele massiliselt tuua oleks äärmiselt keeruline. Liiatigi tuleks sellisel juhul need bussid planeerida pidevalt kindlatele liinidele ja tehniliselt oleks need jube keerulised ja ka tohutult rasked. Siin tulekski mängu hübriid. Aga ma ei mõtle sellist hübriidi millega rohelisi lollikesi meelitatakse planeeti päästma millel elektrimootor ja sisepõlemismootor kordamööda töötavad. See on jama. On juba käibel tehnoloogiad mis töötavad samal põhimõttel nagu diiselelektriline vedur. Sisepõlemismootor töötab ainult eesmärgiga toota elektrit. Ja igal rattal on oma elektrimootor. Sisepõlemismootor töötab seejuures vaid kindlatel pööretel, tarbides seejuures minimaalselt kütust ja kuludes oluliselt vähem ja omades oluliselt pikemat eluiga kui tavapärasel suures pööretevahemikus kõikudes. Saage aru trollihuvilised, et see traat ja mingisuguste kaigastega bussid on juba ammu tehniliselt ajale jalgu jäänud ja pikemas perspektiivis need peavadki maailmast kaduma. Sellise asja eelis tuleb välja tõesti ainult kuskil mägedes kus akusid kaasas tassida on ebaotstarbekas ja kasulikum on vedada traat. Kuskil linnavahel ei ole sellel asjal perspektiivi.
01.09.2012 14:01
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Georg Ära
Vale inimene

Postitusi: 1,167
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #640
RE: Jooksev vestlus
(01.09.2012 14:01)Oxygen Kirjutas:  Sisepõlemismootor töötab ainult eesmärgiga toota elektrit.
Ideaalis võiks kütuseks kasutada etanooli, mida saaks toota kodumaisest teraviljast.
01.09.2012 14:57
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog