Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 5Hääli - 3.6 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Autor Sõnum
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #481
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Juutuubis on videoid küll kuidas need sõidavad. Edasi saab nendega sõita küll. Maailmas sõidetakse veel pikemate autorongidega.
http://www.youtube.com/watch?v=jVPzxratRk0
Mina tahaks hoopis teada kuidas tagurdamine käib.
(selle postituse viimane muutmine: 27.09.2009 12:29 Oxygen.)
27.09.2009 12:29
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #482
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Budapestis nagu videost näha ka ka liiguvad vanemad Ikarused ringi. Aga kus mujal nad liikuma peaksidki.
27.09.2009 13:01
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MrJL Ära
Vaikne huviline

Postitusi: 211
Liitunud: Jul.2009
Postitus: #483
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(27.09.2009 12:29)Oxygen Kirjutas:  Juutuubis on videoid küll kuidas need sõidavad. Edasi saab nendega sõita küll. Maailmas sõidetakse veel pikemate autorongidega.
http://www.youtube.com/watch?v=jVPzxratRk0
Mina tahaks hoopis teada kuidas tagurdamine käib.

Võibolla ei olegi tagurdamiskäiku .Big Grin Aga ma ise arvan et kõige tagumises "vagunis" on mingi mootor ja sealt siis kuidagi...

Idea
27.09.2009 16:02
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #484
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(27.09.2009 16:02)MrJL Kirjutas:  
(27.09.2009 12:29)Oxygen Kirjutas:  Juutuubis on videoid küll kuidas need sõidavad. Edasi saab nendega sõita küll. Maailmas sõidetakse veel pikemate autorongidega.
http://www.youtube.com/watch?v=jVPzxratRk0
Mina tahaks hoopis teada kuidas tagurdamine käib.

Võibolla ei olegi tagurdamiskäiku .Big Grin Aga ma ise arvan et kõige tagumises "vagunis" on mingi mootor ja sealt siis kuidagi...
Mingis videos oli tagurdamist näha.. igatahes üks on kindel - seda tehakse aeglaselt Big Grin ja ma sain ka oma küsimusele vastuse.. jube hästi keerab see buss Big Grin
27.09.2009 16:07
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #485
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(27.09.2009 16:02)MrJL Kirjutas:  Võibolla ei olegi tagurdamiskäiku .Big Grin Aga ma ise arvan et kõige tagumises "vagunis" on mingi mootor ja sealt siis kuidagi...
Teeks nii, et need kes autodest ikka absoluutselt mitte midagi ei jaga ei hakka oma ulmelisi uitmõtteid levitama. Käigukast on selle jaoks, et masinat teistpidi liikuma panna. Küsimus on selles kuidas seda sarapanni juhitakse.
27.09.2009 16:38
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #486
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(27.09.2009 16:38)Oxygen Kirjutas:  
(27.09.2009 16:02)MrJL Kirjutas:  Võibolla ei olegi tagurdamiskäiku .Big Grin Aga ma ise arvan et kõige tagumises "vagunis" on mingi mootor ja sealt siis kuidagi...
Teeks nii, et need kes autodest ikka absoluutselt mitte midagi ei jaga ei hakka oma ulmelisi uitmõtteid levitama. Käigukast on selle jaoks, et masinat teistpidi liikuma panna. Küsimus on selles kuidas seda sarapanni juhitakse.

Üks võimalus on näiteks et sellel mingi oma süsteem ja juhid siis vastava väljaõppe saanud..
27.09.2009 16:41
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
coldrexX Ära
Noor ja roheline

Postitusi: 556
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #487
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
meie bussirongiga saab ka tagurdada, ainult aeglaselt ja ettevaatlikult...
ja sellel on sama põhimõtte, kuid pööramisnurk jääb suuremaks kui bussirongil...
28.09.2009 07:46
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #488
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Bussirong on selge. Tavaline täishaagis. Aga see lohe läheb minu meelest päris hästi kääri.
28.09.2009 14:11
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Martti Ära
Vanem liige

Postitusi: 710
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #489
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(23.09.2009 15:05)Regardman Kirjutas:  Aga tõsine veteran on ka Rannu Rukkilille õpilasliinidel sõitev endine Harjumaa Liinide Delta City, aastast 1976.
Ei sõida see buss õpilasliinidel ja ammugi mitte regulaarliinidel. Buss on reservis ja valmis asenduseks välja sõitma. Nii et vanimat regulaarliinil sõitvat bussi võite edasi otsida. Ma tahaks teada, miks arvatakse olevat Rannu Rukkilille Delta City endine MRP buss, kui kere ja väljalaske aasta on hoopis erinev? MRP ja Rannu Rukkilill Tundub et möödarääkimine on kellelgi olnud.

"Welcome to Ida-Virumaa"
28.09.2009 17:32
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Georg Ära
Vale inimene

Postitusi: 1,167
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #490
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(28.09.2009 17:32)Martti Kirjutas:  
(23.09.2009 15:05)Regardman Kirjutas:  Aga tõsine veteran on ka Rannu Rukkilille õpilasliinidel sõitev endine Harjumaa Liinide Delta City, aastast 1976.
Ei sõida see buss õpilasliinidel ja ammugi mitte regulaarliinidel. Buss on reservis ja valmis asenduseks välja sõitma. Nii et vanimat regulaarliinil sõitvat bussi võite edasi otsida. Ma tahaks teada, miks arvatakse olevat Rannu Rukkilille Delta City endine MRP buss, kui kere ja väljalaske aasta on hoopis erinev? MRP ja Rannu Rukkilill Tundub et möödarääkimine on kellelgi olnud.
Endine MRP-lane oli/on 002MRP (arvel on, aga kindlustust mitte) ning buss ise on tehniliselt täiesti identne 518ANH-ga, mõlemad valmistatud 1976. aastal ja pärit Soome linnast Turult.
28.09.2009 18:47
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Martti Ära
Vanem liige

Postitusi: 710
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #491
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(28.09.2009 18:47)Georg Kirjutas:  Endine MRP-lane oli/on 002MRP (arvel on, aga kindlustust mitte) ning buss ise on tehniliselt täiesti identne 518ANH-ga, mõlemad valmistatud 1976. aastal ja pärit Soome linnast Turult.
Uurin seda asja lähitulevikus Idas...

"Welcome to Ida-Virumaa"
28.09.2009 19:02
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #492
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(28.09.2009 19:02)Martti Kirjutas:  
(28.09.2009 18:47)Georg Kirjutas:  Endine MRP-lane oli/on 002MRP (arvel on, aga kindlustust mitte) ning buss ise on tehniliselt täiesti identne 518ANH-ga, mõlemad valmistatud 1976. aastal ja pärit Soome linnast Turult.
Uurin seda asja lähitulevikus Idas...
Kust kohast lugesid välja, et endine MRP buss?
002 ja 518 tõesti kaks erinevat bussi, alles on neist kindlalt viimane. Kas ka esimene, seda näitab aeg. Seega milles probleem?
28.09.2009 19:26
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
41Degree Ära
Noorliige

Postitusi: 31
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #493
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(28.09.2009 14:11)Oxygen Kirjutas:  Bussirong on selge. Tavaline täishaagis. Aga see lohe läheb minu meelest päris hästi kääri.
Kusjuures, minu arusaamist mööda peaks selle lohega olema hoopis hulka lihtsam tagurdada olema. See käitub ju täpselt samamoodi, nagu täishaage, mille teljevahe on sama pikk kui selle "lohe" (muide, väga hea sõna selle kohta Smile) kahe tagumise silla vahe ning haakeseade on lihtsalt "juhtumisi" esimese lõõtsa ja sellele järgneva silla pikkune. See on muidugi eeldusel, et sillad lähevad tagurdamisel kere suhtes lukku. Muud moodi eriti aga ei saakski olla.

Manööverdamise all pean ma siiski silmas väikest platsil nikerdamist või tänaval enam-vähem otse tagurpidi sõitmist, mitte tagurpidi Ussimäe teelt Kärberisse laskmist.

Eelneva illustreerimiseks: proovige tagurdada Zubrjonokiga ja proovige tänapäevase pika tiisliga käruga. Usun, et vahe peaks väga kiiresti ilmsiks tulema Smile
29.09.2009 18:43
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #494
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Isiklikud kogemused paraku puuduvad, aga ma ei ole kindel kas Zubronjok peeglist üldse nähtav ongi. Pika tiisliga käru on muidugi hoopis midagi muud. Aga muidu tänud selle selgituse eest. Kui asja selle pilguga vaadata, siis tõesti käitub see B sektsioon tiislina. Lisaks oli eelmine postitus kindlasti selle foorumi viimase aasta kümne kõige asjalikuma postituse esikolmikus Big Grin
29.09.2009 20:37
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kaspar Ära
Ideegeneraator

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #495
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Kas kellelgi on pilti mõnest MRP bussist liinil 13A?

[Pilt: signa5.png]
29.09.2009 23:18
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
k2ssar Ära
Vabaduse Valvur

Postitusi: 358
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #496
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(29.09.2009 20:37)Oxygen Kirjutas:  Isiklikud kogemused paraku puuduvad, aga ma ei ole kindel kas Zubronjok peeglist üldse nähtav ongi. Pika tiisliga käru on muidugi hoopis midagi muud. Aga muidu tänud selle selgituse eest. Kui asja selle pilguga vaadata, siis tõesti käitub see B sektsioon tiislina. Lisaks oli eelmine postitus kindlasti selle foorumi viimase aasta kümne kõige asjalikuma postituse esikolmikus Big Grin
Üsna kitsas ja pisike Zubronjok tuleb nähtavale siis kui seda tahad või siis kui asi on metsa läinud. Esimesel juhul on asi hea, teisel juhul nõuab juba uut katset manööverdusel.
30.09.2009 01:56
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #497
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(29.09.2009 18:43)41Degree Kirjutas:  
(28.09.2009 14:11)Oxygen Kirjutas:  Bussirong on selge. Tavaline täishaagis. Aga see lohe läheb minu meelest päris hästi kääri.


Manööverdamise all pean ma siiski silmas väikest platsil nikerdamist või tänaval enam-vähem otse tagurpidi sõitmist, mitte tagurpidi Ussimäe teelt Kärberisse laskmist.

Eelneva illustreerimiseks: proovige tagurdada Zubrjonokiga ja proovige tänapäevase pika tiisliga käruga. Usun, et vahe peaks väga kiiresti ilmsiks tulema Smile
Too käruga tagurdamine nüüd mingi imeasi ja nii hull ka ei ole.Tunde asi

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
30.09.2009 20:35
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marten. Ära
Vanem liige

Postitusi: 494
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #498
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Kas Ecolines'i Tartu-Riia bussi teenindab Läti või Eesti buss?

tartu.yhistransport.eu - Tartu ühistransport
04.10.2009 13:32
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Georg Ära
Vale inimene

Postitusi: 1,167
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #499
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
(04.10.2009 13:32)Marten. Kirjutas:  Kas Ecolines'i Tartu-Riia bussi teenindab Läti või Eesti buss?
Kuidas kunagi, ma arvan. Riia-Tallinn liiniga sama lugu, vahest teenindab seda liini Eesti reg numbriga, vahest Läti reg. numbriga buss.
04.10.2009 14:08
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
mairo222 Ära
roolis

Postitusi: 101
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #500
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Kas keegi teab kust võiks leida liinilubade andmeid
08.10.2009 08:04
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog