Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallinna teede infrastruktuur
Autor Sõnum
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #241
RE: Tallinna teede infrastruktuur
(09.01.2013 18:37)lauri3885 Kirjutas:  AK uudiste ribakirjal selline kiri: "Taavi Aas lubab suveks uusi bussiradu".
Uudiseid küll vaatad aga tundub, et internetti on raske lahti võtta.
Kõik see, mis seal kuvatud on ka netis kajastatud.

http://uudised.err.ee/index.php?06269893

Kuidas aga mõista sellist lauset?
"Ma usun, et see protsent aja jooksul tõuseb ja see hirm, et me ei saa adekvaatset infot, kuna suur hulk sõitjaid ei valideeri saab maha võetud," lootis Aas.
09.01.2013 20:04
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lauri3885 Ära
Tallinna ühistranspordi huviline

Postitusi: 1,678
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #242
RE: Tallinna teede infrastruktuur
(09.01.2013 20:04)Regardman Kirjutas:  
(09.01.2013 18:37)lauri3885 Kirjutas:  AK uudiste ribakirjal selline kiri: "Taavi Aas lubab suveks uusi bussiradu".
Uudiseid küll vaatad aga tundub, et internetti on raske lahti võtta.
Kõik see, mis seal kuvatud on ka netis kajastatud.

http://uudised.err.ee/index.php?06269893

Kuidas aga mõista sellist lauset?
"Ma usun, et see protsent aja jooksul tõuseb ja see hirm, et me ei saa adekvaatset infot, kuna suur hulk sõitjaid ei valideeri saab maha võetud," lootis Aas.
Tore kui oled informeeritud.Smile
Aga kahjuks mitte igaüks ei veeda päevi netis surfates,nagu ka mina ja ei tee paha kui mõni seda spetsiaalsest foorumist loeb kuigi seda küll veits napi infona selmet hakata otsima seda lugu kuskilt mujalt netist ehku peale.

Rohkem uusi trolle,tramme ja busse!Rolleyes
Samas oskust hinnata retro sõidukeid!Smile
(selle postituse viimane muutmine: 09.01.2013 20:46 lauri3885.)
09.01.2013 20:36
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #243
RE: Tallinna teede infrastruktuur
Mis kasu neist bussiradadest kui pea kõik seal süüdimatult sõidawad?

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
12.01.2013 17:12
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lauri3885 Ära
Tallinna ühistranspordi huviline

Postitusi: 1,678
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #244
RE: Tallinna teede infrastruktuur
Mida arvata sellest suurest liikluskorralduse muudatusest?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=1&theater

Niipalju kui olen oma tuttavatega/sõpradega kel juhiload taskus ja sõiduvahend olemas rääkinud siis ühene komentaar on:lollus kuubis.
Antud juhul näeks asi sedasi välja,et linna suunal jääb ühesuunaliseks ainult Tõõstuse tn.(alates Kungla tänavast) ja Kopli suunal koguni kolm tänavat:Soo,Vabriku ja Kopli tänav.Ehk siis edasipidi pääseb Koplist linna ainult mõõda Tõõstuse(mis alates Salme tn.-st kitsas),Niine,Põhja pst,Suurtüki ja Rannamäe tee kitsaid tänavaid pidi. Minu arust on juba eos sisse programeeritud tipptundidel tohutud ummikud linna suunal.Sisuliselt peab kogu Koplist linna suunduvate sõidukite massiga hakkama saama see üksainus marsruut mõõda kitsaid tänavaid.Tahaks näha mis juhtuma hakkab kui näiteks Niine tänaval peaks toimuma plekimõlkimine ehk avarii kahe sõiduki vahel.Siis sisuliselt Koplist kesklinna ei pääse või kui siis tohutu ringiga Ristiku tänava kaudu.Ja kogu see liiklusmuudatus jääb alatiseks vähemalt esialgu.Lisaks tekib veel üks probleem suveks kui kinni pannakse Soo tänav remondi ajaks.Nimelt peab Põhja pst. umbes 100(või isegi lühem) meetrine lõik Niine ja Kotzebue tänavate vahelisel lõigul hakkama saama nii kogu Kesklinnast Koplisse tuleva kui ka kogu Koplist Kesklinna mineva liiklusvooga+sel lühikesel lõigul veel ka ümber reastuma!!!Noh ka minu arust täiesti jabur.

Rohkem uusi trolle,tramme ja busse!Rolleyes
Samas oskust hinnata retro sõidukeid!Smile
(selle postituse viimane muutmine: 25.04.2013 01:33 lauri3885.)
24.04.2013 23:13
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #245
RE: Tallinna teede infrastruktuur
(24.04.2013 23:13)lauri3885 Kirjutas:  Mida arvata sellest suurest liikluskorralduse muudatusest?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=1&theater

Niipalju kui olen oma tuttavatega/sõpradega kel juhiload taskus ja sõiduvahend olemas rääkinud siis ühene komentaar on:lollus kuubis.
Antud juhul näeks asi sedasi välja,et linna suunal jääb ühesuunaliseks ainult Tõõstuse tn.(alates Kungla tänavast) ja Kopli suunal koguni kolm tänavat:Soo,Vabriku ja Kopli tänav.Ehk siis edasipidi pääseb Koplist linna ainult mõõda Tõõstuse(mis alates Salme tn.-st kitsas),Niine,Põhja pst,Suurtüki ja Rannamäe tee kitsaid tänavaid pidi. Minu arust on juba eos sisse programeeritud tipptundidel tohutud ummikud linna suunal.Sisuliselt peab kogu Koplist linna suunduvate sõidukite massiga hakkama saama see üksainus marsruut mõõda kitsaid tänavaid.Tahaks näha mis juhtuma hakkab kui näiteks Niine tänaval peaks toimuma plekimõlkimine ehk avarii kahe sõiduki vahel.Siis sisuliselt Koplist kesklinna ei pääse või kui siis tohutu ringiga Ristiku tänava kaudu.Ja kogu see liiklusmuudatus jääb alatiseks vähemalt esialgu.Lisaks tekib veel üks probleem suveks kui kinni pannakse Soo tänav remondi ajaks.Nimelt peab Põhja pst. umbes 100(või isegi lühem) meetrine lõik Niine ja Kotzebue tänavate vahelisel lõigul hakkama saama nii kogu Kesklinnast Koplisse tuleva kui ka kogu Koplist Kesklinna mineva liiklusvooga+sel lühikesel lõigul veel ka ümber reastuma!!!Noh ka minu arust täiesti jabur.

Kas mitte Soo tänav ei peaks muutuma peale remonti kahesuunaliseks. Varasemalt on selliseid mõtteid ju välja käidud transpordiameti poolt.

Alates 30 novembrist 2009 issi
25.04.2013 08:25
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lauri3885 Ära
Tallinna ühistranspordi huviline

Postitusi: 1,678
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #246
RE: Tallinna teede infrastruktuur
Varasemalt on küll tõesti räägitud Soo tänava kaherealiseks muutmisest aga viimasele ajal pole sellest juttu olnud.Ka olemasolevalt skeemilt ei loe seda välja.Pidavat tulema hoopis kergliiklustee,seega kuhu mahuks see neljas rada(hetkel oleks siis kõnnitee,kergliiklustee ja üks sõidurada nagu aru saan hetkeseisuga) sinna Soo tänavale mis ju ka küllaltki kitsas?
Ja noh kui tõesti peaks see Soo tänav kaherealiseks muutuma siis kas poleks olnud mõistlik liikluskorralduse muutustega oodata suve lõpuni kuniks Soo tänav korda on tehtud?
Minu arust küll täiesti arusaamatud otsused transpordiameti poolt hetkel.

Rohkem uusi trolle,tramme ja busse!Rolleyes
Samas oskust hinnata retro sõidukeid!Smile
(selle postituse viimane muutmine: 25.04.2013 14:44 lauri3885.)
25.04.2013 14:41
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #247
RE: Tallinna teede infrastruktuur
Minu arust on sinu aru kaduma läinud talent linnaplaneerimise osakonnast. Seal saaksid hästi läbi suruda neid " minu arust " otsuseid !
25.04.2013 16:58
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #248
RE: Tallinna teede infrastruktuur
Õismäe teed suht usinalt lapitakse.Aga lipp lipi peal,lapp lapi peal,Ehk kunagi aeg jõuab kui teve tee korda tehakse.

Big Grin
(25.04.2013 16:58)moosic Kirjutas:  Minu arust on sinu aru kaduma läinud talent linnaplaneerimise osakonnast. Seal saaksid hästi läbi suruda neid " minu arust " otsuseid !

Big Grin

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 25.04.2013 18:32 PETSS.)
25.04.2013 18:32
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #249
RE: Tallinna teede infrastruktuur
Kui võtta veel Transpordiamet tiiva alla ka siis oleks linnas super äge sõita !
25.04.2013 19:22
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #250
RE: Tallinna teede infrastruktuur
Ülemiste sõlm hakkab valmima ja piltidelt võib aru saada Tartu maantee ja peterburi tee ristumiskohas tartu maanteed ületava viadutki ja raudtee vahele on viaduktil mahasõidud tekitatud tegemist tundub olevat vasakpöördega Tartu maanteele südalinna suunas? Kas ma saan aru et sinna on nüüd üks foori tsükkel juurde tekitatud? Milleks see vajalik kui Järvevanast peaks ju Tartu maanteele vasakpööre alles jääma.

Ja ka Haabersti ringi kandis hakatakse toimetama seoses uue Maxima ehitamisega. Seal on deja vu tunne kui praegu ummistab ringi Rimi sissesõidu foor siis Ehitajate teele fooriristmike tegemine peaks tekitama ju sama efekti ringi peale.

Alates 30 novembrist 2009 issi
13.09.2013 12:06
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #251
RE: Tallinna teede infrastruktuur
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=67050498

3 bussiliin läheb pikemaks ajaks ümbersõidule. Mõistlik oleks ehk Kopli tänava liiklusskeem tagasi endiseks muuta? Või vähemalt ajutiselt.

Alates 30 novembrist 2009 issi
06.11.2013 22:59
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lauri3885 Ära
Tallinna ühistranspordi huviline

Postitusi: 1,678
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #252
RE: Tallinna teede infrastruktuur
No ma ei tea,täna sõitsid igatahes 3.liini bussid endisel kujul.Pildi pealt näha,et üks sõidurada on vaba.
Aga ümbersõidu võimalust tegelikult tänu liiklusmuudatusele Kopli tänaval pole 3.liini bussidel ning seega pole valikut ja nad peavad mõõda Tõõstuset endiselt sõitma.Dodgy
Pea enamus siin kandi inimesed peavad absurdseks,et Kopli tänav Kopli suunaline on. Sellega on nüüd Kopli suunal kolm(3!!!) ühesuunalist tänavat ja linna suunal ainult üks(1!!!) marsruut mõõda kitsast Tõõstuset ja Niinet ja kui seal midagi juhtub siis on linna pääsemine bussidel ja autodel mokas,nagu antud juhul siis. Ja juba kaks korda on juhtunud just tipptunni ajal jama sellest ajast kui muudatus tehti ja 3.liini bussid on jäänud lõksu pikaks ajaks.Huh Vahel jätab transpordiameti juhtidel mõtlemine ikka kõvasti soovida.
Ma ei saa üldse aru miks ei oleks võinud Kopli tänav Suurtüki tänavani olla linna suunaline. Skoone pastioni ümbruse muudatus on mõistlik aga ülejäänu mis tehti on absurd.Blush
Ma olen juba mitu korda transpordiameti tähelepanu sellele juhtinud mis juhtub kui Tõõstuses/Niines mingi jama tekib ja on seda ka teised inimesed teinud aga nemad ajavad ikka jonni ja ei saa asjast aru.Kui ikka ise kohapeal ei elata siis ei maksa asja torkida.

Rohkem uusi trolle,tramme ja busse!Rolleyes
Samas oskust hinnata retro sõidukeid!Smile
(selle postituse viimane muutmine: 07.11.2013 00:15 lauri3885.)
07.11.2013 00:06
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #253
RE: Tallinna teede infrastruktuur
Kuna hilisõhtust pandi Tööstuse ikkagi kinni siis praegu kaarti vaadates teeb iga 3 liini bussjuht oma loomingut. Viimase poole tunni jooksul olen täheldanud juba kolme eri marsruuti Veerenni suunal.

Alates 30 novembrist 2009 issi
07.11.2013 09:53
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lauri3885 Ära
Tallinna ühistranspordi huviline

Postitusi: 1,678
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #254
RE: Tallinna teede infrastruktuur
Ma ei tea kust Sa nägid seda kolme eri marsruuti??? Äkki tutvustaksid mulle neid kolme eri marsruuti täpsemalt? Täna on siiani kõik 3.liini bussid nii reaalselt kui ka kaardi järgi sõitnud oma tavalisel marsruudil mõõda Tõõstukat.Rõhutan veelkord,et ümbersõidu võimalust pole üldse mitte ühelgi marsruudil ehk 0% on ümbersõidu võimalus. Ja pealegi transpordiameti pealik ise läbi oma suu ütles,et Tõõstukat EI panda kinni.Noh kui siis ainult ööseks ehk.

Rohkem uusi trolle,tramme ja busse!Rolleyes
Samas oskust hinnata retro sõidukeid!Smile
(selle postituse viimane muutmine: 07.11.2013 15:15 lauri3885.)
07.11.2013 15:06
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #255
RE: Tallinna teede infrastruktuur
Eile õhtust täna hommikul nii 11ni oli liiklus siiski ümber suunatud ja huvi pärast sai jälgitud mis toimub. Netist saab ju jälgida busside liikmust reaalajas ja eile hilisõhtust olid kolmanda liini bussid ümbersõidul Erika-Ristiku kaudu, mingi aeg sõitsid marsuudil Tööstuse-Salme-Uus-kalamaja-Noole-Küti-Vana-kalamaja-Niine kaudu üks buss tegi ka suurema ringi Väike-Patarei, Suur-Patarei ja Põhja Puiestee kaudu. Ilmselst sõltus see sellest kui hästi juhid ümbruskonna tänavaid teadsid. Ei kujuta muidugi ette kui mugav seal kandis bussiga keerutada võib olla.

Alates 30 novembrist 2009 issi
07.11.2013 15:28
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Taylor Ära
Vana Kala

Postitusi: 1,157
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #256
RE: Tallinna teede infrastruktuur
Vabandan teemavälise kommentaari pärast, aga kas keegi võiks rohkem düsgraafiale tähelepanu pöörata?
Jube vastik on siit lugeda TÕÕSTUSE, MÕÕDA jne. Tundub, et juskui kellegi puberteet möllab või siis "mõllab". Nagu mis mõttes õõõ?

Jätkake arutelu.
07.11.2013 15:37
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lauri3885 Ära
Tallinna ühistranspordi huviline

Postitusi: 1,678
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #257
RE: Tallinna teede infrastruktuur
(07.11.2013 15:28)raulito Kirjutas:  Eile õhtust täna hommikul nii 11ni oli liiklus siiski ümber suunatud ja huvi pärast sai jälgitud mis toimub. Netist saab ju jälgida busside liikmust reaalajas ja eile hilisõhtust olid kolmanda liini bussid ümbersõidul Erika-Ristiku kaudu, mingi aeg sõitsid marsuudil Tööstuse-Salme-Uus-kalamaja-Noole-Küti-Vana-kalamaja-Niine kaudu üks buss tegi ka suurema ringi Väike-Patarei, Suur-Patarei ja Põhja Puiestee kaudu. Ilmselst sõltus see sellest kui hästi juhid ümbruskonna tänavaid teadsid. Ei kujuta muidugi ette kui mugav seal kandis bussiga keerutada võib olla.
Noh see ümbersõidu võimalus muidugi on aga seda ma pidasin busside jaoks niivõrd ebareaalseks,et ei võtnud seda mõttessegi. Selline ümbersõit võtaks tohutult aega ära + veel kitsad tänavad kus iial ei või teada kellega nurga peal kokku paned.Selles mõttes bussidega sedasi liigelda on äärmiselt ebamugav. Aga kas reisijatega tohibki üldse nii palju marsruudist kõrvale kalduda nagu Erika-Ristiku?

Rohkem uusi trolle,tramme ja busse!Rolleyes
Samas oskust hinnata retro sõidukeid!Smile
(selle postituse viimane muutmine: 07.11.2013 15:43 lauri3885.)
07.11.2013 15:42
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lauri3885 Ära
Tallinna ühistranspordi huviline

Postitusi: 1,678
Liitunud: Jan.2012
Postitus: #258
RE: Tallinna teede infrastruktuur
Täielik segadus tundub valitsevat Kalamajas mõlemal suunal. Üks buss sõitis mõõda Graniidit linna suunal ja mida sellega saavutas??? Ja teine Kopli suunal mõõda Vabrikut ja kaks-kolm bussi istuvad Soo tänaval kinni.
Kus on see transpordiamet nüüd???

Rohkem uusi trolle,tramme ja busse!Rolleyes
Samas oskust hinnata retro sõidukeid!Smile
(selle postituse viimane muutmine: 07.11.2013 16:24 lauri3885.)
07.11.2013 16:24
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #259
RE: Tallinna teede infrastruktuur
http://www.tallinn.ee/est/Tallinn-panust...riik_id=35

Järgmise aasta teeremondiplaanidest Tallinnas. Kui nüüd tehtaks korda ka kuumaastik Gonsiori tänaval Pronksist Laikmaa tänavani.

Alates 30 novembrist 2009 issi
10.12.2013 15:10
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
XTA Ära
1029

Postitusi: 285
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #260
RE: Tallinna teede infrastruktuur
(10.12.2013 15:10)raulito Kirjutas:  ... kuumaastik Gonsiori tänaval Pronksist Laikmaa tänavani.
Nojah, Betooni tänav on selle kõrval tähtsusetu tööstusrajooni-sisene tee. Aga buss nr. 55 on sinna siiski ära eksitatud.

YV31MA61...
11.12.2013 14:27
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog