Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sõiduplaanidest kinnipidamine
Autor Sõnum
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #1
Sõiduplaanidest kinnipidamine
3669 63 (hilinemine - 8-9 minutit !!!)

Lisatud mode poolt:
Tallinna linnaga sõlmitud veolepingu kohaselt on liinigraafiku lubatav kõrvalekalle bussi peatusest väljumisel +/- 2 minutit. Raudtee ülesõiduga ristuval liinil rongi läbilaskmiseks tekkivat hilinemist ei loeta graafikust kõrvalekaldumiseks. Ühissõidukijuht võib mitte järgida sõiduplaani, kui ei ole tagatud sõitjate ja liiklejate ohutus (rasked teeolud, tee remont ja muud vedajast sõltumatud asjaolud). Veolepingus lubatavast varem sõitmine on aga karistatav.
09.06.2009 14:27
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #2
RE: Mis TAKi busse nähtud liinil, kus nad tavaliselt ei sõida
Aga kui palju võib hilineda? Kui näiteks kahe sama liini bussi vahe on 5 minutit ja üks hilineb 8 minutit... siis see ei ole normaalne.


Miks siis 17(A) liini bussid mingi 10 minutit!!! varem Autobussijaama/Juhkentalisse jõuavad ja siis juhid teevad seal suitsu...
(selle postituse viimane muutmine: 09.06.2009 20:42 Heini.)
09.06.2009 20:41
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kukkurkurat Ära
tegelinski

Postitusi: 581
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #3
RE: Mis TAKi busse nähtud liinil, kus nad tavaliselt ei sõida
(09.06.2009 20:41)Heini Kirjutas:  Miks siis 17(A) liini bussid mingi 10 minutit!!! varem Autobussijaama/Juhkentalisse jõuavad ja siis juhid teevad seal suitsu...
Autobussijaamas mõnikord kuni 6 min seisuaega ette nähtud.
09.06.2009 20:48
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #4
RE: Mis TAKi busse nähtud liinil, kus nad tavaliselt ei sõida
47 liini on graafiku järgi lausa 10 minutit seisuaega ettenähtud. Aga see vist rohkem seepärast et Liivalaia ja Suur-Ameerika läbilaskevõime on selline nagu ta on.
09.06.2009 21:00
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
k2ssar Ära
Vabaduse Valvur

Postitusi: 358
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #5
[split] Üldine TAK arutelu, osa 2
(10.06.2009 01:30)Max Kirjutas:  3669 aga sõitis nii aeglaselt, tundub et bussijuht ei taha töötada.
Endalgi sama tunne kohati, kui buss on graafikust maas, aga sirgel, hea kattega teelõigul, kus kiirusepiiranguks 50km/h ja ühtegi teist sõidukit jalus ei ole, sõidetakse rahumeeli kiirusega 30 km/h, tekib mul tavaliselt küsimus, et lp. bussijuht, mis sul viga on?
(selle postituse viimane muutmine: 10.06.2009 13:32 k2ssar.)
10.06.2009 06:03
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kaspar Ära
Ideegeneraator

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #6
RE: Mis TAKi busse nähtud liinil, kus nad tavaliselt ei sõida
Tallinna linnaga sõlmitud veolepingu kohaselt on liinigraafiku lubatav kõrvalekalle bussi peatusest väljumisel +/- 2 minutit. Raudtee ülesõiduga ristuval liinil rongi läbilaskmiseks tekkivat hilinemist ei loeta graafikust kõrvalekaldumiseks. Ühissõidukijuht võib mitte järgida sõiduplaani, kui ei ole tagatud sõitjate ja liiklejate ohutus (rasked teeolud, tee remont ja muud vedajast sõltumatud asjaolud). Veolepingus lubatavast varem sõitmine on aga karistatav.

http://www.tak.ee/index.php?page=91&#kinnipidamine

[Pilt: signa5.png]
10.06.2009 11:31
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #7
RE: Sõiduplaanidest kinnipidamine
Narva mantee täna seisis üldse kella 12-st kuni 13-ni.
Oli väga suur ummik, laupäeval ma seda veel ei näinud.
Ja sellega 60 ja 63 liinibussid väga hilinesid ja teised liinid ka.
13.06.2009 13:28
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #8
RE: Sõiduplaanidest kinnipidamine
(13.06.2009 13:28)Max Kirjutas:  Narva mantee täna seisis üldse kella 12-st kuni 13-ni.
Oli väga suur ummik, laupäeval ma seda veel ei näinud.
Ja sellega 60 ja 63 liinibussid väga hilinesid ja teised liinid ka.
Too ju tawaline asi,samamoodu ise ka täna ühel ringil kõikseaig 4-5 min. graafikust maas.Seda tänu Mustamäe tee fooridele(kui suureks ja tugevaks saan siis annan fooridele tappa).

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
13.06.2009 20:57
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #9
RE: Sõiduplaanidest kinnipidamine
(13.06.2009 20:57)PETSS Kirjutas:  
(13.06.2009 13:28)Max Kirjutas:  Narva mantee täna seisis üldse kella 12-st kuni 13-ni.
Oli väga suur ummik, laupäeval ma seda veel ei näinud.
Ja sellega 60 ja 63 liinibussid väga hilinesid ja teised liinid ka.
Too ju tawaline asi,samamoodu ise ka täna ühel ringil kõikseaig 4-5 min. graafikust maas.Seda tänu Mustamäe tee fooridele(kui suureks ja tugevaks saan siis annan fooridele tappa).

Suur seisak ja ummik laupäeval, te arvate et see on tavaline?
Ma näinud näiteks seda esimest korda ja põhjus selles oli üldse teine.
Sõitsid väga huvitavat autod täna linnas.
(selle postituse viimane muutmine: 13.06.2009 21:50 Max.)
13.06.2009 21:26
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #10
RE: Sõiduplaanidest kinnipidamine
Ma ei hakka waidlema,see teeb wälja sama nagu wasikaga wõidujooksmine.Lihtsalt tahtsin öelda.Üht ja sama ringi erinewatel päewadel sõites kaks eriasja.Tallinna liiklus on kord juba sääne.Siin piisab juba väiksest kõksust või mingist "pidurist",kes kohalt minema ei saa ja ongi tulemus käen.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
13.06.2009 22:36
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lall Ära
Noorliige

Postitusi: 30
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #11
RE: Sõiduplaanidest kinnipidamine
Kuna PETSS, ColdrexX ning Kukkurkurat on bussijuhid siis ma arvan, et paremini teavd just nemad, kui mingisugune tavaline bussifänn.Big Grin
15.06.2009 13:56
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #12
RE: Sõiduplaanidest kinnipidamine
(15.06.2009 13:56)lall Kirjutas:  Kuna PETSS, ColdrexX ning Kukkurkurat on bussijuhid siis ma arvan, et paremini teavd just nemad, kui mingisugune tavaline bussifänn.Big Grin
Sama ka minu puhul. Keeran rooli igapäevaselt.
Mina eemaldaks kõik hilinemist kajastavad teemad ja postid. Lihtsalt jääb tunne et keegi istub stopperiga kuskil pargipingil ja igavusest fikseerib..............
Pigem jääb mulje haiglaslikust vajaka jäämisest

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
15.06.2009 19:22
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #13
RE: Sõiduplaanidest kinnipidamine
Paraku selliseid kella wahtijaid peatustes kotiga.Ja tundub ,et mõni tunneb tollest kohe rõemu kui ma graafikust maas.Kahjuks selliseid pedante ka siin foorumis.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
15.06.2009 19:37
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #14
RE: Sõiduplaanidest kinnipidamine
Sellepärast kuskil varem ma tõstasin etalon kella teemal vestluse. Tallinnas jah terminalist saab aga mujal vabariigis igal ühel kronomeeter oma suva järgi häälestatud. Ise kasutan aparadi ehk piletiterminali kella. Selle paasil on võimalik vaidlustada maxitaoliste alusetud kaebtused. lisaks muidugi ketas

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
15.06.2009 20:51
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #15
RE: Sõiduplaanidest kinnipidamine
Kui bussijuht noormalne, siis ta sõidab alati täpselt sõiduplaani järgi.
Näiteks täna 3410 63 liinil sõidab väga täpselt. Mulle meeldib see.
15.06.2009 22:00
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #16
RE: Sõiduplaanidest kinnipidamine
(15.06.2009 22:00)Max Kirjutas:  Kui bussijuht noormalne, siis ta sõidab alati täpselt sõiduplaani järgi.
Näiteks täna 3410 63 liinil sõidab väga täpselt. Mulle meeldib see.
Sinujaoks on ka vist normaalne kui bussi spidol ees 55km/h
Mis sellega kaasnevad pole vist sinu ajuehituse jaoks. Nii et "kallis max" unusta see teema, ning tule pilvedepealt maapeale.
Pleki oled sa igaljuhul külge saanud.

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
16.06.2009 07:57
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #17
RE: Sõiduplaanidest kinnipidamine
Mina ütleks, et kui graafik ja liiklusolud on normaalsed, siis on juhil võimalik sõita täpselt graafiku järgi. Liiklusolud on üks asi, aga graafikud on meil küll sellised, et mõnes kohas on jäätud teatud lõikudele sellised vahed, et jõuab vahepeal kohvile minna, samas kui osades kohtades peab minema madallennul ja siis on ka kahtlane kas ikka jõuab. See mis veolepingus kirjas on ei mängi siin küll mitte mingisugust rolli.
16.06.2009 12:47
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #18
RE: Sõiduplaanidest kinnipidamine
Ma ei rääkinud sellest et alati bussijuht süüdi, muidugi palju põhjust võib olla, et buss hilineb - teeolud, suured ummikud ja nii edasi.
Aga kui põhjust üldse ei ole ja bussijuht sõidab lõpp-peatusest ja hilineb juba väga tugev, näiteks 5-9 minutit, siis see juba täpselt ei ole noormalne.
Lihsalt mille jaoks siis kirjutada sõiduplaanis, et buss peab olema - 14-55 ja 15-06, aga buss hilineb ja tuleb kell 15-05, mille jaoks siis see kirjutada sõiduplaanis, kui kell 15-06 juba sõidab järgmine buss.
(selle postituse viimane muutmine: 16.06.2009 13:05 Max.)
16.06.2009 13:04
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #19
RE: Sõiduplaanidest kinnipidamine
(16.06.2009 13:04)Max Kirjutas:  Ma ei rääkinud sellest et alati bussijuht süüdi, muidugi palju põhjust võib olla, et buss hilineb - teeolud, suured ummikud ja nii edasi.
Aga kui põhjust üldse ei ole ja bussijuht sõidab lõpp-peatusest ja hilineb juba väga tugev, näiteks 5-9 minutit, siis see juba täpselt ei ole noormalne.
Lihsalt mille jaoks siis kirjutada sõiduplaanis, et buss peab olema - 14-55 ja 15-06, aga buss hilineb ja tuleb kell 15-05, mille jaoks siis see kirjutada sõiduplaanis, kui kell 15-06 juba sõidab järgmine buss.
KAS SA IKKA POLE ARU VEEL SAANUD et see asi on mõtetu.
Tule tee ise seda tööd ja vingu siis. AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry:
AITAB
[Pilt: intel-inside-idiot-outside-779163.jpg]

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
16.06.2009 13:26
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hannes Ära
Värske kala

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #20
RE: Sõiduplaanidest kinnipidamine
Üks asi, mis minu arust hilinemisele natuke kaasa aitab, on punt reisijaid, kes miskipärast ronivad bussi ainult ühest uksest, kuigi ka teised kaks-kolm ust on lahti. Nähtud küll, et lõõtsbuss seisab peatusest kõik neli laia ust valla ning hulk rahvast ronib peale neist ainult ühe kaudu.

Kuula SIIT!

Powered by Debian GNU/Linux
16.06.2009 13:29
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog