Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 3Hääli - 4.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SLK (Saaremaa Laevakompanii)
Autor Sõnum
TallinkTitanic Ära
Vana kala

Postitusi: 99
Liitunud: Nov.2009
Postitus: #189
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii)
(25.01.2011 16:03)moosic Kirjutas:  Hannes. Sa kas kaitsed teda või sa lihtsalt ei saa asjast ise ka aru miks see teemaarendus on. Mõte on selles,et kui ma väidan end kõike teadvat (seda mitte ainult otse öeldse vaid ka ridade vahelt lugedes kuidas mõnedele asju "ära seletatakse") siis ma peaksin oskama ju kõigele vastata kah. Olgu nende lippudega kuidas on aga ma kavatsen edaspidigi küsimusi esitada kui mulle midagi arusaamatuks jääb või ma lihtsalt ei tea. Ja küsija suupihta ei pidanud ju keegi lööma´,või mis ???
Erki andis juba sulle minumeelest mõista, et ta ei tea seda vastust ja ega ta ei peagi seda teadma. Lippude ostmisel ja laevandusel pole mitte mingit seost. Ja tema eriala ja huviala on siiski veel laevandus, mitte lippude valmistamine ja müümine. Ma ei näe põhjust, miks peaks üks laevanushuviline teadma, kust laevafirma endale lippe tellib, nii et pole mõtet teda siin ahisada.
Ja sinu viimase kahe lause kohta, et kui küsija viisakalt küsida oskab, mitte ei püüa teisi igal võimalikul moel mõnitada, siis võibolla sa avastad, et su küsimusele keegi isegi üllatus-üllatus vastab.
26.01.2011 17:05
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Sõnumeid selles teemas
SLK (Saaremaa Laevakompanii) - Oxygen - 23.03.2009, 06:36
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii) - Liisu323 - 23.03.2009, 16:59
RE: SLK (Saaremaa Laevakompanii) - TallinkTitanic - 26.01.2011 17:05

Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog