Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 3Hääli - 4.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SLK (Saaremaa Laevakompanii)
Autor Sõnum
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #181
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
Arvatavasti see kodumaa lipp pannakse juba laevatehases külge.
23.01.2011 21:37
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #182
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
(23.01.2011 20:17)Erki Kirjutas:  Eks laeva firmast tellitakse ja kust nemad selle ostavad siis seda küsi neilt.

Nojah. Ma arvasin,et sa ikka täpsemini tead. Teistele seletad küll asju nii,et kirjutad suurte tähtedega lausa ja ütled,et lollid kes sinust aru ei saa aga näe mina ei saa ikka teada kus kohast laevapeale lippe saadakse. KAPTEN Erki peaks ju ometi kõike teadma laevandusest.. Aga eks ma uurin siis mujalt mõne TARGEMA inimese käest kes midagi teab kah.
24.01.2011 07:34
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Erki Ära
Kuldliige

Postitusi: 107
Liitunud: Jun.2010
Postitus: #183
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
(24.01.2011 07:34)moosic Kirjutas:  
(23.01.2011 20:17)Erki Kirjutas:  Eks laeva firmast tellitakse ja kust nemad selle ostavad siis seda küsi neilt.

Nojah. Ma arvasin,et sa ikka täpsemini tead. Teistele seletad küll asju nii,et kirjutad suurte tähtedega lausa ja ütled,et lollid kes sinust aru ei saa aga näe mina ei saa ikka teada kus kohast laevapeale lippe saadakse. KAPTEN Erki peaks ju ometi kõike teadma laevandusest.. Aga eks ma uurin siis mujalt mõne TARGEMA inimese käest kes midagi teab kah.

Tõesti on sul nii väga vaja teada kust kohast laevafirma omale lipe ostab?
24.01.2011 14:47
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #184
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
Jah on ! Töötan nimelt lipufirmas ning igasugune info potensiaalsete klientide kohta on teretulnud. Nii,et lugupeetud KAPTEN Erki anna aga teada kust nad siis ostavad.Ma eeldan,et sa ikka tead laevandusest ja laevadega ning laevafirmadega seotud asjadest miskit. Või kui sa ise ei tea siis sa võiksid uurida oma sugulaste käest kes kõik ka kaptenid on.
24.01.2011 21:53
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Erki Ära
Kuldliige

Postitusi: 107
Liitunud: Jun.2010
Postitus: #185
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
Väga vaja esineda?
24.01.2011 22:36
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Taylor Ära
Vana Kala

Postitusi: 1,157
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #186
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
Vabandust, et vahele sekkun, aga Kapten Erki - selle asemel, et siin tühja rääkida, võiksid kord küsimusele ära vastata ning teema oleks ammendatud. Ei ole ise laevateadlane ega -huviline, kuid sellised postitused, kus mõni "tarkus" kirja pandud ning kui pärast küsida, siis jälle ei tea, jäävad hästi silma.
24.01.2011 22:54
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hannes Ära
Värske kala

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #187
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
Ma toon välja analoogia, iseasi, kui palju see klapib. Mina kui lihtne töötaja ei pea teadma, kust tööandja mulle müraklapid, töökindad ning -jalanõud on muretsenud, või töövahendi. Peaasi, et need mul olemas on ja kasutuskõlblikud. Ärge palun õiendage. Kas see, mis firma neid lippe laevafirmale valmistab või tarnib, on tõesti nii tähtis osa laevanduses, et ilma selle teadmiseta kapteniks ei saa?

Kuula SIIT!

Powered by Debian GNU/Linux
(selle postituse viimane muutmine: 25.01.2011 05:16 Hannes.)
25.01.2011 05:06
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #188
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
Hannes. Sa kas kaitsed teda või sa lihtsalt ei saa asjast ise ka aru miks see teemaarendus on. Mõte on selles,et kui ma väidan end kõike teadvat (seda mitte ainult otse öeldse vaid ka ridade vahelt lugedes kuidas mõnedele asju "ära seletatakse") siis ma peaksin oskama ju kõigele vastata kah. Olgu nende lippudega kuidas on aga ma kavatsen edaspidigi küsimusi esitada kui mulle midagi arusaamatuks jääb või ma lihtsalt ei tea. Ja küsija suupihta ei pidanud ju keegi lööma´,või mis ???
25.01.2011 16:03
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
TallinkTitanic Ära
Vana kala

Postitusi: 99
Liitunud: Nov.2009
Postitus: #189
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
(25.01.2011 16:03)moosic Kirjutas:  Hannes. Sa kas kaitsed teda või sa lihtsalt ei saa asjast ise ka aru miks see teemaarendus on. Mõte on selles,et kui ma väidan end kõike teadvat (seda mitte ainult otse öeldse vaid ka ridade vahelt lugedes kuidas mõnedele asju "ära seletatakse") siis ma peaksin oskama ju kõigele vastata kah. Olgu nende lippudega kuidas on aga ma kavatsen edaspidigi küsimusi esitada kui mulle midagi arusaamatuks jääb või ma lihtsalt ei tea. Ja küsija suupihta ei pidanud ju keegi lööma´,või mis ???
Erki andis juba sulle minumeelest mõista, et ta ei tea seda vastust ja ega ta ei peagi seda teadma. Lippude ostmisel ja laevandusel pole mitte mingit seost. Ja tema eriala ja huviala on siiski veel laevandus, mitte lippude valmistamine ja müümine. Ma ei näe põhjust, miks peaks üks laevanushuviline teadma, kust laevafirma endale lippe tellib, nii et pole mõtet teda siin ahisada.
Ja sinu viimase kahe lause kohta, et kui küsija viisakalt küsida oskab, mitte ei püüa teisi igal võimalikul moel mõnitada, siis võibolla sa avastad, et su küsimusele keegi isegi üllatus-üllatus vastab.
26.01.2011 17:05
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #190
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
Lisaks on Erki Kunagi tulevikus kapten, mitte praegu =)
26.01.2011 18:09
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #191
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
Mismoodi see viisakas küsimine siis välja näeb,et vastaks siin teatud inimeste moraalinormidele ja eetilisusele,et mu küsimused ei oleks mõnitamised ja nüüdsest siis juba ka AHISTAMISED. Ja üleüldse-kes keelab mul sama nõmedalt küsida kui eelnenud on sama nõme küsimust nõudev materjal ning sama nõmedad vastused? Kui minu kirjutised teid kõiki AHISTAVAD ja MÕNITAVAD siis ärge lugege neid. Aga kui mul on küsimus siis mina ka küsin. Ja rohkem ma ei kirjuta teile vastu,sest see pole teemakohane.

p.s. tallinktitanic kas see mõista andmine käis tema poolt lausega "Tõesti on sul nii väga vaja teada kust kohast laevafirma omale lipe ostab?" või hoopis lausega "Väga vaja esineda?" . Kui teie "jõnkside" "joujou" keeles nendest nii välja lugeda võib siis ma südamest vabandan,et ma olen jälle valesti aru saanud ning hakkan mõtlema pensioni peale kuna minu keelelised oskused ei kõlba enam 21. sajandisse.
(selle postituse viimane muutmine: 26.01.2011 21:36 moosic.)
26.01.2011 21:32
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #192
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
(26.01.2011 17:05)TallinkTitanic Kirjutas:  Lippude ostmisel ja laevandusel pole mitte mingit seost.
Selline avaldus?! Laev ilma liputa on nagu mees ilma...
Ja üldiselt on minu meelest tegemist täielikult põhjendatud küsimusega. Ma võrdleks neid näiteks sellega, et kust mõni bussifirma endale reklaame (kleebiseid) tellib või näiteks kust saab taksoplafooni. Seda viimast küsimust olen ma isegi ühes teises foorumis kohanud ja sellele vastati. Äkki küsijal on endal laev millele lippu vaja või buss mida tahaks üle kleepida.
26.01.2011 22:04
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Erki Ära
Kuldliige

Postitusi: 107
Liitunud: Jun.2010
Postitus: #193
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
26.01.2011 22:36
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #194
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
Olemas. Aitähh konkreetse vastuse eest.
27.01.2011 06:55
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ziepniekkalns Ära
Vanem liige

Postitusi: 598
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #195
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
Parvlaev Muhumaal võiks olla rohkem ruumi ja istekohti reisijate jaoks. Pühapäeviti on laevas tõsiselt kitsas.
28.02.2011 16:52
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #196
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
(28.02.2011 16:52)ziepniekkalns Kirjutas:  Parvlaev Muhumaal võiks olla rohkem ruumi ja istekohti reisijate jaoks. Pühapäeviti on laevas tõsiselt kitsas.
Ajad muutuwad ja nõudmised ka.Sa wististi nõnda noor miis .et es mäleta aegu kui õnnelik oldi ,et praamile peale sai.Massinad nii tihkelt täus aeti ,et saanud wällagi.Terwe tee istusid autos nagu silk pütis.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
28.02.2011 19:09
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HYTR Ära
Liige

Postitusi: 91
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #197
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
(28.02.2011 16:52)ziepniekkalns Kirjutas:  Parvlaev Muhumaal võiks olla rohkem ruumi ja istekohti reisijate jaoks. Pühapäeviti on laevas tõsiselt kitsas.

Kui vähegi võimalik, siis väldi tippaeguBig Grin
28.02.2011 21:46
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
ziepniekkalns Ära
Vanem liige

Postitusi: 598
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #198
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
Petss - selliseid aegu tõesti mina näinud poleSmile
HYTR - oleks jääteed kasutanud, aga kui järjekord kolme tunnini küündib, siis valid ikka praami. Natuke mõistmatuks jääb pühapäevane sõidugraafik Heltermaa-Rohuküla suunal. Praam väljub 16:30 ning järgmine väljumine on ALLES 20:30 ning pühapäeviti on selles suunas reisijaid rohkem kui vaja.
Samas kuskilt vist lugesin, et hetkel Ofelia ei sõida raskete jääolude tõttu ja ilmselt peaks Ofelia 18:30 Rohuküla suunas väljuma.
28.02.2011 23:49
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #199
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
Isegi mina olen vana Volgaga Saaremaa poole sõitnud nii, et auto oli nagu kilukarp.
01.03.2011 13:41
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HYTR Ära
Liige

Postitusi: 91
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #200
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
(28.02.2011 23:49)ziepniekkalns Kirjutas:  Samas kuskilt vist lugesin, et hetkel Ofelia ei sõida raskete jääolude tõttu ja ilmselt peaks Ofelia 18:30 Rohuküla suunas väljuma.

Hetkel jäätee toimise ajal nii ongi.
01.03.2011 20:02
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog