Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 5Hääli - 2.8 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
Autor Sõnum
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #111
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
(05.06.2010 15:05)Oxygen Kirjutas:  Ei saa sellest aru kust see maika jutt üldse tuleb. Mitte kordagi pole sõnagi "maikavendade" kaitseks öelnud, veel vähems seda või dressi kandmist pooldanud. Mina olen rääkinud konkreetselt jalanõudest. Kus ma olen rääkinud midagi "suvalistest lahmakatest" või plätudest? Samuti see viigipükste teema. Ei oska näha mitte midagi ebamoraalset selles kui linna-, kaug- või mistahes muul liinil sõidab viisakas härrasmees kes on riietatud sellesse vormisärki, musta värvi teksadesse või on jalas mingid õhemast kangast püksid ja jalas on viisakas sandaal. Ma rõhutan veelkord. Maine kujundab inimene ise mitte tema riietus. Loomulikult peab riie inimese selga ka istuma, mitte olema paar numbrit suurem või veel hullem - väiksem. Aga hakata nüüd teksaste ja T-särgi kandjaid kohe halvustama on pehmelt öeldes lollus. Peab ikka väga piiratud mõtlemisega olema, et sellist jura ajada.
Ma ei halvusta absoluutselt neid, vaid ma räägin sobivusest bussirooli selles kontekstis. Mul on endal ka terve hunnik teksapükse ning ma kannan neid rõõmuga Cool Isegi kui teksapüksid on, siis peaks olema see väga piirpealne ning soliidne välja nägema ning ainult MUSTA värvi.

Vot aga sandaalil ja sandaalil on vahe. Osad bussifirmad peaks looma soovituslikud standardid või palkama moepolitsei, sest paratamatult on seltsimehi, kelle ütleme arusaamised on ajast ja arust või sootuks mööda.

Joonas tõi väga hea näite, soovitan lugeda veelkord seda.

Kui Hannes tahab liberaalsust, siis soovitaks tal minna idapoole, sest seal saab seda kuhjaga ja peale kauba. Miks siis terves Euroopas ometigi kasutatakse ahistavat ja nii jubedat triiksärki koos kõige sellega kaasnevat Big Grin

Ma arvan, et me poleks sellises seisus tänasel hetkel, kui kõik oleks nii jube ja raske riietuselt (eks pidureid leiab alati kõikjalt, kuid samas neil tuleb mingi hetk aru pähe või nad loobuvad edasi punnitamast nagu väikesed Napoleonid) ning kõikidel oleks suur maailma häda...ma siiski soovitaks Sul minna bussijaama mingi päev ja natukene vaadata kuidas asjad käivad SEBEs ja siis näed, et miski pole võimatu ja nii raske, kui Sina seda väidad.

Aga on ikka vahe küll, kui roolis on http://galerii.ytra.eu/displayimage.php?pos=-650 selline juht, kelle buss juba peegeldab suhtumist asjasse või see http://fotoalbum.ee/photos/MulgiReisid/59386205 .
(selle postituse viimane muutmine: 05.06.2010 15:29 Siim.)
05.06.2010 15:27
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Sõnumeid selles teemas
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis? - Siim - 05.06.2010 15:27

Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog