Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 3Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
Autor Sõnum
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #58
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
(19.06.2010 10:49)Regardman Kirjutas:  
(19.06.2010 08:37)Siim Kirjutas:  
(19.06.2010 00:08)PETSS Kirjutas:  Näeh nüüd! Mitte nii ma ei mõelnud.Ikaruse suhtes.Lihtsalt mõte tuli .Aga Tallinnas oleks küll 50% hullem kui praegu kui TAK erastatud oleks .Ja se waid mitte waid minu arwamus.
Mille põhjal tugineb Sinu arvamus, et Tallinnas oleks 50% hullem (ja misasi oleks üldse hullem)?!
No Sa peaks seda enda kodulinna näitel nüüd väga hästi teadma. Sinu nimetatud "eliitettevõtte" asemel tuleb orjapidaja, kes otsib pigem mitut võimalust, miks töötajale üldse mitte maksta. Erinevalt Mulgist hakkab sagedamini esinema olukordi, kui väljumised jäävad lihtsalt ära ning keegi ei tea ka mitte midagi.
OT.
Kust on võetud, et erastajaks oleks keegi "orjapidaja"?!Cool
Kus olen mina nimetanud siin teema praegu ühtegi ettevõtet eliitettvõtteks?!
Poiss, ära aja kägu Big Grin

Kõik näevad selles niisugust traagikat, et kogu bussiliiklus jääks seisma., kuid näiteks on Eestis siiski mõned ettevõtted, kes suudaks teeninduskultuuri viia tipptasemele, et pakkuda seeläbi veel paremat ja kvaliteetsemat teenust reisijatele.
Praegu on TAK-i miinuseks juhtkond, kellest algabki asi (ehk kala hakkab mädanema peast)...oleks vaja teotahtelisemaid kodanikke sinna vaja, kes ei ole pukis lihtsalt ära elamiseks. Kui oleks parem juhtkond, siis võib-olla polekski asi ehk niihull. Kindlasti oma osa on ka sellel, mis värvi on linnavalitsus.
(selle postituse viimane muutmine: 19.06.2010 11:04 Siim.)
19.06.2010 10:58
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Sõnumeid selles teemas
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond) - Edelareisija - 27.03.2009, 18:56
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond) - Siim - 19.06.2010 10:58

Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog