Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 3Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
Autor Sõnum
Martti Ära
Vanem liige

Postitusi: 710
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #72
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
(20.06.2010 20:13)PETSS Kirjutas:  Aru ma ei saa kust wõtab Martti seda ,et pooldan kehtiwat korda?.Mulle ei meeldi see aga ma kaldun arwama ,et jäägu pigem see kui tuleb uus.Mis kõik senitehtu maha lammutab.Ja nii ongi.Pigem sis see mitte erti meeldiw stabiilsus kui tõmblemine täna nii home naa.
Mille alusel Sa väidad, et uus kord hakkab maha lammutama? Praegune stabiilsus seisneb liinimahtude vähendamisel, aga eks sa ise tead. Tegelikult on mul juba pikemat aega ükskõik, mis Tallinna linnaliinidel toimub, minu nahk on ka ihule lähim nagu sinu omagi, sellepärast autosõitu eelistangi...
Lihtsalt see pidev jutt et kõik lammutatakse ja müüakse maha, hakkab häirima.
(20.06.2010 20:14)6631 Kirjutas:  
(20.06.2010 19:54)Martti Kirjutas:  Kuna TAK=Tallinn, siis ei jäägi muud üle, kui ainult head rääkida, olenemata olukorrast, paratamatu aga tõsi. Ainult et kõnelejast jätab kuidagi imeliku mulje. Selline kangesti propagandislik...
Njah, Sinust ja Siimust jääb veel imelikum mulje. Mõlemad nagu tahaks kangesti halba rääkida, aga mitte midagi konkreetset ei tule...
Parimad argumendid on letti löömata ja vaevalt neid kuskil foorumis üldse tutvustama hakatakse, on ka muid ametkondi, mis asja vastu huvi peaks tundma, et pooled bussid seisma panna...
Kui foorumist jooksis läbi üks video, kuidas buss vastu posti Viru keldris tagurdas, siis Petss oli esimene, kes ültes: et kõike pole vaja üles riputada. Tekib kinnimätsimise tunne, kuigi vastu posti tagurdamine on FAKT ja see kahjustaks võib-olla TAK-i mainet(kindlasti ei parandaks, aga kuna bussi number pole tuvastatav, siis pole vist suurt vahet). Mis mulje sellest siis jääma peaks?

"Welcome to Ida-Virumaa"
(selle postituse viimane muutmine: 20.06.2010 20:50 Martti.)
20.06.2010 20:39
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Sõnumeid selles teemas
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond) - Edelareisija - 27.03.2009, 18:56
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond) - Martti - 20.06.2010 20:39

Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog