Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektriraudtee
Autor Sõnum
lall Ära
Noorliige

Postitusi: 30
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #61
RE: Elektriraudtee
PETSS teab, mis räägib.
(selle postituse viimane muutmine: 01.03.2009 16:01 lall.)
01.03.2009 14:10
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Karl
Unregistered

 
Postitus: #62
RE: Elektriraudtee
25.03.2009 04:03
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
sasstak Ära
Mõnusamalt kohale

Postitusi: 2,672
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #63
RE: Elektriraudtee
(25.03.2009 04:03)Karl Kirjutas:  http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=22446495

Meil ei ole vaja nii palju!!! Praegu on 12 elektrirongi... Ning 10 järjekorda

Mõnusamalt kohale
25.03.2009 11:15
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #64
RE: Elektriraudtee
Äkki on salajane plaan midagi kuskile pikendada või millegi mahtu suurendada?
25.03.2009 11:31
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Karl
Unregistered

 
Postitus: #65
RE: Elektriraudtee
Mahu suurendamine on minu arvates ebatõenäolisem, kui laienemise variant.
25.03.2009 18:33
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ott Ära
Vanem liige

Postitusi: 344
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #66
RE: Elektriraudtee
Kui uued rongid ka kiiremad on, siis sealt saab veelgi aega ja järjekordi kokku hoida ...
25.03.2009 21:00
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Georg Ära
Vale inimene

Postitusi: 1,167
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #67
RE: Elektriraudtee
Rongid on praegugi üsna kiired - ER2 puhul on tehase poolt ette nähtud maksimaalne kiirus 130km/h, Eestis puuduvad paraku sellised rööbasteed, kus nii kiiresti sõita võib...
25.03.2009 21:13
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ihanus53 Ära
-

Postitusi: 245
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #68
RE: Elektriraudtee
Praegu peamine aegluse põhjus tõepoolest siiski rööbastees kinni. Tallinn-Pääsküla on kuskil 60 ringis, Pääsküla-Keila kuni 80-100 ringis, Keila-Paldiski enamuses 60, Keila-Vasalemma kuni 100, Vasalemma-Riisipere kuni 40. Uus veerem võibolla mõne minuti otsalt võidaks, aga see pole primaarne. Tähtsam on mugavus. Ja kuna elektrironge soetatakse rohkem, siis ilmselt tiheneb liiklus. Võibolla tulevikus pikeneb ka elektriraudtee Tapani, kuid selle jaoks kuus rohkem rongi küll ei osteta.
25.03.2009 21:22
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marten. Ära
Vanem liige

Postitusi: 494
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #69
RE: Elektriraudtee
Elektriraudtee pidi ka Valga rongiliikluse enda peale võtma, seda küll diiselrongidega. Kuna liiklus avatakse?, juba ammu pidi avatama, aga see aasta vist küll seda ei juhtu. Mina sõidan küll Elva kanti pigem rongiga kui bussiga.

tartu.yhistransport.eu - Tartu ühistransport
25.03.2009 21:35
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #70
RE: Elektriraudtee
Ma tahaks hoopis seda teada kunas normaalne rongiliiklus Narva jõuab.
25.03.2009 21:37
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #71
RE: Elektriraudtee
Ma ei anna pead, et kõik täpselt nii saab olema, nagu mina pakun, aga ehk mõeldakse eelnevas uudises elektrirongi all 2-3 vagunilisi rongikoosseise, mis võivad sõita üksikutena või ka paaris. Taoliste rongide kasutuselevõtt võimaldaks sarnaselt paljude teiste riikidega kasutada enimkoormatud lõikudel kahte rongi kokkuhaagituna ja vähemkoormatud lõikudel üksikühikuna. Nii näiteks võiks siis tulevikus Tallinn-Keila lõigul sõita 4-6 vaguniline rong, mis siis Keilas pooleks tehakse ja millest siis üks pool Riisiperre, teine Paldiskisse põrutab. Ja sellisel juhul võib 18-st tulevasest uuest rongikoosseisust praeguse reisitiheduse säilitamiseks äkki isegi väheks jääda....
(selle postituse viimane muutmine: 25.03.2009 21:44 Volli.)
25.03.2009 21:43
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ihanus53 Ära
-

Postitusi: 245
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #72
RE: Elektriraudtee
Elektriraudtee diiselrongidega teenindamine peaks selguma veel selle kuu jooksul. Ma olen üpris kindel, et seda ei juhtu ühelt poolt ebamõistliku uute rongide rendi tõttu ning Edelaraudtee lobitöö tõttu. Kel huvi lähemalt, siis raudteefoorumis natuke põhjalikumalt asja seletatud. Tartu-Elva-Valga suuna avamine pole tõenäoline enne 2010. aasta maid ning tõenäoliselt Edelaraudtee enam Valka ei satu...
25.03.2009 21:46
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Raudteehull Ära
abi

Postitusi: 71
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #73
RE: Elektriraudtee
Aegviidu - Tallin on enamasti 120km/h,kuid seal ei kihutata kah,sest muidu jõuavad varm,plaan lõdva..
25.03.2009 22:35
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kaspar Ära
Ideegeneraator

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #74
RE: Elektriraudtee
(25.03.2009 21:43)Volli Kirjutas:  Nii näiteks võiks siis tulevikus Tallinn-Keila lõigul sõita 4-6 vaguniline rong, mis siis Keilas pooleks tehakse ja millest siis üks pool Riisiperre, teine Paldiskisse põrutab. Ja sellisel juhul võib 18-st tulevasest uuest rongikoosseisust praeguse reisitiheduse säilitamiseks äkki isegi väheks jääda....
Kusjuures ma olen samas laadis asja lugenud versioonis, et 7-vagunilisest koosseisust 4 sõidab edasi kas Riisiperre või Paldiskisse ja 3 tagasi Tallinna...

[Pilt: signa5.png]
(selle postituse viimane muutmine: 25.03.2009 22:59 Kaspar.)
25.03.2009 22:59
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Edelareisija
Unregistered

 
Postitus: #75
RE: Elektriraudtee
(25.03.2009 22:59)Kaspar Kirjutas:  Kusjuures ma olen samas laadis asja lugenud versioonis, et 7-vagunilisest koosseisust 4 sõidab edasi kas Riisiperre või Paldiskisse ja 3 tagasi Tallinna...

Mind huvitab kõige rohkem,mis siis saama hakkab kui rongid nii käima pannakse. Meie Eesti inimesed pole harjunud sellise reisimisviisiga kus kusagil poole liini pealt lahutatakse koosseisud ära ning kumbki rong läheb oma teed... Inimesed juba Balti jaamas peavad hakkama vaatama,millisesse koosseisu istuda et soovitud sihtpunkti jõuda muidu juhtub,et sõidab Paldiski asemel Riisiperre...
Samasugust viisi võiks kasutada ju ka Narva ja Tartu rongidega,Tapal "poolitamisega",saab nii ka hommikuse Tallinn-Narva käima...
Ma ei tea tõesti kuidas meil see nii käima hakkab aga Lätis sõidavad küll. Riia-Daugavspils ja Gülbene rongid koos ning poole maa peal lüüakse rong pooleks...
Viimane lõpp läks küll vähe teemast välja.
25.03.2009 23:59
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #76
RE: Elektriraudtee
Ma just mõtlesin sama asja. Kui Keilas rong pooleks tehakse, siis mis saab neist Kibuna sibulakasvatajatest kes Balti jaamas on harjunud Risenburgi rongi viimasesse vagunisse istuma? Eelduseks siis, et nina põrutab Riisiperesse ja tagumine pool Paldiski poole.
26.03.2009 00:04
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #77
RE: Elektriraudtee
(25.03.2009 23:59)Edelareisija Kirjutas:  Mind huvitab kõige rohkem,mis siis saama hakkab kui rongid nii käima pannakse. Meie Eesti inimesed pole harjunud sellise reisimisviisiga kus kusagil poole liini pealt lahutatakse koosseisud ära ning kumbki rong läheb oma teed... Inimesed juba Balti jaamas peavad hakkama vaatama,millisesse koosseisu istuda et soovitud sihtpunkti jõuda muidu juhtub,et sõidab Paldiski asemel Riisiperre...
Klienditeenindajatega rongides poldud ju samuti alguses harjutud, nüüd võetakse neid aga loomulike elementidena Smile
Klienditeenindaja ongi just see inimene, kes reisijale sihtkohta pileti müüb ja ta seejuures ka õigesse vagunisse suunab. Lisaks on igas kaasaegses vagunis elektroonilised infotablood, kus annab ju jagada igasugust infot: selle vaguni reisi sihtpunkt, järgmine peatus, rongi hetkekiirus (Soome rongid näiteks näitavad seda) j.n.e.
(selle postituse viimane muutmine: 26.03.2009 06:43 Volli.)
26.03.2009 06:20
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #78
RE: Elektriraudtee
Inimene harjub kõigega. Aga oi seda nurinat mis alguses olema hakkab kui klienditeenindaja neid kaameleid viimasest vagunist rongi esimese otsa poole juhatama hakkab. See on lausa müstiline kui palju kodinaid on üks dadšapõllumees võimeline endaga kaasas tassima kui "suvilasse" läheb.
26.03.2009 06:39
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #79
RE: Elektriraudtee
(26.03.2009 06:39)Oxygen Kirjutas:  Inimene harjub kõigega. Aga oi seda nurinat mis alguses olema hakkab kui klienditeenindaja neid kaameleid viimasest vagunist rongi esimese otsa poole juhatama hakkab. See on lausa müstiline kui palju kodinaid on üks dadšapõllumees võimeline endaga kaasas tassima kui "suvilasse" läheb.
Kui jaksas oma kodinad juba jaama vedada, siis jaksab neid ka vaguni või kahe võrra veel tarida, kui tarvis....
26.03.2009 06:41
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Edelareisija
Unregistered

 
Postitus: #80
RE: Elektriraudtee
Mis siis kui selline "tahmas" Keilas peale tuleb sooviga Laitsesse sõita aga läheb hoopis Paldiski poole? Teenindajad alati nii kiiresti ka kohale ei jõua ning praegune elu näitab,et kuigi on igal pool vagunites nii piltmärgised,kirjad jms. "nänni" üleval,ei näe inimesed neid ikkagi ja seda juba aastaid. On küllalt selliseid penskareid,kes iga päev (või siis päris tihti) sõidavad,on neile sadu kordi seletatud ja näidatud aga Ikka käiakse WC-sid otsimas sealt kus neid pole,tahavad väljuda vaguni esimesest uksest,kus on ette nähtud kõrgele perroonile,madalale perroonile jne. Selliseid ei õpeta muu kui vaid elu ise ja taolisi "pooloinaid" inimesi on paraku päris palju. Mina ei usu ega hakka ka uskuma,et rahvas selliste asjadega,s.h. ka rongide poolitamisega poolel liinil, lähimate aastatega ära harjub,pikem räägime juba kümnetest aastatest.
Need viimased read käivad rohkem Edelaraudtee kohta aga ega Elektriraudtee ka erand pole.
26.03.2009 21:27
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog