Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metroo Tallinnasse?
Autor Sõnum
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #21
RE: Metroo Tallinnasse?
(20.06.2009 22:13)Kaspar Kirjutas:  Aga vastupidi Teie arvamustele olen ma mingil imelikul põhjusel kindel, et me kõik saame veel selle trammiga ükskord sõita. Ma ei tea, miks ma nii arvan, aga millegipärast olen ma endas kindel Smile.
Teises teemas oli juttu just, kui hea või halb on KE Tallinna arengule ja möödunud aastal oleks MKM Laagna tee trammi esialgsele projekteerimisetapile EL-i rahadest juba mingi toe taha pannud, kui poleks seda igavest kisklemist Edgari (just Edgari, mitte KE tervikuna) ja teiste erakondade vahel.....Aga praeguse seisuga plaan külmutati taas, kuniks midagi muutub poliitilises plaanis
Seega siin just see üks punkt, mille pärast ka Tallinn vajaks vahetust Smile
20.06.2009 22:24
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #22
RE: Metroo Tallinnasse?
(20.06.2009 22:24)Volli Kirjutas:  
(20.06.2009 22:13)Kaspar Kirjutas:  Aga vastupidi Teie arvamustele olen ma mingil imelikul põhjusel kindel, et me kõik saame veel selle trammiga ükskord sõita. Ma ei tea, miks ma nii arvan, aga millegipärast olen ma endas kindel Smile.
Teises teemas oli juttu just, kui hea või halb on KE Tallinna arengule ja möödunud aastal oleks MKM Laagna tee trammi esialgsele projekteerimisetapile EL-i rahadest juba mingi toe taha pannud, kui poleks seda igavest kisklemist Edgari (just Edgari, mitte KE tervikuna) ja teiste erakondade vahel.....Aga praeguse seisuga plaan külmutati taas, kuniks midagi muutub poliitilises plaanis
Seega siin just see üks punkt, mille pärast ka Tallinn vajaks vahetust Smile
Olles küll olnud RE või IRL walija(europaralamenti küll Sotside) pooldaja ei usu ma ,et ka nende wõimulolek oleks muutnud Lasnamäe trammi käekäiku.Pigemalt(ei wäsi kordamast ) asi oleks weel hullem kui praegu.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
20.06.2009 22:45
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog