Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 3Hääli - 3.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
Autor Sõnum
Kiisu Ära
Noorliige

Postitusi: 6
Liitunud: Jul.2010
Postitus: #261
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
Lennujaama ja mustamäe/õismäe vahel võiks olla mingi liin. Ümberistumisega on jube tüütu nt Egiptusesse sõita ja need MRP liinid lihtsalt sunnivad taksot kasutama (graafikust väga lugu ei peeta).
06.08.2010 22:11
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
6631 Ära
bussiinfo

Postitusi: 835
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #262
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
Taksot peab lennujaamast Õismäele sõitmiseks siis kasutama, kui on öö ja 2. buss ei sõida. Või kui sul on palju pagasit. Või kui 2. bussi peab liiga kaua ootama. Mitte iial ei hakka lennujaamast Mustamäele sõitma bussi, mis sõidaks ka öösel või mida ei peaks üle 15 minuti ootama. Ja muide 2. buss peab graafikust üsna hästi lugu. Kes tahab sellega Egiptusesse sõita, võiks kesklinnas igaks juhuks 5 minutit varem peatuses olla.
06.08.2010 23:40
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tak3574 Ära
Bussi- ja mossefänn

Postitusi: 483
Liitunud: Apr.2010
Postitus: #263
RE: Tallinna trammiliinid 2040
(21.07.2009 15:46)Liisu Kirjutas:  
(16.07.2009 11:17)Kaspar Kirjutas:  [Pilt: elektritranspordikaart_thumb.png]
Mul valmis järjekordne fantaasia vabalennu vili ehk siis kaart Tallinna trammiliinidest 2040. aastal. Aastanumber on võetud selle arvestusega, et kõik jõuaks valmis ka ehitada Smile.

Kaart suures formaadis: http://www.yhistransport.eu/pildid/elekt...aart_4.pdf

1 Kopli - Kadriorg
2 Pelguranna - Ülemiste City
3 Tondi - Viimsi
4 Risti - Ülemiste
5 Vabaduse väljak - Seli
6 Vabaduse väljak - Priisle
7 Vabaduse väljak - Kadaka - Väike-Õismäe
8 Vabaduse väljak - Paldiski mnt. - Väike-Õismäe
9 Vabaduse väljak - Paldiski mnt. - Tabasalu
10 Reisisadam - Lennujaam - Mõigu
11 Seli - Pinna - Pae - Risti - Rahumäe - Lepistiku


Mulle see ei meeldiks.Kõik liinid on nii ära muudetud..
11 Seli - Pinna - Pae - Risti - Rahumäe - Lepistiku on hea idee
07.08.2010 10:37
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #264
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
Kuna ma olen kuulnud, et igasugu ametnikud loevad ka seda foorumi, siis ütleks siia paar soovitust transpordiametile, sest kirjadele nad ei vasta. Kõik mida olen näinud alaates septembrist ja mida tuleks muuta:

1)Tuleks 40. bussiliinile lisada üks buss, mis sõidaks hommikuse tipptunni ja eriti lõunasel ajal, sest 12 minutiline intervall lõunasel ajal on liiga pikk aeg, bussid on ülekoormatud
2)Soovitaks sõita TTA töötajatel 13. liiniga laupäeval või pühapäeval üks suund läbi. See on vist kõige koormatum liin üldse nädalavahetusel. Kas sinna panna ainult lõõtsad või siis lisada 2-3 lühikest bussi.
3)Bussiliinile 16 panna tööpäeviti ainult lõõtsad või siis lisada 2-3 lühikest bussi, sest praegu on selle liiniga üsna võimatu sõita.
4)28. liinil olev lühikene buss asendada lõõtsaga, sest eriti hommikusel tipptunnil ei mahu sellesse lühikesse kõik reisijad ära
5)Panna tramm 3 sõitma tööpäeviti tipptundide vahelisel ajal, sest 1. liin lihtsalt ei suuda ära vedada TLÜ tudengeid. Täna ei mahtunud madala keskosaga trammi kõik inimesed peale ja pidid järgmist ootama, mõelda vaid, kui see oleks lühem tramm olnud...
6)Kuna kasutan kõige rohkem 9. trolliliini, siis ütleks, et alates 18:00 kuni 21:00 ei ole võimalik normaalselt sõita Kopli suunal Taksopargist kuni umbes Malevani. Tuleks üks ühe juhiga päeva esimesel poolel sõitev troll panna sõitma kahe juhiga kuni kella 22:00ni.
Väljumised Keskuse peatusest oleksid siis niisugused (alates 14:00, kontrollisin järgi, kõik klapib):
14 02 08 14 20 26 32 38 44 50 56
15 02 08 14 20 26 32 38 44 50 56
16 02 08 14 20 26 32 38 44 50 56
17 02 08 14 20 26 32 38 44 50 56
18 03 11 20 30 40 50
19 00 10 20 30 40 50
20 00 10 20 30 40 50
21 00 10 20 30 40 50
22 00 10 30 50
23 10 30
* 00 - viimane ring (lõpetab Ehitajate teel)
* 00 - madalapõhjaline järjekord
* 00 - tipptunni troll

Loodetavasti midagi milallgi paremaks muutub, seni tuleb vist ära kannatada...
(selle postituse viimane muutmine: 11.10.2010 17:45 Heini.)
11.10.2010 17:31
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Taylor Ära
Vana Kala

Postitusi: 1,157
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #265
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
(11.10.2010 17:31)Heini Kirjutas:  2)Soovitaks sõita TTA töötajatel 13. liiniga laupäeval või pühapäeval üks suund läbi. See on vist kõige koormatum liin üldse nädalavahetusel. Kas sinna panna ainult lõõtsad või siis lisada 2-3 lühikest bussi.
4)28. liinil olev lühikene buss asendada lõõtsaga, sest eriti hommikusel tipptunnil ei mahu sellesse lühikesse kõik reisijad ära
2. punkti kohta oskan vaid öelda, et sinna oleks vaja vähemalt 3 järjekorda juurde ja 3 lõõtsa. Imestan, kuidas Transpordiamet pole veel aru saanud, et tegemist on üsna pika liiniga, mis läbib üsnagi palju sihtpunkte.
4. punkti kommenteeriks, et lisagu vähemalt üks järjekord tagasi, sest praegu on hull sõita ka lõõtsbussis.
Eks paistab, mida November toob...
11.10.2010 18:11
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #266
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
Küllap meil sõidaks igal pool lõõtsad kui keegi seda ainult finantseeriks. Ei vaidle probleemi olemasolule vastu. See, et see 13. liini värk ei toimi ja 12 peale kipuvad sattuma need lühikesed aparaadid mille bussiks nimetamine oleks bussi kui sellise räige mõnitamine, ongi üks põhjus miks ma kooli ja kodu vahel liiklemiseks enam ühistransporti ei kasuta. Aga TTA täidab siiski ainult käsku. Asja juured on kuskil mujal.
11.10.2010 19:08
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #267
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
Kõik siiski linna tellimuse taga.Ideid ju igasuguseid siin wõib tekkida ,enamus noist ju head.Kahjuks ju eriti ei huwita linnasaksu too kuis lihtrahwas tööle ja koju pääseb.!Mis aga näddaliwahhetuse 13 puutub siis paar jrk wõiks küll lõõtsad seal olla.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
11.10.2010 19:08
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #268
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
(11.10.2010 17:31)Heini Kirjutas:  Kuna ma olen kuulnud, et igasugu ametnikud loevad ka seda foorumi, siis ütleks siia paar soovitust transpordiametile, sest kirjadele nad ei vasta. Kõik mida olen näinud alaates septembrist ja mida tuleks muuta:
Tea mis imeasutus see TTA on, et neile ei kehti Eesti Vabariigi seadused?

Kodanike kirjadele vastamist reguleerib "MÄRGUKIRJALE JA SELGITUSTAOTLUSELE VASTAMISE SEADUS."

§ 5 punkt 1 ütleb, et adressaadil ehk siis siinkohal TTA-l on vastamiskohustus.

Vastama peab asutus viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 kalendripäeva jooksul selle registreerimisest või siis lisatakse samas § 6-es, et erilise vajaduse korral lähtuvalt vastamise keerukusest võib vastamise tähtaega pikendada kuni kahe kuuni. Isikut teavitatakse vastamise tähtaja pikendamisest ja pikendamise põhjusest.

Teabenõuete täitmise üle teostab järelevalvet Andmekaitse Inspektsioon, seega võid juhtida nende tähelepanu asjaolule kui Sinu kirjadele on jäetud korduvalt vastamata.
(selle postituse viimane muutmine: 11.10.2010 19:21 Siim.)
11.10.2010 19:21
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #269
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
"Täname teid tagasiside eest. Võimalusel arvestame teie ettepanekutega." Umbes nii kõlab täiesti seaduslik vastus, mis ei kohusta mitte millekski. Lihtsalt siin foorumis on TTA ja vedajafirmad saanud liiga suure peksupoisi staatuse osalisteks. Nemad on ainult suure isa allüksused.
11.10.2010 19:23
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #270
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
(11.10.2010 19:23)Oxygen Kirjutas:  "Täname teid tagasiside eest. Võimalusel arvestame teie ettepanekutega." Umbes nii kõlab täiesti seaduslik vastus, mis ei kohusta mitte millekski. Lihtsalt siin foorumis on TTA ja vedajafirmad saanud liiga suure peksupoisi staatuse osalisteks. Nemad on ainult suure isa allüksused.
Seadused on samasugused ka Tallinna würstiriigi ametkondadele ning alati on võimalik nõuda täiendavat selgitust asjaolude üle, mis ei õigusta vastamata jätmist.
(selle postituse viimane muutmine: 11.10.2010 19:29 Siim.)
11.10.2010 19:25
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #271
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
On siis Mazi ja Probuse kasutamine oluliselt odavam liinil kui Conecto kasutamine? Ma saan aru et tavamõõdus lühikese kasutamine on odavam kui lõõtsbussi käigushoidmine. Aga kas sama kehtib nende pisikeste aparaatide ja normaalmõõdus busside kasutamise kohta?

Alates 30 novembrist 2009 issi
11.10.2010 19:31
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #272
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
(11.10.2010 19:25)Siim Kirjutas:  
(11.10.2010 19:23)Oxygen Kirjutas:  "Täname teid tagasiside eest. Võimalusel arvestame teie ettepanekutega." Umbes nii kõlab täiesti seaduslik vastus, mis ei kohusta mitte millekski. Lihtsalt siin foorumis on TTA ja vedajafirmad saanud liiga suure peksupoisi staatuse osalisteks. Nemad on ainult suure isa allüksused.
Seadused on samasugused ka Tallinna würstiriigi ametkondadele ning alati on võimalik nõuda täiendavat selgitust asjaolude üle, mis ei õigusta vastamata jätmist.
Parem vaikides häbeneda kui häbematult näkku valetada.
11.10.2010 19:43
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marten. Ära
Vanem liige

Postitusi: 494
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #273
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
(11.10.2010 19:21)Siim Kirjutas:  
(11.10.2010 17:31)Heini Kirjutas:  Kuna ma olen kuulnud, et igasugu ametnikud loevad ka seda foorumi, siis ütleks siia paar soovitust transpordiametile, sest kirjadele nad ei vasta. Kõik mida olen näinud alaates septembrist ja mida tuleks muuta:
Tea mis imeasutus see TTA on, et neile ei kehti Eesti Vabariigi seadused?

Kodanike kirjadele vastamist reguleerib "MÄRGUKIRJALE JA SELGITUSTAOTLUSELE VASTAMISE SEADUS."

§ 5 punkt 1 ütleb, et adressaadil ehk siis siinkohal TTA-l on vastamiskohustus.

Vastama peab asutus viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 kalendripäeva jooksul selle registreerimisest või siis lisatakse samas § 6-es, et erilise vajaduse korral lähtuvalt vastamise keerukusest võib vastamise tähtaega pikendada kuni kahe kuuni. Isikut teavitatakse vastamise tähtaja pikendamisest ja pikendamise põhjusest.

Teabenõuete täitmise üle teostab järelevalvet Andmekaitse Inspektsioon, seega võid juhtida nende tähelepanu asjaolule kui Sinu kirjadele on jäetud korduvalt vastamata.


Mina ootan vastuseid Madis Oonalt ja Jane Antonilt pea 3 kuud.
viimane vastus mille ma sian juuli lõpus oli, et Madis Oona on kontorist eemal ja vastab nädala pärast. Aga nädalast on saanud kolm kuud.

tartu.yhistransport.eu - Tartu ühistransport
11.10.2010 19:45
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
k2ssar Ära
Vabaduse Valvur

Postitusi: 358
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #274
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
Ametlike kirjade pealkirjaks pange lihtsalt "TEABENÕUE" ja siis on nad kohustatud vastama. Igast spämmirobotitele nad muidugi ei vasta.
11.10.2010 22:29
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #275
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
http://www.tallinnapostimees.ee/?id=327228

Ühistranspordist Lennujaama kandis.

Minu nägemus sellest asjast oleks selline et avada tuleks Lennujaamast 2 kommertsliini. Üks oleks mõeldud turistidele kes veaks turistid Lennujaamast suurematesse Kesklinna hotellidesse lisaks võiks ta peatuda ka sadamas. Teine aga oleks mõeldud tallinnlastele endile ja ühendaks Lennujaama suuremate sõlmpunktidega igas linnaosas. Mõlemad olgu kommertsliinid. Midagi ehk see suvi sõitnud 82 sarnast ja pileti saaks osta vaid juhilt või oleks see seotud TalinnCardiga. Või kui Lennujaamal raha on siis teha tasuta liiniks nagu on PrismaBuss.
2 ja 65 poleks sel juhul Lennujaama üldse asja. 65 sõitku siis ka näiteks Mõiku. Ja kus võiks olla 2 lõpp peatus linnas? Hobujaama platsil ruumi vähe sinna ei mahuks. Samas sadamasse sõidab ta enamasti tühjana aga seal poleks ta kellegil jalus ja saab seal rahulikult puhkepause teha.

Alates 30 novembrist 2009 issi
(selle postituse viimane muutmine: 15.10.2010 16:53 raulito.)
15.10.2010 16:49
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #276
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
Lennujaamast peaks väljuma lisaks sellele number kahele üks korralik transfeerliin ja selle peale ei oleks asja mitte kellelgi teisel peale lennureisijate. Täpselt nagu on need kruiisilaevade transfeerid. Väljumiste ei pea sõltuma mitte millestki. Paneb kirja, et väljub kas igal täistunnil või täis- ja pooltunnil. Reisija kes lennuki pealt maha tuleb saab jaamas seda bussi viisakalt oodata. Seda infot kannatab reisijatele juba lennukis edastada. Mis marsruudil antud aparaat sõidab ja kus peatub, see on juba läbirääkimiste küsimus. Teenust võib muidugi sisse osta näiteks TAK-ilt (N: Viking Line) või miks mitte ka näiteks Hansabussilt (rõhutan, et Hansabussilt, mitte Mulgi Reisidelt) või kelleltki teiselt. Nõue peaks olema see, et bussijuht mõistab peale kahe kohaliku keele ka vähemalt soomet ja inglist suhtlustasemel, paha ei teeks ka saksa keel. Kui kirjutada miski korralik palganummer ette, küll siis ka sellise inimese leiab. See Mõigu sibulakasvatajate teema mis seal praegu käib on suisa piinlik, rääkimata 65-st, mida viimasel ajal on hakatud marsruuttaksodega teenindama. Juhid on üsna juhmid ja seda ei saa neile üldse mitte pahaks panna, sest selle raha eest peabki juhm olema.
15.10.2010 17:06
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kaspar Ära
Ideegeneraator

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #277
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
(15.10.2010 16:49)raulito Kirjutas:  65 sõitku siis ka näiteks Mõiku.
Minu arvates võiks 65. liinile kehtestada selle marsruudi, mis oli enne Lennujaama ja Sõjamäele suunamist. Kuigi seda liini kasutavad Sõjamäelt Lasnamäele sõiduks paljud, sõidab Lennujaama vaid mõni üksik. Juba kaks aastat tagasi pakkusin omapoolse ideena välja liini 55 ümberorganiseerimise: kaart. Niikuinii enamus Sõjamäelt tulijaist ronib Pinnas maha.
(15.10.2010 16:49)raulito Kirjutas:  Ja kus võiks olla 2 lõpp peatus linnas? Hobujaama platsil ruumi vähe sinna ei mahuks. Samas sadamasse sõidab ta enamasti tühjana aga seal poleks ta kellegil jalus ja saab seal rahulikult puhkepause teha.
2 peaks kohe kindlasti jätkama Reisisadamasse sõitmist, sest hoolimata vähesest reisijate hulgast ei saa linn jätta sadamat ilma ühistranspordiühenduseta. Samuti ei ole alati raha taksot võtta, kuid on aega bussi oodata.

[Pilt: signa5.png]
15.10.2010 18:12
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #278
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
Taksodega Lennujaamas samad probleemid nagu mujjalgi.Ehk oleks sinna weel üht bussiliini juurde waja?Sääne ,mis sõidaks koguaeg(arwestades ka lennukite tulemisi ja wäljumisi).TAKil oleks seal linil tulewikku kindlaste (24 liin näiteks Lennujaam-suuremad hotellid-Mustamäe).Too waid minupolne arwamus.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
15.10.2010 23:24
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #279
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
See bussiliin peaks sündima koostöös Lennujaama, lennufirmadega kes siia turiste toovad ja miks mitte ka suuremate hotellidega Oma panus peaks olema ka linnal ja riigil. Ja bussid olgu madalapõhjalised. Olen ise aidanud korduvalt ininestel kohvrit bussile tõsta olen 2 sõitma sattunud.

Alates 30 novembrist 2009 issi
15.10.2010 23:41
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ihanus53 Ära
-

Postitusi: 245
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #280
RE: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
(11.10.2010 19:45)Marten. Kirjutas:  
(11.10.2010 19:21)Siim Kirjutas:  
(11.10.2010 17:31)Heini Kirjutas:  Kuna ma olen kuulnud, et igasugu ametnikud loevad ka seda foorumi, siis ütleks siia paar soovitust transpordiametile, sest kirjadele nad ei vasta. Kõik mida olen näinud alaates septembrist ja mida tuleks muuta:
Tea mis imeasutus see TTA on, et neile ei kehti Eesti Vabariigi seadused?

Kodanike kirjadele vastamist reguleerib "MÄRGUKIRJALE JA SELGITUSTAOTLUSELE VASTAMISE SEADUS."

§ 5 punkt 1 ütleb, et adressaadil ehk siis siinkohal TTA-l on vastamiskohustus.

Vastama peab asutus viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 kalendripäeva jooksul selle registreerimisest või siis lisatakse samas § 6-es, et erilise vajaduse korral lähtuvalt vastamise keerukusest võib vastamise tähtaega pikendada kuni kahe kuuni. Isikut teavitatakse vastamise tähtaja pikendamisest ja pikendamise põhjusest.

Teabenõuete täitmise üle teostab järelevalvet Andmekaitse Inspektsioon, seega võid juhtida nende tähelepanu asjaolule kui Sinu kirjadele on jäetud korduvalt vastamata.
Mina ootan vastuseid Madis Oonalt ja Jane Antonilt pea 3 kuud.
viimane vastus mille ma sian juuli lõpus oli, et Madis Oona on kontorist eemal ja vastab nädala pärast. Aga nädalast on saanud kolm kuud.
Alati on võimalus kisa tõsta. Lao näiteks esiteks ametnikele need seadusesätted ette.
Teabenõuet ei pea tingimata esitama, vastamiskohustus on ka märgukirjal ja selgitustaotlusel.
16.10.2010 00:46
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog