Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 3Hääli - 2.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile
Autor Sõnum
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #61
RE: Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile
See punasega üle tee minek on selline mitmeti mõistetav asi. Niimoodi mustvalgel ja LE-ga võrreldes paistab see õudsa roimana. Samas paberil kirjutatut ei saa peaaegu mitte kunagi üks-ühele reaalsesse ellu üle kanda. Ka mina ületan vahel teed punase tulega. Milleks ma peaksin seda nuppu vajutama ja eemalt paistva üksiku auto kinni pidama kui ma saan enne teda tee ohutult ületada? "Hundid söönud, lambad terved" nagu ütleb iidne Tõstamaa vanasõna. Samas kui see toimub suures linnas keset tiheda liiklusega tänavat, siis on see kuritegu nii enda kui ka teiste kaasliiklejate suhtes. Nagu Petss-i poolt ära mainitud tädi kes Hobujaama ristmikul töllerdas. Ja seda mitte parempöörde peal vaid ikka risti üle. Ja kõige kurioossem asja juures oli veel see, et tädil jäi veel õigust ülegi. Kisendas ja vehkis kätega nii signaali andnud auto kui ka teda harida püüdnud kaaskodaniku suunas, kes teisel pool teed lubavat tuld ootas.

Kuna siin foorumis annavad põhilist tooni jalakäijad, siis tahaks ikkagi südamele panna, et jalakäija on täpselt sama võrdne liikleja kui seda on autojuht. Jalakäijatele suunatud reeglistikule on Liikluseeskirjas pühendatud terve kolmas peatükk. Kust on üldse tulnud see väärarusaam, et vöötrajal on jalakäija kuninas, mina aru ei saa.
02.08.2010 23:27
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #62
RE: Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile
Saksa riigis ei teinud politei küll migit probleemi kui üksinda punasega üle tee läksinSest olin üksi ja weits kummaline panna liiklust seisma ainult minu pärast..Meil siin aga wajutab igaüks hullult nuppu ,et üle tee saada.ja paraku asi nii,et tormatakse kohe üle waatamata .kas autod peatuwad.ja siis kui põleb fooris autodele punane pole enan keskit.Kõik juba üle läinud
Tean ka siit foorumist tegijaid,et buss pilldile saada wajutati foorinuppu.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 02.08.2010 23:50 PETSS.)
02.08.2010 23:41
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #63
RE: Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile
Tulika tänavale paistavad ka tulevat järjekordsed väiksed ringteed 23.liini teekonnale.
(02.08.2010 14:37)Oxygen Kirjutas:  
(02.08.2010 11:31)Heini Kirjutas:  Üks 60. liini bussijuht hakkas tuututama mulle Hobujaama parempöördel, ju loll ei saanud aru, et seal foori pole enam. Ühtegi inimest üle tee ei läinud ja see ikka seisis seal, siis kui üle ristmiku minejatele läks roheliseks alles hakkas liikuma.
Ega sa ise ka kõige teravam pliiats ei ole kui sellise avaldusega lagedale tuled. Tädi Maalist ma saan aru, sest tema ei tea bussist või liiklusest reeglina mitte midagi. Aga igasugustelt huvilistelt eeldaks natuke kõrgemat mõtlemist.
Samas see näitab eredalt keskmise inimese suhtumist ja arusaamist liiklusest. Kui on reguleerimata ülekäigurada, siis on temal eesõigus ja teised tõusku lendu.
60. liini buss seisis ja ootas ei tea mida, mina hakkasin üle tee minema ja olin sõidurea keskel kui järsku hakkas buss signaali laskma ja tahtis mind alla ajada...
Kuidas selles mina süüdi olen? Kust mina pidin teadma, et juht sõitis nende fooride järgi, mis lasevad ületada Narva maantee ristmikku.
(selle postituse viimane muutmine: 06.08.2010 11:16 Heini.)
06.08.2010 11:08
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Martti Ära
Vanem liige

Postitusi: 710
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #64
RE: Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile
(02.08.2010 17:03)Neons Kirjutas:  Stockholmis ei tea jalakäijad valgusfooridest üldse mitte midagi, vahel olin mina ainus, kes rohelist ootas..
Seevastu Kesk-Soome väikelinnas peatati üks soome kutt kohe kinni kui punase tulega üle ristmiku kõndis(liiklus peaegu puudus õhtul kell 20.30). Pärast paariminutilti rääkimist sai suulise hoiatuse.
Ise ka ei oota peaaegu kunagi rohelist tuld ja põhiliselt ületan teed selleks mitte ettenähtud kohtades, sest kui suudan hinnata läheneva sõiduki kiirust õigesti, on ohtus tagatud. Nupuga fooride juures jätan selle kasutamata, sest tõepoolest, miks on vaja autod peatuma sundida ühe inimese pärast(mõelge, milline keskkonna sääst, kui jääb ära pidurdamine ja kiirendamine). See kui mõni seniilne vanamutt "tuules" üritab ka teed ületada, on konkreetselt ja ainult tema probleem.

"Welcome to Ida-Virumaa"
08.08.2010 18:45
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #65
RE: Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile
Sai nüüd ise ka ära proowitud see Kari Randla rist.Ei ole just tõesti kõige popim.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
05.09.2010 20:01
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #66
RE: Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile
Kas 7. liini bussid jäävad alati nii palju graafikust maha? Eile nimelt siis 17:08 Selisse jõudma pidanud buss jõudis sinna umbes 17:33 (pidi väljuma 17:25). Järgmine buss pidi Selisse jõudma 17:33. Oli aga 17:40 alles Mustakivis. Kolmas buss "vaid" viis minutit hilines Sõjamäe poolt Kalevipoja peatusesse.

Tuleks äkki sõiduaega lisada, sest Peterburi tee veel mõnda aega remondis.
17.01.2012 10:16
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #67
RE: Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile
Enne wõetakse sõiduaega maha kui jurde lisatakse.Samas on päewad absoluutselt erinewad.Sama jrk sõits mitmel päewal on see graafikus püsimine kah erinew.Ühel päewal kõik kena kaunis,toine päew täisa rukkkis.Eks siis proowiwadki graafikutegijad optimaalse wariandi wälja mõelda.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
17.01.2012 22:22
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #68
RE: Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile
Üks koht, kus 32. liini buss ja 9. liini troll tipptunnil graafikust maha jäävad on Ülase tänav Paldiski mnt ja Endla tänava vahel suunaga Kristiine keskuse poole. Pärast Ülase peatust läheb kaks sõidurada üheks ja seetõttu seisavad masinad vahest kuni Paldiski maanteeni.

Kas oleks mõeldav selline variant, et seal oleks kaks sõidurida, mis lähevad enne ristmikut kolmeks? Ja teises suunas pärast Taksopargi peatust oleks üks sõidurida, mis läheks kaheks enne Kopli suunalist Ülase peatust. Muidugi oleks ilmselt võimalik ka mõlemas suunas kaks sõidurida teha, sest seal ka üks mururiba, mille arvelt seda teha.

Või mis kaasfoorumlased arvavad?
14.04.2012 09:09
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #69
RE: Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile
Õnneks on 32 graafik tehtud nüüd niimoodu,et see stau seal eriti ei häiri.Ma ei tea,miks Mustamäe teelei saa seda bussirada lõpuni ehitada.St Marjast kuni Sääseni.Waadake mis märk ripub Liimi tn risti kohal.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
14.04.2012 10:22
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #70
RE: Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile
Kui aega ja tahtmist,minge waadake toda auku,mis asub weidi enne Wälja peatust (Mustamäe suunal).Tipptunnil seal tegemist,et mööda saada.Sõidatki nagu lennukiga jooned bussi keskel.Too asi seal juba pikemat aega ja enne ei juhtu wist miskit kui mõni sinna auku lihtsalt sisse wajub.ja nagu siinmail kombeks ,keegi ei wastuta.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
04.05.2012 21:52
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Uued autobussid
Unregistered

 
Postitus: #71
RE: Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile
Talvel väldiksin Maisi ja Telliskivi peatuse vahelist ala, sest ruumikitsikus esineb sellel lõigul.
13.11.2013 21:58
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
XTA Ära
1029

Postitusi: 285
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #72
RE: Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile
Keila kesklinn koos linnasisese Haapsalu maanteega.

YV31MA61...
07.01.2014 13:53
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog