Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 5Hääli - 3.6 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Autor Sõnum
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #1
Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Juba ammu huvitab.Milline walgusjõud vedurite latrenatel(väikestel tuledel ja suurel prozel)? Ning lennukite maandumistuledel? Tänud .1 loll jõuab rohkem küsida kui 10 tarka wastata.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
14.03.2009 00:17
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #2
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
(14.03.2009 00:17)PETSS Kirjutas:  Juba ammu huvitab.Milline walgusjõud vedurite latrenatel(väikestel tuledel ja suurel prozel)?
Prožektor on 50V, näitamise kaugus oleneb, kuidas reguleeritud on. Väiksed ehk puhvrituled nii maksimum 5 meetrit.
14.03.2009 00:28
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hannes Ära
Värske kala

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #3
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
Hea küll, üks küsimus minultki.
Mis asi teeb trollidel sõitma hakates sellist kiunuvat häält? Eriti just Škodadel ja ka vanematel Solaristel? Uuematel pole täheldanud.

Kuula SIIT!

Powered by Debian GNU/Linux
14.03.2009 08:17
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #4
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
Türistor teeb seda häält. See on see pooljuht-takisti mis teeb nii, et kui juht pedaali vajutab, siis ei hakkaks kohe mootor maksimaalse võimsusega trolli edasi lennutama vaid kohaltvõtt oleks ikka sujuv. Mõni kõvem füüsik seletagu lahti kuidas see asi täpselt toimub. Mina tean nii palju kui juht teadma peab.
14.03.2009 09:34
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hannes Ära
Värske kala

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #5
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
(14.03.2009 10:00)Liisu323 Kirjutas:  Aga miks vanem solaris ikkagi sellist nokia muusikat vahepeal teeb?Kas mingit muud muusikat ei oleks siis võinud panna või? Ja miks neid kette on sinna trolli alla vaja?
Muusika vajalikkuse kohta ei tea ma midagi öelda, aga need ketid trolli all on mõeldud ilmselt maanduseks.

Oxygen'ile aitäh vastuse eest, hakkasin juba taipama.Smile

Kuula SIIT!

Powered by Debian GNU/Linux
14.03.2009 10:12
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #6
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
See muusika on lihtsalt mõne inseneri arvates parem variant kui tavaline summeri prääks. Ega sellest lahti ei saa ükskõik kui palju siin jahuda. See mind ei häirigi niivõrd kui see kõrvulukustav kiunumine mis sinna uste külge on pandud. Sellega võiks küll midagi ette võtta.

Ketid on ilmselgelt maanduseks. See on seal niiöelda "igaks juhuks". Tegelikult on vasak sarv faas ja parem null.
14.03.2009 11:21
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #7
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
Kui 82-83 saabusid esimesed TR 14 (210-213) oli neil kohaltvõttes mingi meloodia.Hilisematel trollidel see puudus.Ja aru ma ei saa miks see ustesulgumise hääl häirib.Noored inimesed ja närwid juba läbi.See signaal just reisijate pärast,et kõik teaksid uksed sulguwad.Trammid seda kella enne ukesulgemist minuteada koguaeg kasutanud.Ja ,mis teeksite siis kui bussijuhid kasutaksid kellanuppu (nagu omalajal Ikarustel)?

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 14.03.2009 22:53 PETSS.)
14.03.2009 22:50
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #8
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
Trammide kell, Škoda trollide prääks ja Ikaruste kellahelin on talutav ja isegi tervitatav. Aga Solarised teevad umbes samasugust häält nagu mõni suitsuandur mis tulekahju korral surnud ka üles peab äratama. Minu mõttes see uste sulgumine nii ohtlik sündmus küll ei ole, et selle pärast lausa alarmi tuleb anda. Esimese ukse juures seda möga vist ei ole või on see vaiksem. Igatahes sellises keskkonnas kus iga paari minuti tagant evakuatsioon välja kuulutatakse mina tööd küll teha ei suudaks. Või kui just peab, siis vatti vist apteegis veel müüakse, pluss dispetšeris väike aspiriinitablett peavalu vastu.
14.03.2009 23:01
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #9
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
Ma ei taha waielda ukse sulgemis küsimustes.Paraku olemas säänseid kodanikke kes elawad omas maailmas.Neile ei lähe miskit peale enda korda.Vaat just selliste jaoks signaal ongi.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
14.03.2009 23:14
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #10
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
(14.03.2009 23:01)Oxygen Kirjutas:  Minu mõttes see uste sulgumine nii ohtlik sündmus küll ei ole, et selle pärast lausa alarmi tuleb anda.
Viimase aja artikleid ajakirjanduses lugedes muud probleemi ühissõidukitega nagu enam ei olegi, kui et keegi kuskil jälle ukse vahel ja et kes selles süüdi! Siit siis järeldus, et ikka liiga vaikselt sulguvad need uksed või et signaal peaks veelgi valjum olema Tongue
14.03.2009 23:21
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #11
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
See waid minu kogemus millest paraku kõik aru ei saa.Wajutades uksenuppu ei sulgu need uksed koheselt.Ja toopärastki paljudel negatiiwne eelarwamus ,et jätsin neid meelga ukse taha.Samas kui reisija astub tagaukse alumisele astmele ,neid salongi peeglist võimatu näha.Kasutaja Vladile asi ette näidatud.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 14.03.2009 23:56 PETSS.)
14.03.2009 23:54
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Raudteehull Ära
abi

Postitusi: 71
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #12
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
Tsitaat:Igatahes sellises keskkonnas kus iga paari minuti tagant evakuatsioon välja kuulutatakse mina tööd küll teha ei suudaks. Või kui just peab, siis vatti vist apteegis veel müüakse, pluss dispetšeris väike aspiriinitablett peavalu vastu.

Kui tõesti peaks töötama seal,siis ilmselt mina teeks nii et ühendaks need tilinad elekti süsteemist lahti...
15.03.2009 10:00
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Potsataja103 Ära
VanaPaks

Postitusi: 362
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #13
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
(15.03.2009 10:00)Raudteehull Kirjutas:  
Tsitaat:Igatahes sellises keskkonnas kus iga paari minuti tagant evakuatsioon välja kuulutatakse mina tööd küll teha ei suudaks. Või kui just peab, siis vatti vist apteegis veel müüakse, pluss dispetšeris väike aspiriinitablett peavalu vastu.

Kui tõesti peaks töötama seal,siis ilmselt mina teeks nii et ühendaks need tilinad elekti süsteemist lahti...
Ega peadpidi ukse vahele jooksnud vanamuttide kägin parem pole, rääkiv pool jääb ju sissepoole.
15.03.2009 10:55
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
coldrexX Ära
Noor ja roheline

Postitusi: 556
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #14
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
(15.03.2009 10:55)Potsataja103 Kirjutas:  
(15.03.2009 10:00)Raudteehull Kirjutas:  
Tsitaat:Igatahes sellises keskkonnas kus iga paari minuti tagant evakuatsioon välja kuulutatakse mina tööd küll teha ei suudaks. Või kui just peab, siis vatti vist apteegis veel müüakse, pluss dispetšeris väike aspiriinitablett peavalu vastu.

Kui tõesti peaks töötama seal,siis ilmselt mina teeks nii et ühendaks need tilinad elekti süsteemist lahti...
Ega peadpidi ukse vahele jooksnud vanamuttide kägin parem pole, rääkiv pool jääb ju sissepoole.

Big GrinBig GrinBig Grin Naeruvärk. Mul oli lihtsam lahendus, uksed käisid niivõrd aeglaselt, et peale nuppu vajutamist 2 inimest said sisse veel vabalt.
Poole aasta jooksul ei ole ukse vahel keegi jäänud!
Palju probleeli toovad just uksed, mis sulgevad giljotiini kiirusega, inimesed ei jõua reageerida ja jäävad kägisema...
15.03.2009 18:02
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Potsataja103 Ära
VanaPaks

Postitusi: 362
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #15
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
(15.03.2009 18:02)coldrexX Kirjutas:  ... uksed käisid niivõrd aeglaselt, et peale nuppu vajutamist 2 inimest said sisse veel vabalt.
Poole aasta jooksul ei ole ukse vahel keegi jäänud!
Kaks jõuavad, aga see kolmas jääb ju ikka vahele.
16.03.2009 00:59
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #16
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
Mis autol kapoti all on? Küsija suu peale ei lööda küll, aga püüaks natukene ka loogilist mõtlemist juurutada. Kui masin on täismadala põhjaga, siis järelikult põhja alla köögipoolt ei pane. Järelikult tuleb mootor, kompressor, igasugused elektroonikablokid ja muu kila-kola kuskile mujale mahutada. Ja luugid on ilmselgelt selleks, et kõigele sellele ligi pääseks.
16.03.2009 06:24
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #17
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
Kuda trammid depoos õigesse järjekorda õhtul depoos pannakse
16.03.2009 09:46
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ott Ära
Vanem liige

Postitusi: 344
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #18
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
Paigutajad on, kui ma nüüd väga jämedalt puusse ei pane, siis õhtul toob juht oma vaguni Pärnu mnt depoos remondihalli ukse taha ja siis paigutaja uurib ja mõtleb, kas tuleb lasta tagurpidi pargi taha nurka või seest läbi, olnevalt siis järgmise päeva väljumisajast.
16.03.2009 10:12
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #19
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
(16.03.2009 10:12)Ott Kirjutas:  Paigutajad on, kui ma nüüd väga jämedalt puusse ei pane, siis õhtul toob juht oma vaguni Pärnu mnt depoos remondihalli ukse taha ja siis paigutaja uurib ja mõtleb, kas tuleb lasta tagurpidi pargi taha nurka või seest läbi, olnevalt siis järgmise päeva väljumisajast.
Kuna meie kaasfoorumlaste seas peaks olema hetkel vähemalt üks vagunite paigaldaja depoos, siis eks tema oskaks väga täpselt kirjeldada, millises järjekorras trammid depooteedele lükkama peab, aga üldjoontes ütles Ott kõik juba ära, et arvestatakse järgmise päeva graafikuid ja et esimest varahommikust trammi ei pakita depoo nurka kõige taha Smile
(selle postituse viimane muutmine: 16.03.2009 12:01 Volli.)
16.03.2009 11:59
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #20
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda.
Tänan teadjaid vastuse eest
16.03.2009 12:57
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog