Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 5Hääli - 2.8 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
Autor Sõnum
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #81
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
Mis see sinu asi on mis seal jalakarbis toimub? Ja kuidas on üldse seotud bussijuhi maine ja tema jalatsid? Maine teeb inimene mitte tema viisk. Pesemas käib, sõidab korralikult, on viisakas, teeb pakiruumi lahti, buss on puhas, kõik OK. Kui need tingimused on täidetud, siis käigu minu poolest paljajalu. Juhi tervise huvides on see, et ta kannab mugavaid jalatseid. Seda ma ütlen enda näitel. Või on siis meeldivam variant see kui vend sõidab nagu just neil hetkeil mehed Türgimaal, spagett ripub suunurgas, ise haiseb nagu tõhk, aga rätsepaülikond lakk-kingaga on üll?
(selle postituse viimane muutmine: 30.05.2010 15:18 Oxygen.)
30.05.2010 15:11
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #82
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
(30.05.2010 15:11)Oxygen Kirjutas:  Mis see sinu asi on mis seal jalakarbis toimub? Ja kuidas on üldse seotud bussijuhi maine ja tema jalatsid? Maine teeb inimene mitte tema viisk. Pesemas käib, sõidab korralikult, on viisakas, teeb pakiruumi lahti, buss on puhas, kõik OK. Kui need tingimused on täidetud, siis käigu minu poolest paljajalu. Juhi tervise huvides on see, et ta kannab mugavaid jalatseid. Seda ma ütlen enda näitel. Või on siis meeldivam variant see kui vend sõidab nagu just neil hetkeil mehed Türgimaal, spagett ripub suunurgas, ise haiseb nagu tõhk, aga rätsepaülikond lakk-kingaga on üll?
Eelkõneleja vist on rohkem seotud trollijuhi ametiga, kuid bussijuhi amet see on olnud traditsiooniliselt lipsu-triiksärgi ning viigipükste ja sellega kaasnevate sobivate jalanõudega amet.

Maine teeb ka sellest inimesele, et mis tal seljas on, sest no on ikka vahe juhil ja juhil sees ning alati on võimalik endale leida sobivad ning mugavad jalanõud, mis sobivad riietusega. Natukene võiks stiilitunnetust ka olla, mitte lahmida, et käigu kasvõi paljajalu. Ehk kuskil sellises ametis sobib see, kus reisijatega kokku ei puuduta, kuid siinkohal soovitan Teil bussijaama minna ning SEBE kommertsjuhte natukene vaadata, siis saate aru millest ma räägin Cool

Väike pilt siia teemasse, et kui keegi veel ei tea, mida need riietusesemed tähendama peaksid Tongue
[Pilt: P9227055.jpg]
(selle postituse viimane muutmine: 30.05.2010 15:32 Siim.)
30.05.2010 15:21
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #83
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
Ox i teab mida räägib.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
30.05.2010 18:22
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marten. Ära
Vanem liige

Postitusi: 494
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #84
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?

tartu.yhistransport.eu - Tartu ühistransport
01.06.2010 16:57
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Dife Ära
Vanem liige

Postitusi: 463
Liitunud: Sep.2009
Postitus: #85
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
Ja huvitav oleks teada, miks bussijuht seda tegi? Ma saan aru, kui reisija oli täis ning risustas bussi või mölises bussijuhiga.

Conectode #1 vihkaja.
01.06.2010 17:03
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #86
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
(01.06.2010 17:03)Dife Kirjutas:  Ma saan aru, kui reisija oli täis ning risustas bussi või mölises bussijuhiga.
See annab põhjuse kallale minna?
01.06.2010 17:05
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hannes Ära
Värske kala

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #87
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
Bussijuht justkui automaagiliselt patune lammas. Pole kuskil kirjaski, miks ja kuidas kõik toimus, mida tegi reisija ning kas bussijuht ise päris kallale ikka läks. Mitte kuidagi ei suuda uskuda, et bussijuht lihtsalt laest võtab kätte ja läheb jalaga taguma ukse juures seisvat tavalist reisijat.

Kuula SIIT!

Powered by Debian GNU/Linux
01.06.2010 17:14
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Georg Ära
Vale inimene

Postitusi: 1,167
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #88
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
Huvitav, miks see artikkel alles nüüd, 3 nädalat hiljem, valmis kirjutati... Ning enne ei tohiks asja üldse spekuleerida, kui mõlema osapoole kirjeldus asjade käigust pole teada.
01.06.2010 19:26
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #89
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
(01.06.2010 19:26)Georg Kirjutas:  Huvitav, miks see artikkel alles nüüd, 3 nädalat hiljem, valmis kirjutati... Ning enne ei tohiks asja üldse spekuleerida, kui mõlema osapoole kirjeldus asjade käigust pole teada.
Väidetavalt otsitakse ju sündmuse pealtnägijaid, aga kuidas sa neid otsid, kui asjast laiemalt ei räägi. Igasuguste lõplike järelduste tegemine ja kellegi süüdlaseks tembeldamine on ilmselt jah liig varajane....
01.06.2010 20:31
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #90
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
Ma miskipärast hästi ei usu seda lugu.Praegusel ajal käiwad juhid suht nööri mööda,waewalt midagi säänset julgetakse ette wõtta.S.T niimoodi molli sõita.Pigem tegu lihtalt kättemksuga bussijuhile.Kui see laks ikka oleks tõeline olnud siis waewalt see alles niipalu hiljem wälja tuleks.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
01.06.2010 20:51
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Helin Ära
Om Mani Padme Hum

Postitusi: 122
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #91
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
(30.05.2010 15:21)Siim Kirjutas:  Maine teeb ka sellest inimesele, et mis tal seljas on, sest no on ikka vahe juhil ja juhil sees ning alati on võimalik endale leida sobivad ning mugavad jalanõud, mis sobivad riietusega. Natukene võiks stiilitunnetust ka olla, mitte lahmida, et käigu kasvõi paljajalu. Ehk kuskil sellises ametis sobib see, kus reisijatega kokku ei puuduta, kuid siinkohal soovitan Teil bussijaama minna ning SEBE kommertsjuhte natukene vaadata, siis saate aru millest ma räägin Cool

"Umbsed ja niisked jalanõud soodustavad jalgade higistamist, naha ja küünte seenhaiguste teket. Kitsa liistu ning peene kontsaga saabastes on koormus jalalaba luudele väga suur, mistõttu jalad kipuvad ruttu väsima ja luud muunduma."
Igatahes point on selles, et talvel võib-olla veel, aga suvel kui on 20 kraadi sooja ja kui bussijuht peaks seal kingades olema, paratamatult hakkab jalgadel palav. Üldine kõige tuntum ongi seenhaiguste teke jalgade higistamise tõttu. Mõne inimese jalg higistab palju rohkem ,kui teise inimese oma, seepärast ma usun, et ei saa nõuda ühtset kinga kandmist. Kinga võib kanda tänavakingana kuid bussis olles ja sõites, peab juht kindlalt kingad ära jalast võtma enda tervise pärast. Kui jalg higistab ja siis läheb külma kätte jääb jalg haigeks. Vanas eas võivad tekkida krambid ja igast muud vaegused. Suvel oleks hea kui inimesed käiksid lahtiste jalanõudega, sest jalg peab hingama. Minule meeldiksid ka ilusasti riides olevad bussijuhid mul on juhtunud, et sõites Mustveesse läks meil kumm katki ja tuttav bussijuht ilusti viigipüksid jalas läks kummi vahetama. Mustaks ta ei saanudki hullult. Viigipüksid ja pintsak pole eriti õhku läbilaskvad riided ka, ning suvel on nendega veel eriti raske olla. Ma ei poolda ka mingit maika asja. Ühevärviline särk ja püksid on täitsa sobilik. Mõnel inimesel polegi viigipükse ja pintsakut ning firmale oleks see ka suur kulutus kui hakat nüüd näiteks Takis kõikidele tegema viigipükse ja veste, sest oma raha eest vaevalt keegi seda ostma hakkaks. Samamoodi võiks võrrelda ju õpetaja tööga bussijuhi ametit. Õpetaja ideaalis kannab seelikut ja sellist jakki ja mees õpetaja siis ülikonda. Kuid see on ideaal, reaalsus on teine. Näiteks 50 aastased õpetajad käivad peaaegu nabasärkidega, kust nende suure kõhu volt välja paistab. Või mõnel 20 ndates õpetajal pluus läbi paistab. Ja koolist tuleb kogu hariduse alus, niiet ebakohti siin riigis on.
(selle postituse viimane muutmine: 03.06.2010 00:59 Helin.)
03.06.2010 00:55
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #92
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
Mul roolis tähtis ,et tunnen end mugawalt.Peaasi ,et olen puhas ja korralikult riides.Kabinetides wäljamõeldud asjad erinewad reaaalsusest just asi täpselt nii nagu Helin eelnewalt üles tähendas.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
03.06.2010 14:25
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
41Degree Ära
Noorliige

Postitusi: 31
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #93
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
Ma tahan ka vaielda.

Nagu ma aru saan, siis siin on vastasseis [tulevased] elukutselised bussi-trolli-trammijuhid vs. tavaline pööbel. Esimene tahab, et tööl oleks hästi mõnus olla, teine tahab, et klienditeenindaja (just nimelt, mitte transaneeger, kelle ülesandeks on hunnik inimkilosid punktist A punkti B vedada, vaid klienditeenindaja, kes peab pakkuma teenust kogu selle juurde käivaga) oleks ilus, esteetiline, sõbralik jne. Ma esindan antud juhul bussijuhtide vaenlast, nagu ka eelnevalt on lugeda olnud.

Kuna ma muus osas olen oma seisukoha välja öelnud, siis võtaks jalatsimoe osas ka sõna. Nüüd kujutab ette eespool toodud Mulgi Reiside bussijuhtide (otseloomulikult, ilma sokkideta) jalga sellised:
[Pilt: adidascalissage.jpg]
Õudsalt mõnus onju, jalg hingab ja kuskilt ei pigista. Pealegi, lähevad pükste värviga peaaegu kokku, nii et nagu oleks OK?
Ja nüüd, alternatiivina mõtleks nende samade juhtide jalga sellised, sinna alla ka õhukesed sokid:
[Pilt: 41pwyzh6eTL._AA300_.jpg]
Mis nüüd pahasti on? Hea küll, ma ei viitsinud samadest jalavarjudest tumedamat varianti otsida. Aga sellegi poolest käib õhk läbi, kui osta enda jalanumbri järgi, siis sellised ei pigista, ei sooni ja lisaks kõigele näeb ka viigipükste ja lühikesevarrukalise triiksärgiga mõistlikult soliidne välja.

Muidugi, kui proovida hoida stiili maika-trussikud-plätad, siis on esimene loomulikult stiilitruum valik Smile

Ma saan aru, et kui võtta kitsamalt, siis kisa bussijuhi jalatsite ümber on natuke pentsik, aga minu jaoks näitab see üldpilti. S.t kas on eesmärk OLLA korralik ning see välja mängida igas olukorras nii sõnades, tegudes kui ka kõiges muus või, alternatiivina, proovida NÄIDA korralik, s.t triiksärk+plätad on väga hea, sest ega reisija sinna jalgade juurde ju vahi. Sellest järgmine samm on jätta vasakult poolt juuksed kammimata, sest ega reisija (s.t klient) sealt poolt ju ei näe...

Muide, räägite sellest, et ei saa kinniste kingadega sõidetud. Umbes aasta tagasi nägin trolli 404 peal (ilmselt mingi asendusjuht) tütarlast valge pluusi, põlveni ulatuva musta seeliku ja kontsakingadega. Kuna oli muidu ka hiliskevadine aeg, siis mõtlesin, et peaks Kaubamaja juures lõpp-peatuses tantsule paluma... Aga ma ise olin lühikestes pükstes, nii et jäi too kord ära Smile

Huvitav, kas mõni vihasem hakkab pärast seda sõnavõttu mind ukse vahele jätma või nina eest uksi kinni panema? Ma olen valmis riskima Smile
03.06.2010 21:30
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kukkurkurat Ära
tegelinski

Postitusi: 581
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #94
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
(03.06.2010 21:30)41Degree Kirjutas:  Huvitav, kas mõni vihasem hakkab pärast seda sõnavõttu mind ukse vahele jätma või nina eest uksi kinni panema? Ma olen valmis riskima Smile

Ei hakka, sest rääkida võite mida tahate... Wink
03.06.2010 21:37
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
41Degree Ära
Noorliige

Postitusi: 31
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #95
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
(03.06.2010 21:37)kukkurkurat Kirjutas:  
(03.06.2010 21:30)41Degree Kirjutas:  Huvitav, kas mõni vihasem hakkab pärast seda sõnavõttu mind ukse vahele jätma või nina eest uksi kinni panema? Ma olen valmis riskima Smile

Ei hakka, sest rääkida võite mida tahate... Wink
... ja karavan veereb ilmselt vanaviisi edasi. Kahju. At least I tried...
03.06.2010 21:41
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #96
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
Mitte kelleski halwasti suhtutud,Saan suurepäraselt aru ,et teenindajal ja teenintatawal erinewad suhtumised.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
03.06.2010 22:15
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #97
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
Ei sobi mulle see alternatiiv. Mis on viga vormipluus pluss hele püks pluss sandaal? Minule meeldib kui suvel palavaga on varbad avatud atmosfääris. Sokki loomulikult ikka kannaks, sest seda piiri tajun isegi mina ja hõõruma hakkab ka. Aga ei näe sellises riietumisstiilis midagi mainetkahjustavat. Eriti kui mees selles rõivastuses ise sirge, pestud ja kammitud on. See fakt on korduvat tõestust leidnud, et maine teeb ikkagi ennekõike mees mitte tema riie. Juba vanasõna ütleb, et narri meest mitte mehe mütsi.
03.06.2010 22:29
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #98
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
(03.06.2010 22:29)Oxygen Kirjutas:  Ei sobi mulle see alternatiiv. Mis on viga vormipluus pluss hele püks pluss sandaal? Minule meeldib kui suvel palavaga on varbad avatud atmosfääris. Sokki loomulikult ikka kannaks, sest seda piiri tajun isegi mina ja hõõruma hakkab ka. Aga ei näe sellises riietumisstiilis midagi mainetkahjustavat. Eriti kui mees selles rõivastuses ise sirge, pestud ja kammitud on. See fakt on korduvat tõestust leidnud, et maine teeb ikkagi ennekõike mees mitte tema riie. Juba vanasõna ütleb, et narri meest mitte mehe mütsi.
Lisaks veel kas on mõnus tõmmata suvel juustu haisu ninna mis lehkab sofri stiilsetes (vastalt mõnigat vormi friikide soovile) nööritavatest mustatest kingadest. Ja pealegi vastvalt firma poolt annetatud vormirõivaste on muu üle jäänud vaikaval kokkuleppel..............
Kui firma jagab ainult veste, särke ja mütse ning lipse siis ülejäänu on iga inimes oma vaba valik ja nõuda et SA PEAD KANDMA seda ja teist, siis sorry anna see mulle ja ma kannan teda.

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
04.06.2010 08:08
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #99
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
Tere hommikut, tere hommikut, tere Tallinn, tere Eesti…siin ma nüüd siis olengi Tongue

Vaatan, et vastuseid on tulnud, eks ma püüan ka sõna võtta, et asi käärima ei läheks.

Eile ja üle-eile oli mul võimalus sõita kahe erineva (Mulgi Reisid ja SEBE) bussifirmaga mitmel korral (kommertsliinidel) ning meeldiv on tõdeda, et vähemalt selles valdkonnas on kõik vägagi sümpaatne ja korras.

(03.06.2010 00:55)Helin Kirjutas:  "Umbsed ja niisked jalanõud soodustavad jalgade higistamist, naha ja küünte seenhaiguste teket. Kitsa liistu ning peene kontsaga saabastes on koormus jalalaba luudele väga suur, mistõttu jalad kipuvad ruttu väsima ja luud muunduma."
Igatahes point on selles, et talvel võib-olla veel, aga suvel kui on 20 kraadi sooja ja kui bussijuht peaks seal kingades olema, paratamatult hakkab jalgadel palav.
...kui Helin oleks tutvunud mu eelmiste postitustega, siis ta leiaks sellise rea...
(30.05.2010 14:54)Siim Kirjutas:  Palju korralikum oleks ju näiteks tumedat värvi lahtised kingad muretseda, kui mingi maalt ja hobusega olla.

Lisaks Joonase poolt üllatav, kuid õige-suunaline arvamusavaldus, kus ta seletas minu eelneva mõtte laiemalt ja selgemalt lahti.

(03.06.2010 00:55)Helin Kirjutas:  Viigipüksid ja pintsak pole eriti õhku läbilaskvad riided ka, ning suvel on nendega veel eriti raske olla. Ma ei poolda ka mingit maika asja. Ühevärviline särk ja püksid on täitsa sobilik. Mõnel inimesel polegi viigipükse ja pintsakut ning firmale oleks see ka suur kulutus kui hakat nüüd näiteks Takis kõikidele tegema viigipükse ja veste, sest oma raha eest vaevalt keegi seda ostma hakkaks.
Kui enamikule juhtidele ei valmista (vähemalt kommertsliinidel) probleemi korrektselt riides käia, siis leidub alati igasuguseid endiseid traktoriste-veoautojuhte, kes ei tea korrektset riietusest mitte s*ttagi. Samamoodi jalanõude teema.

TAK-i puhul ei tule suunamuutusi ennem, kui juhtkond on vahetunud. Sellise konservatiivse juhtimsiega ei olegi mingi progressi oodata (s.t ma ei ütle halvasti ühelegi kaasfoorumlasele, kes seal töötab vaid rõhutan seda, et kala hakkab mädanema peast ja seekord on selleks rohelusest pakatav juhtkond).

(03.06.2010 14:25)PETSS Kirjutas:  Mul roolis tähtis ,et tunnen end mugawalt.Peaasi ,et olen puhas ja korralikult riides.Kabinetides wäljamõeldud asjad erinewad reaaalsusest just asi täpselt nii nagu Helin eelnewalt üles tähendas.
Kindlasti on mugavus tähtis asi aga tähtis on ka see, et kus Sa töötad.
Sellega peab arvestama, Sa ei keera ju enam rekkarooli, kus tõesti vist töövorm, kui selline puudus, Sa oled klienditeenindaja. Kabinettides ehk mõeldi võib-olla töövormi osas tõesti, aga see jääb aastakümnete taha, sest lips, triiksärk jms on kaasas käinud juba aastakümneid ju või mis? Big Grin

Viimastel päevadel olen näinud väga erinevaid stiilinäiteid juhtidest ja ütleks nii, et ühes korralikus ettevõtes on korras korrektsuse poole pealt nii Tallinn - Tartu ekspressliinil, kui ka Narva - Sillamäe maakonnaliinil. Samas oli Tallinn - Pihvka liinil bussijuht hoopistükis dressides, vaat, kus lops aga kuipalju seal kandis klienditeenindusele rõhku ikka pannakse...

Lõpetuseks tahaks öelda seda, et kui teised saavad hakkama, siis leidub alati persoone, kelle jaoks on kõik nii raske ja ületamatu, seega mul pole mõtet enam siin teemas vastata, sest osad lugupeetud kaasfoorumlased ei saa aru ju niikunii Huh
(selle postituse viimane muutmine: 05.06.2010 08:52 Siim.)
05.06.2010 07:09
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #100
RE: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
TAK-is on töövorm. Igati soliidsed triiksärk, lips ja kampsun. Vormi kandmine on kohustuslik. Aga see mis juhi jalas on on juhi enda asi.
05.06.2010 10:44
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog