Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallinna linnaliinide koormatus
Autor Sõnum
k2ssar Ära
Vabaduse Valvur

Postitusi: 358
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #81
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
(05.07.2009 20:53)raulito Kirjutas:  /---/Isegi nägin kuidas politsei kedagi Pirita tee ja Kose tee ristist kedagi edasi linna poole ei lasknud ja nii need bussid üksteie taga hiljem liikuma hakkavadki. Ratas oli ikka vist aiuõige otsus liikumiseks. Ja nagu ma rattaparklas nägin oli ratastega tulnud paljud./---/
Isegi busse ei lastud läbi? ETV2 edastas kontsedil alul ja lõpus teateid, et tule laulupeole jala, rattaga või ühistranspordiga.
(05.07.2009 20:53)raulito Kirjutas:  Ah jaa paar päeva on Lauluväljaku kandis vaikus ja siis on seal Õllesummer ja taas väiksem segadus tulemas.
Kolm aastat tagasi, kui viimati sai pidulise korras Õllesummerit väisatud, siis olid viimased bussid pilgeni täis. 3647 44.liinil viimase ringiga Pinna peatuseni sai ise koju mindud. Ülekoormuse tippmark sai saavutatud. Endal oli tunne, et see buss enam rahvast mahuta, kui umbes 15-liikmeline seltskond teatas, et buss on kummist ning nemad tulevad ka peale. Peale pooleminutilist reisijate paigutamist bussis algas väga vaevaline sõit Oru peatusest Lauluväljaku mäkkeTongue
05.07.2009 21:15
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #82
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
Kindlasti oleks see võimalik olnud bussid oleks läbi lastud aga see autoderivi ei pääseud ju kusagile liikuma sest politsei seisis peale Lillepi peatust tagasipöörde juures. Ning kes tahtis need oleks kas Kose või Päramäe kaudu linna saanud. Igatahes 40 minutilise rattasõidu ajal nägin ma vaid ühte 34A liini bussi Kloostrmetsa teelt Pirita teele pööramas. Ja Aia tee peatuse juures tuli linna poolt Viimarsi marsa 260 ju too siis kuskilt läbi sai sest 1A ma ei näinud.
05.07.2009 21:46
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #83
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
Narva maanteel ja Smuuli teel sarnanes pilt peale peo lõppu rohkem fotoga. Mitte üks masin ei liikunud mitte üheski suunas. Targad inimesed liikusid sihtkoha poole jala. Sõiduteed lakkasid olemast, sest need olid ühtlase inimestekihi all, kes kõik kas koju või bussi peale minna tahtsid.

Kokkuvõtteks nii palju, et sellel nädalavahetusel oli kõik täpselt nii nagu olema pidi Smile
06.07.2009 10:59
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hannes Ära
Värske kala

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #84
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
Teen ettepaneku lasta suurimatel virisejatel järgmise üldlaulupeo ajal ühistransporti korraldada. Nemad ju teeks kordi paremini.

Kuula SIIT!

Powered by Debian GNU/Linux
06.07.2009 12:17
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kukkurkurat Ära
tegelinski

Postitusi: 581
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #85
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
Eks virisejaid leidub alati. Pilte peoaegsest ja -järgsest korraldusest ja korraldamatusest siin.
06.07.2009 14:21
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #86
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
(06.07.2009 14:21)kukkurkurat Kirjutas:  Eks virisejaid leidub alati. Pilte peoaegsest ja -järgsest korraldusest ja korraldamatusest siin.
http://www.automoto.ee/galerii/view_phot...d=IMG_2615 - ülekoormatuse stiilinäideCool.
06.07.2009 14:57
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kaspar Ära
Ideegeneraator

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #87
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
Ma ei taha üks virisejatest nüüd olla, aga kas ei oleks saanud Lauluväljaku lisabussi käima panna Laagna tee - Uuslinna - Valge - Turba - Narva mnt. kaudu, ehk pooleldi 39. liini marsruuti mööda? Nagu ma aru saan, oli Narva maantee täiesti täis tuubitud, aga Narva maantee Lasnamäe värava juures oli täiesti suletud ning vaevalt Valge ja Uuslinna tänavad suure koormuse all ägasid. Aga see ainult minu mõte.

[Pilt: signa5.png]
06.07.2009 16:55
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #88
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
Narva maantee, Smuuli tee ja kõik teised ümberkaudsed tänavad olid sisuliselt elavad parklad. Mingi lisabuss oleks asja ainult hullemaks teinud. Piirivalve lennusalk oleks muidugi võimalus olnud.
06.07.2009 16:57
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #89
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
(06.07.2009 14:57)Siim Kirjutas:  
(06.07.2009 14:21)kukkurkurat Kirjutas:  Eks virisejaid leidub alati. Pilte peoaegsest ja -järgsest korraldusest ja korraldamatusest siin.
http://www.automoto.ee/galerii/view_phot...d=IMG_2615 - ülekoormatuse stiilinäideCool.

http://www.automoto.ee/galerii/view_phot...d=IMG_2584
Sama buss pärast seda kui inimesed välja läksid ?XD
06.07.2009 17:55
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #90
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
(06.07.2009 17:55)Neons Kirjutas:  
(06.07.2009 14:57)Siim Kirjutas:  
(06.07.2009 14:21)kukkurkurat Kirjutas:  Eks virisejaid leidub alati. Pilte peoaegsest ja -järgsest korraldusest ja korraldamatusest siin.
http://www.automoto.ee/galerii/view_phot...d=IMG_2615 - ülekoormatuse stiilinäideCool.

http://www.automoto.ee/galerii/view_phot...d=IMG_2584
Sama buss pärast seda kui inimesed välja läksid ?XD
Kontrolli ikka üle.
06.07.2009 17:56
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #91
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
(06.07.2009 17:55)Neons Kirjutas:  
(06.07.2009 14:57)Siim Kirjutas:  
(06.07.2009 14:21)kukkurkurat Kirjutas:  Eks virisejaid leidub alati. Pilte peoaegsest ja -järgsest korraldusest ja korraldamatusest siin.
http://www.automoto.ee/galerii/view_phot...d=IMG_2615 - ülekoormatuse stiilinäideCool.

http://www.automoto.ee/galerii/view_phot...d=IMG_2584
Sama buss pärast seda kui inimesed välja läksid ?XD

See buss on küll kuidagi väääga imelikult.Aga noh eks need tallinna teed olegi sellised.
06.07.2009 19:38
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #92
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
Siin pole vist asi Tallinna teedes.
06.07.2009 20:25
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #93
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
Leht kirjutas ,et wähembalt 2 bussi uksed ära väänatud?Pargis küll midagi säänset silma ei jäänud.Wõi oli tegu Lasnamäe bussidega?

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
06.07.2009 20:29
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marek Ära
Liige

Postitusi: 189
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #94
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
Mina nägin 03.07.2009 Lauluväljaku juures üht Lasnamäe pargi Omnit, mis parki sõitis. Sel oli keskmiste uste üks uksepool altpoolt kuidagi sissepoole.
06.07.2009 20:33
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #95
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
a) inimesed on lollid, et bussi peale ronivad
b) inimesed, kes määravad, kui tihti ja millised bussid sõidavad on lollid.
Oleks asi minu teha annaks bussijuhtidele, kes laulupeo eelsel, järgsel ajal sõidavad seal kandis kahekordse palga ja kõik juhid kes tahavad võivad bussi võtta ja minna liinile. Ma ei imestaks, kui kõik vähegi terve veerem oleks sõidus ja kõik inimesed mahuksid vabalt bussi peale ära.
Siis kui busside intervall oleks 10 sekundit, siis võib-olla mõned mõtleksid ka auto koju jätta Smile
(selle postituse viimane muutmine: 06.07.2009 20:53 Heini.)
06.07.2009 20:50
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marek Ära
Liige

Postitusi: 189
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #96
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
(06.07.2009 20:50)Heini Kirjutas:  a) inimesed on lollid, et bussi peale ronivad
b) inimesed, kes määravad, kui tihti ja millised bussid sõidavad on lollid.
Oleks asi minu teha annaks bussijuhtidele, kes laulupeo eelsel, järgsel ajal sõidavad seal kandis kahekordse palga ja kõik juhid kes tahavad võivad bussi võtta ja minna liinile. Ma ei imestaks, kui kõik vähegi terve veerem oleks sõidus ja kõik inimesed mahuksid vabalt bussi peale ära.

Oot, ma olen loll, kui ma bussiga sõidan ? Ja kust peaks selle raha veel võtma, et bussijuhtidele topeltpalka maksta ?
06.07.2009 20:53
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #97
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
Ma rääkisin praegu nendest inimestest, kes sõitsid pärast laulupidu bussiga lauluväljakult näiteks kesklinna. "Raha, seda sitta, leidub igal pool." nagu on öelnud üks inimene.
(selle postituse viimane muutmine: 06.07.2009 20:54 Heini.)
06.07.2009 20:54
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #98
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
Loll on see kes säänsele massiüritusele mingi mootorsõidukiga tuli. Ega see ummik ei olnud tekitet teps mitte autode vaid inimeste poolt. Terve Narva maantee oli Russalkani kaetud ühtlase inimestekihiga. Üleval mäe otsas seisid autod ja nende vahel bussid. Hiljem kui see inimestemeri oli tellimusveo bussidesse jaotatud ummistasid Lauluväljaku mäge need samad bussid. Kõige targem liigutus oleks peo lõpu ajaks kõik liinid taas ümbersõidule suunata. Selleks ei pidanud olema eriline geenius, et seda staud ette ennustada. See pidigi nii minema. Paraku need kes nööre tõmbavad ei olnud jälle oma ülesannete kõrgusel.
06.07.2009 21:12
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #99
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
Täna käisin jala. Kõik 5 liinibussid olid ülekoormatud üldse !!!
Tulnud lühike Scania Omnilink, kõik inimesed jätsid peatuses, sellepärast et sõita ei saa üldse.
Siis 4 peatust ma läksin jala. Pärast ootasin veel 23 minutit, pärast tulnud järgmine 5 liinibuss ja taas kõik ülekoormatud.
Väga paha. Nii palju ma läksin jala, mulle juba paha oli.
19.07.2009 22:41
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #100
RE: Tallinna linnaliinide koormatus
Arvad et bussis on palava ilmaga parem?
20.07.2009 09:09
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog