Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TAK ja TTTK ühinemine
Autor Sõnum
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #81
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(27.03.2012 17:43)Kaspar Kirjutas:  Reformierakond lubab Tallinnas võimule tulles ühistranspordi erastada. Siis pole enam mingit vahet, kas TAK või TTTK on ühendatud või mitte, korraldatakse konkursid, et inimesi ei veaks kaks viletsat munitsipaalaktsiaseltsi.
Kõik müügiks?Ja juhtub see ,mis juhtunud yeistes EW linnades.Wedajad wahetuvad kõikseaig.Meeletu kaklus käib ja hangete waidlustamine kaasaarwatud.Ja aina rohkem ja rohkem PKW tänawatele tekkib.

(27.03.2012 18:03)Heini Kirjutas:  Ja TTTK kaotab trollide osas, sest neil pole piisavalt trolle.

Keskerakond pole kunagi ostnud ühtegi trolli Tallinnale. Küsimus aga selline, et mitu kasutatud trammi nad linnale ostnud on?
Kas Ke ostnud oma raha eest Tallinnale trolle ja tramme kokku?

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 27.03.2012 20:38 PETSS.)
27.03.2012 20:36
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lauri3885 Ära
Tallinna ühistranspordi huviline

Postitusi: 1,678
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #82
RE: TAK ja TTTK ühinemine
ma kuskilt kuulnud et paldiski mnt trollidepoo läheb ühinemise järel sulgemisele ja trollid tuuakse tak'i territooriumile üle.kas selline jutt jama või on mingigi tõepõhi sellel jutul all? väidetavalt tahetakse trollidepoo koos hipodroomi alaga kokku liita ja muud arendust sinna tegema hakata?

Rohkem uusi trolle,tramme ja busse!Rolleyes
Samas oskust hinnata retro sõidukeid!Smile
(selle postituse viimane muutmine: 27.03.2012 22:18 lauri3885.)
27.03.2012 22:18
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #83
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Saabki Mustamäe-Õismäe trolliliini Big Grin

Alates 30 novembrist 2009 issi
27.03.2012 23:19
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #84
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(27.03.2012 22:18)lauri3885 Kirjutas:  ma kuskilt kuulnud et paldiski mnt trollidepoo läheb ühinemise järel sulgemisele ja trollid tuuakse tak'i territooriumile üle.kas selline jutt jama või on mingigi tõepõhi sellel jutul all? väidetavalt tahetakse trollidepoo koos hipodroomi alaga kokku liita ja muud arendust sinna tegema hakata?
Kuula jh hülge möla.Seda juttu ma hommikuses walwekas kah kuulnud ja siia kirja pannudTongue

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
28.03.2012 02:59
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #85
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(27.03.2012 22:18)lauri3885 Kirjutas:  ma kuskilt kuulnud et paldiski mnt trollidepoo läheb ühinemise järel sulgemisele ja trollid tuuakse tak'i territooriumile üle.kas selline jutt jama või on mingigi tõepõhi sellel jutul all? väidetavalt tahetakse trollidepoo koos hipodroomi alaga kokku liita ja muud arendust sinna tegema hakata?
Aga mulle sosistas üks hääl kõrva, et hoopis trammid tuuakse TAK-i üle, et Pärnu mnt. trammidepoo asemele ehitatakse uhke marmorpalee (linnavalitsusele ja Keskerakonna peakontorile) ning palee ette omakorda tulevat pompoosne Savisaare ratsamonument!
Tõsijutt, mida räägin, ise kuulsin......
28.03.2012 07:10
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #86
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Ma pidasin silmas seda, et Keskerakonna võimul oleku ajal pole nad Tallinnasse uusi trolle ostnud, tramme äkki 5 tükki?

Need 2007-2010 tulnud trollid ostis ju eelmine linnavõim.
28.03.2012 09:10
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #87
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Ehk lõpetaks selle idiootliku padu Isamaliitlase jutu.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
28.03.2012 09:11
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #88
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(28.03.2012 09:10)Heini Kirjutas:  Ma pidasin silmas seda, et Keskerakonna võimul oleku ajal pole nad Tallinnasse uusi trolle ostnud, tramme äkki 5 tükki?

Need 2007-2010 tulnud trollid ostis ju eelmine linnavõim.
Loll sa oled ja lolliks sa jääd. Savisaar on olnud Tallinna linnapea 2007. aastast. Enne seda 2005-2007 oli Jüri Ratas. Kõik Keskerakonnast.
28.03.2012 17:20
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #89
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(28.03.2012 17:20)Oxygen Kirjutas:  
(28.03.2012 09:10)Heini Kirjutas:  Ma pidasin silmas seda, et Keskerakonna võimul oleku ajal pole nad Tallinnasse uusi trolle ostnud, tramme äkki 5 tükki?

Need 2007-2010 tulnud trollid ostis ju eelmine linnavõim.
Loll sa oled ja lolliks sa jääd. Savisaar on olnud Tallinna linnapea 2007. aastast. Enne seda 2005-2007 oli Jüri Ratas. Kõik Keskerakonnast.
Andreas teab mida kirjutab! ja on asjaga kursis. Mõnedele aga.Enne kui siin lahmima hakata ,wõiks end lähiajalooga kurssi wiia.Wõtke näiteks wiimased 15 aastat ja näete kelle wõimu all midagi toiminud Tallinna ühistraspordi alal.Tegudes ,mitte juttudes.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
28.03.2012 21:26
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #90
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(28.03.2012 09:11)PETSS Kirjutas:  Ehk lõpetaks selle idiootliku padu Isamaliitlase jutu.

(28.03.2012 21:26)PETSS Kirjutas:  
Savisaar on olnud Tallinna linnapea 2007. aastast. Enne seda 2005-2007 oli Jüri Ratas. Kõik Keskerakonnast.
Andreas teab mida kirjutab! ja on asjaga kursis. Mõnedele aga.Enne kui siin lahmima hakata ,wõiks end lähiajalooga kurssi wiia.Wõtke näiteks wiimased 15 aastat ja näete kelle wõimu all midagi toiminud Tallinna ühistraspordi alal.Tegudes ,mitte juttudes.

[/quote] Poliitilise korrektsuse huvides:
kui ei sobi PETSSile üks äärmus, siis ei tohiks mingilgi juhul ka ise risti vastupidisesse äärmusesse laskuda.
Seega paluks lõpetada see idiootlik padu-keskerakondlik kiidulaul!
(selle postituse viimane muutmine: 28.03.2012 21:53 Volli.)
28.03.2012 21:52
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #91
RE: TAK ja TTTK ühinemine
See jutt, et mida mingi erakond konkreetselt teinud on on üldse üks mõttetu vaht. Mis ei vabanda muidugi julmalt lahmimist ise teemast mitte midagi teades. Aga samamoodi on väiklane see tegude ja juttude jutt. Keskerakond on nautinud ainuvõimu Tallinnas juba napilt terve kümnendi ja seda tänu valijale. Mis tähendab seda, et ilmselgelt tema teeb ka tegusid igal alal selles KOV-s ja teised saavadki ainult juttu rääkida. Kuidas saab teha mingisuguseid tegusid mingisugusel alal kui nemad sellel alal sõnaõigust ei oma? See oleks umbes midagi sellist, et isand Osula astuks homme Taisto pargi uksest sisse ja ütleks, et vot nüüd hakkame tegema nii. Ta ei saa seda teha, sest tema ei ole seal peremees.
28.03.2012 22:03
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #92
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Nii wõib wastata waid kommunist wõi siis Isamaaliitlane.Sest kumbagi jaoks on waid üks tõde:see nende oma.Wahepealsed wariandid on wälistatud.Nii nagu Lenin wõitles sotsiaal-demokraatde wastu ,wõitlesid nende wastu ka Hitler oma kaaskonnaga.Wiimastel küll oli üks lause ,mis sobiks 100% praegusse EW liiwakastimängudesse.9 korda waleta ja 10 kord wõetakse seda juba tõe pähe. Kas ma olen siin tulihingelst poolehoidu awaldanud KE ja öelnud ,et nad kõike õigesti teewad? Kui ni aru said siis see wiga.Ja kas mitte kodanik JÜRGENSON polnud see ,kes Lõuna-Eestis rongiliikluse pea kõik wälja suretas ,Sinu mõttekaaslane wist?
Aga üldiselt wõiks küll esialgse teema juurde tagasi naasta,Mul kotiga küsimusi ja arwamusi.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 28.03.2012 22:17 PETSS.)
28.03.2012 22:03
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #93
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(28.03.2012 22:03)PETSS Kirjutas:  Nii wõib wastata waid kommunist wõi siis Isamaaliitlane.Sest kumbagi jaoks on waid üks tõde:see nende oma.Wahepealsed wariandid on wälistatud.Nii nagu Lenin wõitles sotsiaal-demokraatde wastu ,wõitlesid nende wastu ka Hitler oma kaaskonnaga.Wiimastel küll oli üks lause ,mis sobiks 100% praegusse EW liiwakastimängudesse.9 korda waleta ja 10 kord wõetakse seda juba tõe pähe. Kas ma olen siin tulihingelst poolehoidu awaldanud KE ja öelnud ,et nad kõike õigesti teewad? Kui ni aru said siis see wiga.Ja kas mitte kodanik JÜRGENSON polnud see ,kes Lõuna-Eestis rongiliikluse pea kõik wälja suretas ,Sinu mõttekaaslane wist?
Aga üldiselt wõiks küll esialgse teema juurde tagasi naasta,Mul kotiga küsimusi ja arwamusi.
Olgu pealegi, mina olen kommunist, ainult et sellisel juhul kindlasti väga hea kommunist! Aga sina oled lihtsalt rumal, vähemalt mõnes küsimuses küll! Sellest ei saanud ma vaid aru, kuidas see valetamise jutt mind pidi puudutama? Kus ma valetanud olen (9 korda veel väidetavalt)?
Ja kuigi et Toivo Jürgenson siia teemasse justkui ei tohiks puutuda (noorematele foorumlastele teadmiseks, et ta oli majandusminister 1994–1995 ning teede- ja sideminister 1999–2002), siis igaks juhuks vastan ka tema eest, sest ise ta vaevalt siia foorumisse satub: seda mida Jürgenson Sinu sõnul tegi, selle viib Parts nüüd aasta-kahe pärast lõpuni, saates senised vene päritolu reisirongid suisa vanarauda või müües need ida poole maha. Mis nüüd küll saama hakkab (see Sinu lemmiklause tavaliselt)?
Aga kui et teemasse tagasi, siis käiksid ehk selle kotitäie oma küsimusi ja arvamusi lagedale, selmet teha avaldusi, nagu postitustes #87 või #92!




(28.03.2012 22:03)Oxygen Kirjutas:  See jutt, et mida mingi erakond konkreetselt teinud on on üldse üks mõttetu vaht. Mis ei vabanda muidugi julmalt lahmimist ise teemast mitte midagi teades. Aga samamoodi on väiklane see tegude ja juttude jutt. Keskerakond on nautinud ainuvõimu Tallinnas juba napilt terve kümnendi ja seda tänu valijale. Mis tähendab seda, et ilmselgelt tema teeb ka tegusid igal alal selles KOV-s ja teised saavadki ainult juttu rääkida. Kuidas saab teha mingisuguseid tegusid mingisugusel alal kui nemad sellel alal sõnaõigust ei oma? See oleks umbes midagi sellist, et isand Osula astuks homme Taisto pargi uksest sisse ja ütleks, et vot nüüd hakkame tegema nii. Ta ei saa seda teha, sest tema ei ole seal peremees.
Sellisele jutule võiks isegi alla kirjutada, aga nüüd riskib oxygen samuti mingi padu-....isti templiga otsa ette Tongue
(selle postituse viimane muutmine: 29.03.2012 08:36 Volli.)
29.03.2012 07:23
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #94
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Waidlused weidiks ajaks waieldud.Eriarwamused jääwad.Aga teemasse nüüd.Kuidas kujutatakse ette trammitee sulgemist autodele?Need jonnipunnid ,mis aastaid tagase linnas olid sõideti kõik puruks ju.Ja kus siis bussid sõitma hakkawad kui Pärnu mnt ainult üks sõidurida jääb?Trammiteele?

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
29.03.2012 13:39
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #95
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(29.03.2012 13:39)PETSS Kirjutas:  Waidlused weidiks ajaks waieldud.Eriarwamused jääwad.Aga teemasse nüüd.Kuidas kujutatakse ette trammitee sulgemist autodele?Need jonnipunnid ,mis aastaid tagase linnas olid sõideti kõik puruks ju.Ja kus siis bussid sõitma hakkawad kui Pärnu mnt ainult üks sõidurida jääb?Trammiteele?
Trammitee tõstekasse kohati kõrgemaks või süvendatakse....Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
29.03.2012 15:02
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #96
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Betoonpätsikesed nagu Pirita teel

Alates 30 novembrist 2009 issi
29.03.2012 15:22
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #97
RE: TAK ja TTTK ühinemine
(29.03.2012 15:22)raulito Kirjutas:  Betoonpätsikesed nagu Pirita teel
Ja edesi?Bussid pannakse sinna sõitma?Aga sõidawad ju seal ka SAMATi ja MR bussid.Ja kas siis kõik ootwad nende järgi kui nad pileteid müüwad peatustes?Kui trammiga miskit juhtuma peaks?Siis jälle jama majas.On wälja pakutud ka idee,et Narwa mnt(Laikmaast alates ) ja lõpetades Pärnu mnt ga Kosmosest sulgeda autoliklusele.Arwestades Tallinna omapära see minu arust wõimatu.Mis sab siis liikusest Ahtri ja Liiwalaia tänawatel?

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
29.03.2012 15:42
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #98
RE: TAK ja TTTK ühinemine
Teeme ÄRA ... alles siis mõtleme mis käkk see on.

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
29.03.2012 16:04
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #99
RE: TAK ja TTTK ühinemine
http://www.tallinn.ee/est/Tallinna-kaks-...riik_id=35

Nagu ma aru saan siis uueks nimeks Tallinna Linnatranspordi Aktsiaselts.

Alates 30 novembrist 2009 issi
26.04.2012 09:08
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #100
RE: TAK ja TTTK ühinemine
I approve
27.04.2012 20:52
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog