Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 3Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
Autor Sõnum
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #41
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
(18.06.2010 21:31)PETSS Kirjutas:  Aga ,mis edasi?Juhid tulewad GO st,bussidest ,mis saab?Jaotataskse laiali?Ja ,kas see wedaja wahetus reisijaile ka kasu toob?Ehk (ma ei tea ju) teeb Sebe jälle kõik liinid ja graafikud omale meelepäraselt ümber.
Sõidugraafikute koostamisega hakkab nüüdsest tegelema Tartu linnavalitsus, mitte enam vedaja (seni tegeles sellega siis GoBus Tartu).

Kindlasti on ju SEBEl enda kommertsliinide juhte Tartust pärit, kes sooviksid teenindada reisijaid linnaliinidel.

Lisaks saavad kõik bussid (tuuakse täiesti uued Scaniad) ühtse ja uue kujundse, lisaks hangitakse väikebussid Kodila BBG kaudu.
Kindlasti hakkab ka SEBE ilus sinine töövorm hakkab ka domineerima linnapildis, sest senine Go oma, mis telliti Sangarist polnud just eriti kena Cool

Ühesõnaga uuest aastast on Tartus vähemalt midagi huvitavamat ja ilusamat, kui seda oli seni.

5+
18.06.2010 21:40
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #42
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
Eks aeg näitab.Uuel aastal siis jälle põhjust Tartu minna.Üks loll küsimus ka.Kas Sebe saab omale praeguse GO Bus i territooriumi?

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
18.06.2010 21:45
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Taylor Ära
Vana Kala

Postitusi: 1,157
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #43
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
Aga mis saab GoBusi bussidest?
18.06.2010 21:47
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
BusDriver Ära
Bussijuht

Postitusi: 111
Liitunud: Jun.2010
Postitus: #44
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
Ma arvan et go busi vanad bussil l2hevad suuremas osas müüki ja vb mõni viiake üle teise linna. Ja arvan et sebe saab mingi osa bussipargist kuhu oma veerem paigutada.

[Pilt: tartuscann%20-%20Copy.png]
18.06.2010 22:13
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #45
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
Ju jaotatakse allesjäänud Go Busi wahel ära.Ehk mõne osa wõtab ka Sebe üle?

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
18.06.2010 22:14
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #46
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
Sebel peaks ju Tartus olema plats kus ta olemasolevat veeremit pargib.

Alates 30 novembrist 2009 issi
18.06.2010 22:48
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #47
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
See on see nurgake Go hoovi peal.
18.06.2010 23:13
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #48
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
Ja,mis saab LUXist? See ju nagu GO hingekirjas? Üldse segane wärk.Ei saa jätta kordamast ,et Tallinnal ja Narwal wedanud ,et bussipargid neile jäid.Tallinas oleks krt teab ,mi toimunud wõi toimumas arwestades kohaliku kauboi kapitalismi ja saamahimu.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
18.06.2010 23:42
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #49
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
Noh Go ise ei kao kuskile. Tartu linnaliinid kaovad. Pikk lant jääb ikka Tartusse alles.
18.06.2010 23:57
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #50
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
(18.06.2010 23:42)PETSS Kirjutas:  Ja,mis saab LUXist? See ju nagu GO hingekirjas? Üldse segane wärk.Ei saa jätta kordamast ,et Tallinnal ja Narwal wedanud ,et bussipargid neile jäid.Tallinas oleks krt teab ,mi toimunud wõi toimumas arwestades kohaliku kauboi kapitalismi ja saamahimu.
Mis temast saama peaks, kas tõesti arvad, et läheb wanarauda?!Dodgy

Vanatehnikaklubi Levatek hoolitseb oma ühe pesamuna eest kindlasti vääriliselt edasi ja miks ei või Go kleeps sinna edasi jääda?!

Kindlasti jääks peale erastamist kogu bussiliiklus seisma, kogu veerem müüakse maha ning ma-ei-tea veel mis sada asja oleks ainult halvemuse poole minemasBig GrinBig GrinBig Grin
(selle postituse viimane muutmine: 19.06.2010 00:04 Siim.)
19.06.2010 00:00
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #51
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
(19.06.2010 00:00)Siim Kirjutas:  
(18.06.2010 23:42)PETSS Kirjutas:  Ja,mis saab LUXist? See ju nagu GO hingekirjas? Üldse segane wärk.Ei saa jätta kordamast ,et Tallinnal ja Narwal wedanud ,et bussipargid neile jäid.Tallinas oleks krt teab ,mi toimunud wõi toimumas arwestades kohaliku kauboi kapitalismi ja saamahimu.
Mis temast saama peaks, kas tõesti arvad, et läheb wanarauda?!Dodgy

Vanatehnikaklubi Levatek hoolitseb oma ühe pesamuna eest kindlasti vääriliselt edasi ja miks ei või Go kleeps sinna edasi jääda?!

Kindlasti jääks peale erastamist kogu bussiliiklus seisma, kogu veerem müüakse maha ning ma-ei-tea veel mis sada asja oleks ainult halvemuse poole minemasBig GrinBig GrinBig Grin
Näeh nüüd! Mitte nii ma ei mõelnud.Ikaruse suhtes.Lihtsalt mõte tuli .Aga Tallinnas oleks küll 50% hullem kui praegu kui TAK erastatud oleks .Ja se waid mitte waid minu arwamus.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
19.06.2010 00:08
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Georg Ära
Vale inimene

Postitusi: 1,167
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #52
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
(18.06.2010 23:42)PETSS Kirjutas:  Ja,mis saab LUXist? See ju nagu GO hingekirjas? Üldse segane wärk.Ei saa jätta kordamast ,et Tallinnal ja Narwal wedanud ,et bussipargid neile jäid.Tallinas oleks krt teab ,mi toimunud wõi toimumas arwestades kohaliku kauboi kapitalismi ja saamahimu.
Mida see Lux asjasse üldse puutub? GoBus jääb ilma vaid Tartu linnaliinidest, suurema osa liinimahust moodustavad maakonnaliinid on endiselt Go teenindada.

On piirkondi, kus erastamisega kaasnesid munitsipaalfirma ajal tekkinud võlgade kohene likvideerimine ning töötajate palkade tõsteti üle 50%. Kõik oleneb lihtsalt sellest, milline firma liine teenindama asub. Praeguse korra puhul, kus konkursitel osaletakse igasuguste JOKK-skeemidega, pole korralikel ettevõtetel võimalik läbi lüüa.

Mis puudutab TAKi erastamise kartust, siis ma ei usu, et seda kunagi teostatakse. Liinide teenindaja määramine avaliku konkursi läbi ei tähenda üldsegi linnaettevõtte erastamist.
19.06.2010 06:10
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #53
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
(19.06.2010 00:08)PETSS Kirjutas:  Näeh nüüd! Mitte nii ma ei mõelnud.Ikaruse suhtes.Lihtsalt mõte tuli .Aga Tallinnas oleks küll 50% hullem kui praegu kui TAK erastatud oleks .Ja se waid mitte waid minu arwamus.
Mille põhjal tugineb Sinu arvamus, et Tallinnas oleks 50% hullem (ja misasi oleks üldse hullem)?!
19.06.2010 08:37
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
fox Ära
Noorliige

Postitusi: 31
Liitunud: Jun.2010
Postitus: #54
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
(17.06.2010 02:06)Siim Kirjutas:  Uudisteagentuur Finnish- Estonian Bus News annab teada järgmist.

SEBE ostis eile 20 Carrus City L ja 20 Säffle bussi. Kõikide väljalaske aastad jäävad vahemikku 1993-1994.

Spekuleerime, et siis Tartu linnaliinidele...Angel?

Millle jaoks siisneed vanad bussid , kui Sebe paned tutikat uuet Tartussseee...... Huh , aga ma ei usu et Go bus niisama annab oma töö Tartusse ara..............naiteks kohtusse panevadConfused
19.06.2010 09:30
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #55
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
(19.06.2010 09:30)fox Kirjutas:  
(17.06.2010 02:06)Siim Kirjutas:  Uudisteagentuur Finnish- Estonian Bus News annab teada järgmist.

SEBE ostis eile 20 Carrus City L ja 20 Säffle bussi. Kõikide väljalaske aastad jäävad vahemikku 1993-1994.

Spekuleerime, et siis Tartu linnaliinidele...Angel?

Millle jaoks siisneed vanad bussid , kui Sebe paned tutikat uuet Tartussseee...... Huh , aga ma ei usu et Go bus niisama annab oma töö Tartusse ara..............naiteks kohtusse panevadConfused
Pane prili!Cool

Ma ainult spekuleerisin...äkki siis Ida-Virumaale Smile
(selle postituse viimane muutmine: 19.06.2010 09:36 Siim.)
19.06.2010 09:33
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
fox Ära
Noorliige

Postitusi: 31
Liitunud: Jun.2010
Postitus: #56
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
(19.06.2010 09:33)Siim Kirjutas:  
(19.06.2010 09:30)fox Kirjutas:  
(17.06.2010 02:06)Siim Kirjutas:  Uudisteagentuur Finnish- Estonian Bus News annab teada järgmist.

SEBE ostis eile 20 Carrus City L ja 20 Säffle bussi. Kõikide väljalaske aastad jäävad vahemikku 1993-1994.

Spekuleerime, et siis Tartu linnaliinidele...Angel?

Millle jaoks siisneed vanad bussid , kui Sebe paned tutikat uuet Tartussseee...... Huh , aga ma ei usu et Go bus niisama annab oma töö Tartusse ara..............naiteks kohtusse panevadConfused
Pane prili!Cool

Ma ainult spekuleerisin...äkki siis Ida-Virumaale Smile

Vahetavad uuemad Mersu vastu vanad bussid?Cool Big Grin
19.06.2010 09:44
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #57
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
(19.06.2010 08:37)Siim Kirjutas:  
(19.06.2010 00:08)PETSS Kirjutas:  Näeh nüüd! Mitte nii ma ei mõelnud.Ikaruse suhtes.Lihtsalt mõte tuli .Aga Tallinnas oleks küll 50% hullem kui praegu kui TAK erastatud oleks .Ja se waid mitte waid minu arwamus.
Mille põhjal tugineb Sinu arvamus, et Tallinnas oleks 50% hullem (ja misasi oleks üldse hullem)?!
No Sa peaks seda enda kodulinna näitel nüüd väga hästi teadma. Sinu nimetatud "eliitettevõtte" asemel tuleb orjapidaja, kes otsib pigem mitut võimalust, miks töötajale üldse mitte maksta. Erinevalt Mulgist hakkab sagedamini esinema olukordi, kui väljumised jäävad lihtsalt ära ning keegi ei tea ka mitte midagi. Seega, kui ettevõte oleks linna omandis, siis selline komejant jäänuks ehk olemata.
OT.
(selle postituse viimane muutmine: 19.06.2010 10:55 Regardman.)
19.06.2010 10:49
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #58
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
(19.06.2010 10:49)Regardman Kirjutas:  
(19.06.2010 08:37)Siim Kirjutas:  
(19.06.2010 00:08)PETSS Kirjutas:  Näeh nüüd! Mitte nii ma ei mõelnud.Ikaruse suhtes.Lihtsalt mõte tuli .Aga Tallinnas oleks küll 50% hullem kui praegu kui TAK erastatud oleks .Ja se waid mitte waid minu arwamus.
Mille põhjal tugineb Sinu arvamus, et Tallinnas oleks 50% hullem (ja misasi oleks üldse hullem)?!
No Sa peaks seda enda kodulinna näitel nüüd väga hästi teadma. Sinu nimetatud "eliitettevõtte" asemel tuleb orjapidaja, kes otsib pigem mitut võimalust, miks töötajale üldse mitte maksta. Erinevalt Mulgist hakkab sagedamini esinema olukordi, kui väljumised jäävad lihtsalt ära ning keegi ei tea ka mitte midagi.
OT.
Kust on võetud, et erastajaks oleks keegi "orjapidaja"?!Cool
Kus olen mina nimetanud siin teema praegu ühtegi ettevõtet eliitettvõtteks?!
Poiss, ära aja kägu Big Grin

Kõik näevad selles niisugust traagikat, et kogu bussiliiklus jääks seisma., kuid näiteks on Eestis siiski mõned ettevõtted, kes suudaks teeninduskultuuri viia tipptasemele, et pakkuda seeläbi veel paremat ja kvaliteetsemat teenust reisijatele.
Praegu on TAK-i miinuseks juhtkond, kellest algabki asi (ehk kala hakkab mädanema peast)...oleks vaja teotahtelisemaid kodanikke sinna vaja, kes ei ole pukis lihtsalt ära elamiseks. Kui oleks parem juhtkond, siis võib-olla polekski asi ehk niihull. Kindlasti oma osa on ka sellel, mis värvi on linnavalitsus.
(selle postituse viimane muutmine: 19.06.2010 11:04 Siim.)
19.06.2010 10:58
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Taylor Ära
Vana Kala

Postitusi: 1,157
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #59
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
Hakkab jälle kõik otsast pihta. Ütle mulle palun, kas keegi veel peale Sinu on hädaldanud, et TAKi asemel võiks tegutseda mõni muu firma? Pikemas perspektiivis antud arutelu viib ainult vaidluseni, kuid meie siinses foorumis midagi muuta ei saa, ehk ühesõnaga on see mõttetu.
19.06.2010 13:30
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #60
RE: Sebe AS Lõuna regioon (Tartu osakond)
(19.06.2010 13:30)Taylor Kirjutas:  Hakkab jälle kõik otsast pihta. Ütle mulle palun, kas keegi veel peale Sinu on hädaldanud, et TAKi asemel võiks tegutseda mõni muu firma? Pikemas perspektiivis antud arutelu viib ainult vaidluseni, kuid meie siinses foorumis midagi muuta ei saa, ehk ühesõnaga on see mõttetu.
Ma pole hädaldanud, vaid ma räägin (lisaks veel räägib ju Georg ka), et erastamine ei tähenda alati teeninduskvaliteedi langemist, pigem nende kahe üksuse (NBV ja TAK) puhul tähendaks see teeninduskvaliteedi tõusu, kui etteotsa satuvad õiged isikud, kellel on ambitsioone ning motivatsiooni korralik äriüksus käima lükata Cool
(selle postituse viimane muutmine: 19.06.2010 14:15 Siim.)
19.06.2010 14:14
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog