Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 6Hääli - 3.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sotsiaalsed töökohad Tallinna ühistranspordis
Autor Sõnum
eedu
Unregistered

 
Postitus: #21
RE: Üldine TAK arutelu
Iseenesest reisisaatjad on väga hea idee. Ise ka hakkan töötama. Kuus aastat olen juba töötu olnud aga lõpuks tänu keskerakonna abiprogrammile saan ree peale. YEAH!

Edit: Loomulikult oli tegu iroonilise postitusega, ma olen kindel, et isegi nüüd, kus tööpuudus kasvab kiiremini kui kunagi varem, ei leiduks neid, kes oleks nõus seal miinimumpalga eest töötama ning neid tuleks Ida-virumaalt importida, või siis lasnamäelt, aga riigikeeleoskusega tuleks ilmselt probleeme...
Isiklikult soovitaksin Savisaarel Narva-Maridele ja Lasnamäe-Koljadele elektroonilised tablood külge panna, millel jookseks sünkroontõlge... Nimelt koti sees oleks väike arvuti, mis kasutaks kõnetuvastust, kopiks selle google translatorisse, ning seejärel kirjutaks tabloole või loeks kõnesüntesaatori abil kliendile ette. Vastasel juhul tuleks ühistranspordis pileti ostmisel kasutata tõlgi teenuseid, mis läheks liiga kalliks ja kõik- tõlgid ja ühistranspordi kasutajad rahvastaks lihtsalt ühistranspordi üle.
11.05.2009 12:53
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #22
RE: Üldine TAK arutelu
Ma kordan oma varemöeldut. Linn tahab luua töökohti ja see on hea, aga panustatud on valele kaardile. Ajal mil hõrendatakse graafikuid ja bussid (mis küll linna arvates on jumala tühjad) lähevad veel rohkem rahvast täis kui nad praegu on, siis ei tohiks sinna veel mingit lolli juurde toppida. Linn võiks avada üle linna tähtsamates kohtades avalikud infopunktid kust inimesed saaks küsida ühistranspordi kohta ja osta vajadusel ka pileteid. See on eriti oluline just suve hakul kui linna on oodata ka turiste väljamaalt. Muidugi jah jama on selles, et sellisel juhul peaksid seda tööd tegema inimesed kes ka mingisuguseid keeli oskavad, aga praegusel ajal kui tööpuudus on igal rindel suhteliselt suur peaks selliseid inimesi küllalt olema. Sellise lahenduse puhul saab uusi töökohti küll vähem kui igasse ühissõidukisse ballasti lisades, aga ülejäänutele anda kätte kühvel ja hari. Tammsaare pargis on alati suitsukonisid vaja korjata. Saagu siis vähemalt puhas Tallinn. See on muidugi ainult minu arvamus ja ega pööbli arvamus ei ole kunagi kõrgema võimu esindajaid huvitanud. Nagu ei huvita see neid ka praegu.
11.05.2009 13:00
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #23
RE: Üldine TAK arutelu
(11.05.2009 13:00)Oxygen Kirjutas:  Ma kordan oma varemöeldut. Linn tahab luua töökohti ja see on hea, aga panustatud on valele kaardile. Ajal mil hõrendatakse graafikuid ja bussid (mis küll linna arvates on jumala tühjad) lähevad veel rohkem rahvast täis kui nad praegu on, siis ei tohiks sinna veel mingit lolli juurde toppida. Linn võiks avada üle linna tähtsamates kohtades avalikud infopunktid kust inimesed saaks küsida ühistranspordi kohta ja osta vajadusel ka pileteid. See on eriti oluline just suve hakul kui linna on oodata ka turiste väljamaalt. Muidugi jah jama on selles, et sellisel juhul peaksid seda tööd tegema inimesed kes ka mingisuguseid keeli oskavad, aga praegusel ajal kui tööpuudus on igal rindel suhteliselt suur peaks selliseid inimesi küllalt olema. Sellise lahenduse puhul saab uusi töökohti küll vähem kui igasse ühissõidukisse ballasti lisades, aga ülejäänutele anda kätte kühvel ja hari. Tammsaare pargis on alati suitsukonisid vaja korjata. Saagu siis vähemalt puhas Tallinn. See on muidugi ainult minu arvamus ja ega pööbli arvamus ei ole kunagi kõrgema võimu esindajaid huvitanud. Nagu ei huvita see neid ka praegu.

Aga ma arvan et see väga hea, kui hakkavad ühistranspordis piletit müüma. Ei ole vaja siis see teha bussijuhile, ma tean et see neile ei meeldi.
(selle postituse viimane muutmine: 11.05.2009 13:03 Max.)
11.05.2009 13:03
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #24
RE: Üldine TAK arutelu
(11.05.2009 12:40)Max Kirjutas:  Minu arvamus asja kohta - see on täielik idiootsus... Ma tahaks näha, kuhu need reisisaatjad pannakse, sest reisijatele mõeldud "alas" neid väga näha ei tahaks, mööda bussi sõidu ajal ringi siblimas ka mitte.

Teie arvamus mulle eriti ei meeldi. Te peate mõtlema ka sellest, et hästi see, et inimesed saavad töö.
[/quote]
Vormiliselt on kõik tõesti ilus: mitmed-sajad töötud saavad justkui tööd j.n.e. Aga aeg näitab, kui kauaks neist seal asja on Smile
Kõige naljakam saab olema see, et rahalised vahendid (piletid ja raha) usaldatakse kahtlase taustaga tüüpide kätte ja võin üsna julgelt ennustada, et nii mõnigi neist uuest "reisisaatjast" jääb juba paari tööpäeva järel kadunuks ja seda koos tema kätte usaldatud piletite ja rahadega Tongue
Selle asemele et rahastada vagunite või trammiteede remonti tehakse enne valimisi taaskord üks suur propagandatrikk, et n.ö. ühiskonnas kehvemini hakkamasaajate seas hääli juurde võita!
Aga julgen ennustada....hiljemalt aastavahetuseks võib kogu projekti taas läbikukkunuks lugeda, kuigi et selleks ajaks on hulk miljoneid taas magama pandud! Ja tulemuseks üks suur ümmargune null Sad
11.05.2009 13:04
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #25
RE: Üldine TAK arutelu
Teie jaoks iga asi propaganda, sest kui te ise rääkisite, varem te olite ka
keskerakonnas.
(selle postituse viimane muutmine: 11.05.2009 13:08 Max.)
11.05.2009 13:08
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #26
RE: Üldine TAK arutelu
(11.05.2009 13:08)Max Kirjutas:  Teie jaoks iga asi propaganda, sest kui te ise rääkisite, varem te olite ka
keskerakonnas.
Kallis Max....nii nagu sul need muud "teadmised" on segi nagu pudru ja kapsad, nii ei tea sa ka kaasfoorumlaste erakondlikust kuuluvusest tuhkagi Exclamation
Ma olen elus teinud küll hulgaliselt igasugu lollusi, mille üle hiljem tagantjärele ka häbi on, aga nii madalalaubaline, et Keskerakonda ronida, ma ka ei ole Cool
11.05.2009 13:13
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #27
RE: Üldine TAK arutelu
(11.05.2009 13:13)Volli Kirjutas:  
(11.05.2009 13:08)Max Kirjutas:  Teie jaoks iga asi propaganda, sest kui te ise rääkisite, varem te olite ka
keskerakonnas.
Kallis Max....nii nagu sul need muud "teadmised" on segi nagu pudru ja kapsad, nii ei tea sa ka kaasfoorumlaste erakondlikust kuuluvusest tuhkagi Exclamation
Ma olen elus teinud küll hulgaliselt igasugu lollusi, mille üle hiljem tagantjärele ka häbi on, aga nii madalalaubaline, et Keskerakonda ronida, ma ka ei ole Cool

Jah ja sellepärast ma teiega kohtuma ei taha. Kõike head.
11.05.2009 13:15
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
eedu
Unregistered

 
Postitus: #28
RE: Üldine TAK arutelu
Ainuke erakond kes tegelikult inimeste peale mõtleb on Keskerakond! Ja ärge teie tulege siin targutama oma kanamõistusega, et bussis passivad inimesed ühiskonnale kasulikud ei ole. Hoides parme bussis, teeme me heateo tervele ühiskonnale, kuna hais on siis ainult busside sees, mitte tänavatel, ning ka tänavatel on vähem alkoholi tarbimist: kõik see hakkab toimuma nüüd bussis.
11.05.2009 13:50
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #29
RE: Üldine TAK arutelu
Mulle meeldib teie arvamus.Big GrinWink
11.05.2009 14:05
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #30
RE: Üldine TAK arutelu
Ühistranspordist saab avalik kainestusmaja. Mulle ka meeldib.
11.05.2009 14:07
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #31
RE: Üldine TAK arutelu
Ja kui MUPO bussi nähakse siis jookstakse see piletimüüja bussis pikali
11.05.2009 18:37
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #32
RE: Üldine TAK arutelu
See ,et bussikoristajad tulewad iseenesest hea idee.Bussid seespoolt pole just kõige puhtamad.Ehk olen ülekohtune ja kahtlustaw aga kus garantii ,et bussidest ei hakka kaduma raadiod ,wõtmed ja muu juhile kuuluwad asjad.Kõike ei saa ju ka igal õdagul endaga kaasa tarida.Piletimüügiga senini ise hakkama saanud(pealegi tollest juhtidele väike palgalisa ka )Ma tahaks näha kuidas piletimüük hakkab tipptunnil ,näiteks 33 liinil wälja nägema?Ja tollest piletiraha probleemist Volli juba kirjutas.Ja ,mis moel hakkab see reisisaatja bussijuhti abistama.aga eks näis ,mis sügis toob.Wabandust kui asja liiga tumedates toonides näen.P.S. Ei saa ikka mainimata jätta.Kui see reisisaatja wärk tõesti toimima hakkab siis heameelega wõtaks oma bussi 1057 postituse siin teemas teinud kodaniku.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
11.05.2009 20:54
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Martin256 Ära
Liige

Postitusi: 66
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #33
RE: Üldine TAK arutelu
Ei saa seda rahvast kokku. Vajalik on eesti keele oskus ja ei usu, et neid jagub isegi halval ajal. Ehk paarsada leitakse, miinimumpalk on sellise öötöö tarbeks ikka väga vähe. Ja Max ei saa ka sisse, tal raske ennast arusaadavaks teha. Aga ehk läheb busse koristama
Bussidest on midagi head ka. Hoogsalt on käimas Duplede klaasimine. Mõni on ilma olnud 10 aastat ja nüüd äkki. Näiteid palju, 1190, 1194, 2710, 2204 jne. Isegi 1116 on jälle mitu klaasi saanud ja see uuema tüübi klaas ka õige vastu vahetatud. Kui trollidel ka midagi sellist tehtaks, 327, 434, 337, 433.
(selle postituse viimane muutmine: 11.05.2009 21:22 Martin256.)
11.05.2009 21:16
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #34
RE: Üldine TAK arutelu
(11.05.2009 21:16)Martin256 Kirjutas:  Ei saa seda rahvast kokku. Vajalik on eesti keele oskus ja ei usu, et neid jagub isegi halval ajal. Ehk paarsada leitakse, miinimumpalk on sellise öötöö tarbeks ikka väga vähe. Ja Max ei saa ka sisse, tal raske ennast arusaadavaks teha. Aga ehk läheb busse koristama
Bussidest on midagi head ka. Hoogsalt on käimas Duplede klaasimine. Mõni on ilma olnud 10 aastat ja nüüd äkki. Näiteid palju, 1190, 1194, 2710, 2204 jne. Isegi 1116 on jälle mitu klaasi saanud ja see uuema tüübi klaas ka õige vastu vahetatud. Kui trollidel ka midagi sellist tehtaks, 327, 434, 337, 433.

Kuhu ma lähen, see minu asi. Te aga sellest ei saa mittemidagi rääkida.
Ja ei ole nii tähtis, mis palk seal on.
11.05.2009 21:46
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #35
[split] Jooksev vestlus
Täna sai koos hordidega külastada tööbörsi Trammipargis.See muidugi iseenesest kena ,et rahwale tööd tahetakse anda.Aga nähes seda seltskonda ,kes sel tooni andsid (juba kergelt õllesed ,räuskavad ja tossawad) umbes nagu 1940 aasta juunipöörajate põhimass. Oli ka vähemuses korralikke kodanikke .Kaedes toda enamust ;ei tahaks mina omale bussi küll ühtegi reisisaatjat ega koristajat lõpppeatustesse.Senini tollega toime tulnud küll saab ka edespidi.Eeltoodu waid minu nägemus ja arwamus.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 19.05.2009 20:34 PETSS.)
19.05.2009 20:29
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #36
RE: Jooksev vestlus
http://www.tallinnapostimees.ee/?id=121184
Ei sattunud täna sinna kanti vaatama. Jäi trammipark püsti ikka?
Kahju, et ise Tallinna sisse kirjutet pole. Ma ka põhimõtteliselt töötu ju. Tahaks ka, et linn maksab mulle selle eest, et ma päev läbi lihtsalt trammiga sõidan.
19.05.2009 22:05
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #37
RE: Jooksev vestlus
Huvitav et asjapulgad selle peale ei tulnud et tööletahtjad saadaks oma CV ja siis võetakse inimestega ühendust nagu see üldiselt ikka käib. Liis Lass sai ju palju lihtsamalt oma töö. Need õllesed näod panevad ju bussid pihta kus sisemusega kui nad vähegi näinud kuda Kreisiraadio trammi röövida tahtis.
19.05.2009 22:37
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #38
RE: Jooksev vestlus
Ega selle kampaania peaeesmärk ei ole ju töötutele tööd anda. See on lihtsalt võimalus isakesel Edgaril tõusta rahva ette ja rääkida kui hea on tema ja kui halvad on teised. Selle pärast ongi kogu see idee niivõrd halvasti läbi töötatud.
19.05.2009 22:40
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #39
RE: Jooksev vestlus
(19.05.2009 20:29)PETSS Kirjutas:  Täna sai koos hordidega külastada tööbörsi Trammipargis.See muidugi iseenesest kena ,et rahwale tööd tahetakse anda.Aga nähes seda seltskonda ,kes sel tooni andsid (juba kergelt õllesed ,räuskavad ja tossawad) umbes nagu 1940 aasta juunipöörajate põhimass. Oli ka vähemuses korralikke kodanikke .Kaedes toda enamust ;ei tahaks mina omale bussi küll ühtegi reisisaatjat ega koristajat lõpppeatustesse.Senini tollega toime tulnud küll saab ka edespidi.Eeltoodu waid minu nägemus ja arwamus.

Ma saanud aru, mida te tahtsite tegelikult ööelda.
Ei ole väga viisakalt nii rääkida teie poolt.
19.05.2009 23:13
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
uunox Ära
Õlinäpp

Postitusi: 69
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #40
RE: Jooksev vestlus
(19.05.2009 23:13)Max Kirjutas:  
(19.05.2009 20:29)PETSS Kirjutas:  Täna sai koos hordidega külastada tööbörsi Trammipargis.See muidugi iseenesest kena ,et rahwale tööd tahetakse anda.Aga nähes seda seltskonda ,kes sel tooni andsid (juba kergelt õllesed ,räuskavad ja tossawad) umbes nagu 1940 aasta juunipöörajate põhimass. Oli ka vähemuses korralikke kodanikke .Kaedes toda enamust ;ei tahaks mina omale bussi küll ühtegi reisisaatjat ega koristajat lõpppeatustesse.Senini tollega toime tulnud küll saab ka edespidi.Eeltoodu waid minu nägemus ja arwamus.
Ma saanud aru, mida te tahtsite tegelikult ööelda.
Ei ole väga viisakalt nii rääkida teie poolt.

Äkki siis täpsustad ka, millest ja kuidas siis sina aru said?
'Nõme' ei ole kriitika.
19.05.2009 23:27
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog