Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 6Hääli - 3.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sotsiaalsed töökohad Tallinna ühistranspordis
Autor Sõnum
Hannes Ära
Värske kala

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #121
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(11.09.2009 15:32)Heini Kirjutas:  Nähtud selist asja: saatja lobises reisijaga keskmiste uste juures istudes. Troll jõudis peatusesse, keskmistest ustest tahtis naine vankriga peale tulla. Reisisaatja lobisemishoos teda tähele ei pannud. Lõpuks tuli juht (!) ja aitas vankri trolli tõsta. Reisisaatja siis kohe vabandama kukkus...

Noh jah... ma oleks sellises olukorras aidanud selle vankri ise ühissõidukisse tõsta, mitte ei hakanuks ootama, kuni juht peab seda tegema...

Kuula SIIT!

Powered by Debian GNU/Linux
11.09.2009 16:27
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #122
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Aga ei ole vaja rääkida kõikidest reisisaatjatest nii.
11.09.2009 21:17
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
6631 Ära
bussiinfo

Postitusi: 835
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #123
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Sõitsin trolliga 294. Saatja istus esiukse kõrval. Inimene tuli peale ja pani piletiraha juhiukse kopsikusse, sai juhilt pileti. Saatja ei teinud teist nägu.
Et kas siis juhid müüvad ikka pileteid edasi? Või müüvad mõlemad? Või kuidas juhtub??
11.09.2009 21:28
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #124
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(11.09.2009 21:28)6631 Kirjutas:  Sõitsin trolliga 294. Saatja istus esiukse kõrval. Inimene tuli peale ja pani piletiraha juhiukse kopsikusse, sai juhilt pileti. Saatja ei teinud teist nägu.
Et kas siis juhid müüvad ikka pileteid edasi? Või müüvad mõlemad? Või kuidas juhtub??

Müüvad bussijuhid ja reisisaatjad. Ei ole vahet, kellel ostma.
11.09.2009 21:32
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #125
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Täna sai hea kaaslasega foorumist ,pühakoja ees õlutit rüübates toda temat arendatud.Ma oma eelmises ammetis napilt terwe Euroopa läbi sõitnud.Paljukest ma seal bussidega sõitsin ,wähe.Aga säänset ammeti meest wõi tädi ei kohanud küll kuskil.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
11.09.2009 21:40
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kukkurkurat Ära
tegelinski

Postitusi: 581
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #126
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(11.09.2009 21:28)6631 Kirjutas:  Sõitsin trolliga 294. Saatja istus esiukse kõrval. Inimene tuli peale ja pani piletiraha juhiukse kopsikusse, sai juhilt pileti. Saatja ei teinud teist nägu.
Et kas siis juhid müüvad ikka pileteid edasi? Või müüvad mõlemad? Või kuidas juhtub??

Müüvad mõlemad. Ainult et juhendit lugedes jäi asi segaseks - juht on kohustatud reisisaatjale allkirja vastu andma sõidupiletid JA vahetusraha, vahetuse lõppedes aga reisisaatja peab tagastama piletite müügist saadud tulemi ja müümata jäänud piletid... kas see tähendab et juhi armust antud vahetusraha võibki reisisaatan endale jätta?
11.09.2009 21:41
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
6631 Ära
bussiinfo

Postitusi: 835
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #127
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Kevadel Saksamaal nägin küll just sellist tädi! Mis linnas see oli, mitte ei tule meelde. Chemnitz või Leipzig vist? Aga tal oli kollane vest seljas ja mõnele sõitjale ta midagi seletas. Ja pärast kohalik fänn seletas, et need on töötud, kes on saatjatena tööle võetud. Kuna Saksamaal käib piletimüük automaatide kaudu, siis nemad muidugi sellega ei tegele.
11.09.2009 21:54
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Albu Ära
Tõsine bussihuviline

Postitusi: 559
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #128
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Reisisaatjate mõttekuse teemal madalapõhjalistes bussides sõitjate aitamisel on PMi kommentaarides väga hästi lahatud ja kõik välja öeldud. Ka mina seda meelt, et need ajutised töökohad, selleks et inimene ~4 kuud min.palka saades bussi või trolliga ringi sõidab, on küll õilsa algmõttega, kuid sellisel moel edasiminevalt läbikukkunud lõpptulemusega. Oleks siis kõrge põhjaga bussis, käiks siis ringi... aga esimeste nädalate kirjeldajate sõnul nii ju pole. Kuna positiivset kajastust on väga vähe, siis, lisaks sellele, et ka ise olen näinud seisvaid reisisaatjaid, olen näinud ka operatiivset punkti "Abistab bussijuhti ohutuse tagamisel liiklusõnnetuse või mõne muu liiklusseisakut takistava asjaolu kõrvaldamisel" täitmist: teisipäeval Estonia pst-l tuigerdas ebakaines olekus kodanik A-rajal ja troll jäi seisma, reisisaatja väljus ja juhatas joodiku ohutusse kaugusesse kõnniteele. Nii et positiivset kasu on ka aga parema korralduse juures oleks kõvasti rohkem.
11.09.2009 22:23
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #129
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Ma ka nagu aru saanud ,et kõik asjad nagu reisisaatja ajada.Mul waid bussi roolikeeramise waew.Aga rohhkem huwitaks mind see koristajate teema.Warsti läheb poriseks,aga sellise suhtumisega nagu praegu ei saa need bussid puhtaks.Kui sis waid ehk Männikul seiswad.Sest need seal teewad tõesti asja ilusti ja korralikult.Eeltoodu waid minupoolne arwamus

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
11.09.2009 22:28
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #130
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Mulle meeldis üks PM kommentaar kus kirjutati kuidas reisija läks tollelt kollase jopega palgaliselt reisijalt piletit ostma. Reisija andis reisisaatjale raha, viimane läks sellega bussijuhi juurde, ostis talt pileti ja tõi selle lahkusest särava näoga ostjale.

Kui linnaviletsus nüüd asjale ajudega läheneks, siis otsitaks kuskilt välja üks hea pinu rehasid. Sügis paistab juba silmapiirilt. Mõtle kus saab lehti riisuma hakata.
(selle postituse viimane muutmine: 12.09.2009 06:41 Oxygen.)
12.09.2009 06:38
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #131
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
63 liinil täna sõitis lühike Scania Omnilink (2 järjekord !!!)
Keegi teab, seal oli reisisaatja?
12.09.2009 20:52
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #132
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(12.09.2009 20:52)Max Kirjutas:  63 liinil täna sõitis lühike Scania Omnilink (2 järjekord !!!)
Keegi teab, seal oli reisisaatja?
Mille poolest see buss siis eriline on, et seal ei peaks olema reisisaatjat...seni ma olen aru saanud, et igas ühissõidukis on pardateenindajad?!
12.09.2009 20:55
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #133
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(12.09.2009 20:55)Siim Kirjutas:  
(12.09.2009 20:52)Max Kirjutas:  63 liinil täna sõitis lühike Scania Omnilink (2 järjekord !!!)
Keegi teab, seal oli reisisaatja?
Mille poolest see buss siis eriline on, et seal ei peaks olema reisisaatjat...seni ma olen aru saanud, et igas ühissõidukis on pardateenindajad?!

Reisisaatjad ei ole igas bussis või trammis, trollis!!!
Ja madalapõhjaline buss laupäevati 63 liinil eriti ei tööta ja veel teine järjekord ! Ja laupäevati ei näinud veel 63 liinil reisisaatjad.
29 liinil aga sõidavad iga päev...
12.09.2009 20:59
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #134
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(12.09.2009 20:59)Max Kirjutas:  
(12.09.2009 20:55)Siim Kirjutas:  
(12.09.2009 20:52)Max Kirjutas:  63 liinil täna sõitis lühike Scania Omnilink (2 järjekord !!!)
Keegi teab, seal oli reisisaatja?
Mille poolest see buss siis eriline on, et seal ei peaks olema reisisaatjat...seni ma olen aru saanud, et igas ühissõidukis on pardateenindajad?!

Reisisaatjad ei ole igas bussis või trammis, trollis!!!
Ja madalapõhjaline buss laupäevati 63 liinil eriti ei tööta ja veel teine järjekord ! Ja laupäevati ei näinud veel 63 liinil reisisaatjad.
29 liinil aga sõidavad iga päev...
Õige tõesti, bussidest on madalapõhjalistes reisisaatjad...aga praegu pole vist kõik kohadki täidetud (paljud ju ei kvalifitseerunud reisisaatjaks), seega pole midagi imelikku, kui polnud...Shy
12.09.2009 21:00
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #135
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(12.09.2009 20:59)Max Kirjutas:  
(12.09.2009 20:55)Siim Kirjutas:  
(12.09.2009 20:52)Max Kirjutas:  63 liinil täna sõitis lühike Scania Omnilink (2 järjekord !!!)
Keegi teab, seal oli reisisaatja?
Mille poolest see buss siis eriline on, et seal ei peaks olema reisisaatjat...seni ma olen aru saanud, et igas ühissõidukis on pardateenindajad?!

Reisisaatjad ei ole igas bussis või trammis, trollis!!!
Ja madalapõhjaline buss laupäevati 63 liinil eriti ei tööta ja veel teine järjekord ! Ja laupäevati ei näinud veel 63 liinil reisisaatjad.
29 liinil aga sõidavad iga päev...
Mis reisisaatjaid nähtud bussis, kus neid tavaliselt pole?
12.09.2009 21:02
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #136
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Reisisaatjad sõidavad ka vahel teistel bussidel !
Ja madalapõhjalised bussid ka kõik veel ei ole reisisaatjaga.
12.09.2009 21:17
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #137
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Teeme jh muidugi uue teema: Millises bussis nähtud reisisaatjat kus neid tavalised pole.
Nägin ka üht reisisaatjat ühe Hessi peal sel juhul siiamaani neid ikka Omnide peal näinud. Hessi peal võib tast ehk lapsevankri peale ja mahatõstmisel abi olla.
Samas sattusin täna 1A liinil üht reisisaatjat. Oli endale suurepärase istekoha leidnud, Nimelt tagarea keskmise istme. Inimesed siis laveerisid kuidagi temast mööda istuma sest oma istmikku ei suvatsenud ta liigutada ja lõppkokkuvõttes oligi nii et tema kõrval kummalgi pool olidki vabad kohad kuigi bussis oli seisjaid omajagu.
Üldiselt on ju tore bussis istumise eest raha saada aga igav hakkab ju millalgi.
12.09.2009 21:46
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Martti Ära
Vanem liige

Postitusi: 710
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #138
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(12.09.2009 06:38)Oxygen Kirjutas:  Mulle meeldis üks PM kommentaar kus kirjutati kuidas reisija läks tollelt kollase jopega palgaliselt reisijalt piletit ostma. Reisija andis reisisaatjale raha, viimane läks sellega bussijuhi juurde, ostis talt pileti ja tõi selle lahkusest särava näoga ostjale.
Olen näinud veel paremat olukord, kus reisija tuli bussi esimesest uksest peale, soovis bussijuhilt piletit osta. Juht saatis reisija reisisaatja juurde, reisija andis saatjale raha ja see läks ostis bussijuhilt pileti. Võt see on tase.

"Welcome to Ida-Virumaa"
13.09.2009 08:49
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #139
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
Täna on midagi kahtlast lahti. Mis tegelikult peaks iga päev nii olema. Duple Metsec 3647 reisisaatjaga!!!
14.09.2009 07:25
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #140
RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis
(14.09.2009 07:25)Oxygen Kirjutas:  Täna on midagi kahtlast lahti. Mis tegelikult peaks iga päev nii olema. Duple Metsec 3647 reisisaatjaga!!!

Ja mis selles on? See tavaline...
14.09.2009 15:29
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog