Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2Hääli - 1.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablood ühistranspordile
Autor Sõnum
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #21
RE: Tablood ühistranspordile
Imelikul kombel on trollid, millele tagumine sama liini troll järgi jõuab 437-443. Ei tea millest see tuleb.
Aga see läheb nüüd väga teemast mööda. Estonia, Kunstiakadeemia, Autobussijaama peatustesse võiks ka tablood paigaldada.
(selle postituse viimane muutmine: 19.01.2009 14:41 Heini.)
19.01.2009 14:40
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #22
RE: Tablood ühistranspordile
437-443 selle pärast, et need masinad ei liigu mitte millimeetritki enne kui uksed on kinni ja ka kõikvõimalikud arvutisüsteemid on veendunud selles, et uksed tõesti kinni on. See kõik võtab aega ja selle pärast on nad aeglasemad.
19.01.2009 14:56
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ott Ära
Vanem liige

Postitusi: 344
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #23
RE: Tablood ühistranspordile
Aga kui te räägite, et 406 on alati ees , siis tekib küsimus, et TTTK ei kontrolligi graafikus püsimist või ? (Olen ise ka tähelepannud, et 406 ja graafik ei ole suured sõbrad)
19.01.2009 15:36
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hannes Ära
Värske kala

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #24
RE: Tablood ühistranspordile
(13.01.2009 23:48)Georg Kirjutas:  Tartus läheks esimese hooga füüsika instituudi juurde (FI), Tarbuse, Kaubamaja, Kesklinna, Turu ning Pauluse kiriku.
Karete vajaks sellisel juhul minu meelest kindlasti tablood.

Kuula SIIT!

Powered by Debian GNU/Linux
19.01.2009 18:55
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
6631 Ära
bussiinfo

Postitusi: 835
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #25
RE: Tablood ühistranspordile
Tulin just Kaunasest - seal on sellised tablood täiesti olemas! Kesklinnas vähemalt on need üleval pea igas peatuses, näitavad nii busse kui trolle ja pealiskaudsel vaatlusel toimivad üsna täpselt. Ainult üks kord juhtus, et tuli peatusse kolm trolli üksteise sabas, kahte tabloo näitas ja siis edasi olid seal 5 ja enama minuti pärast tulevad bussid. Tabloodel on 6 rida.
29.01.2009 00:40
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kukkurkurat Ära
tegelinski

Postitusi: 581
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #26
RE: Tablood ühistranspordile
(29.01.2009 00:40)6631 Kirjutas:  Tulin just Kaunasest - seal on sellised tablood täiesti olemas! Kesklinnas vähemalt on need üleval pea igas peatuses, näitavad nii busse kui trolle ja pealiskaudsel vaatlusel toimivad üsna täpselt. Ainult üks kord juhtus, et tuli peatusse kolm trolli üksteise sabas, kahte tabloo näitas ja siis edasi olid seal 5 ja enama minuti pärast tulevad bussid. Tabloodel on 6 rida.

On ehk neist mõni pilt ka?
29.01.2009 00:59
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #27
RE: Tablood ühistranspordile
Tegelikult oleks säänsed tablood suuremates peatustes teretulnud.Rahwas ka siis rahulikum.Aga ka bussis,trollis,trammis wõiks tabloo näidata ,et hilineb näituseks: 1minut.Ja kuidagimoodu võiks olla ka bussidel omawaheline side.Teinekord tahab sõitja minna just eesminewale bussile,too aga sõidab peatusest eest ära.Ma saaks talle teatada ,et oota weits .Praegu (mitte küll alati) toimib asi tulede wilgutamisega.Ja weel .Täna sai sõidetud MRP Connectoga.Tollel ilus ekraan juhikabiini taga..Aga ju majandus langusest tingitud ,seal waid reklaam,mis kutsus pizzameistriks.Ülejäänud ajal loodus pildid.Ja päris ilusad.See waid minu arwamus aga kümnesse läheks tollel ekraanil oleks ühistranspordi fotod läbi aegade.Minu bussil küll säärane asi puudub aga mul heameel kui ma saaks bussis eksponeerida 6631 ja oxi (ja ka paljude teiste) fotosid Tallinna transpordi ajaloost.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
14.02.2009 23:15
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kaspar Ära
Ideegeneraator

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #28
RE: Tablood ühistranspordile
Ma olen märganud, et osadel TAKi bussidel on ka need monitorid, aga iga kord ma unustan garaažinumbrit vaadata bussist väljudes. Oskab keegi öelda, miks nendel osadel bussidel need ekraanid on?

[Pilt: signa5.png]
14.02.2009 23:38
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #29
RE: Tablood ühistranspordile
Kõik Omnid on viimasel ajal hooldusest nendega välja tulnud. Eks nad ikka selle pärast seal on, et Dypose mehed seal reklaami saaks näidata. Sügisel hakkab seal kindlasti Edgari pilt olema.
14.02.2009 23:43
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #30
RE: Tablood ühistranspordile
3 VKO bussidel küll iseasi kelle pilt teistes bussides. Pilt on veel leebe asi mõelge kui Edgari hääl vahetaks selle tädi välja kes peatusi teadustab. Bussijuhid läheks lolliks vist.
14.02.2009 23:48
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kaspar Ära
Ideegeneraator

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #31
RE: Tablood ühistranspordile
50. liinil oli tabloodega täna väike segadus, kui buss kesklinna sõitis - 3659 sõitis Pae peatusest edasi nii, et tabloo järgi sõitis ta 2. liinil, sees aga näitas tabloo hoopis "104A Tallinn" Smile. Kust midagi sellist küll sinna võis tulla? Kunstiakadeemiast Lasnamäe poole tagasi pani juba õigel marsruudil. Pildike kah:
[Pilt: 659tak_a.JPG?m=1246743003]

[Pilt: signa5.png]
(selle postituse viimane muutmine: 04.07.2009 23:32 Kaspar.)
04.07.2009 23:19
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #32
RE: Tablood ühistranspordile
Teinekord paistab päike täpselt sinna monitori peale.Siis wäga raske näha ,mis seal kirjas.Ja kui juhil kiire ka weel on wõibki asi rukkisse minna.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
06.07.2009 20:36
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog