Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 8Hääli - 3.25 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teeninduskultuur
Autor Sõnum
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #101
RE: Teeninduskultuur
Meil teeninduskuultur väga paha. Bussijuhid ei saa üldse noormalselt
sõita, alati hilinemised suured, sõidavad aeglaselt, autot üldse pole
teel. Miks vaja üldse siis sõiduplaanid.
02.05.2009 20:05
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lall Ära
Noorliige

Postitusi: 30
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #102
RE: Teeninduskultuur
(02.05.2009 20:05)Max Kirjutas:  Meil teeninduskuultur väga paha. Bussijuhid ei saa üldse noormalselt
sõita, alati hilinemised suured, sõidavad aeglaselt, autot üldse pole
teel. Miks vaja üldse siis sõiduplaanid.

Hilinemine on tavaliselt ummikutest, avariidest põhjustatud. Sõidavad aeglaselt et graafikus püsida või ei taha ületada kiirust. Ja üldse, sa lubasid ää minna juSmile?
03.05.2009 21:25
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #103
RE: Teeninduskultuur
(03.05.2009 21:25)lall Kirjutas:  
(02.05.2009 20:05)Max Kirjutas:  Meil teeninduskuultur väga paha. Bussijuhid ei saa üldse noormalselt
sõita, alati hilinemised suured, sõidavad aeglaselt, autot üldse pole
teel. Miks vaja üldse siis sõiduplaanid.

Hilinemine on tavaliselt ummikutest, avariidest põhjustatud. Sõidavad aeglaselt et graafikus püsida või ei taha ületada kiirust. Ja üldse, sa lubasid ää minna juSmile?

Miks nii rõõmus oled, mina üldse teid ei tea, sellega räägige palun viisakalt, te olete foorumis, mitte kodus, mäletage seda alles palun.
Ummiku ei ole laupäeväti ja õhtul kell 19-20.
03.05.2009 22:06
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #104
RE: Teeninduskultuur
Enne selliste avalduste tegemist tuleks vist ikka mõne kilomeetri vältel rooli keerata. See on ainult minu tagasihoidlik arvamus muidugi.
04.05.2009 11:16
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #105
RE: Teeninduskultuur
(04.05.2009 11:16)Oxygen Kirjutas:  Enne selliste avalduste tegemist tuleks vist ikka mõne kilomeetri vältel rooli keerata. See on ainult minu tagasihoidlik arvamus muidugi.

Muinasjuttud kuulata ma ei taha. Paljud bussijuhid sõidavad kiiresti
ja sõiduplaani järgi. Mõned aga spetsiaalselt sõidavad 5-10 km/h ja
hilinevad.
04.05.2009 11:50
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #106
RE: Teeninduskultuur
Ma kõik saan aru, te aga mind ei kuula üldse.
Ma räägin et bussijuhid hilinevad põhjuseta !!!
Kui põhjus on, siis ma ei kirjuta siin sellest.
Laupäevati põhjust täpselt ei ole.
3594 ja 3625 alati hilinevad 63 liinil laupäevati.
3594 peal ainult üks bussijuht sõidab täpselt või varem,
kes töötab hommikul. Teine ei taha tööta aga.
Selline olukord ka 3625-ga.
Väga palju probleeme veel bussijuhiga, kes töötab
3543 peal, hilinemine alati 6-12 minutit.
3594, 3625, 3543 hilinevad sellepärast, et lõpp-peatusest
nad hakkavad sõitma juba 5 minuti hiljem.
3650 aga töötas laupäevati ka 63 liinil ja bussijuhid
sel bussil alati sõidavad väga kiiresti ja täpselt.Tongue
04.05.2009 21:06
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #107
RE: Teeninduskultuur
Wahhetewahhel võib ju tõesti juhtuda ,et wäljumisega hilinetakse.Tavaliselt põhjuseks mingi tehniline probleem,eelmise ringiga juba lõpppeatusse jõudmisega hilinetud ja kohe uuesti wäljudes ongika järgmisel-5.Teinekord läheb kaardimäng nii hoogu ,et põhitegewus ununeb wõi liinikorraldaja juures suuremaks mõttewahetuseks elulistel ja päewapoliitilistel teemadel.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
04.05.2009 21:20
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #108
RE: Teeninduskultuur
Jah. Aga 3594, 3625, 3543, bussijuhid selle peal koguaeg hilinevad.
Iga laupäev, alates kella 15-st kella 23-30-ni.Big Grin
Ma ei taha sellest aga kirjutada TAK-le.
Bussijuhil väga keeruline töö ja teeb väga närviliseks.
Praegu ei saa ka tööd leia, sellepärast ma tahan et kõik
inimesed töötasid edasi bussijuhina. Ja ainult sellepärast
ma ei kirjutanud veel üldse kaebused. Aga tahtsin palju korda.
(selle postituse viimane muutmine: 04.05.2009 21:29 Max.)
04.05.2009 21:23
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #109
RE: Teeninduskultuur
(04.05.2009 22:08)Liisu Kirjutas:  Paneme nüüd kirja siia kõik juhid kes on hilinenud! Dodgy Mis moodi see teemasse käib ma ei saa aru..

Ma ei tahtnud solvama mittekeegi, lihtsalt ütlesin, et see pole noormalne. Ja veel ma tahan täpsustada teie postitust selles,
et ma kirjutanud ainult bussijuhidest, kes koguaeg hilinevad.Blush
04.05.2009 22:12
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #110
RE: Teeninduskultuur
Kas oli süüdi reedene päew wõi miskit muud.Õhtupoole sõitis minuga kaasa üks hea sõber.Ei seganud mind ega kaasreisijaid.Ommeti tuldi kaks korda talle ütlema ,et segavat minu tööd.Graafikus sai ka enam wähhemb (+- 2 )püsitud.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
02.10.2009 21:13
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #111
RE: Teeninduskultuur
Lähipäewil wõib ilmuda ajakirjandusse selline teade.Estonia,Laikmaa ,Gonsiori ristis kukkus ja sai wigastada 45 aastase juhi poolt juhitud bussis äkkpidurduse tagajärjel 71 aastane naisterahwas.Kiirabi toimetas kannatanu traumapunkti.Teadke ,et tegu siis minuga.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 25.11.2009 21:19 PETSS.)
25.11.2009 21:19
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #112
RE: Teeninduskultuur
(25.11.2009 21:19)PETSS Kirjutas:  Lähipäewil wõib ilmuda ajakirjandusse selline teade.Estonia,Laikmaa ,Gonsiori ristis kukkus ja sai wigastada 45 aastase juhi poolt juhitud bussis äkkpidurduse tagajärjel 71 aastane naisterahwas.Kiirabi toimetas kannatanu traumapunkti.Teadke ,et tegu siis minuga.
Oli siis pensionär sellise olekuga, et kohe kõik meediakanalid saavad läbi käidud?
25.11.2009 21:23
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #113
RE: Teeninduskultuur
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=356550

Õhtulehes täitsa olemas.
26.11.2009 10:15
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mister X Ära
Mobilis in mobili

Postitusi: 445
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #114
RE: Teeninduskultuur
Tegelikult on kurb (ent samas ka paratamatu), et avaliku arvamuse osas pritsivad sappi inimesed, kelllel pole reaalselt juhtunud situatsioonist mingitki aimdust. Selline mulje jääb vähemalt Õhtulehe lugejakommentaare vaadates. Pooled neist sooritavad oma igapäevaseid sõite isikliku autoga või on nad lihtsalt egokompleksides vaevlevad issanda loomaaia esindajad, kes ühistranspordi ja üldise liikluskorralduse probleemidest teavad sama vähe nagu analfabeet kirjaoskusest.
(selle postituse viimane muutmine: 26.11.2009 13:31 Mister X.)
26.11.2009 13:30
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #115
RE: Teeninduskultuur
Oma ala meistril ikka juhtub...
26.11.2009 14:31
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #116
RE: Teeninduskultuur
Keskmine reisija ei tea suure auto juhtimisest mitte midagi. Rääkimata Tallinna liikluses graafiku alusel reisijate vedamisest. Ja keskmine netikommentaator on madala intelligentsiga ja liiga palju vaba aega omav inimene kes teab enda arvates kõigest kõike. Sellega tahan ma öelda seda, et iga endast lugupidava inimese huvides on seda vahtu mitte tõsiselt võtta. Eestis tehti äsja esimene samm internetilaimu piiramiseks. Kui ühel hetkel jõuaks asi reaalselt sinnani, et kommenteerida saaks vaid end ID kaardiga autentides, siis võibolla jõuaks me ükskord ka momendini kus inimesed hakkaks oma sõnade eest ka vastutama. Sõnavabadus meil tõepoolest kehtib, aga iga õigusega kaasnevad ka kohustused. Nendest paraku ei tea pööbel mitte kõige vähematki.
26.11.2009 23:00
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Helin Ära
Om Mani Padme Hum

Postitusi: 122
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #117
RE: Teeninduskultuur
Täna juhtus minu jaoks midagi täiesti uut ja huvitavat. Olin täitmas oma igapäevast rutiini, kõndisin Uus-Sadama bussipeatusesse tulles muusikakoolist. Ette tuli 3582 19 liinil. Astusin siis esimest uksest peale oma pilliga ja vaatan bussijuht naeratab suure suuga mulle ja ütleb vene keeles ilusti tere, ma ei osanud reageeridagi ütlesin siis ilusti tere vastu. Jäin siis sinna ettepoole seisma ei tahtnud hakata oma kohvriga seal trügima. Poskas tuli inimesi peale veel mõni jäi sinna minust paremat kätt toru juurde seisma need kõik aeti ära tahapoole, mina sain rahulikult seista seal kus ma seisin. Pärast siis Varrakus hakkasin maha minema, viisakusest ütlesin vene keeles bussijuhile aitäh ja head aega. Vastu naeratati mulle jällegi ja öeldi et ma teinekordki tuleksin Tongue. Ta arvas, et olen kohvriga ja tulin puhkuselt ja siis rääkis veel midagi ja ikka naeratas. Vot kui igapäev, minnes bussi sulle öeldakse tere ja naeratatakse sellise vuntsides keskealise mehe poolt aii ma ainult sõidakski Tongue.
05.02.2010 16:12
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
coldrexX Ära
Noor ja roheline

Postitusi: 556
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #118
RE: Teeninduskultuur
(05.02.2010 16:12)Helin Kirjutas:  Täna juhtus minu jaoks midagi täiesti uut ja huvitavat. Olin täitmas oma igapäevast rutiini, kõndisin Uus-Sadama bussipeatusesse tulles muusikakoolist. Ette tuli 3582 19 liinil. Astusin siis esimest uksest peale oma pilliga ja vaatan bussijuht naeratab suure suuga mulle ja ütleb vene keeles ilusti tere, ma ei osanud reageeridagi ütlesin siis ilusti tere vastu. Jäin siis sinna ettepoole seisma ei tahtnud hakata oma kohvriga seal trügima. Poskas tuli inimesi peale veel mõni jäi sinna minust paremat kätt toru juurde seisma need kõik aeti ära tahapoole, mina sain rahulikult seista seal kus ma seisin. Pärast siis Varrakus hakkasin maha minema, viisakusest ütlesin vene keeles bussijuhile aitäh ja head aega. Vastu naeratati mulle jällegi ja öeldi et ma teinekordki tuleksin Tongue. Ta arvas, et olen kohvriga ja tulin puhkuselt ja siis rääkis veel midagi ja ikka naeratas. Vot kui igapäev, minnes bussi sulle öeldakse tere ja naeratatakse sellise vuntsides keskealise mehe poolt aii ma ainult sõidakski Tongue.

muidu korjab ta kaebusi ainult...
05.02.2010 21:01
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #119
RE: Teeninduskultuur
Wõimalusi mitmeid.Naeratad reisjale,saad sõimata ,et juht nareab me üle,oled tõsine jälle häda, juht morn.Olen püüdnud mõlemat situatsiooni wältida.Teen oma tööd nii kuis oskan ja wälja tuleb.Parimagi tahtmise juues ei saa kõigile meele järgi olla.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 05.02.2010 22:23 PETSS.)
05.02.2010 22:17
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
XTA Ära
1029

Postitusi: 285
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #120
RE: Teeninduskultuur
Mina aga peaksin nüüd vabandama 2377 nooremapoolse juhi ees, kes sõitis eile 33. liinil. Selle eest, et julgesin pilgu suunata selleks mitte ette nähtud kohta. Vaatasin siis Säffle Karosseri AB silti, et mis sinna juurde veel kirjutatud on; niipalju sain svenssoni keelest aru, et midagi on keelatud. Kuna aga salongipeegel asub sealsamas kõrval, juhtus nii, et juhi pilk kohtus minu omaga. Ja siis kostiski kabiinist "Что ты смотришь, блядь!"

Järeldada saab siit vaid seda, et ka vaadata tohib bussis vaid kas aknast välja, või siis piletihindade, avariilülitite, tulekustutite ja klaasihaamrite kohta käivaid sildikesi. Vagusi oma kohal istuma või liikumatult seisma peab niikuinii.
08.02.2010 23:34
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog