Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mudelism
Autor Sõnum
Soobel Ära
Noorliige

Postitusi: 35
Liitunud: Jun.2010
Postitus: #81
RE: Mudelism
Lahendus: Ärge tehke paberist. Jooniseid ju liigub, võtke äkki vineer, pahtel ja värvid ligi? vanadest CD karpidest saab aknaid lõigata...
Ehituspoodides liigub ikka igasugu riistu ringi, millest unistadagi ei oska, pliiatstrellidest-tarvikutest iga hambumuse ja igat materjali lõikavate vineerisae lehtedeni välja. Messingprofiilid ja plekid... jne jne

[Pilt: Saluring.gif]
27.06.2011 21:44
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #82
RE: Mudelism
Aga tead mõnda poodi mis müüb bussi või trolli? Ma ütlen ausalt.Ma ei oska, ma pole kunagi poiste tööõpetuse tunnis olnud ja mul pole õrna aimugi kuidas midagi lõigata puidust või millest iganes.
27.06.2011 21:49
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Vlad Ära
Liige

Postitusi: 227
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #83
RE: Mudelism
(26.06.2011 21:29)Trollino Kirjutas:  Ma ei mõista kas ma ei oska otsida või ma ei leia aga mitte kuskil.Ma olen vist kõike peale trolli näinud poes, isegi üks hästi suur tramm oli, uksed käisid lahti ja puha.Oleks raha kaasas rohkem olnud oleks kindlasti ära ostnud Big Grin

Proovi otsida kas Poola või Tšehhi foorimites, eks seal leiad midagi huvitavat.
27.06.2011 21:50
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #84
RE: Mudelism
Mina pole mitte sekunditki viibinud tüdrukute tööõpetuse tunnis. Seda siis nagu sihtotstarbelises võtmes Big Grin Ent siiski olen ma suuteline edukalt kuduma, heegeldama, tikkima ja muidki "naiste töid" tegema.
27.06.2011 21:56
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #85
RE: Mudelism
Kle talv on tulekul - äkki saaks soojad sokid või käpikud ?!
27.06.2011 22:14
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #86
RE: Mudelism
Nojah.

Muidu keegi oskaks aimata mis jooniste järgi see pabertroll tehtud on?

http://www.youtube.com/watch?v=4sopPqSpG...ideo_title
27.06.2011 22:21
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #87
RE: Mudelism
Kõik sõltub summa suurusest.
27.06.2011 22:21
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #88
RE: Mudelism
(27.06.2011 22:21)Trollino Kirjutas:  Nojah.

Muidu keegi oskaks aimata mis jooniste järgi see pabertroll tehtud on?

http://www.youtube.com/watch?v=4sopPqSpG...ideo_title
Ma usun, et trollijuht, mudeli autorina mõõtis vajaliku ise üle.
27.06.2011 23:30
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tak3574 Ära
Bussi- ja mossefänn

Postitusi: 483
Liitunud: Apr.2010
Postitus: #89
RE: Mudelism
hakkasin Scania CR112 mudelit plekkist tegema
29.06.2011 08:47
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Soobel Ära
Noorliige

Postitusi: 35
Liitunud: Jun.2010
Postitus: #90
RE: Mudelism
PLEKIST?

Soovin ainult kannatut ja viitsimist asi lõpuni teha. Usu mind, tulemus saab olema rõõmustav. Kõrge kaarega üle vineeri, paberi, tekstoliidi ja plastmassi!

Ise olen seni rongimudeleid põhiliselt paberist-tekstoliidist teinud, näevad ehedad välja ka, aga kätte võttes... njah. Ja pole ka plastmass palju parem, kasvõi seesama aiaraudtee, mis Soome video kolmandal neljandikul sõidab - vedur on küll taksikoera suurune, ahjuuste vahelt väreleb kabiini oranzi valgust ja soundigeneraator teeb väntade taktis tsuh-tsuh ja korstnast hõljub auru. Mis siis, et maksab 2000€, ei ole ikka päris see, kui oled samas mõõtkavas ehedast rauast mudelit katsuda ja veeretada saanud.

[Pilt: Saluring.gif]
29.06.2011 19:18
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #91
RE: Mudelism
(29.06.2011 19:18)Soobel Kirjutas:  PLEKIST?

Soovin ainult kannatut ja viitsimist asi lõpuni teha. Usu mind, tulemus saab olema rõõmustav. Kõrge kaarega üle vineeri, paberi, tekstoliidi ja plastmassi!

Ise olen seni rongimudeleid põhiliselt paberist-tekstoliidist teinud, näevad ehedad välja ka, aga kätte võttes... njah. Ja pole ka plastmass palju parem, kasvõi seesama aiaraudtee, mis Soome video kolmandal neljandikul sõidab - vedur on küll taksikoera suurune, ahjuuste vahelt väreleb kabiini oranzi valgust ja soundigeneraator teeb väntade taktis tsuh-tsuh ja korstnast hõljub auru. Mis siis, et maksab 2000€, ei ole ikka päris see, kui oled samas mõõtkavas ehedast rauast mudelit katsuda ja veeretada saanud.

Ära midagi erilist oota, Tulemus võib nutma ajada hoopis.
29.06.2011 19:36
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Dife Ära
Vanem liige

Postitusi: 463
Liitunud: Sep.2009
Postitus: #92
RE: Mudelism
Kui suur see umbes tuleb? 1:60?

Conectode #1 vihkaja.
29.06.2011 19:36
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tak3574 Ära
Bussi- ja mossefänn

Postitusi: 483
Liitunud: Apr.2010
Postitus: #93
RE: Mudelism
täpselt ei oska öelda.külg(üks)12x4.5 ja esi- ja tagaosa 4.5x4.5
29.06.2011 22:17
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Dife Ära
Vanem liige

Postitusi: 463
Liitunud: Sep.2009
Postitus: #94
RE: Mudelism
12 mida? Millimeetrit? Sentimeetrit? Mina saan muidugi aru, et 12cm, aga mõni natuke väiksema mõtlemisega võib mitte aru saada, sest tööstuslikud pikkusühikud on millimeetrid. Järgmine kord märgi ilusti ära ka Smile

Conectode #1 vihkaja.
30.06.2011 19:12
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #95
RE: Mudelism
Toll on ka mõnes euroopa riigis aksepteeritud mõõtühik.
30.06.2011 20:44
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tak3574 Ära
Bussi- ja mossefänn

Postitusi: 483
Liitunud: Apr.2010
Postitus: #96
RE: Mudelism
sentimeetrites
30.06.2011 21:00
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #97
RE: Mudelism
Eile õhtul hakkasin siis omale mudelit tegema, praegu on alles 1 külg olemas ja seegi üsna poolik, mis siis et oma 3 tundi kindlasti seda teinud.Asi nõuab meeletult aega, pühendamist ja ideid.Seinte tegemisel kasutasin pappi ja paberit.Klaasid sai täpselt nii tehtud nagu eel pool oli soovitatud, vanad cd karbid.Praegu on asi tõesti veel poolik ja loodan et kui nüüd uuesti linna lähen siis saan asjale juba korraliku alguse panna, siin maakohas ju teadagi millised poed.


Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)
   
17.09.2011 12:28
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #98
RE: Mudelism
(17.09.2011 12:28)Trollino Kirjutas:  Eile õhtul hakkasin siis omale mudelit tegema, praegu on alles 1 külg olemas ja seegi üsna poolik, mis siis et oma 3 tundi kindlasti seda teinud.Asi nõuab meeletult aega, pühendamist ja ideid.Seinte tegemisel kasutasin pappi ja paberit.Klaasid sai täpselt nii tehtud nagu eel pool oli soovitatud, vanad cd karbid.Praegu on asi tõesti veel poolik ja loodan et kui nüüd uuesti linna lähen siis saan asjale juba korraliku alguse panna, siin maakohas ju teadagi millised poed.
Väga lahe Smile Ehk näen seda varsti ka oma silmaga.
19.09.2011 09:46
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #99
RE: Mudelism
(17.09.2011 12:28)Trollino Kirjutas:  Eile õhtul hakkasin siis omale mudelit tegema, praegu on alles 1 külg olemas ja seegi üsna poolik, mis siis et oma 3 tundi kindlasti seda teinud.Asi nõuab meeletult aega, pühendamist ja ideid.Seinte tegemisel kasutasin pappi ja paberit.Klaasid sai täpselt nii tehtud nagu eel pool oli soovitatud, vanad cd karbid.Praegu on asi tõesti veel poolik ja loodan et kui nüüd uuesti linna lähen siis saan asjale juba korraliku alguse panna, siin maakohas ju teadagi millised poed.

Jääb waid edu Sulle soowida ja lõpptulemust näha!Tongue

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 19.09.2011 12:15 PETSS.)
19.09.2011 12:15
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #100
RE: Mudelism
(19.09.2011 09:46)Heini Kirjutas:  
(17.09.2011 12:28)Trollino Kirjutas:  Eile õhtul hakkasin siis omale mudelit tegema, praegu on alles 1 külg olemas ja seegi üsna poolik, mis siis et oma 3 tundi kindlasti seda teinud.Asi nõuab meeletult aega, pühendamist ja ideid.Seinte tegemisel kasutasin pappi ja paberit.Klaasid sai täpselt nii tehtud nagu eel pool oli soovitatud, vanad cd karbid.Praegu on asi tõesti veel poolik ja loodan et kui nüüd uuesti linna lähen siis saan asjale juba korraliku alguse panna, siin maakohas ju teadagi millised poed.
Väga lahe Smile Ehk näen seda varsti ka oma silmaga.

Muidugi, juba homme kui midagi valesti ei lähe.Pilte saab jälgida siit kuhu ma aeg-ajalt pilte juurde lisan.

Seinad ma mõtlesin üldse millegiga üle värvida sest see lahendus mis praegu on ei ole ausalt õeldes eriti ilus.
19.09.2011 12:37
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog