Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
Autor Sõnum
Georg Ära
Vale inimene

Postitusi: 1,167
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #121
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
(30.05.2010 11:22)Oxygen Kirjutas:  Maakonnaliinide eravedajad sõidavad kõik uute bussidega. SOR-id, mis koostekvaliteedilt ja sõidumugavuselt ei kannata mingit kriitikat.
Ja Tallinnas sõidavad panimaa Omnid, mille koostekvaliteet ja sõidumugavus kannatab veelgi vähem kriitikat.
30.05.2010 11:33
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #122
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
Panimaa Omni on ehitatud vähemalt kvaliteetsele põhjale. Ja sellist avaldust mina ei julgeks teha, et need saast oleks. Sellise koormuse all nagu nad Tallinnas on peavad nad vägagi hästi vastu. Esimesed lõõtsad ei narmenda veel kuskilt otsast.
30.05.2010 11:51
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Georg Ära
Vale inimene

Postitusi: 1,167
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #123
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
(30.05.2010 11:51)Oxygen Kirjutas:  Esimesed lõõtsad ei narmenda veel kuskilt otsast.
Ja päris mitmel lühikesel hoiab teip paneele laes kinni (talvel oli üheks selliseks 2371).
30.05.2010 11:55
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #124
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
(30.05.2010 11:22)Oxygen Kirjutas:  Nendeks on siis TAK, TTTK ja NBV. Mis neid ühendab?
Kindlasti üks ühine tegur on ka selles, et sealne juhtimispoliitika ei soosi teeninduskvaliteedi tõusu ning pigem pärsib arengut.

NBV kohta ei oska sõna võtta aga ma mõtlen TAKi ja TTTK-d konkreetselt.
(selle postituse viimane muutmine: 30.05.2010 11:58 Siim.)
30.05.2010 11:57
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #125
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
Georg - on ka teibitud B12MA-sid, millel pole poolakaga midagi pistmist
Siim - sealne elanikkond pärsib arengut.
30.05.2010 11:59
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #126
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
(30.05.2010 11:59)Oxygen Kirjutas:  Siim - sealne elanikkond pärsib arengut.
Hmm...kas Sa tahad väitad siis ühesõnaga seda, et elanikkond, kes töötab TAK-is ja TTTK-s ongi pärssiv jõud? Muudmoodi ma ei suutnud Sinu mõttekäigust aru saada.
(selle postituse viimane muutmine: 30.05.2010 12:09 Siim.)
30.05.2010 12:06
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #127
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
Need keda teenindada tuleb on sellised, et juuropi teenindustasemeni on veel valgusaastaid minna.
(selle postituse viimane muutmine: 30.05.2010 12:36 Oxygen.)
30.05.2010 12:36
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #128
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
(30.05.2010 12:36)Oxygen Kirjutas:  Need keda teenindada tuleb on sellised, et juuropi teenindustasemeni on veel valgusaastaid minna.
Mis on siis neil reisijatel viga, et Sinu väitel tuleb valgusaastaid veel minna.

Ma juhin tähelepanu, et sinna hulka siis peaksid ju kuuluma ka Sina ning teised paljud kaasfoorumlased, kas tõesti arvad Sa meist kõigist nii halvasti?
30.05.2010 13:00
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #129
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
Arvan küll jah ja põhjusega. Olen ka mina koos mõne teise kaasvõitlejaga bussi tagumises otsas kõva häälega kõnelenud ja ka hullemaid lollusi teinud. Sellised asjad ei mõju nende teenindajate närvikavadele hästi. Sinna alla käib ka iga nurga peal pildistamine muuseas. Ja see on ainult piisk meres.
30.05.2010 13:36
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #130
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
Reisijaid on seinast seina.Enamus korralikud aga meelde jäwad just need hullud.Ja ma ei tea kust nad tulewad ja mis neil mõttes.Tagapingi räuskajad igaljuhul wäljakannatawamad kui lihtsalt lollid.Sarjast tule eile meile.Pildistajad pole senini seganud.
.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
30.05.2010 13:43
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #131
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
(30.05.2010 13:36)Oxygen Kirjutas:  Arvan küll jah ja põhjusega. Olen ka mina koos mõne teise kaasvõitlejaga bussi tagumises otsas kõva häälega kõnelenud ja ka hullemaid lollusi teinud. Sellised asjad ei mõju nende teenindajate närvikavadele hästi. Sinna alla käib ka iga nurga peal pildistamine muuseas. Ja see on ainult piisk meres.
Kahju, kui Sa nii madalal arvamusel endast oled, kuid positiivse osana olen ma kindel, et Sa ei esineda enamust ning tegelik üldpilt peegeldab pigem positiivset, kui negatiivset seika. Otseloomulikult on negatiivsed asjad löövamad ja meeldejäävamad, kui positiivsed, aga nii on kõikjal, mitte ainult suures ja võimsas (tulevases) Euroopa kultuuripealinnas.

Kui teenindaja ei oska lahendada rahulikult ja viisakalt olukorda ekstsentriliste persoonidega ning läheb koheselt närvi, siis jõuamegi taaskord sinnapaika, et see inimene ei sobi teenindajaks, sest kergelt ärritumine ei sobi positiivse mõttelaadiga töötajatele, kelleks peaks bussijuht olema.
(selle postituse viimane muutmine: 30.05.2010 14:10 Siim.)
30.05.2010 13:59
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #132
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
Mis jutt see siis nüüd on?Ox ,üks kui mitte kõige normaalsem ininene keda tean.Siim ! Katsu nüüd aru saada ja maa peale tulla.Kõik ei ole säne nagu Sa arwad ja loodad.Paberil ja mõtetes kõik ilus ja roosiline.Elu paraku hoopis teine.Kui ma weel rekka peal olin käisin wähhemalt 10 koolitusel.Jah! MIigit kasu sellest oli.Aga ikkagi .Nii nagu nii nagu koer külale nii küla koerale.Ka kõige parema närwikawaga kodanikul saab mingi hetk mõõt täis.Ära nüüd solwu.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
30.05.2010 14:12
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #133
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
(30.05.2010 14:12)PETSS Kirjutas:  Mis jutt see siis nüüd on?Ox ,üks kui mitte kõige normaalsem ininene keda tean.Siim ! Katsu nüüd aru saada ja maa peale tulla.Kõik ei ole säne nagu Sa arwad ja loodad.Paberil ja mõtetes kõik ilus ja roosiline.Elu paraku hoopis teine.Kui ma weel rekka peal olin käisin wähhemalt 10 koolitusel.Jah! MIigit kasu sellest oli.Aga ikkagi .Nii nagu nii nagu koer külale nii küla koerale.Ka kõige parema närwikawaga kodanikul saab mingi hetk mõõt täis.Ära nüüd solwu.
Mina arvasin ka, et kaasfoorumlane Oxyen on tore ja hea inimene aga ometigi ta väidab, et pole?! Võta nüüd kinni siis, millest aru saada ja millest mitte...

Paberil ja mõtetes tulevad roosilised ideed, mida reaalsuses teostada ja nii lihtne see ongi, vaja on ainult tahtejõudu nagu ma olen eelnevalt korranud.

Kindlasti võib esineda olukordi, kus hetkeseisund võib muutuda konfiliktsemaks, kuid pole mõtet käsi s*taga määrda, vaid lasta tegeleda asjal vastavate institutsioonide esindajatel. Vähemalt senised korrad on reageeritud väga kiiresti ning olukorrad on lahendatud.
(selle postituse viimane muutmine: 30.05.2010 14:19 Siim.)
30.05.2010 14:15
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #134
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
Ja rahu saabus !

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
30.05.2010 14:25
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Martti Ära
Vanem liige

Postitusi: 710
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #135
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
(30.05.2010 11:59)Oxygen Kirjutas:  Georg - on ka teibitud B12MA-sid, millel pole poolakaga midagi pistmist
Erinevalt Omni-st B12MA esisild ei kolise, lõõts Omnidel kolises juba enne aasta täitumist liinil. Reaalsus tulevikus on siiski selline, et B12MA-d kaovad liinilt enne kolisevat Omnit, sest viimase väljalaske aasta on uuem. Sama võrdluse võib tuua ka Duple ja Hessi kohta, viimane on suhteliselt ebaõnnestunud buss, aga ometi peaks justkui kauem liinil kündma, kui paremini konstrueeritud Duple. Minu pärast võiks siiani voldikustega CR112-d sõita, kui käsk kõrgemalt poleks neid Ida suunda saatnud. Kogu see jutt on muidugi reisija ja kõrvaltvaataja mätta ostast asja vaadates.
(30.05.2010 13:36)Oxygen Kirjutas:  Sellised asjad ei mõju nende teenindajate närvikavadele hästi. Sinna alla käib ka iga nurga peal pildistamine muuseas. Ja see on ainult piisk meres.
Jutt jumala õige. Kui mõni aasta tagasi telefonipildistajad iga nurga peal klõpsima hakkasid, kukkus huviliste maine juhtide silmis kolinal. Mis võrdus tihtipeale keskmise sõrma näitamisega. Kui eelmisel aastal Viru terminalis üks professionaal statiivi ja välguga busse pildistas, siis ei vaadanud keegi teda imelikult. Järeldus: tuleb ise oma tegevuse juures jääda väärikaks ja mitte üritada iga ühissõidukit igal võimalikul juhul pildile saada. Enamus juhte on täiesti normaalsed inimesed, kes tahavad ka neid pilte oma arvutisse saada, aga mõnikord on võib-olla päev juba halvasti alanud vms. Suhtlemise küsimus on viimane pigem. Alles eile saatsin ühele juhile kataloogitäie pilte tema kasutuses olnud bussist, mis nüüdseks rauda läinud.
Kui teadlikult mainet kujundada, siis võib ju alati meediasse saata pilte "keskmisesõrme juhtidest" või roolis suitsu tõmbavatest...

"Welcome to Ida-Virumaa"
(selle postituse viimane muutmine: 30.05.2010 19:36 Martti.)
30.05.2010 19:27
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marten. Ära
Vanem liige

Postitusi: 494
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #136
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
(30.05.2010 19:27)Martti Kirjutas:  Kui teadlikult mainet kujundada, siis võib ju alati meediasse saata pilte "keskmisesõrme juhtidest" või roolis suitsu tõmbavatest...

Aga kes keelab meediasse saata toredast naeratavast bussijuhist, iseasi kas see kuskile ka üles riputatakse, aga saata ju võib...
Nii et ettepanek, saatke keegi ilus korralik foto meediasse, kus peal naeratav bussijuhtSmile

tartu.yhistransport.eu - Tartu ühistransport
30.05.2010 19:46
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #137
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
(30.05.2010 19:46)Marten. Kirjutas:  
(30.05.2010 19:27)Martti Kirjutas:  Kui teadlikult mainet kujundada, siis võib ju alati meediasse saata pilte "keskmisesõrme juhtidest" või roolis suitsu tõmbavatest...

Aga kes keelab meediasse saata toredast naeratavast bussijuhist, iseasi kas see kuskile ka üles riputatakse, aga saata ju võib...
Nii et ettepanek, saatke keegi ilus korralik foto meediasse, kus peal naeratav bussijuhtSmile
Ei tee küll juttu würstiriigi ettevõtetest, kuid mujal käivad asjad nii: http://fotobus.msk.ru/photo/147631/ või hoopis nii http://galerii.ytra.eu/displayimage.php?pos=-4162
(selle postituse viimane muutmine: 30.05.2010 19:52 Siim.)
30.05.2010 19:48
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #138
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
Ma ei näe küll põhjust ,et pildistajale näppu näidata.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
30.05.2010 19:54
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Martti Ära
Vanem liige

Postitusi: 710
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #139
RE: Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
(30.05.2010 19:46)Marten. Kirjutas:  
(30.05.2010 19:27)Martti Kirjutas:  Kui teadlikult mainet kujundada, siis võib ju alati meediasse saata pilte "keskmisesõrme juhtidest" või roolis suitsu tõmbavatest...

Aga kes keelab meediasse saata toredast naeratavast bussijuhist, iseasi kas see kuskile ka üles riputatakse, aga saata ju võib...
Nii et ettepanek, saatke keegi ilus korralik foto meediasse, kus peal naeratav bussijuhtSmile
See ei "müü" ju! Meedial on vaja "paha poissi", pigem kujundavat TAK-i mainet ikkagi "sõrme vennad". Kas selliste teenindajatega(juhtidega) midagi ette ka võetaks, või on suhtumine ükskõikne?
Kui meeldivatest juhtidest rääkida, siis meelde on jäänud: 1098, üks MRP sinise lõõtsa juht ja EAL-i juht.

"Welcome to Ida-Virumaa"
30.05.2010 19:59
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #140
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
Tsitaat:Tallinnas pole MRP ka kegi puutunud.Erafirma asi.See küll waid minu arwa´mus aga TAK oleks erastamisel jagatud wähhemalt 3
ks.Igaüks oleks tükikese saanud.Aga ,mis oleks lõpptulemus ,ei tea?
Lõhnab Pärn & company moodi. Tarbus Kinnisvara, GoBus, Tarbus Spordihall.
(selle postituse viimane muutmine: 30.05.2010 21:44 Regardman.)
30.05.2010 21:41
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog