Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 8Hääli - 3.25 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teeninduskultuur
Autor Sõnum
Ott Ära
Vanem liige

Postitusi: 344
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #21
RE: Teeninduskultuur
(28.01.2009 15:51)raulito Kirjutas:  1073 soovis ka eelmine nädal üks õhtu Laikmaas kõigile head õhtut. Viisakas juht siis

Üks härra seal 1073 peal on tõesti tõsine hea õhtu ja päevajätku soovija,aga teisel hetkel jätab tädikesed ukse vahele, või jätab peatuseid nii vahele, et stopp nuppki vajutatud, rääkimata ukse juures olekust.
28.01.2009 16:50
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #22
RE: Teeninduskultuur
Mitte ükski juht ei jäta meelega kedagi uste wahhele.Stopp nuppu wõib ju vajutada aga kui armatuuris tuli põlema ei lähe siis juht ei teagi tollest midagi.Osadel bussidel juhile ka signaal kuulda.Minu omal näiteks sääne asi puudub ,olemas waid kollane tuli armatuuril.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
01.02.2009 21:06
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #23
RE: Teeninduskultuur
Küllap käib teeninduskultuuri alla ka see kuidas buss hommikul asutuse poolt hommikul tagalast lahinguväljale saadetakse. Sestap leian, et väärib märkimist uus tase busside salongide puhtuses. Kui tavaliselt on bussi põrand kaetud ühtlase mudakihiga, siis selle saab veel kuidagi välja vabandada. Kas siis ei jõudnud koristaja seekord selle bussini või mida iganes. Aga 3848 sõidab täna sellise põrandaga, millele on kõnts mingisuguse asjaga ilusate ja ringjate liigutustega laiali nühitud. Vägev! Sellist asja ei olnud mina varem näinud Big Grin
19.02.2009 06:26
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #24
RE: Teeninduskultuur
Egas jah,bussid just mitte kõige puhtamad.Koristajal suht sawi,tõmbab õdagul salongi lapiga üle ja kõik.Hommikuti teinekord buss seest hullemas olukorras( + weel jäätunud põrandad)kui õhtul trassile pannes.Ise püüdnud lõunapausi ajal siiski põrmandule sooja wee ja lapiga suht kaubanduslik wälimus anda.Tähelepanek weel:puhtasse bussi tulles püüawad sõitjad (14 liinil )uksel jalgu puhastada.Eks tulemus reisijate otsustada.Bussist kogutud graniidipuruga warsti võimalik hakata paikama Tallinna auklikke tänawaid.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 21.02.2009 21:20 PETSS.)
21.02.2009 21:04
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #25
RE: Teeninduskultuur
See, et bussi põrand pesust tulles nii märg on, et vesi sõidurütmis mööda põrandat edasi-tagasi loksub on visuaalselt kole, aga ei sega sõitmist. Sõitjat rõõmustab sellisel juhul teadmine, et bussi on koristatud ja põrandat koguni pesta püütud Smile
Häirivad hoopis need varahommikused bussid, mis pargist liinile vuravad ja mille istmekatted veel pesemisest märjad on.
Täna hommikul näiteks 1097: istud rahulikult pingile ja veidi hiljem tunned, kuidas püksitagumik niiskeks läheb Sad
Loomulikult on vaja istmekatteid puhastada, aga äkki jätaks siis bussile peale sellist suurpesu ühe "hingamisepäeva", et salong ikka korralikult ära kuivada jõuaks....
25.02.2009 09:11
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Green2008 Ära
Liige

Postitusi: 106
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #26
RE: Teeninduskultuur
Olen kindel, et teie kõik lugesite sellest.

Paistab, et aasta pärast üks ühistranspordi süsteemi probleemidest on lahendatud. Trammijuhina näen, et meie töös eesti keelt on kindlasti vaja. Suveti ,muidu, ka soome keelt. Tongue


Keeleinspektorid saatsid eesti keele eksamile 62 Tallinna trammi- ja trollibussijuhti, kellel pole nõutavat keeleoskustunnistust.Nõutava keeleoskuseta trammi- ja trollijuhtidele tehti ettekirjutus sooritada eesti keele eksam järgmise aasta 10. veebruariks. (BNS)
25.02.2009 21:30
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mister X Ära
Mobilis in mobili

Postitusi: 445
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #27
RE: Teeninduskultuur
Busside sanitaarne ja tehniline seisund on aastatega tublisti paranenud. Idüllist ei räägi, kuid edasiminekut tuleb tunnistada.

Meenub kollaste Ikaruste lõpuperiood, mil võis kohata igat sorti eksootikat. Eksootika all pean silmas talvel jäätunud põrandat, sõidu ajal lagunevaid istmeid ja reisijatele kaela kukkuvaid tugiposte. Eriti mõnusate isendite korral paistis läbi roostetanud kere tükike kiiresti mööduvat maapinda või lõõtsuste katkiste tihendite vahelt killuke sinavat taevast. Mõni bussijuhist klemm hoidis istmete all taarakaste, ühe juhi tööruumi kaunistas koguni puulõhkumise pakk.

Tollal pakkusid irooniat sildid "Ohu korral purusta aken klaasihaamriga". Mida aga polnud, oli haamer. Heal juhul selgitas olukorda lisasilt "Haamrit küsi bussijuhi käest".
(selle postituse viimane muutmine: 25.02.2009 22:39 Mister X.)
25.02.2009 22:35
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #28
RE: Teeninduskultuur
Ei taha küll tuju rikkuda, aga ühel Lasnamäe uuel Omni lõõtsal (3411 oli vist) on juhi taga aknapoolne iste omadega õhtal. Kui keski kes pumba juures seda loeb, siis äkki juhatab selle istme manu mõne kruvikeerajaga seltsimehe Smile
25.02.2009 22:41
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Liisu323
Unregistered

 
Postitus: #29
RE: Teeninduskultuur
33. liini bussijuht oli aga algul vaadanud et kedagi pole peatuses ja pani mõõda aga siis märkas mind ja jäi pidama.. peatusest oli juba jupp maad mõõdas aga ikkagi pidas kinni.IME täielik.. tänud talle.Miks selline asi trollide puhul ei tõõta?

aga jah trollides see mugavus nüüd eriti suur küll pole.Need solarise toolid.. ma lausa vihkan neid alati on nad mingit puru täis ja määrib su riided ära..ja siis see ukse piiksumine mis teeb mu kurdiks.Tavaliselt on nad külmad ka seest.Ühesõnaga bussis sõidaks meelsamini.
28.02.2009 21:49
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #30
RE: Teeninduskultuur
See oli alles eelmine aasta kui üks EAL-i sohver Kohtla-Järve linnaliinidel sõidu ajal sihvkaid näris....
28.02.2009 22:29
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #31
RE: Teeninduskultuur
(28.02.2009 21:49)Liisu323 Kirjutas:  ma lausa vihkan neid alati on nad mingit puru täis ja määrib su riided ära
Ma ei tea kas käitunud õigesti wõi valesti.Nähes reisijat krõpsu või miskit muud söömas, olen rahulikult tal palunud söömist jätkata wäljapool bussi.Ja senini kenasti asjast aru saadud..Teine asi bussis joomisega.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
28.02.2009 22:42
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #32
RE: Teeninduskultuur
Kahjuks ei õnnestunud mul märgata selle Duple numbrit mis täna 58. liinil Pinna peatusest Priisle poole kella 18:00 asemel ca 4 minutit varem väljus. Kurat kui intervall on ikka 15 minutit, siis 4 minutit ees olla on natuke palju.
22.03.2009 18:39
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kukkurkurat Ära
tegelinski

Postitusi: 581
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #33
RE: Teeninduskultuur
(22.03.2009 18:39)Oxygen Kirjutas:  Kahjuks ei õnnestunud mul märgata selle Duple numbrit mis täna 58. liinil Pinna peatusest Priisle poole kella 18:00 asemel ca 4 minutit varem väljus. Kurat kui intervall on ikka 15 minutit, siis 4 minutit ees olla on natuke palju.

3677
22.03.2009 19:59
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Potsataja103 Ära
VanaPaks

Postitusi: 362
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #34
RE: Teeninduskultuur
(22.01.2009 00:13)k2ssar Kirjutas:  
(21.01.2009 23:20)JalgLammasPea Kirjutas:  
(21.01.2009 00:13)Potsataja103 Kirjutas:  
(20.01.2009 21:53)PETSS Kirjutas:  Waat nende viimasel hetkel pealewõtmistega ka omaette wärk.OK!Kui ma ikse näen ,et kodanik jookseb ,ootan ära.
Noorel ilusal naisterahval on õhtupoolikul äraootamise tõenäosus päris suur, samas hommikupoolsel turumammil nullilähedane.
Aga suure matkaseljakotiga noormehel? (sõltumata kellaajast)
Üldjuhul rõve ja ropp sõim kabiinist ... Teine teema on selles, et kuidas on võimalik bussile joosta matkakotiga ... olen oma tarbeks kasutusse võtnud ühissõidukiraja ...
Kui on näha, et inimene jookseb tööasjus, siis katsun ikka ära oodata. Kui aga reisija läheneb mööda sõiduteed (bussi taga, seega peeglist näha ei ole), siis juhtub küll, et ta peale ei saa. Samas, teadjad oskavad ennast hästi peeglist nähtavaks teha.
(28.02.2009 21:49)Liisu323 Kirjutas:  ... oli aga algul vaadanud et kedagi pole peatuses ja pani mõõda aga siis märkas mind ja jäi pidama...
Vajuta "Stop"-nuppu, seisa aegsasti ja nähtavalt ukse juures, kui see kõik ei aita, vehkle kätega... Bussijuhil on paraku vaja rohkem esiaknast välja vaadata kui peeglisse põrnitseda. Lõõtsaga on ikka tükk tegemist, et aru saada, kui kaugel tagumisest uksest kodanik seisab ja kas ta ka väljuda tahab.
Pärnu-Sindi liinil olid reisijad selles osas hästi välja koolitatud, ka pealetulemisega polnud probleeme (samades peatustes peatusid nii linna- kui linnalähiliinid), enamus mutikestest andis märku, kui nad ei tahtnud selle bussi peale tulla, polnud siis asjatut peatumist.
(selle postituse viimane muutmine: 22.03.2009 21:53 Potsataja103.)
22.03.2009 21:42
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #35
RE: Teeninduskultuur
(22.03.2009 18:39)Oxygen Kirjutas:  Kahjuks ei õnnestunud mul märgata selle Duple numbrit mis täna 58. liinil Pinna peatusest Priisle poole kella 18:00 asemel ca 4 minutit varem väljus. Kurat kui intervall on ikka 15 minutit, siis 4 minutit ees olla on natuke palju.

No sellest võib kirjutada palju. Näiteks 3406 bussijuht sõidab alati 63 liinil 3-7 minutit varem. 3512 hilineb linnast tihti. 3594 eile hilines 63 liinil väga, ma olnud kuri. Hilinemine oli 6-10 minutit !!! Ja siis intervallidest me võime rääkida palju. Ja sellepärast mulle alati ei meeldi sellised bussijuhid, kes sõidavad väga vara või hiljem. See bussijuhid teevad nii, et me peame ootama väga kaua järgmise bussi. 3518 üks bussijuht selles bussis alati sõidab varem.
22.03.2009 22:36
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #36
RE: Teeninduskultuur
Max, palun saa nüüd aru!Ma pole paljude Sinu arwamusawaldustega nõus.Ja waidlema ma ei taha hakata .Sinul oma arwamus ,mul oma.Tõde kuskil wahepealEks igalühel oma nägemus täpselt tolle kandi pealt kust kaeda..Enamus bussijuhte(trolli,trammi omad ka) siiski oma ala asjatundjad.Teewad tööd südamega.Ma nüüd ei tea kas teen õigesti või walesti.Aga palun tule ja sõida paar ringi juhi kõrwal kaasa ..Ja Sa näed asju ka weits teise külje pealt.Sa ju tead millega ma sõidan.Nii ,et ootan.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 23.03.2009 00:33 PETSS.)
23.03.2009 00:20
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #37
RE: Teeninduskultuur
(23.03.2009 00:20)PETSS Kirjutas:  Max, palun saa nüüd aru!Ma pole paljude Sinu arwamusawaldustega nõus.Ja waidlema ma ei taha hakata .Sinul oma arwamus ,mul oma.Tõde kuskil wahepealEks igalühel oma nägemus täpselt tolle kandi pealt kust kaeda..Enamus bussijuhte(trolli,trammi omad ka) siiski oma ala asjatundjad.Teewad tööd südamega.Ma nüüd ei tea kas teen õigesti või walesti.Aga palun tule ja sõida paar ringi juhi kõrwal kaasa ..Ja Sa näed asju ka weits teise külje pealt.Sa ju tead millega ma sõidan.Nii ,et ootan.

Millega ei ole nõus täpselt?Huh
23.03.2009 00:36
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Vlad Ära
Liige

Postitusi: 227
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #38
RE: Teeninduskultuur
(22.03.2009 22:36)Max Kirjutas:  ...sellepärast mulle alati ei meeldi sellised bussijuhid, kes sõidavad väga vara või hiljem. See bussijuhid teevad nii, et me peame ootama väga kaua järgmise bussi.

Ma võin öelda sulle seda, et paraku meie liikluse kultuuri tõttu meie bussid hilinevad. Kõik autojuhid sõidavad oma reeglite järgi ja unustavad, et bussidel on oma graafik mille järgi nad peavad sõitma ja sõitma täpselt. Teine meie kellad. Kõikidel on oma kellad bussijuhil ja reisijal. Bussijuhil sõidab oma kella järgi ja reisijatel kellad võivad minna kiiremeni või aeglasemeni kui bussijhil. Ja kui hilinevad hakkavad karjuda " no miks sa sõidab varemeni?" või milline paha bussijuht on. Ja kes selles olukorras süüdi?
23.03.2009 07:28
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #39
RE: Teeninduskultuur
Hilinemise vabandab veel kuidagi välja, aga graafikust eespool sõitmises on süüdi ainult juht ise.
23.03.2009 12:07
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #40
RE: Teeninduskultuur
Ei ole nõus.Kui reisijaid pole on graafikust ettejõudmine paratamattu.Jõulude ajal 14 liinil oli päris suur probleem,et 2min sees püsida.Ja alati wõimalus sõimata saada ,miks buss nii aeglaselt sõidab.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
23.03.2009 13:41
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog