Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teie jaoks kõige ebameeldivamad bussid, trollid, trammid.
Autor Sõnum
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #41
RE: Teie jaoks kõige ebameeldivamad bussid, trollid, trammid.
(12.09.2011 15:56)PETSS Kirjutas:  
(12.09.2011 15:50)Oxygen Kirjutas:  Kõige parem ühissõiduk on see mis enam-vähem ette nähtud ajaks suudab mind viia punktist A punkti B. Seejuures ei mängi mingit rolli see mis värvi, kus tehtud või kelle poolt opereeritud.
Kah wariant.Oma klikiaegse mäluga eelistaks siski asju ,mis iluasid aegu meelde towad.Andreas küll hea sõber aga kahhjuks ei tea ta säänstest bussidest muhwigi .
Need asjad millest sina räägid ei lahterdu minu maailmapildis enam ühissõidukiteks vaid vanasõidukiteks. Selles süsteemis on seda raske selgitada, mikstap ma võtan parema näite - autod. Ma olen kõva häälega välja öelnud, et mina sõidan teatud põhjustel eranditult ainult Saksamaa taustaga autodega. Ent siiski võib mind mõnes teises asendis kohata teatud venelaste ja on ette tulnud, et isegi prantslaste roolis. Siin ongi vahe. Ühte varianti kasutan ma transpordivahendina mis töötab palju ja vajab hoolt vähe, teist aga lõõgastumise ja meeldiva aja veetmise eesmärgil, kusjuures ei pane üldse pahaks, et remonti esineb viimasel juhul rohkem kui sõitu.
12.09.2011 19:45
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Sõnumeid selles teemas
RE: Teie jaoks kõige ebameeldivamad bussid, trollid, trammid. - Oxygen - 12.09.2011 19:45

Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog