Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Juhikabiinidest
Autor Sõnum
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #21
RE: Üldine MRP Arutelu
(25.10.2009 14:55)Neons Kirjutas:  
(25.10.2009 14:41)Oxygen Kirjutas:  Mis sa arvad miks juhid esimesi uksi ei ava? Ja ega ma seda sõimamise juttu ise välja ei mõtle. This is the life.

Aga miks ei võiks juhid jopega kabiinis olla ? Kuna linnaliinidel ju nii tihti peatused, sis ei jõua neil ju palavaks ka minna seal..
Big Grin Poisu kasva veel. Tee B load ära ja hakka siis vatijopega sõitma kui soovid. Siis räägi kui mugav sul niimoodi tööd teha on. Ma ootan.
25.10.2009 15:04
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #22
RE: Üldine MRP Arutelu
(25.10.2009 15:04)Oxygen Kirjutas:  
(25.10.2009 14:55)Neons Kirjutas:  
(25.10.2009 14:41)Oxygen Kirjutas:  Mis sa arvad miks juhid esimesi uksi ei ava? Ja ega ma seda sõimamise juttu ise välja ei mõtle. This is the life.

Aga miks ei võiks juhid jopega kabiinis olla ? Kuna linnaliinidel ju nii tihti peatused, sis ei jõua neil ju palavaks ka minna seal..
Big Grin Poisu kasva veel. Tee B load ära ja hakka siis vatijopega sõitma kui soovid. Siis räägi kui mugav sul niimoodi tööd teha on. Ma ootan.
Teeme nii Big Grin Kirjutan üles kh et meelde jääks sulle ütlema tulla seda Tongue
25.10.2009 15:07
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Edelareisija
Unregistered

 
Postitus: #23
RE: Üldine MRP Arutelu
(25.10.2009 14:13)Oxygen Kirjutas:  Aa. Ja sellise bussiga millel uksed ei tööta ei tohiks idee järgi üldse reisijaid vedada.

Täiesti õige tähelepanek. Kusjuures olen minagi tähele pannud,et nii kui suuremad külmad (alla -10 ja madalamad.) saabuvad,hakkavad bussidel esimesed uksed miskipärast tihti "katki" minema. Omalgi sellised kogemused olemas. Lähed mahaminekuks esiukse juurde ja juht ütleb: uks on katki (või uks ei avane jms). Üks konkreetne juhus oligi just ühe MRP Conectoga.
25.10.2009 15:14
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #24
RE: Üldine MRP Arutelu
Okei. Järgmine Idee! Juhtidele kabiini soojapuhurid Cool
(selle postituse viimane muutmine: 25.10.2009 15:36 Neons.)
25.10.2009 15:35
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #25
RE: Üldine MRP Arutelu
On küttekehad kabiinis. Osad on endale isegi lisaahjud paigaldanud. Aga kui kabiinil ei ole mitte mingisugust seina nagu Conectodel, siis on sellest vähe kasu kui iga 2 minuti tagant kogu soe välja tuleb lasta.
25.10.2009 15:45
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #26
RE: Üldine MRP Arutelu
Aga kas kabiinidele mingit juurdeehitust ei anna korraldada ? et mingi kasvõi kardin tuule kaitseks, või klaassein.. peaks ju tegelikult võimalik olema küll..
(selle postituse viimane muutmine: 25.10.2009 15:54 Neons.)
25.10.2009 15:53
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #27
RE: Juhikabiinidest
Ise pean kõige ideaalsemateks kabiinidest üldse škoda trollide omasid.Juht on täielikult eraldatud reisijate kohast, samas pean ma ka seda kõige turvalisemaks.See on ainult minu arvamus.

Vabandust, et jutt ei käinud bussidest.
25.10.2009 16:09
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
k2ssar Ära
Vabaduse Valvur

Postitusi: 358
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #28
RE: Juhikabiinidest
Erivate omaloominguliste (jäikade) vaheseinade ehitamine peaks mingil määral olema salongi ümberehitus, seetõttu on vist keelatud ka? Aga erinevad baldahhiinid ja muud taolised pehmed lisandused peaks kuuluma rohkem disaini alla ja see juba firma/juhi oma teha. Fakt on see, et kardin ei tohi nähtavust piirata, seega paksu vaipa terve kabiini-salongi vahelise ava ette ei tõmba.

MRP/GO Conectode kabiinid on ääretult ebaõnnestunud, samuti ka Katrineholmide kabiinid, ebaturvaliselt ja -tervislikult avatud, korraga võib saada näopeksu ja nohu, kinniehitamise võimalus ka pea olematu. Lisaküttekehade põrandale hoiab tagumiku ja selja ehk veel soojana, aga avatud keskkonnas kipub soe õhk tsirkuleeruma ning külm õhk tuleb paratamatult asemele. Endal näiteks hakkavad esimesena sõrmed külmetama, kui tuleb roolis olla.
25.10.2009 17:42
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #29
RE: Juhikabiinidest
Kässar pani asja ilusti paika. Omalt poolt vaid kinnitan veel fakti, et igasugused isearetused on keelatud. Pidi ebaturvaline olema. Osad Conectomehed on endal tagumise poole mingi pleksi või muu materjaliga kinni löönud, aga kahjuks ust ei saa endale kuidagi teha.
Liisu jutule lisaks, et kui telliti viimaseid Solarise trolle, siis taheti ka nende kabiinid kinnised teha. Aga linn ei lubanud. Trollipargis räägiti.
25.10.2009 20:02
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Potsataja103 Ära
VanaPaks

Postitusi: 362
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #30
RE: Juhikabiinidest
(25.10.2009 16:09)Liisu Kirjutas:  Ise pean kõige ideaalsemateks kabiinidest üldse škoda trollide omasid.Juht on täielikult eraldatud reisijate kohast, samas pean ma ka seda kõige turvalisemaks.
Oleks keegi aastat 15 tagasi aimanud, millised kabiinid praeguseks olema hakkavad, oleks võinud ju kõik Ikaruse kinnised putkad lattu koguda ja nüüd käiku lasta. Siis kakerdagu vanamutid ja muud passasiirid esimesest uksest, palju tahavad. Praeguse variandiga hakkab külm nii või teisiti, köha, nohu, radikuliit ja muud (kõik)sugu haigused on peaaegu et garanteeritud.
25.10.2009 21:08
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
JÜR63N Ära
Onu Heino

Postitusi: 63
Liitunud: Dec.2011
Postitus: #31
RE: Üldine MRP Arutelu
(25.10.2009 15:45)Oxygen Kirjutas:  On küttekehad kabiinis. Osad on endale isegi lisaahjud paigaldanud. Aga kui kabiinil ei ole mitte mingisugust seina nagu Conectodel, siis on sellest vähe kasu kui iga 2 minuti tagant kogu soe välja tuleb lasta.
Maakonna liinidel neist kabiinidest kasu ei olegi.tuleb mõnest peatusest veel rohkem rahvast peale ja ongi buss külm

Busphotos
Elu on ikka seiklus.
18.12.2011 13:20
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #32
RE: Juhikabiinidest
Kui külm ,TAK ei tee ettekirjutusi riiete osas
aga kõik uksed pewawad olema awatud.Mul ja paljudel teistel juhtidel eriarwamus tolles ukse awamise asjas.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
08.01.2012 16:03
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
veekaheksa Ära
Roolihull

Postitusi: 21
Liitunud: Sep.2012
Postitus: #33
RE: Juhikabiinidest
Kui uks on lahti, siis seisab see inimene seal ees või ei seisa(juhul kui päris järts tropina ees pole), aga teatavate kraadide olemasolul läheb buss niiehknaa külmaks. Ma ei tea kuidas teil, aga mul on esimesed külmetavad asjad pidevalt jalad ja üks variant liinikatel on panna väike madal ukseke juhisektsiooni ja reisijateosakonna vahele. Vähemalt varbad jäävad soojaks. Selliseid lahendusi olen Norra bussidel kohanud(vanematel). Töötavad.

Fahr selber und lass andere auch fahren!
31.10.2012 10:57
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #34
RE: Juhikabiinidest
Kas saan õigesti aru,et sinu bussil (mis ei ole ilmselt linnaliinibuss) puudub kabiiniuks,kui selline,üldse ? Mul on madal ukseke küll olemas kuid selle ülemine klaasist osa on läinud aegade jooksul parematele jahimaadele. Jalad on soojas aga isegi tagumiste uste avamisega tuleb parasjagu külma ka kabiini,esiukse avamisest rääkimata. Ja õige talv on alles ees...
31.10.2012 11:41
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #35
RE: Juhikabiinidest
(31.10.2012 11:41)moosic Kirjutas:  Kas saan õigesti aru,et sinu bussil (mis ei ole ilmselt linnaliinibuss) puudub kabiiniuks,kui selline,üldse ? Mul on madal ukseke küll olemas kuid selle ülemine klaasist osa on läinud aegade jooksul parematele jahimaadele. Jalad on soojas aga isegi tagumiste uste avamisega tuleb parasjagu külma ka kabiini,esiukse avamisest rääkimata. Ja õige talv on alles ees...
Unistada ikarus täiskinnisest kabiinist.... Aga see on bussijuhi .......
Kas pleksaklaasi ei saa kuidagi orkunnida....
V8 sõidab kahjuks mitte linnaliiniga hetkel ja tal talvel on aega rohkem kui suvel

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
31.10.2012 19:02
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Martin256 Ära
Liige

Postitusi: 66
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #36
RE: Juhikabiinidest
(31.10.2012 19:02)keskjaam Kirjutas:  
(31.10.2012 11:41)moosic Kirjutas:  Kas saan õigesti aru,et sinu bussil (mis ei ole ilmselt linnaliinibuss) puudub kabiiniuks,kui selline,üldse ? Mul on madal ukseke küll olemas kuid selle ülemine klaasist osa on läinud aegade jooksul parematele jahimaadele. Jalad on soojas aga isegi tagumiste uste avamisega tuleb parasjagu külma ka kabiini,esiukse avamisest rääkimata. Ja õige talv on alles ees...
Unistada ikarus täiskinnisest kabiinist.... Aga see on bussijuhi .......
Kas pleksaklaasi ei saa kuidagi orkunnida....
V8 sõidab kahjuks mitte linnaliiniga hetkel ja tal talvel on aega rohkem kui suvel
Praktika näitab, et suletud kabiini korral jäävad sõtjad külma, sest juhti ei koti salongi temperatuur, kui juht selle kaudu just enda soojustust ei paranda
(selle postituse viimane muutmine: 31.10.2012 21:00 Martin256.)
31.10.2012 19:34
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #37
RE: Juhikabiinidest
(31.10.2012 19:34)Martin256 Kirjutas:  Praktika näitab, et suletud kabiini korral jäävad sõtjad külma, sest juhti ei koti salongi temperatuur, kui juht selle kaudu just enda soojustust ei paranda
Dodgy Kui esimene (cocpit)sooja kraan lahti keeratakse siis see ei tohiks eriti jahutada suuremat tagumist ringvoolu. Pigem on viga lahtistes ustes mis avali olles sooja välja lasevad.
3. termostaat võib ka avaneda varem ja laseb sooja varem suurde radikasse aga see on liiga suur TEH teema(lõputu)arendus
Aitab ka olemasoleva ukse natuke kõrgemaks tõstmine (juurde ehitamine)
Põhi moment on külma õhuvoolu kõrvale juhtimine /otsese pealepuhumise vältimine....

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
31.10.2012 22:11
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog