Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2Hääli - 1.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallinna piletimüügi süsteemist
Autor Sõnum
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #21
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
Nüüd siis piletitüüpe poole rohkem?

Alates 30 novembrist 2009 issi
01.12.2009 15:16
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #22
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
Seakari mitte Tallinna raad!
01.12.2009 15:21
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #23
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
Selline asi pole kuigi aus enam minu arust.
01.12.2009 15:40
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #24
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
Tulevad meelde sõidud Pärnu ühistranspordis aastate tagant, kus mina ülbelt linna õpilast mängisin. Hinnavahe oli ikka parajalt piisav toona. Siis võeti aga mõistlik otsus vastu ja hetkel võivad kõiksugu koolijütsid (va. ÜLIÕPILASED) sõita 5,- eest. Samas miks jällegi tudengid vaeslapse rollis peavad olema, teab ainult eksmeer Viisitamm.
(selle postituse viimane muutmine: 01.12.2009 17:49 Regardman.)
01.12.2009 17:49
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Edelareisija
Unregistered

 
Postitus: #25
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
Millistele piletitele see laieneb,kas kuukaartitele või üksikpiletitele? Kui ostan mina kui "mittetallinlane" üksikpileti,kas siis hakatakse kohe minu sissekirjutuse kohta uurima?
01.12.2009 21:10
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
k2ssar Ära
Vabaduse Valvur

Postitusi: 358
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #26
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
ID-piletid siiski.
02.12.2009 00:44
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #27
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
Pilet kallineb siis ka tallinnlaste jaoks. Küll tuleb neil seal ikka säravaid ideid.

Alates 30 novembrist 2009 issi
02.12.2009 13:08
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #28
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
Kuuulsin raadiost et pilet hakkab maksma tallinlastele 100.-, ja mitte tallinlastele 130.-, ei tea mis piletiga tegu, kuna ei kuuulnud täpselt.
(selle postituse viimane muutmine: 02.12.2009 16:49 Neons.)
02.12.2009 16:49
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #29
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
http://www.tallinnapostimees.ee/?id=196031

Eelmüügist maksab pilet praegu 13 krooni, uuest aastast aga 15 krooni. Bussist ostetud pilet maksab praegu 20 krooni, järgmisel aastal aga 25 krooni.

Kuukaardid lähevad samuti kallimaks, kusjuures nende puhul hakkavad uuest aastast kehtima erinevad hinnad tallinlaste ja mittetallinlaste jaoks.
(selle postituse viimane muutmine: 02.12.2009 23:21 Siim.)
02.12.2009 23:05
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tiit Ära
Võhik

Postitusi: 109
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #30
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
Päris karm laks tuleb,kui praegu maksab pilet 275 krooni,siis uuest aastast koguni 360 krooni.See ei ole enam normaalne!
02.12.2009 23:49
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #31
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
Aga mäletate mis kisa oli kui ekspresside piletihind natuke langes?
03.12.2009 04:56
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Georg Ära
Vale inimene

Postitusi: 1,167
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #32
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
Kõige hullem on see, et uue määrusega ei saaks enam väljaspool Tallinnat pärit tudengid enam soodustust. Ehk siis lahti seletatult tõuseks näiteks kvartalikaardi hind 295 krooni pealt 825 krooni peale. Ja see on enam kui ebanormaalne.
03.12.2009 20:55
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #33
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
Tallinnas piletimüük mõnedel bussiliinidel wäike.Peale hinnatõusu wõib see sootuks kaduda.Paraku teadmata ka see ,mis oleks toimunud piletihinnaga sel juhul kui oleks linnawõim muutunud.
.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
03.12.2009 22:04
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #34
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
See küll waid minu arwamus.Aga kindel see ,et hinnatõusuga wäheneb kõigi pilrétitüüpide ostmine.See aga annab wõimaluse Linnawalitsusele,wiidates just eelnewale ( pole piletiostjaid järelikult ka sõitjaid),weelgi wähendada ühistranspordiliiklust.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 04.12.2009 23:01 PETSS.)
04.12.2009 22:55
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kukkurkurat Ära
tegelinski

Postitusi: 581
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #35
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
(04.12.2009 22:55)PETSS Kirjutas:  See küll waid minu arwamus.Aga kindel see ,et hinnatõusuga wäheneb kõigi pilrétitüüpide ostmine.See aga annab wõimaluse Linnawalitsusele,wiidates just eelnewale ( pole piletiostjaid järelikult ka sõitjaid),weelgi wähendada ühistranspordiliiklust.

Jah, ega väljavaated kuigi meeldivad pole... võimalik et uuest aastast bussirongid enam ei sõida.
04.12.2009 23:08
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
XTA Ära
1029

Postitusi: 285
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #36
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
Nojah, esmajärjekorras on ju vaja toetada mingit Столица.ее nimelist asja, mille abil saab ju teha teadagi mida. Aga samas sarnaseid saite sirvides leidsin midagi positiivsemat ka. Et linnal ikka on plaanis kunagi selle piletimajandusega Euroopasse jõuda.
05.12.2009 01:00
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kaspar Ära
Ideegeneraator

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #37
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
Selles suhtes on hea, et meil on ID-kaart ja ühistranspordi sõiduõigust tõendav dokument ühendatud - üks asi vähem, mille kaasas kandmise pärast muretseda. Samas ei kõlba ID-kaart minu meelest mitte kassi saba allagi, kui ühissõidukisse sisenemine on vaja registreerida - see tuleks iga kord lükata mingi seadme sisse, pika aja peale kulub see kiip lihtsalt puhtfüüsiliselt ära. Samuti on kiibi lugemine aeganõudvam protsess, kui nt. Helsingis toimiv süsteem, kus sõidukaart pannakse vastu lugejaaparaati ning koheselt registreeritakse sõit. Kui meil hakkavad kõik esiuksest sisenema ja oma sõite registreerima (ehk kui saabub Utoopia), siis olen mina nõus üht lisakaarti kaasas kandma. Süsteemi idee poolt olen kahe käe ja jalaga.

[Pilt: signa5.png]
05.12.2009 01:21
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #38
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
(05.12.2009 01:21)Kaspar Kirjutas:  Selles suhtes on hea, et meil on ID-kaart ja ühistranspordi sõiduõigust tõendav dokument ühendatud - üks asi vähem, mille kaasas kandmise pärast muretseda. Samas ei kõlba ID-kaart minu meelest mitte kassi saba allagi, kui ühissõidukisse sisenemine on vaja registreerida - see tuleks iga kord lükata mingi seadme sisse, pika aja peale kulub see kiip lihtsalt puhtfüüsiliselt ära. Samuti on kiibi lugemine aeganõudvam protsess, kui nt. Helsingis toimiv süsteem, kus sõidukaart pannakse vastu lugejaaparaati ning koheselt registreeritakse sõit. Kui meil hakkavad kõik esiuksest sisenema ja oma sõite registreerima (ehk kui saabub Utoopia), siis olen mina nõus üht lisakaarti kaasas kandma. Süsteemi idee poolt olen kahe käe ja jalaga.

Soomes on muidugi ka see, et väljutakse tagumistest ustest, ja see kiirendab seda protsessi, kui minna üle sellisele süsteemile, nagu soomes on, peaks ka siin sellise korra looma.
05.12.2009 01:32
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #39
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
Kus see kiip siis nüüd nii õrnake on? Võrdluseks toon pangakaardi magnetriba ja kiibi. Ma kasutan seda praegust kiibisüsteemi poodides täpselt sama intensiivselt kui omal ajal magnetriba. Praegune kaart on minu käes olnud juba kaks aastat ja peab vastu ka 2010 augustini kus ta välja vahetatakse ja kiip pole veel küljest ära tulnud. Aga vanal kaart läks kuskil pooleteise aastaga pooleks selle koha pealt kus see magnetriba alumine serv on. ID kaardi topin ma ka pea iga päev igasuguste agregaatide sisse nii kodus kui ka mujal. Internetipanga paroolikaart on ammuilma kaduma läinud, aga e-kool tahab vaatlemist. Selle kiibiga pole ka midagi juhtunud. Aga kui ikka peaks olema hirm kiibi tööpostilt lahkumise ees, siis pööra oma ID kaart teistpidi ja näed all servas andmeriba mida peaks saama lugeda täpselt samuti nagu müüjanna kaupluse kassas toote triipkoodi. Samasugune on ka passis. Ja üldiselt jah iga asi kulub, aga neid annab alati välja vahetada. Ma pean seda natuke imelikuks, et pildiga dokument peab vastu pidama 10 aastat. Vanemas eas see probleem enam nii teravalt esile ei tule, aga kui vaadata praegu minu 2004 väljastatud dokustaadi pilti ja võrrelda seda näiteks autojuhiloa pildiga, siis saab naerda kõvasti. Selles mõttes võiks seda asja ikka veidi tihemini uuendada.
05.12.2009 11:23
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hannes Ära
Värske kala

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #40
RE: Tallinna piletimüügi süsteemist
Praegused välja antavad passid ja ID-kaardid kehtivadki viis aastat.

Kuula SIIT!

Powered by Debian GNU/Linux
05.12.2009 13:51
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog