Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TAK ja TTTK ühinemine
Autor Sõnum
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #121
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(01.06.2012 10:08)Martti Kirjutas:  
(31.05.2012 19:23)Heini Kirjutas:  http://www.tallinnapostimees.ee/861110/l...-aja-maha/
Ei lähe see asi vist nii ladusalt kui loodeti.
Sarapuu jutust selgus ka see, et nii mõnelgi ühistranspordiettevõtete töötajal tuleb lähitulevikus endale uus amet otsida. «Praegu töötab remondi- ja hooldusteenistuses kahe ettevõtte peale kokku 365 inimest. See on väga suur inimeste arv.

Tallinn pidi ju hoolima!
Ilmselt saavad tulevikus töötama oma eriala asemel reisisaatjana sotsiaalsel töökohal, sest kõigepealt on vaja ära koondada ja siis hoolima hakata...
Kas siis praegu on näiteks TAKis nii, et pooled remondimehed imevad näppu samal ajal kui teised töötavad? Vaevalt. Minu teada praegu hoopis puudu neid remondimehi.
01.06.2012 10:10
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #122
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Küsi sasstaki käest kuidas see asi seal on?Ja oma ullikese teadmised hoia enda teada.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
01.06.2012 21:22
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #123
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Remondimeeste näpuimemisega on nii, et sageli ei ole selle põhjuseks mitte see, et remondimees on logard vaid probleemid saavad alguse hoopis kõrgemalt ja on pigem organisatoorset laadi. Ja siinkohal ei räägi ma teps mitte konkreetselt TAK-ist või mõnest muust ettevõttest. Nii kipub ta olema pea igal pool kus seda tööd tehakse.
01.06.2012 22:00
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #124
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Asi saab alguse remondimehe oskustest ja teadmistest.Ja motiweeritusest.Paraku elu näidanud (eriti just rekkaga remondis käies) ma napilt tüüpe õpetan,mis ja kuidas teha.Ja siis pead kah kõrwal seisma ,et kindel olla ,et asi toimiks.Mul siin kaks järeldulijat,kes waid palka nõuawad ,aga teadmisi suurt pole.Ja nii nad ongi ei ela ,ei sure aga tööle kah ei lähe ,sest tewad et ema ja wanaema(ämm) ikse aitawad.Mina ei aita,põhimõtte pärast.OK! oma toredad pojad tõesti .Aga ise peab oskama endaga toime tulema,mitte kõikseaig toistele lootma.Sorry ehk minu wiga,et sääne kaswatus on.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
01.06.2012 22:12
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #125
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Ei saa! Mul on seisnud auto kaks päeva tõstuki peal, esisild laua peal laiali. Miks? Sest firma tahtis saada seda laagrit just oma lepinguliselt partnerilt, sest nii saab odavamalt. Lepingulisel partneril aga parasjagu nimetet detaili laos ei olnud, mikstap pidin mina ootama. Ei saanud mina tööd teha, minu aeg tiksus tühja ja kliendi aeg samuti. Aga mujalt laagrit osta ei saanud, sest nii ei oleks firma saanud nii kõrget kasumit teenida. Ja ei olnud tegemist just sellise asjaga mida mujalt saada ei oleks. Auto oli Golf IV. Lihtsalt asutus oli nagu oli. Kuu lõpus väljendub see jama palgalehel. Mis omakorda ei mõju kuigi hästi sellele mainitud motivatsioonipaketile.
Ja isegi kui asi saab vahel alguse nimetet asjadest. Mis see on mis peaks remondimeest motiveerima, olgu ta kui tark või osav tahes?
(selle postituse viimane muutmine: 01.06.2012 22:24 Oxygen.)
01.06.2012 22:22
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #126
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Remondineest huwitab tulemus tasu.Ja ma ei haka Sulle Andreas seda seletama.Ju Sa ise tead miks ja kuidas?ainult üks wga suur aga on.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
01.06.2012 22:33
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #127
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Huvitabki tulemustasu. Aga mind ajab närvi see jutt, et iga kord kui töö tehtud ei saa, siis on süüdi remondimees. Ei ole alati nii.
01.06.2012 22:39
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #128
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Aga keegi peab ju süüdi olema?Tawaliselt kõige nõrgem lüli männgus.Ms ei sea kahtluse alla Andreas Sinu oskusi aga samas ka olukordi ,kus tüüp teatab,et sääne raha eest ta tööd ei tee.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
01.06.2012 22:51
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #129
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(01.06.2012 22:39)Oxygen Kirjutas:  Huvitabki tulemustasu. Aga mind ajab närvi see jutt, et iga kord kui töö tehtud ei saa, siis on süüdi remondimees. Ei ole alati nii.
OT aga meenub selline video http://www.youtube.com/watch?v=RZgnwN2sQRk
01.06.2012 22:56
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #130
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Alates 19. juulist 2012 on Tallinna Autobussikoondise AS ja Tallinna Trammi- ja Trollibussikoondise AS lõpetanud äriühingutena eksisteerimise ja tööd alustab uus linnatranspordifirma Tallinna Linnatranspordi AS. http://www.tak.ee/index.php?page=484&
19.07.2012 11:38
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lauri3885 Ära
Tallinna ühistranspordi huviline

Postitusi: 1,678
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #131
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(19.07.2012 11:38)Siim Kirjutas:  Alates 19. juulist 2012 on Tallinna Autobussikoondise AS ja Tallinna Trammi- ja Trollibussikoondise AS lõpetanud äriühingutena eksisteerimise ja tööd alustab uus linnatranspordifirma Tallinna Linnatranspordi AS. http://www.tak.ee/index.php?page=484&

Kuidagi ootamatult ruttu käis see,arvasin et ega enne augusti teist poolt sellega ühele poole ei jõuta.Aga noh saab nüüd näha kas midagi ka muutub,eelkõige kriisiolukordades,kuigi ega mul eriti suurt usku sellesse ei ole.Ega busside poole pealt seda suuremat reservi võtta pole ikka kusagilt kui mingi jama juhtuma peaks(liinihäired).Ei hakka ju ükski vähegi mõtlev firma ehku peale suurt reservi iga päev käigus hoidma.Ja kui jama juhtub siis on ikkagi vaja korralikku hulka reservi asemele panna.Ja trollide/trammide juhid isegi kui paberid taskus saa oma sõiduvahendeid maha jätta ja joosta busside peale üle.

Rohkem uusi trolle,tramme ja busse!Rolleyes
Samas oskust hinnata retro sõidukeid!Smile
19.07.2012 13:13
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #132
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Ma ei mõista miks Tallinna linnatranspordi ja sellega seonduvaga seoses räägitakse mingisugustest firmadest ja nende mõtlemisest. Tallinna linna ühisveondust korraldab täielikult Tallinna linn ja ka kõiki neid reserve hoiab käigus Tallinna linn. See sama linn on lubanud igasugust paindlikkust ja meie siin eeldame nende lubaduste täitmist. Või kui te olete aru saanud, et Tallinn on firma, siis vabandust.
19.07.2012 16:28
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lauri3885 Ära
Tallinna ühistranspordi huviline

Postitusi: 1,678
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #133
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(19.07.2012 16:28)Oxygen Kirjutas:  Ma ei mõista miks Tallinna linnatranspordi ja sellega seonduvaga seoses räägitakse mingisugustest firmadest ja nende mõtlemisest. Tallinna linna ühisveondust korraldab täielikult Tallinna linn ja ka kõiki neid reserve hoiab käigus Tallinna linn. See sama linn on lubanud igasugust paindlikkust ja meie siin eeldame nende lubaduste täitmist. Või kui te olete aru saanud, et Tallinn on firma, siis vabandust.

Anna andeks,Andreas. Aga sellesama linna lubadusi selle teema kohalt võid uskuda samapalju kui ufosid.Mina tahaks küll seda päeva näha kus eriolukorras asendavad bussid muud liiklust.Kui see tõesti ükspäev juhtuma peaks,siis vabandan.Ja eks see nii linna kui eriti riigi juhtimine meenutabki viimasel ajal nagu juhitaks firmat. v.a mõned tobedused mida juhtimise tasandil linna poolt tehtud on,mida firmad üldiselt ei tee.Andeks veelkord kui kedagi kiusan.

Rohkem uusi trolle,tramme ja busse!Rolleyes
Samas oskust hinnata retro sõidukeid!Smile
(selle postituse viimane muutmine: 19.07.2012 18:35 lauri3885.)
19.07.2012 18:34
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #134
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Reserwbussid on ju olemas.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
19.07.2012 21:05
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #135
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Ja bussid on reaalselt asendanud nii trolle kui tramme. Ja ma ei räägi 52 liinist. Küsimus on nüüd, et kuidas asi teha nii, et see olekski alati nii.
19.07.2012 21:35
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #136
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(19.07.2012 21:05)PETSS Kirjutas:  Reserwbussid on ju olemas.
Aga bussid ilma juhtideta ju ei sõida!
Ja kas neid ka vajalik arv reservis istub, et vajalikul hetkel kohe lahingusse tormata?
19.07.2012 21:45
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lauri3885 Ära
Tallinna ühistranspordi huviline

Postitusi: 1,678
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #137
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(19.07.2012 21:35)Oxygen Kirjutas:  Ja bussid on reaalselt asendanud nii trolle kui tramme. Ja ma ei räägi 52 liinist. Küsimus on nüüd, et kuidas asi teha nii, et see olekski alati nii.

Palun too mõni näide kus reservbussid oleksid n.ö.kriisiolukorras tramme või trolle asendanud täies mahus.Mina ei tea küll ühtegi juhtumit.Seda et hiljaaegu 11liini bussid mingil moel trolle asendasid seda ma küll korrektseks asenduseks ei pea.Samuti nagu ka siis kui bussid 42 liini all mustamäel trolle asendasid,see oli plaanipärane.Korralikuks asenduseks pean seda et kõik n.ö.katkenud järjekorrad saaksid asendatud reservbusside poolt,viimatisel juhul siis kui 11liin mingit asendust tegi oleksid olnud reservbussid nii 2,3,4 ja 9 liinil,seega siis 39 järjekorrale asendus(2liin-11jrk,3liin-10jrk,4liin- 7jrk,9liin-11jrk).Seega ausalt õelda ei kujuta küll ette kuidas see 40 reservbussi koos juhiga igapäevaselt välja näha võiks.See kui sirka 3-10 bussi antud juhul asenduseks oleksid olnud see oleks küll täielik klounaad olnud,ei saa olla nii et bussid oleksid olnud näiteks ainult linnasuunal asenduseks ka kopli ja baltijaam oleksid vajanud asendust.Ja ka see ei aitaks kui panna 2-3 bussi igale liinile.Ja siin jääb sinu poolt ükskord näitena toodud 7 bussi selgelt väheks.Okey isegi kui 39 reservi oleks olnud palju tahetud siis vähemalt 20-25 reservi oleks ikkagi olnud vaja.Ja ka seda on ikkagi ehku peale igapäev reservis hoida nii bussi kui juhiga arutu ja seda ei tee isegi linnavalitsus koos transpordiametiga ka siis kui nad seda sooviksid ja on andnud lubadusi asendusteks.

Rohkem uusi trolle,tramme ja busse!Rolleyes
Samas oskust hinnata retro sõidukeid!Smile
(selle postituse viimane muutmine: 20.07.2012 00:08 lauri3885.)
19.07.2012 23:21
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #138
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Teoorias ma kujutaks seda asendust siis tolle Sõruse puiestee jama kohta nii reservbussid sõidaks Mustamäe lõppjaamast mõõda Sõpruse puiesteed Kristiine keskuseni osa busse Koplisse. Kristiinest saaks juba muu transpordiga linna. Suurem probleem on muidugi kuidas suvaline ahto ning tädikesed Tamara ja Maali aru saaksid et tegu asendustranspordiga. Peatustes ju teavitussüsteemi pole

Alates 30 novembrist 2009 issi
20.07.2012 09:59
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #139
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(20.07.2012 09:59)raulito Kirjutas:  Teoorias ma kujutaks seda asendust siis tolle Sõruse puiestee jama kohta nii reservbussid sõidaks Mustamäe lõppjaamast mõõda Sõpruse puiesteed Kristiine keskuseni osa busse Koplisse. Kristiinest saaks juba muu transpordiga linna. Suurem probleem on muidugi kuidas suvaline ahto ning tädikesed Tamara ja Maali aru saaksid et tegu asendustranspordiga. Peatustes ju teavitussüsteemi pole
No kui igasugu Ahtode, Maalide või Tamarade pärast muretseda, siis ei saaks kunagi ka mingeid plaanilisi ümberkorraldusi teha!
Asendustransport oleks ikka neile, kes seda tõesti vajavad, s.t. maailma asjadest ka aru saavad ja ühiskonna toimimises ka ise aktiivselt osalevad Smile
(selle postituse viimane muutmine: 20.07.2012 14:52 Volli.)
20.07.2012 10:06
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #140
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(19.07.2012 23:21)lauri3885 Kirjutas:  Palun too mõni näide kus reservbussid oleksid n.ö.kriisiolukorras tramme või trolle asendanud täies mahus.Mina ei tea küll ühtegi juhtumit.
Täies mahus tõesti ei ole asendatud. Küll aga on mul mitmeid fotosid sellest kuidas bussid täiesti tavalistel päevadel, akendel trollide trafaretid, liine sõidavad. Kui praegu keegi jälle kuskil trolliliinid maha sõidab, siis jääb trolliliiklus seisma. Mis tähendab seda, et teatud punktide vahel liiklus katkeb täielikult. Nüüd tuleb operatiivselt tagada mingisugunegi, ma rõhutan veelkord, et lollid ka aru saaks: m i n g i s u g u n e g i võimalus sõita näiteks Kaubamaja juurest Kelmikülla. Keegi ei nõua, et bussipargil oleks trollipargi jagu busse reservis. Vaja on tagada teenuse osutamine. Praeguses olukorras linn seda taganud ei ole. Kui inimene läheb trollipeatusesse, siis ilmselt on tal vaja kuskile sõita. Reeglina on tal ka mingisugune aeg millal ta peab sinna kuskile jõudma. Kui trolliliiklus seisab, siis praegu ei olegi midagi muud kui oota ja närvitse. Info ei liigu ja asendust ka ei ole. Ja kui linn ei suuda tagada trolliliiklust ja katkestuse korral asendust, siis tuleb võtta redel ja need traadid kokku korjata. Punkt. Ega troll ja tramm ei ole ainult veidrikele pildistamiseks. Paljud sõltuvad neist.
20.07.2012 16:53
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog