Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 5Hääli - 3.6 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
Autor Sõnum
Roamless Ära
Liige

Postitusi: 71
Liitunud: Mar.2012
Postitus: #1337
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda
No võin tuua näiteks MRP liinid, mille busside taga ja kõrval on õnnestunud Tallinnas oma autoga sõita, mis on kahjuks pälvinud ka minu tähelepanu negatiivses mõttes. Tõesti on nii, et mõnel bussil on roosteaukude katmiseks needitud plekist lapid ja siis on üle värvitud just see nn lapp, mitte kogu buss. Buss on ka jäetud eelmise kasutaja originaalvärvidesse, seega bussi kõrval sõites näeb buss lähedalt välja üpris lapiline. Mis puutub busside sisustusse siis on jah asju, mida ei saa eitada. Üks aspekt on loomastunud busside sisustuse lõhkumine, kuid teine pool on, et see rüüstatud buss saadetakse ilma üle kontrollimata uuesti liinile.
Teiseks näiteks tooksin, kuidas mu oma naine sõitis Taisto bussiga Tartusse (antud juhul pole tegu just rüüstatud bussiga). Buss oli räsitud ja suht vana (see selleks, on ka väga heas korras vanemaid busse), kuid naisele sattunud tooli seljatugi oli bussis katki, buss haises millegipärast jubedalt ning suletud katuseluugi vahelt puhus külm tuul ja tilkus vihma sisse. Sellised probleemid peaksid minema ikkagi bussi haldaja kontole. Selle postituse mõte ei ole muideks hakata kedagi maha tegema. Nagu ka esimeses postituses mainin, saan aru, et ühistransport on alarahastatud, aga minu arvamuse kohaselt peaksid vähemalt kohalikud omavalitsused busside välimusele natukene rohkem tähelepanu pöörama. Mina isiklikult arvan, et ühel vedajal võiksid ühes asulas bussid ikkagi ühte värvi olla (va suured välireklaamid või kampaaniad) Võibolla tõesti kasutasin esimeses postituses natukene liiga elavat ja ülepaisutatud värvigammat isiklikult silma riivavate probleemide kirjeldamisel, seega vabandan sellepärast.
14.05.2012 23:23
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Sõnumeid selles teemas
Adekvaatne vastus: - coldrexX - 14.07.2009, 17:58
RE: Adekvaatne vastus: - raulito - 14.07.2009, 19:53
RE: Adekvaatne vastus: - XTA - 14.07.2009, 21:57
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda - Juhtivtöötaja - 21.06.2010, 21:07
RE: Scania busside VIN koodid - XTA - 05.10.2010, 17:06
RE: Volvo busside VIN koodid - XTA - 05.10.2010, 11:42
RE: Tahaks kõike teada ehk küsija suu peale ei lööda - Roamless - 14.05.2012 23:23
[split] Küsimus - lauri3885 - 22.06.2012, 21:55
RE: [split] Küsimus - Georg - 23.06.2012, 09:12

Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog