Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallinna ühistranspordi areng [sõiduplaanid ja veerem]
Autor Sõnum
6631 Ära
bussiinfo

Postitusi: 835
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #90
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused
(26.05.2010 20:03)Volli Kirjutas:  Kas keegi kaasfoorumlastest tõesti arvas nii, et TTA teebki Tallinna TV-d??? Aga seos igasuguste kärbetega on sellel TV-l ometigi, sest linnaeelarve suurus mingis ajaühikus on üks, ning kui seal mõne rea peal tahad kangesti laristada, siis mõne teise rea pealt pead kõvasti kärpeid tegema! Seega ei oma vähimatki tähtsust, kas TTA kokku hoitav Z miljonit kulutatakse otseselt filmi "Kapten Tenkes" näitamisele (küll tahaks teada selle vaatajanumbreid), linnavalitsuse õuekunstnike või -narride premeerimisele, linnapea autoliisinguks või veel millekski muuks, üks "lollus" tingib ikkagi järgnevate tekke, ning seda progresseruva jadana kahjuks Sad
Nojah, sellest ju ongi jutt. Et "lollusi" ei otsustata mitte transpordiametis, vaid kusagil mujal. Minu postitus oli mõeldud vastuseks küsimusele "Ma küsin nüüd otse, et kas seal on vaimse arengupeetusega väärastunud inimesed, kes ei suuda ükski kord midagi asjalikku korda saata?" ja ma vastan veelkord, et ei, nad ei ole seal vaimse arengupeetusega ega väärastunud. Ja vaevalt neid mujalgi linnavalitsuses on, sest asi pole mitte arengupeetuses.
26.05.2010 21:58
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Sõnumeid selles teemas
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused - Trollino - 12.01.2010, 19:11
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused - Trollino - 23.02.2010, 12:58
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused - Trollino - 27.03.2010, 15:35
RE: Sõiduplaanide/marsruutide muutused - 6631 - 26.05.2010 21:58

Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog