Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 7Hääli - 3.14 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huumorinurk
Autor Sõnum
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #361
RE: Huumorinurk
Rõõm näha vähemalt, et üha enam inimesi oma Rate kontod sulgevad.
24.07.2011 12:57
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Dife Ära
Vanem liige

Postitusi: 463
Liitunud: Sep.2009
Postitus: #362
RE: Huumorinurk
(24.07.2011 12:57)Neons Kirjutas:  Rõõm näha vähemalt, et üha enam inimesi oma Rate kontod sulgevad.

Olen 80% kindel, et ei lahkunud, vahetas pigem oma kasutajanime.

Conectode #1 vihkaja.
24.07.2011 13:56
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #363
RE: Huumorinurk
(24.07.2011 13:56)Dife Kirjutas:  
(24.07.2011 12:57)Neons Kirjutas:  Rõõm näha vähemalt, et üha enam inimesi oma Rate kontod sulgevad.

Olen 80% kindel, et ei lahkunud, vahetas pigem oma kasutajanime.

Olles kunagine Rate konto kasutaja tean et kasutajanime muutmine on seal kohtuavalt kallis, pigem lihtsalt loobus Ratest...
24.07.2011 21:53
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #364
RE: Huumorinurk
Kasutajanime muutmine ei maksa mitte midagi. Uus konto tuleb regisitreerida ja ongi uus nimi.
24.07.2011 21:58
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #365
RE: Huumorinurk
(24.07.2011 21:58)Oxygen Kirjutas:  Kasutajanime muutmine ei maksa mitte midagi. Uus konto tuleb regisitreerida ja ongi uus nimi.

See uus kasutaja kustutatakse koos sinu vanaga niiet ei tasu.
24.07.2011 22:29
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #366
RE: Huumorinurk
Vana võib ära blokeerida eelnevalt.
24.07.2011 22:30
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #367
RE: Huumorinurk
Nii ongi. Kunagi kui ma 10 olin siis ma vahetasin neid kontosid oma 4-5 korda.
24.07.2011 22:34
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #368
RE: Huumorinurk
Võib olla ka mitu kontot. Või ma olen vähemalt korraga kahte omanud. Selleks peab küll varem eksisteerinud kontolt aktiveerima ja kinnitama et kontod õiged. See lõbu muidugi maksab midagi(100 krooni ringis oli)

Alates 30 novembrist 2009 issi
24.07.2011 22:51
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mister X Ära
Mobilis in mobili

Postitusi: 445
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #369
RE: Huumorinurk
Esmaspäeval Pärnu linnaliinibussis nähtud eluline (ent kui eluterve?) stseen. Tallinna mnt säästumarketist bussi sisenenud vanaproua kaotas äkkpidurduse tõttu tasakaalu ja tema käest pudenes põrandale karp mune. Midagi jäi vist ka terveks, kuid seda ootamatum oli naise järgmine reaktsioon. Vihasel ilmel siirdus ta juhikabiini poole ja ulatas sinna sellesama karbi, sõnades: "Olgu see teile mälestuseks ilusa sõidu eest. Nagu näha, teil endal mune ju pole." Rikutud mõtlemisega tegelastel oli korraga üsnagi lõbus - neid oli muideks valdav enamik...
(selle postituse viimane muutmine: 22.09.2015 07:06 Mister X.)
03.08.2011 17:47
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #370
RE: Huumorinurk
Julgen arvata, et rikutud mõtlemisega seltskond saigi asjast õietu aru Big Grin
03.08.2011 17:54
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #371
RE: Huumorinurk
Waat ,mis juhtub kui mune käen wõi peos hoida ja siis lahti lasta.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
03.08.2011 20:51
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #372
RE: Huumorinurk
(03.08.2011 17:47)Mister X Kirjutas:  Esmaspäeval Pärnu linnaliinibussis nähtud eluline (ent kui eluterve?) stseen. Tallinna mnt säästumarketist bussi sisenenud vanaproua kaotas äkkpidurduse tõttu tasakaalu ja tema käest pudenes põrandale karp mune. Midagi jäi vist ka terveks, kuid seda ootamatum oli naise järgmine reaktsioon. Vihasel ilmsel siirdus ta juhikabiini poole ja ulatas sinna sellesama karbi, sõnades: "Olgu see teile mälestuseks ilusa sõidu eest. Nagu näha, teil endal mune ju pole." Rikutud mõtlemisega tegelastel oli korraga üsnagi lõbus - neid oli muideks valdav enamik...
Tegelikult on ju õigus. Ei julge täie vaardiga kolari panna vaid pidurdab ja hoiab õnnetuse ära. Munadeta argpüks selline.
03.08.2011 21:10
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #373
RE: Huumorinurk
Igapäwaselt ju näen kuidas tädikesed nagu koormaeeslid bussi tulewad ja siis kesk põrmandut seisawad ja mõlembi käega kottidest kõwaste kinni hoiawad.Ja selge ju see ,et pidurdamise korral bussiarmatuur nagu turu wõi poelett träni täis ja mutike ise bussi põrmandut hästi lähedalt waatab.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
03.08.2011 21:30
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #374
RE: Huumorinurk
Ja siis tehakse bussifirmale kaebus et nemad ei saanud nii koju nagu nad oleks soovinud.Pole vahet kas kukkunud inimene ise hoidis kinni, bussifirma on alati süüdi ja kõik koos viimsete munavalge piisani tuleb täiega kinni taguda ja oh jumal kui kukkunu nüüd eriti vanainimeste seas midagi ära murdis... siis jääb küll uued bussid ostmata.Nii palju loogilist mõtlemist peaks ju ometi olema et buss ei ole hõljuk ja igasugune äkiline pidurdus võib iga moment tulla.
10.08.2011 10:28
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #375
RE: Huumorinurk
Ära kujuta endale ette. Ma kuskilt lugesin kus üks isehakanud spetsialist kel ilmselt veel algharidus lõpetamata võttis sõna nimetatud teemal. Tema ütles lause, et hea bussijuht suudab sõita nii, et ei pea äkkpidurdusi tegema. Tavaliselt on selle seltskonna teine väljund see, et helkurit ei ole linnas sees vaja, sest tänavavalgustus ju on. Nendele midagi selgeks teha ei ole võimalik. Rooli nad ise ilmselgelt keeranud ei ole ja liikluses osalemine piirdub jala mööda linna ringi tolgendamisega. Liiklusseadusest kuulevad nad täpselt nii palju kui neile vaja on. Näide on jalgratturid kes on saanud suurepäraselt aru sellest, et nad võivad nüüd üle vöötraja sõita ja ei pea ratta seljast maha tulema, aga sellest, et neil ei ole vöötrajal sõites autode ees eesõigust ja nad peavad neile seal teed andma ei ole nad aru saanud. Seetõttu olen mina juba mitmeid setmeid kordi oma pidurite efektiivsust proovida saanud. Õnneks mul on omal "kuldsed käed" ja tegin endale head pidurid. See seltskond ei ole enamus inimestest. See on samasugune karjuv vähemus nagu radikaalfeministid. Kuid need on need kes ühiskonnas tooni annavad, sest normaalne inimene siin maal sõna ei võta. Õnneks mulle teadaolevalt kellelegi puruks läinud mune kinni maksma pandud ei ole. Küll aga lahendatakse kõik probleemid bussifirma poolt hädaldaja ees lömitamisega. Harva kuuleb juhusest kus firma oma juhi kaitseks välja astuks. Juht on see kes saab alati oma karistuse. Olgu põhjuseks siis mõne reisija "erikohtlemine" või äkkpidurdus avarii ära hoidmiseks.
10.08.2011 10:56
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #376
RE: Huumorinurk
Mina räägin seda mida kuulnud ja näinud olen.
10.08.2011 10:58
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #377
RE: Huumorinurk
Ma omaarust näinud suht palju aga wist eksisin.Eile pealelõunal tööle tagase sõites tuli 22 liini bussi 204 Pirni peatusespeale tädi.Wist eriline esteet? Postist kinni wõttes hoidis paberit käes ja istudes pani istmele ajalehe..Waat nii .puhtus ennkõike.Räpane ja lohakas .PETSS

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 14.08.2011 08:03 PETSS.)
13.08.2011 20:37
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Albu Ära
Tõsine bussihuviline

Postitusi: 559
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #378
RE: Huumorinurk
Maakonnaleht "Lääne Elu" (23.01.1997), rubriik 'Mis juhtus?'
Patrullipolitsei märkas eelmisel nädalal Haapsalus sõitmas liinibussi kiirusega ligi 70 kilomeetrit tunnis. Lubatud on 50 km/h. Kui politsei bussi kinni pidas, oli bussijuhil vastus varnast võtta: "Aga see on ju kiirbuss!" Politsei jättis trahvi tegemata.
30.08.2011 19:40
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Trollino
Unregistered

 
Postitus: #379
RE: Huumorinurk
Sellise asja peale ei oska vähemalt mina küll mitte midagi enam õelda

et video enam edasi mingile muule videole ei läheks peab alt autoplay on-i pealt off-i vajutama.

PS! alla 16 ei ole soovitatav
15.09.2011 21:56
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
sasstak Ära
Mõnusamalt kohale

Postitusi: 2,672
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #380
RE: Huumorinurk

Mõnusamalt kohale
21.09.2011 22:14
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog