Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 3Hääli - 2.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile
Autor Sõnum
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #61
RE: Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile
See punasega üle tee minek on selline mitmeti mõistetav asi. Niimoodi mustvalgel ja LE-ga võrreldes paistab see õudsa roimana. Samas paberil kirjutatut ei saa peaaegu mitte kunagi üks-ühele reaalsesse ellu üle kanda. Ka mina ületan vahel teed punase tulega. Milleks ma peaksin seda nuppu vajutama ja eemalt paistva üksiku auto kinni pidama kui ma saan enne teda tee ohutult ületada? "Hundid söönud, lambad terved" nagu ütleb iidne Tõstamaa vanasõna. Samas kui see toimub suures linnas keset tiheda liiklusega tänavat, siis on see kuritegu nii enda kui ka teiste kaasliiklejate suhtes. Nagu Petss-i poolt ära mainitud tädi kes Hobujaama ristmikul töllerdas. Ja seda mitte parempöörde peal vaid ikka risti üle. Ja kõige kurioossem asja juures oli veel see, et tädil jäi veel õigust ülegi. Kisendas ja vehkis kätega nii signaali andnud auto kui ka teda harida püüdnud kaaskodaniku suunas, kes teisel pool teed lubavat tuld ootas.

Kuna siin foorumis annavad põhilist tooni jalakäijad, siis tahaks ikkagi südamele panna, et jalakäija on täpselt sama võrdne liikleja kui seda on autojuht. Jalakäijatele suunatud reeglistikule on Liikluseeskirjas pühendatud terve kolmas peatükk. Kust on üldse tulnud see väärarusaam, et vöötrajal on jalakäija kuninas, mina aru ei saa.
02.08.2010 23:27
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Sõnumeid selles teemas
RE: Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile - Oxygen - 02.08.2010 23:27
RE: Raskesti läbipääsetavad kohad ühistranspordile - Uued autobussid - 13.11.2013, 21:58

Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog