Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lasnamäe tramm
Autor Sõnum
sasstak Ära
Mõnusamalt kohale

Postitusi: 2,672
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #21
RE: Lasnamäe tramm
(09.09.2009 18:21)Martti Kirjutas:  
(09.09.2009 14:33)Kaspar Kirjutas:  Jaanus Mutli räägib Tallinna Postimehes, et tramm Lasnamäele nelja aastaga on täiesti reaalne.
Nagu ikka enne valimisi ja Lasnamäele, kuhu siis mujale. Tegelikult selles artiklis on üks huvitav ametikoht või eriala välja toodud= tuleviku uurija.

Need sõnad reaalsed 18. oktoobrini on minu mõttes...

Mõnusamalt kohale
15.09.2009 14:31
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #22
RE: Lasnamäe tramm
17 oktoobrini kui aus olla. Valimispäeval on propaganda keelatud
15.09.2009 15:38
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #23
RE: Lasnamäe tramm
(15.09.2009 15:38)raulito Kirjutas:  17 oktoobrini kui aus olla. Valimispäeval on propaganda keelatud
Trammist võib mullikesi ajada ka valimispäeval Smile
15.09.2009 15:42
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Martin256 Ära
Liige

Postitusi: 66
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #24
RE: Lasnamäe tramm
Kogu see trammimulin on kasulik mõtteharjutus, et mida siis ikkagi vaja on. Nüüd tuleb Mutli suust juba päris asjalikke mõtteid ja kui kunagi ka raha tuleb (aga tuleb), siis ei lahmita enam umbropsu. Ikka oli lausloll algus - lai tramm kanalist vabaduskellani. Nüüd räägitakse linna läbivate trasside valikust. Lisaks pole kiirtrammi mull enam praegusele trammile jalus ja see kõige tähtsam
15.09.2009 17:53
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Regardman Ära
Kes see friik on?

Postitusi: 1,389
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #25
RE: Lasnamäe tramm
(15.09.2009 17:53)Martin256 Kirjutas:  Kogu see trammimulin on kasulik mõtteharjutus, et mida siis ikkagi vaja on. Nüüd tuleb Mutli suust juba päris asjalikke mõtteid ja kui kunagi ka raha tuleb (aga tuleb), siis ei lahmita enam umbropsu. Ikka oli lausloll algus - lai tramm kanalist vabaduskellani. Nüüd räägitakse linna läbivate trasside valikust. Lisaks pole kiirtrammi mull enam praegusele trammile jalus ja see kõige tähtsam
Ja kõige juures figureerib jätkuvalt Reedik Võrno nimi. Targemad mehed on väitnud, et selle kodaniku tõttu meil seda (kiir)trammi polegi.
15.09.2009 18:06
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #26
RE: Lasnamäe tramm
Ei tule siia midagi.Ei suudeta käigus hoida praegust weeremiku ja tagada normaalselt käigusolew liiklust.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
15.09.2009 18:12
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Martin256 Ära
Liige

Postitusi: 66
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #27
RE: Lasnamäe tramm
(15.09.2009 18:12)PETSS Kirjutas:  Ei tule siia midagi.Ei suudeta käigus hoida praegust weeremiku ja tagada normaalselt käigusolew liiklust.
Võibolla ei tulegi. Põhjus selles, et ummikud on kadumas. Tänagi läbisin kell 9 Järvevana 80 kiirusega ja ühegi peatuseta. Vahel tahaks veidi telekat vaadata või lihtsalt ringi vahtida, aga liiklusvoog liig kiire. Lihtsalt inimesed ei sõida enam kindlaks ajaks kesklinna tööle. Avastasin selle nähtuse juba 2007, kui korraga hakkas linna sõit väga lahedaks muutuma. Ka MASU harjutab nad kodus või kustahes tööd tegema. Kel vaja, on täna läppar olemas ja mingit vajadust ei ole punkt kell 9 kontoris olla. Lihtsalt töötegemise traditsioonid muutuvad ajaga ja paljudel seisab see avastus veel ees.
15.09.2009 18:51
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Green2008 Ära
Liige

Postitusi: 106
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #28
RE: Lasnamäe tramm
Visioonikonverents kutsub trammile
http://uuseesti.ee/17057
18.09.2009 00:45
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
sasstak Ära
Mõnusamalt kohale

Postitusi: 2,672
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #29
RE: Lasnamäe tramm
(18.09.2009 00:45)Green2008 Kirjutas:  Visioonikonverents kutsub trammile
http://uuseesti.ee/17057

http://rus.postimees.ee/?id=169233

Mõnusamalt kohale
29.09.2009 14:40
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Dife Ära
Vanem liige

Postitusi: 463
Liitunud: Sep.2009
Postitus: #30
RE: Lasnamäe tramm
Kas keegi ei saa aru et praegu on käimas ülemaailmne majanduskriis. Praegu just võiks säästa raha, sest Vabaduse Väljak sai valmis, aga sellel ikka veel vigu juures. Valitsus võiks siiski selle suure projektiga oodata kuni "masu" läbi saab.
29.09.2009 15:39
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #31
RE: Lasnamäe tramm
Selle majanduskriisiga on sedamoodi et ehitamine on odavam aga praegu pole ka selle odavama ehituseks kusagilt raha võtta. Ja kui kriis läbi ja raha rohkem siis on jälle ehitamine kõvasti kallim. Paras nõiaring.
29.09.2009 15:49
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Dife Ära
Vanem liige

Postitusi: 463
Liitunud: Sep.2009
Postitus: #32
RE: Lasnamäe tramm
Noh, point ongi selles, et praegu pole riigil raha ja siis on veel vaja töölisi. Eestis on nii kriitiline olukord, et töölisi kah pole.Ehitusfirmad kah kõik pankrottis. Viimane teedeehitusfirma mis pankrotti läks oli Eesti Teede Grupp.
(selle postituse viimane muutmine: 29.09.2009 15:53 Dife.)
29.09.2009 15:52
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kaspar Ära
Ideegeneraator

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #33
RE: Lasnamäe tramm
Oi-oi kui kohutav majanduskriis on meil! Aga sellele enamus ei mõtle, et majanduskriisi saab kasutada projektide tegemiseks ja planeerimiseks ning kõikide asjade läbiarutamiseks, et mitte lasta ühel hetkel majandustõusu lihtsalt ilmaasjata mööda, alustades projekteerimist alles siis. Isegi kuskil uudistes rääkis sellest.

[Pilt: signa5.png]
29.09.2009 16:00
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #34
RE: Lasnamäe tramm
Mina küll hästi aru ei saa milles see kriis väljendub. Enesereklaamiks ja tühjaks mölaks on raha küll. Samas elu tuiksooned kiratsevad.
29.09.2009 20:28
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Dife Ära
Vanem liige

Postitusi: 463
Liitunud: Sep.2009
Postitus: #35
Heart RE: Lasnamäe tramm
(29.09.2009 20:28)Oxygen Kirjutas:  Enesereklaamiks ja tühjaks mölaks on raha küll.


Just! Mis k*radi vajadusel see Vabaduse väljak ehitati? Inimestel on tööpuudus võiks vähemalt neile natuke raha annetada ja neid tööle võtta. Aga selle asemele ehitati mingi vastik Vabaduse väljak, mis on üldse kole (minu arust). Selle asemel ikka võidi midagigi paremat ehitada. Näiteks see Lasnamäe tramm on isegi parem mõte, ja teeb elu riigis mugavamaks.

Vabandan koledast jutust Blush
01.10.2009 15:17
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kaspar Ära
Ideegeneraator

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #36
RE: Lasnamäe tramm
Minu arvates see Vabaduse väljak küll kole ei ole, aga hoopis selle Vabadussõja Võidusamba oleks andnud teha veidi lihtsama ja ka viisakama. Üks asi unustati muidugi ära, nimelt seesamune Laagna kanali tramm hakkaks ideepoolest ka Vabaduse väljakut läbima, aga kohta nagu enam suurt ei ole. Muidu leian ma, et Vabaduse väljak on praegu igatahes kõvasti ilusam kui see autodega parkimisplats. Raha oleks võinud kokku hoida paljude muude lolluste pealt.

Ma ütleks selle tööle võtmise koha pealt, et OK, tehke neid sotsiaalseid töökohti, kui nendest tegelikult ka midagi kasu on. Kõige mõttetum on niisama inimestele raha annetada, siis enam ei taha keegi tööd teha varsti.

[Pilt: signa5.png]
01.10.2009 16:01
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #37
RE: Lasnamäe tramm
Vabaduse väljak sai peale seda ehitust oma nime vääriliseks. Varem oli see tavaline parkla. Nüüd on tegemist platsiga kus on võimalik viisakalt korraldada üritusi ja kus saab lihtsalt ringi jalutada. Kasvõi selleks, et lihtsalt Harju mäelt trollipeatusesse saada. Seni pidi selleks kas suure ringi tegema või mingisuguste autode vahel laveerima. Ühesõnaga see on see koht kus maksumaksja raha on kasutatud millegi reaalse tegemiseks. Sama võib öelda ka selle samba kohta. Jah see tehniline lahendus on emane ja asi hakkab kohati naeruväärseks muutuma. Aga vähemalt on ammulubatud sammas lõpuks olemas. Ja väljakuga moodustab ta üsna hea terviku.
01.10.2009 17:08
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
6631 Ära
bussiinfo

Postitusi: 835
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #38
RE: Lasnamäe tramm
Esmaspäevase trammikonverentsi peaesinejad Erik Terk ja Ignar Fjuk pidasid aksioomiks, et Lasnamäe - Õismäe trammiliin läheb kesklinnas maa alla. Systra variant üle Estonia puiestee ja Vabaduse väljaku paistab olevat unustatud. Maa-aluse variandi põhipõhjendus oli, et kiirtramm peab kiire olema ega tohi kesklinna liikluskeerisesse takerduda.

Vabaduse väljak on muidugi tore, aga sammas seal kõrval on tõesti nüri. Eriti nüri tundub ta elegantsete vabaduse kellade kõrval. Kahju, et Leo Lapinilt seda sammast ei tellitud...
01.10.2009 19:52
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Dife Ära
Vanem liige

Postitusi: 463
Liitunud: Sep.2009
Postitus: #39
RE: Lasnamäe tramm
Ega ma mõtlesingi sammast Tongue
01.10.2009 19:56
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kaspar Ära
Ideegeneraator

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #40
RE: Lasnamäe tramm
Oxygen'iga olen 100% nõus - kõik jutt tema viimases postituses on õige ning sammas tõesti sobib ka minu arvates selle väljakuga kokku. Need Edgari kellad on minu meelest kümme korda jubedamad, pole mina veel aru saanud, milleks need head on.
Maa-alune variant ei tulnud mulle esialgu meelde. Kui see suudetakse edukalt välja töötada, siis olen ma kahe käega poolt. Tahaks küll mõnda maa-alust jaama peale bussiterminali Tallinnas näha.

[Pilt: signa5.png]
01.10.2009 20:34
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog