Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 8Hääli - 3.25 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teeninduskultuur
Autor Sõnum
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #61
RE: Teeninduskultuur
Ja tollest kuidas Jüri mõisakögis ja pärast mõisnikule saapaid tõi ka head lood.Lugege kui sellne raamat kätte juhtub. Aga tegelikult tahtsin rääkida ühest wanemast reisijast 14 liinil.Ei tea ,kes või mis taon.Igatahes lükab terminaalist peale tulles kõik eemale.Esimesena bussis ja kohe ka esiistmele.Võtab seal 2 inimese koha,wahib pingsalt eesõitvaid busse .Maha läheb peale Hiiut.Sedakorda aga tagauksest,kõiki kõrwale lükates,esimesena wäljas ja sealt kohe bussi tagant üle tee.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
24.03.2009 22:20
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #62
RE: Teeninduskultuur
3543 ei sõida nii vara. Võib olla seal oli teine bussijuht.
Või bussijuht saanud märkusi.
24.03.2009 23:18
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #63
RE: Teeninduskultuur
Täna siis jättis 54. liini 3537 Vesse PR-is kell 17:53 peatumata ja põrutas julmalt Mereakadeemia poole edasi. Peale minu oli peatuses veel nii mõnigi inimene kes lollide nägudega bussi tagatulesid vahtima jäid. Bussi roolis oli üks bareti ja päikeseprillidega tädi. Kui eelmisel korral ma eksisin ja tõesti bussijuhti alusetult süüdistasin, siis seekord olen ma bussijuhi süüs enam kui veendunud ja saatsin vastava avalduse vedajafirmale juba ära. Sellistest sigadustest ei saa mööda vaadata.
30.03.2009 18:52
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Edelareisija
Unregistered

 
Postitus: #64
RE: Teeninduskultuur
Vesse PR. Ise seal lähistel töötan ja 2 esimest aastat 54.liini teenuseid kasutanud. Need 2 peatust seal maksimarketi ees tekitavad segadust. Ma ei tea täpselt,kuidas 54 praegu seal sõidab/peatub aga ennem oli nii linna poolt kui ka Lasnamäe poolt tulevate busside peatused paarikümnemeetrise vahega nii et kurat kunagi ei võinud teada kus miski buss peatub. Muidu peatusid esimeses peatuses (Elcoteqi poolne) Lasnamäelt tulevad ja teises peatuses linna poolt tulevad bussid aga igakord ei pruukinud nii olla. Mina tavaliselt passisin maantee ääres ja vaatasin,kust suunast buss tuleb. See jama oli enne,on praegu ja on ka edaspidi. Süüdi see,et need paar peatust on suht lähestikku ja mõni bussijuht,kes seda liini vähe sõitnud (kui üldse) võib vabalt õigest peatusest mööda põrutada. Hetkel on vist üks peatus Elcoteqi ja Rehvieksperdi nurgal (ennem olid mõlemad peatused seal) ja teine maksimarketi parkla teises otsas. Kus miski buss nüüd peatub,mina ei tea.
30.03.2009 19:17
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #65
RE: Teeninduskultuur
Oxygen, kui sina lihtsalt sõitis ja sulle ei ole vaja mittekuhugi,
siis paha et sina kirjutas seda TAK-le. Mina juba 15 korda võiks
ka kirjutada palju märkusi TAK-le, aga ei taha kirjutada see, sest
ma loodan, et nad ise parandavad. Ma tahtsin juba palju märkusi
TAK-le saada. Võin ka kirjutada palju bussinumbri siin, kellest ma
võin paha asju ütlema ja seletada ka mis põhjus.
(selle postituse viimane muutmine: 30.03.2009 21:30 Max.)
30.03.2009 21:30
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kaspar Ära
Ideegeneraator

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #66
RE: Teeninduskultuur
Veidi aega on nüüd küll möödas, aga sel esmaspäeval oli asja reisisadama kanti ning läksin siis 2. liini bussiga, mis pikalt seisis Ahtri tänaval ummikus. Tagasi otsustasin jala minna ning järsku märkasin, et üks MRP juht otsustas Sadama suunal ise Ahtri tänaval ümber pöörata ning kasutada üht kõrvaltänavat marsruudile tagasi sõitmiseks. Ainult kiidusõnad sellisele juhile, kes suudab oma peaga vastavalt liiklusolukorrale otsuseid langetada!

[Pilt: signa5.png]
(selle postituse viimane muutmine: 18.04.2009 10:48 Kaspar.)
17.04.2009 19:08
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #67
RE: Teeninduskultuur
(17.04.2009 19:08)Kaspar Kirjutas:  Veidi aega on nüüd küll möödas, aga sel esmaspäeval oli asja reisisadama kanti ning läksin siis 2. liini bussiga, mis pikalt seisis Ahtri tänaval ummikus. Tagasi otsustasin jala minna ning järsku märkasin, et kas MRP 155 (või 159) juht otsustas Sadama suunal ise Ahtri tänaval ümber pöörata ning kasutada üht kõrvaltänavat marsruudile tagasi sõitmiseks. Ainult kiidusõnad sellisele juhile, kes suudab oma peaga vastavalt liiklusolukorrale otsuseid langetada!
Seal samas võiks keegi ihnur tal selle eest preemi maha võtta, et hälbis liini marsruudist. Igal liinil on antud vastvad tänavad mida mööda liin kurseeib. Kõrvale kaldumine on karistatav. Näiteks kui mõni inimene arvab et tema hilines oma sihtpunkti juhi poolt valitud mitteametliku ümbersõiduga saab karistada juht sest reisia fikseeris liinilt kõrvale kalde. Mis sest et ta võitsi poole tuni asemel 15 mintsi aga reisija jäi sihtkohta 15 mintsi hiljaks. Kui ta ei oleks teinud omavolilise ümber sõidu oleks saanud öelda et oli ummik ja ta ei hälbinud (kaldunudkõrvale) marsruudist.

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
17.04.2009 21:04
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #68
RE: Teeninduskultuur
Mida siis öeldakse nende 48. liini juhtide kohta, kes PIDEVALT sõidavad Kelmiküla kaudu?
17.04.2009 21:12
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #69
RE: Teeninduskultuur
Kui liinil wahepeal peatuseid pole sõidetakse ikkagi sealt kus kiiremini saab.Kelmiküla kaudu 48 ikkagi kiirem kui õiget teed mööda.Wahe 40 liiniga Kelmiküla kaudu ca 2 min 48 kasuks.Tipptunnil Taksopargi kaudu jääks 48 aga selgelt alla vaat,et mitte 2 40.Ja reisijatel pole ju wahet ,mis kaudu buss sõidab.Tema tahab jõuda kiirelt puktist A punkti B.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
17.04.2009 21:29
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #70
RE: Teeninduskultuur
Kõige hullemas jamas oleks juht siis, kui marsruudis hälbides peaks juhtuma liiklusõnnetus. Ükskõik siis kelle süül, juht saab ikka mööda näppe. Üks väga levinud viis ummikutest põgeneda, on kasutades trammiteid ja seda ka seal kus see keelatud on. Ühes kohas sai ühe teatud bussiga ka täna seda kogetud, aga kuna on teada, et seda foorumit loevad ka need samad tegelased, kellest või kellegi palga suurus oleneda, siis jätan targu numbrid mainimata. Tegemist muidu ühe parima brigaadiga siinmail.
17.04.2009 21:45
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #71
RE: Teeninduskultuur
Seal Koidu peatuse juurest linna poole sõidavad vahest bussid vastassuunas, ehk siis vastutuleval ühissõidukite rajal...
17.04.2009 21:47
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #72
RE: Teeninduskultuur
Bussijuht 3508 peal nüüd sõidab väga täpselt ja sõiduplaani järgi.
Siis tuleb nii, et varem sel bussil oli probleem, sest see bussijuht alati hilines. Täna aga 3508 sõidab 63 liinil.Wink
17.04.2009 21:48
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Taylor Ära
Vana Kala

Postitusi: 1,157
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #73
RE: Teeninduskultuur
Hilinemisest veel nii palju, et kui siin üks päev 3645 tegi 11 peal pool ringi (st Kadakast Kunstiakadeemiani) siis tagasi tuli 1144 ja tuli varem lausa 6 minutit - pidi olema Lepistiku peatuses 15:41, aga oli hoopis 15:35. 3645 sõitis aga graafiku järgi. Paluks nüüd mitte süüdistada et ma nägin valet bussi, aga ma siiski oskan 3645l ja 1144'l vahet teha.
(selle postituse viimane muutmine: 18.04.2009 10:07 Taylor.)
17.04.2009 21:55
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #74
RE: Teeninduskultuur
Iga ring ja jrk erinew.Liiklus olud muutuwad koguaeg,lisaks tobedate sisteemidega Tallinna foorid(pealegi topitake neid kõikwõimalikesse kohtadesse).Mitte ükski bussijuht ei jää MEELEGA GRAAFIKUST MAHA!!!!.Reisijana muidugi lihtne hädaldada ,jõudis warem ,jäi hiljaks.Aga enamustel puudub ettekujutus kuidas sõitmine tegelikult toimib.TAKi juhid teewad küll oma tööd südamega.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 17.04.2009 22:10 PETSS.)
17.04.2009 22:09
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #75
RE: Teeninduskultuur
(17.04.2009 22:09)PETSS Kirjutas:  Iga ring ja jrk erinew.Liiklus olud muutuwad koguaeg,lisaks tobedate sisteemidega Tallinna foorid(pealegi topitake neid kõikwõimalikesse kohtadesse).Mitte ükski bussijuht ei jää MEELEGA GRAAFIKUST MAHA!!!!.Reisijana muidugi lihtne hädaldada ,jõudis warem ,jäi hiljaks.Aga enamustel puudub ettekujutus kuidas sõitmine tegelikult toimib.TAKi juhid teewad küll oma tööd südamega.

Ei ole nõus. Tean väga palju bussijuhe, kes lõpp peatusest
hakkavad sõitma 2-5 minutit hiljem.
17.04.2009 22:19
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
6631 Ära
bussiinfo

Postitusi: 835
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #76
RE: Teeninduskultuur
Max, jäta oma jamps ükskord järele. Väga palju juhte, kes tulevad 5 min hiljem välja??? Õismäel näiteks pole selliseid MITTE ÜHTEGI. Mitte iial pole 16 või 46 või 10 või 26 või 22 või 4 5 minutit hiljaks jäänud põhjusel, et juht ei viitsi varem välja sõita.
17.04.2009 23:11
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #77
RE: Teeninduskultuur
.Aga kui ma juba lõpppeatusse sisenemisel hilinen 5-8 minutit olengi juba järgmisest matsust juba 10 maas.Arwetades pealetulekut ka.Ja paraku juhtub ,et jäädakse DP mokalaata pidama siis ka hilinemine.Too paraku siiski erand.Hobujaamas probleemi bussi väljasaamisega(wäike plats,wäljasõit Wirusse mitte kõige parem,nüüd kaamera ka weel pandud).Õismäel kõige rahulikum.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
17.04.2009 23:15
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #78
RE: Teeninduskultuur
(17.04.2009 23:11)6631 Kirjutas:  Max, jäta oma jamps ükskord järele. Väga palju juhte, kes tulevad 5 min hiljem välja??? Õismäel näiteks pole selliseid MITTE ÜHTEGI. Mitte iial pole 16 või 46 või 10 või 26 või 22 või 4 5 minutit hiljaks jäänud põhjusel, et juht ei viitsi varem välja sõita.

Noo foorum arutab, milline paha foorumlane Max.
Kas teile igav või mis teil minu vastu, mis paha teinud
teile? Vastage palun. Ma ei saa aru. Ja elus ma üldse
teid ei tea. Siis mida te üldse minust teate?
Ma tean ja võin kirjutama ka, kes sellised
bussijuhid, kes hakkavad sõitma ja hilinema väga
lõpp peatusest. Ja veel 63 liinil vähe aega antakse
linnast, bussijuhid alati sellepärast hilinevad. Siis
vaja muuta sõiduplaan. Pole noormalne kui hilinemine
3-8 minutit.
17.04.2009 23:34
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #79
RE: Teeninduskultuur
3-4 minutit ringi peale hilineda on teatud oludes veel väga hästi.

Aga probleem on selles, et sa oled liiga ennast täis ja teiste juttu ei pea mitte millekski.
17.04.2009 23:39
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #80
RE: Teeninduskultuur
(17.04.2009 23:39)Oxygen Kirjutas:  3-4 minutit ringi peale hilineda on teatud oludes veel väga hästi.

Aga probleem on selles, et sa oled liiga ennast täis ja teiste juttu ei pea mitte millekski.

Ei. Ma kuulan tähelepanelikult kõik ja alati loen, mis kirjutavad.
Seda ei ole nii. Ja ka räägin alati oma arvamus selle kohta.
Ma loodan, et mulle veel võib migagi rääkida siin.
Aga hästi näen, et mittekeegi ei huvita mis ma kirjutan.
Ja mõned siin ja sina ka arvate, et mina kirjutan siin naljad.
17.04.2009 23:47
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog