Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2Hääli - 1.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallinna piletimüügi süsteemist
Autor Sõnum
jyrisa Ära
Noorliige

Postitusi: 9
Liitunud: Nov.2011
Postitus: #340
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
(05.09.2012 08:06)6631 Kirjutas:  Kui ID-kaardi kasutamine bussipiletina ära lõpetatakse, siis see tähendab, et see on lõppenud.
... mis ongi minu silmis äärmiselt kurb. Mõtlesin ühel õhtul, et peab vist lausa kahe käega peast kinni võtma - kuidas saab Tallinna linn nii mitu sammu innovatiivsuses tagasi astuda!? Praegu ma tellin iga kuu alguses oma Sooduspileti ära, kodust väljudes katsun, kas rahakott on ikka kaasas ja sõidukisse astudes on hea rahulik tunne. Kuu lõpus tuleb teavitus, ja tellin uue pileti.
Nüüd aga pean ma osta oma rahakotti ühe juraka juurde(no tõesti, rohkem enam ei mahu), praegu oli ID-kaart niigi kaasas. Lisaks oli olemas kogu vajalik info minu soodustuse arvestamiseks, nüüd pean mingi sidumisega jaurama.

Kui mul on nüüd selle uue kaardiga ostetud 30-päeva pilet, siis ma vähemalt ei pea iga kord piiksutama, kui sõidan, ega ju? Tasuta sõitu ma nii või teisiti ei taha - lihtsalt ei allu provokatsioonidele. Elan küll teist aastat Tallinnas, aga sisse ennast ei kirjuta, sest tudengina saan nii kui nii toetust, seega "kirjutan" selle sinna arvele.

Praegu lõhnab asi aga kangesti korruptsiooni järele - oli ju olemas täiesti töötav, ja väga tore süsteem(oli jälle üks funktsioon juures ID-kaardil). Kellelgi linnavalitsusest oli aga mingi klemm, kes tahtis hädasti need aparaadid maha lükata ja nii loodigi suurte rahade eest uus süsteem, ja Tallinn ostis bussid uhkeid aparaate täis, millest vähemalt ühel olen näinud juba katkist(eks ikka mõnel metslasel käsi sügeles) ekraani. Nii või teisiti peavad MUPO töötajad sõitjate kaardid ükshaaval läbi piiksutama, nagu varem ID-kaardi, ja pole see midagi nii märgatavalt kiirem protsess.

Sai ehk veidi segane kirjatükk, aga minul kui noorel inimesel löövad sellise asja peale emotsioonid üle pea kokku, nii, et mine või õppimise kõrvalt tööle, et auto osta ja ennast ühistraspordist säästa.
05.09.2012 22:40
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Sõnumeid selles teemas
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Edelareisija - 01.12.2009, 21:10
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 08.12.2009, 22:25
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 08.12.2009, 22:30
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 08.12.2009, 22:36
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 25.01.2010, 21:59
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 30.01.2010, 18:18
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 30.01.2010, 18:55
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 13.06.2011, 00:20
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 17.06.2011, 21:04
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 18.06.2011, 13:49
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - jyrisa - 05.09.2012 22:40

Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog