Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 3Hääli - 3.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jalgrataste ning muu pagasi vedu ühistranspordis
Autor Sõnum
XTA Ära
1029

Postitusi: 285
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #29
RE: Jalgrataste ning muu pagasi vedu ühistranspordis
(03.07.2009 10:47)Oxygen Kirjutas:  Endiselt. Tallinna linna piires peaks iga noor ja elujõuline inimene olema võimeline jala kõndima. Ei saa ju ometi nii hädine olla.
Nõus, et vähegi sõbralikuma ilma ja piisava ajavaru korral pole ka Pääskülast Meriväljale 20 km jalutamine probleemiks.

Oxygen Kirjutas:Mis puudutab igasuguseid katkiseid kumme, siis mina kui aktiivne pikamaasõitja kannan alati kaasas ühte (pikema reisi puhul kahte) tervet lohvi, et vajadusel tee peal välja vahetada. Lisaks loomulikult elementaarsed tööriistad. Ega keegi muidugi ei usu seda, aga noh mis parata. Mul selline ratas ka, et endal hakkaks imelik sellega bussi ronida.
Mina lühimaasõitjana ei viitsi igast kraami kaasas tassida. Tavaliselt aitab Tallinna piisavalt tihe kompressoritega varustatud tanklate võrk hädast välja.
Aga ükskord juhtus, et Punasel tn.-l mõlemad rehvid ribadeks (ei märganud õigeaegselt meie noorsoo armastatud tegevust klaaspudelitega), ainuke varustus rahakott koos pooliku 10-pileti nn. "raamatuga", samas kõrval peatus, kuhu parajasti 13. liini buss ette veeres, ning sihtpunkt Mustamäe teel. Et ilm oli ka selline tüüpiline talveilm umbes +5 kraadi ja mõningase vihmaga, siis kõigepealt küsisin bussijuhilt, mis tema asjast arvab. Vastati, et kui kedagi-midagi ära ei määri, siis on OK. Nii kvalifitseerusingi 20 minutiks ümber hädiseks-väetikeseks.
Huvitav oleks teada, mida hr. Oxygen oleks säänses olukorras teinud.
08.07.2009 11:52
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Sõnumeid selles teemas
RE: Jalgrataste ning muu pagasi vedu ühistranspordis - XTA - 08.07.2009 11:52
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2 - arti - 02.07.2009, 12:02
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2 - Max - 02.07.2009, 12:37
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2 - Vlad - 02.07.2009, 12:40
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2 - Siim - 02.07.2009, 15:42
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2 - Max - 02.07.2009, 22:04

Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog