Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 6Hääli - 3.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sotsiaalsed töökohad Tallinna ühistranspordis
Autor Sõnum
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #41
RE: Jooksev vestlus
(19.05.2009 23:27)uunox Kirjutas:  
(19.05.2009 23:13)Max Kirjutas:  
(19.05.2009 20:29)PETSS Kirjutas:  Täna sai koos hordidega külastada tööbörsi Trammipargis.See muidugi iseenesest kena ,et rahwale tööd tahetakse anda.Aga nähes seda seltskonda ,kes sel tooni andsid (juba kergelt õllesed ,räuskavad ja tossawad) umbes nagu 1940 aasta juunipöörajate põhimass. Oli ka vähemuses korralikke kodanikke .Kaedes toda enamust ;ei tahaks mina omale bussi küll ühtegi reisisaatjat ega koristajat lõpppeatustesse.Senini tollega toime tulnud küll saab ka edespidi.Eeltoodu waid minu nägemus ja arwamus.
Ma saanud aru, mida te tahtsite tegelikult ööelda.
Ei ole väga viisakalt nii rääkida teie poolt.

Äkki siis täpsustad ka, millest ja kuidas siis sina aru said?
'Nõme' ei ole kriitika.

Väga huvitav et sellised asjad räägib meile bussijuht. Miks ta arvab paha see, kui inimesed saavad töö. Petss ütles et ta ei taha töötada sellise inimestega oma bussis, kes hakkavad seal töötama.
Milles inimesed süüdi ma ei saa aru. Miks Petss räägib, et seal olid ainult pahad inimesed peamiselt. Võib olla seal rohkem venelasi oli, seda aga ma täpselt ei tea.
(19.05.2009 22:40)Oxygen Kirjutas:  Ega selle kampaania peaeesmärk ei ole ju töötutele tööd anda. See on lihtsalt võimalus isakesel Edgaril tõusta rahva ette ja rääkida kui hea on tema ja kui halvad on teised. Selle pärast ongi kogu see idee niivõrd halvasti läbi töötatud.

Te taas räägite nii, nägu asi ei ole. Nad tõesti tahavad, et inimesed saaksid tööd ja kõik oleks paremaks. Ja mulle väga meeldib see.Rolleyes
(selle postituse viimane muutmine: 19.05.2009 23:42 Max.)
19.05.2009 23:35
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
uunox Ära
Õlinäpp

Postitusi: 69
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #42
RE: Jooksev vestlus
(19.05.2009 23:35)Max Kirjutas:  Võib olla seal rohkem venelasi oli, seda aga ma täpselt ei tea.

See ei puutu küll kuhugi. Mingit rahvusprobleemi võib tekitada igalt poolt. See ei tähenda, et ka reaalselt probleemi oleks.

Pigem pidas Petss ilmselt silmas seda, et inimesed, kellel on juba poole päeva ajal aur üleval, hääl kõva ja Priima hambus, ei ole küll need, keda ka mina tahaks oma igahommikuses ja õhtuses bussis 'tööl' näha. See amet on nagu iga teine klienditeenindaja amet ja seal on omad ootused. Ja absoluutselt pole siin vahet selles, kas need on eestlased, venelased, lätlased või indiaanlased.

Selle vastu, et need inimesed, kes on korralikud, aga tööta, saavad nüüd mingigi sissetuleku, ei ole kellelgi midagi ja ei saagi olla.
19.05.2009 23:47
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #43
RE: Jooksev vestlus
(19.05.2009 23:47)uunox Kirjutas:  
(19.05.2009 23:35)Max Kirjutas:  Võib olla seal rohkem venelasi oli, seda aga ma täpselt ei tea.

See ei puutu küll kuhugi. Mingit rahvusprobleemi võib tekitada igalt poolt. See ei tähenda, et ka reaalselt probleemi oleks.

Pigem pidas Petss ilmselt silmas seda, et inimesed, kellel on juba poole päeva ajal aur üleval, hääl kõva ja Priima hambus, ei ole küll need, keda ka mina tahaks oma igahommikuses ja õhtuses bussis 'tööl' näha. See amet on nagu iga teine klienditeenindaja amet ja seal on omad ootused. Ja absoluutselt pole siin vahet selles, kas need on eestlased, venelased, lätlased või indiaanlased.

Selle vastu, et need inimesed, kes on korralikud, aga tööta, saavad nüüd mingigi sissetuleku, ei ole kellelgi midagi ja ei saagi olla.

Kõik nüüd selge. Palun vabandust, võib olla ma valesti sain aru Petssi arvamus.
(selle postituse viimane muutmine: 19.05.2009 23:51 Max.)
19.05.2009 23:49
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #44
RE: Jooksev vestlus
20.05.2009 10:44
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #45
RE: Jooksev vestlus
Wabandan kui sõnu walesti mõistetud.Korralikke reisisaatjate ja koristajate wasta pole mul absoluutselt miskit.Paraku andsid eile tooni just wastupidised kodanikud.Ja nondega pole nõus grammi jagugi koos töötama.Ja rahwus pole minu jaoks üldse määraw.Loodan ,et komisjon eraldab terad sõkaldest ja asi lõppeb kenassti.Küll on aga lehes totaalselt rukkisse pandud.Toda artiklit lugeses mulje ,et otsiti trammi ja trollijuhte.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
20.05.2009 20:56
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #46
RE: Jooksev vestlus
(20.05.2009 20:56)PETSS Kirjutas:  Wabandan kui sõnu walesti mõistetud.Korralikke reisisaatjate ja koristajate wasta pole mul absoluutselt miskit.Paraku andsid eile tooni just wastupidised kodanikud.Ja nondega pole nõus grammi jagugi koos töötama.Ja rahwus pole minu jaoks üldse määraw.Loodan ,et komisjon eraldab terad sõkaldest ja asi lõppeb kenassti.Küll on aga lehes totaalselt rukkisse pandud.Toda artiklit lugeses mulje ,et otsiti trammi ja trollijuhte.

Te võite ka 100 grammi võtma.Big Grin Teen nalja muidugi.
Ma mõtlen et kui nad hakkavad töötama, siis ei hakka rohkem jooma.Wink
(selle postituse viimane muutmine: 20.05.2009 21:59 Max.)
20.05.2009 21:59
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #47
RE: Jooksev vestlus
See et nad tööle hakates vähem jooma hakkavad on kahtlane sest tööintervjuule (kui eilset laulupidu nii kutsuda saab) või ka tööga tutvuma peaks vast minema ikka kaines olekus jne aga nagu juba eespool mainiti pole peaeesmärk ju töötutele töö andmine. Eilne küll linnapea kohtumine valijatega.
20.05.2009 22:37
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #48
RE: Jooksev vestlus
(20.05.2009 22:37)raulito Kirjutas:  See et nad tööle hakates vähem jooma hakkavad on kahtlane sest tööintervjuule (kui eilset laulupidu nii kutsuda saab) või ka tööga tutvuma peaks vast minema ikka kaines olekus jne aga nagu juba eespool mainiti pole peaeesmärk ju töötutele töö andmine. Eilne küll linnapea kohtumine valijatega.

Mida te tahate ööelda sellega. Miks siin valijad üldse.
Või ma ei saanud aru siis teie postitus.RolleyesSmile
20.05.2009 22:43
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #49
RE: Jooksev vestlus
Hea küll valijatega mitte aga kaudse valimispropagandaga tegemist ju on. Olulisem on see mõte et tööga tutvuma tulles võiks õllelõhnad koju jätta
20.05.2009 22:48
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #50
RE: Jooksev vestlus
Olgem ausad. Kui tegemist oleks lihtsalt tööbörsiga, kus TTTK või TAK endale töölisi valivad, siis ei tuleks Tema Ise sinna ennast eksponeerima.
20.05.2009 22:53
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #51
RE: Jooksev vestlus
(20.05.2009 22:53)Oxygen Kirjutas:  Olgem ausad. Kui tegemist oleks lihtsalt tööbörsiga, kus TTTK või TAK endale töölisi valivad, siis ei tuleks Tema Ise sinna ennast eksponeerima.

Teie postitused on mõtettud. Teile jaoks on kõik propaganda.
Peaministrit seal ei olnud kahjuks, aga peaks seda näema ka.
(20.05.2009 22:48)raulito Kirjutas:  Hea küll valijatega mitte aga kaudse valimispropagandaga tegemist ju on. Olulisem on see mõte et tööga tutvuma tulles võiks õllelõhnad koju jätta

Ma saanud aru nüüd. Muidugi nad pahad inimesed, ainult sellepärast et neil ei ole tööd. Ja ma olen kindel et te räägite see sellepärast, et hästi teate, et seal olid peamiselt venelased ainult.
(selle postituse viimane muutmine: 20.05.2009 23:07 Max.)
20.05.2009 23:03
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #52
RE: Jooksev vestlus
Mul pole venelaste vastu mitte midagi kuna elasin 21 aastat piirkonnas kus vene rahvusest inimesed ülekaalus ja ka töötan ettevõttes kus olen ainus eestlane ja enamik omavahelisest suhtlusest toimub vene keeles. Ja ma ei tea mis rahvuse esindajaid seal enamuses olid. Aga aitab lobast hommikul vaja tööle minna
20.05.2009 23:11
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #53
RE: Jooksev vestlus
(20.05.2009 23:11)raulito Kirjutas:  Mul pole venelaste vastu mitte midagi kuna elasin 21 aastat piirkonnas kus vene rahvusest inimesed ülekaalus ja ka töötan ettevõttes kus olen ainus eestlane ja enamik omavahelisest suhtlusest toimub vene keeles. Ja ma ei tea mis rahvuse esindajaid seal enamuses olid. Aga aitab lobast hommikul vaja tööle minna

Väga loodan et te olete väga hea inimene ja ma usun teile. Nüüd aga te hakkate teadma, et seal olid peamiselt venelased, nii räägitakse uudistes ja sellepärast uudistes räägitakse nii, et kõik nad olid
seal joobes. Ma väga rõõmus, et teil töö on olemas. Edu teile.
(selle postituse viimane muutmine: 20.05.2009 23:16 Max.)
20.05.2009 23:15
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
uunox Ära
Õlinäpp

Postitusi: 69
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #54
RE: Jooksev vestlus
(20.05.2009 23:03)Max Kirjutas:  Ja ma olen kindel et te räägite see sellepärast, et hästi teate, et seal olid peamiselt venelased ainult.

Mind hakkab täitsa huvitama, et kus sisendatakse inimestele seda tunnet, et kõik on alati ja koguaeg kas venelastest või venelaste vastu. Alguses oli selliseid poste lugeda kummaline, siis kurb ja nüüd ei oskagi enam seisukohta võtta.
Ytra foorum ei ole küll koht, kus PBK tasemel poliitarutelusid pidada.
21.05.2009 18:16
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #55
RE: Jooksev vestlus
Joodik on joodik. Olgu ta mis rahvusest tahes. Ja sellistel kes ei suuda isegi tööintervjuule kaine peaga ilmuda, ei ole linnaettevõttes kohta. Ma loodan siiralt, et need koristajad ja reisisaatjad valitakse ikka parimate seast. Vastasel korral peletavad need vastavate lõhnadega idioodid ühistranspordist viimased korralikud inimesed minema.
Ja kus sisendatakse seda, et kogu asi käib venelaste ja nende vastaste ümber? Seda sisendavad need venelased endale ise kes ei oska asju vaadata läbi oma oponendi silmade ega kuulata ära mis neil öelda on. Ei ole mõtet sellel pikemalt peatuda, sest ega see mölin ei muudaks mitte midagi. Keegi ei saa sundida kedagi õppima eesti keelt ega mõistma eestlasi, kelle jaoks näiteks pronkssõdur meenutab poole sajandi pikkust okupatsiooni. Need venelased kes eestlasi aga mõistavad on meie sõbrad ja ma olen ise ühe sellise käest kuulnud, et temal on nende "venelaste õiguste eest võitlejate" pärast väga häbi. Aprillimäss ju näitas selgelt, et need kes seal Tõnismäel kisendasid ei olnud mitte mingisugused Venemaa patrioodid vaid lihtlabased vargad.
Niimoodi olen mina asjast aru saanud ja palun püüame edaspidi selle rahvusluse ja muu otseselt ühistransporti mitte puudutava poliitmöla sellest foorumist eemal hoida. Religioon ja poliitika on igihaljad teemad mille üle vaieldakse nii meil kui ka mujal ja selle üle võib jäädagi vaidlema.
21.05.2009 18:35
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #56
RE: Jooksev vestlus
Nüüd ma kõik üldse teiest sain aru. Väga hästi et ma ei taha kohtuma sinuga, Oxygen. Väga kurb, et sa selles elus vähe saad aru.Sad
(selle postituse viimane muutmine: 21.05.2009 21:34 Max.)
21.05.2009 21:34
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #57
[split] Üldine TAK arutelu, osa 2
http://www.tallinnapostimees.ee/?id=158550 ülehomsest siis reisisaatjad.
01.09.2009 12:09
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #58
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
(01.09.2009 12:09)Siim Kirjutas:  http://www.tallinnapostimees.ee/?id=158550 ülehomsest siis reisisaatjad.
Esimesi reisisaatjaid võib kohata liinidel, kus sõidavad madalad bussid. «Alustame nende bussidega, mis on madala sisenemisega, sest sinna kontsentreeruvad lapsevankritega emad, ratastooliga sõitjad, liikumisraskustega inimesed ja vanemad reisijad,» rääkis Roht .

Nii palju kui mina neid lapsevankri- ja ratastooliinimesi näinud olen saavad nad madalatele sõidukitele küll väga edukalt oma jõududega peale. Kõrged bussid on need kus memmed trepile ära kooleda ähvardavad.
Neile juhtidele kes need untsantsakad endale sinna kakerdama saavad soovin mina tugevat närvi.
01.09.2009 19:41
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #59
Reisisaatjad Tallinna ühistranspordis
http://www.tallinnapostimees.ee/?id=159190 trollisaatjatele oma vest.
02.09.2009 22:17
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollionu Ära
Liige

Postitusi: 163
Liitunud: Jul.2009
Postitus: #60
RE: Jooksev vestlus
(02.09.2009 22:17)Siim Kirjutas:  http://www.tallinnapostimees.ee/?id=159190 trollisaatjatele oma vest.

Tere Siim!

Tahad ka vesti?
03.09.2009 13:56
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog