Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 8Hääli - 3.25 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teeninduskultuur
Autor Sõnum
Hannes Ära
Värske kala

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #81
RE: Teeninduskultuur
Tartus tundub see lõpp-peatusest hiljem väljumine kohati üsna sage nähtus, eriti Tarbusest. Näiteks liin nr. 4. Sellel on aega seal Tarbuses seista küll ja veel. Ennevanasti sai tihti Alasi peatuses linna sõiduks bussi oodatud. Üsna tihti tuli 4 oma 4-5 minutilise hilinemisega. Kust see hilinemine tuleb, ma ei mõista. Vahemaa Tarbusest Alasisse on suhteliselt lühike, tee peale jääb kaks foori, millest esimene (Võru ja Ringtee ristis) ei hoia kunagi kaua kinni ja teises (Võru ja Alasi) on pea alati roheline tuli, seega kuskil pikem sunniviisiline molutamine jääb ära. Võib-olla tõesti ei jõua seda maad kahe minutiga läbida ning jääks Alasisse 1-2 minutit hiljaks, aga 4 minutit suht liini alguses on küll üle pakutud.
Võib-olla olnuks õigem rääkida mul minevikuvormis, juhul, kui seal olud vahepeal kuidagi muutunud peaks olema, antud jutt käib tegelikult paari aasta taha.

Kuula SIIT!

Powered by Debian GNU/Linux
(selle postituse viimane muutmine: 18.04.2009 00:23 Hannes.)
17.04.2009 23:53
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #82
RE: Teeninduskultuur
(17.04.2009 23:47)Max Kirjutas:  Aga hästi näen, et mittekeegi ei huvita mis ma kirjutan.
Ja mõned siin ja sina ka arvate, et mina kirjutan siin naljad.
Kui mõni tsirkuse kloun juhtub tavalises seltskonnas rääkima juttu, mis ükskõik missugusel muul juhul paneks inimesed nutma, siis klouni suust kuulduna ajab see jutt inimesi hoopis naerma, sest seda rääkis ju KLOUN Big Grin
(selle postituse viimane muutmine: 17.04.2009 23:58 Volli.)
17.04.2009 23:57
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ott Ära
Vanem liige

Postitusi: 344
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #83
RE: Teeninduskultuur
(17.04.2009 21:55)Taylor Kirjutas:  Hilinemisest veel nii palju, et kui siin üks päev 3645 tegi 11 peal pool ringi (st Kadakast Kunstiakadeemiani) siis tagasi tuli 1144 ja hilines lausa 6 minutit - pidi olema Lepistiku peatuses 15:41, aga oli hoopis 15:35. 3645 sõitis aga graafiku järgi. Paluks nüüd mitte süüdistada et ma nägin valet bussi, aga ma siiski oskan 3645l ja 1144'l vahet teha.

Mulle jäi silma see, et hilines 6 minutit, aga oli kohal varem ... Kuidas siis tegelikult oli ?

Teiseks, see minu arvamus, usun et TAKi juhid teevad tööd südamega ja alati üritavad olla õigel ajal õiges kohas. Nagu me teame siis bussijuht peab saabuma Viru Keskuse terminali täpselt, see tähendab siis ~minut enne väljumist ja väljuma võimalikult kiiresti lubava fooritule ajal, mitte jääma põhjuseta ootama järgmist tsüklit. Ent sellegi poolest on minu "lemmik liinil" paar sellist juhti, kellele need tingimused vastu karva on. 2297 pea alati 3-4 minutit enne väljumist Terminalis tossutamas. 2201 alustab oma esimest pealelõunast ringi tihtipeale 5 minutilise hilinemisega. 18. liinil aga selline lugu, et päeval kui juhtidel vahetus on (kell 14-15) , siis olenemata juhist ja bussist teise vahetuse esimene väljumine on hilinemisega, ei tea kas vahetuse aeg liiga lühike, või mina alati õigel ajal õiges kohas tuvastamaks selliseid asju, aga nii ta kipub olema.
18.04.2009 09:45
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Taylor Ära
Vana Kala

Postitusi: 1,157
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #84
RE: Teeninduskultuur
(18.04.2009 09:45)Ott Kirjutas:  
(17.04.2009 21:55)Taylor Kirjutas:  Hilinemisest veel nii palju, et kui siin üks päev 3645 tegi 11 peal pool ringi (st Kadakast Kunstiakadeemiani) siis tagasi tuli 1144 ja hilines lausa 6 minutit - pidi olema Lepistiku peatuses 15:41, aga oli hoopis 15:35. 3645 sõitis aga graafiku järgi. Paluks nüüd mitte süüdistada et ma nägin valet bussi, aga ma siiski oskan 3645l ja 1144'l vahet teha.

Mulle jäi silma see, et hilines 6 minutit, aga oli kohal varem ... Kuidas siis tegelikult oli ?
Jah, tegelikult oli kohal varem, väike trükiviga lipsas sisse.
18.04.2009 10:06
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #85
RE: Teeninduskultuur
Sinna terminaali õigeaegne jõudmine aeg ajalt küsitaw.Tihti jääb ette 2 liini buss ja muud töllid kes seisawad terminaali minewa raja peal.Nüüd weel kaamera ka ristmikule pandud ,enam wõltsi panna es saa.PS ! Sõbralikule Otile:wahetus Hobujaamas käib kiirelt (allkirjad ,dispetseri tempel) ja uuesti liinile.Hiljaksjäämine pigem liikluse süü.Tawaliselt teatab dispetser wahhetust ootawale juhile ,et ta buss hilineb teatud aeg.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
18.04.2009 19:51
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #86
RE: Teeninduskultuur
MIlle järgi arvestada ÕIGEAEGSELT VÄLJUMIST ????
Mis võtta aluseks. ????
Käekellad , uurid moblad raadiost mahahõigatav ei ole kah adekvaatne.
Vanasti Nõuka ajal oli teles uudiste programm Vremja mille alguses jooksis kell mille järgi sai oma kronomeetrid (kellasi) seadistada.
Praegust võib tekkida aja nihe bussi ootava Ytra liikme ja Bussi juhi kasutuses oleva aja arvamis seadme vahel............

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
18.04.2009 22:47
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kukkurkurat Ära
tegelinski

Postitusi: 581
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #87
RE: Teeninduskultuur
(18.04.2009 22:47)keskjaam Kirjutas:  MIlle järgi arvestada ÕIGEAEGSELT VÄLJUMIST ????
Mis võtta aluseks. ????
Käekellad , uurid moblad raadiost mahahõigatav ei ole kah adekvaatne.
Vanasti Nõuka ajal oli teles uudiste programm Vremja mille alguses jooksis kell mille järgi sai oma kronomeetrid (kellasi) seadistada.
Praegust võib tekkida aja nihe bussi ootava Ytra liikme ja Bussi juhi kasutuses oleva aja arvamis seadme vahel............

Nende busside, millel GPS töötab korralikult, kellad on nii adekvaatsed kui veel üldse olla saavad.
18.04.2009 23:03
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #88
RE: Teeninduskultuur
Nägin ühes Volvo B12Ma Säffles, et GPS kell erines bussi kellast neli minutit Tongue
18.04.2009 23:05
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kukkurkurat Ära
tegelinski

Postitusi: 581
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #89
RE: Teeninduskultuur
Täpsustuseks olgu siis öeldud et jutt käib sellest kellanäidust, mis pardaarvuti kaudu satelliitidelt tuleb. Muude ajanäitajate, mis kuskil nurgas oma elu elavad, absoluutset õigsust ei saa kahjuks garanteerida.
18.04.2009 23:18
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #90
RE: Teeninduskultuur
Seda ma ei teadnudki, et need GPS-id TAI aega näitavad. Sellisel juhul peaks asi ju filigraanne olema.
Need kellad mis seal busside endi küljes on näitavad paljudel aiateibaid.
18.04.2009 23:30
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #91
RE: Teeninduskultuur
Kas ytra liikmel on kah ühendus selle gps-ga et mainida ära liinil X-liini hilinemine.
Pigem kaldun arvama et tema oma Uuri (isiklik ajaarvesti) võib erineda bussi gps-ist.
Olen ise nullinud müüdud piletil oleva kellajaga kaebuse liinil varasemast läbimisest.
Pigem kaldun arvama et meil puudub laiatarbeline ühiskondlik aja täpne seadistamine.
Siit tulenevad ka valed andemd liinil varasemast läbimisest ja hilinemisest.Liinil Hilinemine ei ole karistatav kuid varasem läbimine ..............

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
(selle postituse viimane muutmine: 19.04.2009 11:12 keskjaam.)
19.04.2009 10:00
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Toivo Ära
Automoto Toivo

Postitusi: 42
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #92
RE: Teeninduskultuur
Liinil hilinemine ei tohigi olla karistatav! Pole ju juhi süü, kui tiheda liikluse või näiteks teel juhtunud avarii tõttu graafikust maha jäädakse. Kui juht peaks liiklusest tingitud hilinemise sõiduga kompenseerima, oleks õnnetused ilmselt kiired tulema.
19.04.2009 10:09
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ott Ära
Vanem liige

Postitusi: 344
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #93
RE: Teeninduskultuur
(19.04.2009 10:00)keskjaam Kirjutas:  Kas ytra liikmel on kah ühendus selle gps-ga et mainida ära liinil X-liini hilinemine.
Pigem kaldun arvama et tema oma Uuri (isiklik ajaarvesti) võib erineda bussi gps-ist.
Olen ise nullinud müüdud piletil oleva kellajaga kaebuse liinil varasemast läbimisest.
Pigem kaldun arvama et meil puudub laiatarbeline ühiskondlik aja täpne seadistamine.
Siit tulenevad ka valed andemd liinil varasemast läbimisest ja hilinemisest.Liinil Hilinemine ei ole karistatav kuid varasem läbimine ..............

Kui siin mõeldud minu tähelepanekuid, siis Viru keskuses on teatavasti suured tablood, mis näitavad busside väljumisaegu kui ka kohalikku aega, ma mõtlen, et isegi kui see kell poleks täpne seal terminalis, suudaksime me lihtsa lahutamis- või liitmistehtega arvutada bussi varem või hiljem väljumise.
19.04.2009 11:28
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Georg Ära
Vale inimene

Postitusi: 1,167
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #94
RE: Teeninduskultuur
(19.04.2009 10:00)keskjaam Kirjutas:  Liinil Hilinemine ei ole karistatav kuid varasem läbimine ..............
Aga mida teha maakonnaliinidel, kus graafikud on enamasti (vähemalt Kagu-Eestis) niimoodi seatud, et ka maanteeliiklust takistades (alla 60km/h sõiduga) võib vabalt graafikust ette jõuda?
19.04.2009 14:34
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #95
RE: Teeninduskultuur
Maakonnaliinidel saab ju buss peatuses aja tagasi teha.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
19.04.2009 18:02
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #96
RE: Teeninduskultuur
(19.04.2009 14:34)Georg Kirjutas:  
(19.04.2009 10:00)keskjaam Kirjutas:  Liinil Hilinemine ei ole karistatav kuid varasem läbimine ..............
Aga mida teha maakonnaliinidel, kus graafikud on enamasti (vähemalt Kagu-Eestis) niimoodi seatud, et ka maanteeliiklust takistades (alla 60km/h sõiduga) võib vabalt graafikust ette jõuda?
Kas oled roolis esimest kõrda.
Ja ei oska kopertada, "ökonoomsus" sõitu teha. Pileti raha sirgeks siluda ja vahepeal paberi majandust........................ Võimalusi palju.
Üks veel, Wink nagu euroopas parema rattaga asfaldi parmapoolsel serval(asfaldi peal midugi) kopertada.

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
20.04.2009 13:05
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #97
RE: Teeninduskultuur
Täna õnnestus siis teist korda 49. liini bussi 285 juhi sajatusi kuulda, kui sai avaldatud soovi Kalevipoja peatusest Pinnasse sõita. Ma saan aru küll, et jube hea oleks kohe sealt mööda Smuuli teed otse Kadaka poole tuisata, aga kui liin lõpeb Pinnas, siis tuleb sinna ka sõita. Pole veel täheldanud, et 44. liini juhid Varrakus maha peksaks, sest jube hea on ju Varraku tänavalt vasakpööre Punasele teha.
29.04.2009 19:19
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #98
RE: Teeninduskultuur
Tänase ilmaga oleks noorsand wõinud ka tolle wäikse maa jalutada ja bussijuhi warem õhtale lasta.See waid minupoolne arwamus.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
29.04.2009 20:40
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #99
RE: Teeninduskultuur
Midagi sadas ja ma polnud üksi Wink
29.04.2009 20:44
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #100
RE: Teeninduskultuur
(29.04.2009 20:44)Oxygen Kirjutas:  Midagi sadas ja ma polnud üksi Wink

Lõuna Eestis oli päike ja +24.Tongue Aga meil Tallinnas ka päike olnud.Big Grin
29.04.2009 21:28
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog